Laga Bonito

JRU Futsal – Lista zawodników

ZawodnikKlubPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Bartyzel KarolLaga BonitoZawodnik z pola107300000
Bieroń DamianLaga BonitoZawodnik z pola20000000
Burczyk KrzysztofLaga BonitoZawodnik z pola101510000
Drużyński RafałLaga BonitoBramkarz70200010
Filipowicz JędrzejLaga BonitoZawodnik z pola105410100
Frączek BartłomiejLaga BonitoBramkarz30000000
Jaskowski DawidLaga BonitoZawodnik z pola70500000
Klich JanLaga BonitoZawodnik z pola9141100020
Kolasa ŁukaszLaga BonitoZawodnik z pola85400000
Kostrzewa JakubLaga BonitoZawodnik z pola00000000
Kostrzewa KonradLaga BonitoZawodnik z pola00000000
Kowaliński BartłomiejLaga BonitoZawodnik z pola95200011
Kowaliński JędrzejLaga BonitoZawodnik z pola85810000
Kromer BartoszLaga BonitoZawodnik z pola20000000
Krzysztof DominikLaga BonitoZawodnik z pola00000000
Wandasz NorbertLaga BonitoZawodnik z pola1021600041
Zyguła MichałLaga BonitoBramkarz10000000

Dywizja B

PozycjaKlubMZRPGZGSPktForma
1111100702533
W W W W W W W W W W W
212804683824
W P W W W W W P W P W P
311722734123
W W R R W W W W P P W
411713654622
W P R W W W P W W W P
511623674220
P W R R W P W W W W P
611425455514
P W P P R P R P W W W
711416393913
P P W P P W R P P W W
811407375312
P P W P W P W P W P P
91130846609
W W P P P P P P W P P
101121852756
P W P P P P R P P P W
11110110271151
P P P P P P P R P P P

Wyniki

3 - 7

Laga Bonito — Amiz Transport Złote Chłopaki

8 - 4

Laga Bonito — Hattrick

1 - 3

Laga Bonito — Żarłacze

5 - 8

Nowy Ład — Laga Bonito

3 - 2

Hattrick — Laga Bonito

3 - 0

Laga Bonito — eNHa II

5 - 1

Ukrainian Legion — Laga Bonito

0 - 11

Nowohucki Klub Sportowy — Laga Bonito

5 - 3

Laga Bonito — Drink Team

3 - 5

eNHa II — Laga Bonito

2 - 10

Popalone Styki — Laga Bonito

5 - 0

Laga Bonito — eNHa

5 - 3

Amiz Transport Złote Chłopaki — Laga Bonito

9 - 6

Laga Bonito — Galactik Futsal

4 - 0

Laga Bonito — Hattrick

3 - 4

Nowohucki Klub Sportowy — Laga Bonito

13 - 2

Laga Bonito — Popalone Styki

4 - 4

Nowy Ład — Laga Bonito

4 - 13

eNHa II — Laga Bonito

9 - 6

Laga Bonito — Nowy Ład

4 - 4

Laga Bonito — Żarłacze

8 - 0

Laga Bonito — Nowohucki Klub Sportowy

3 - 2

WKS Futsal Team — Laga Bonito

4 - 6

Hattrick — Laga Bonito

8 - 7

WKS Futsal Team — Laga Bonito

3 - 4

Laga Bonito — eNHa II

9 - 5

Galactik Futsal — Laga Bonito

3 - 0

Trivium Słomniki Warriors — Laga Bonito

5 - 3

Złote Chłopaki — Laga Bonito

8 - 1

Laga Bonito — Popalone Styki

3 - 7

Laga Bonito — Nowy Ład

9 - 4

Laga Bonito — Żarłacze

4 - 5

Złote Chłopaki — Laga Bonito

5 - 2

Laga Bonito — Hattrick

0 - 4

Żarłacze — Laga Bonito

2 - 11

Laga Bonito — MK Team

3 - 3

Laga Bonito — Gross Garden

4 - 2

Drink Team — Laga Bonito

1 - 3

DRUG-ony — Laga Bonito

5 - 3

eNHa — Laga Bonito

2 - 3

Hattrick — Laga Bonito

4 - 5

Laga Bonito — WKS Futsal Team

4 - 7

Popalone Styki — Laga Bonito

3 - 7

Laga Bonito — Porta

6 - 2

TKS Trivium Słomniki — Laga Bonito

11 - 4

Laga Bonito — Venatores FC

7 - 2

Laga Bonito — Nowy Ład

6 - 0

Gross Garden — JRU Futsal

5 - 2

JRU Futsal — WKS Futsal Team

9 - 9

JRU Futsal — Elefanti

3 - 2

WKS Futsal Team — JRU Futsal

1 - 13

JRU Futsal — Lajkoniki

4 - 1

Venatores FC — JRU Futsal

6 - 2

Złote Chłopaki — JRU Futsal

10 - 3

Ukraine — JRU Futsal

2 - 9

JRU Futsal — Gross Garden

8 - 1

eNHa — JRU Futsal

2 - 4

Hattrick — JRU Futsal

2 - 4

JRU Futsal — WKS Futsal Team

8 - 3

JRU Futsal — Żarłacze

6 - 2

JRU Futsal — Popalone Styki

3 - 5

Nowy Ład — JRU Futsal

3 - 2

Rocket Fuel — JRU Futsal

8 - 2

JRU Futsal — Gross Garden

2 - 2

JRU Futsal — Rocket Fuel

7 - 1

Żarłacze — JRU Futsal

4 - 11

Geco Team — JRU Futsal

8 - 0

Boanerges — JRU Futsal

6 - 0

JRU Futsal — eNHa

1 - 1

Hattrick — JRU Futsal

5 - 4

JRU Futsal — Hattrick

5 - 4

JRU Futsal — Sparta Kraków

4 - 18

JRU Futsal — AZS UEK Kraków

7 - 4

Nowy Ład — JRU Futsal

4 - 2

JRU Futsal — WKS Futsal Team

5 - 1

Gross Garden — JRU Futsal

5 - 4

JRU Futsal — Popalone Styki

5 - 1

Venatores FC — JRU Futsal

0 - 5

AZS Collegium Medicum UJ — JRU Futsal

2 - 8

JRU Futsal — Złote Chłopaki

1 - 6

JRU Futsal — Boanerges

6 - 6

MK Team — JRU Futsal

3 - 9

JRU Futsal — IGLOMEN&RodzinneRestauracje

8 - 0

DRUG-ony — JRU Futsal

7 - 10

JRU Futsal — Racing Kart - tor gokartowy

8 - 6

JRU Futsal — AZS Collegium Medicum UJ

1 - 4

JRU Futsal — MK Team

6 - 3

Złote Chłopaki — JRU Futsal

9 - 1

Boanerges — JRU Futsal

4 - 9

JRU Futsal — MK Team

2 - 3

IGLOMEN&RodzinneRestauracje — JRU Futsal

3 - 5

JRU Futsal — DRUG-ony

12 - 1

Racing Kart – tor gokartowy — JRU Futsal

2 - 5

Żarłacze — JRU Futsal

5 - 0

JRU Futsal — Wataha

1 - 4

JRU Futsal — Drink Team

8 - 4

Team One — JRU Futsal

5 - 0

JRU Futsal — Krakowiak

2 - 3

Wataha — JRU Futsal

2 - 5

Ocean’s Eleven — JRU Futsal

1 - 2

JRU Futsal — Żarłacze

5 - 7

JRU Futsal — IGLOMEN&RodzinneRestauracje

3 - 4

eNHa — JRU Futsal

4 - 2

JRU Futsal — Venatores FC

5 - 0

JRU Futsal — Żarłacze

2 - 7

Geco Team — JRU Futsal

4 - 1

JRU Futsal — Team One

2 - 3

Drink Team — JRU Futsal

5 - 1

JRU Futsal — Rocket Fuel