Miesiąc: sierpień 2021

Otwieramy zapisy do 22 edycji NALF!

21-22 września 2021 rozpocznie się 22. edycja Nowohuckiej Amatorskiej Ligi Futsalu. Każdą z drużyn czeka 14 spotkań ligowych i co najmniej jedno pucharowe (puchar będzie rozgrywany systemem przegrywający odpada). Oznacza to, że każda z drużyn rozegra CO NAJMNIEJ 15 spotkań.

Wpisowe do ligi wyniesie 1700 zł, a jeśli liczba spotkań gwarantowanych z jakiejś przyczyny będzie mniejsza lub większa to wówczas wpisowe będzie proporcjonalnie zmienione. Rozgrywki będą toczyć się od września do stycznia (przy założeniu, że nie będzie żadnych lokdałnów), dla co najmniej połowy spotkań zostaną zmontowane skróty, a każdy mecz zostanie omówiony w magazynie ligowym dostępnym na kanale ligi na YouTube. Po każdej kolejce zostanie wybrana piątka kolejki. Najlepsze drużyny oraz najlepszy strzelec, asystent, bramkarz i MVP otrzymają wyróżnienia w postaci pucharów i medali na koniec sezonu na gali. Wyróżnienia otrzymają również wszyscy zawodnicy, którzy będą w piątce sezonu poszczególnych poziomów ligowych. W każdej kolejce jedno spotkanie będzie na żywo transmitowany na kanale Ligi, a 28 września o 20.45 zostanie rozegrany mecz ALL STARS: najlepszych 10 graczy Dywizji A zmierzy się z 10 najlepszymi graczami Dywizji B.

W sprawie informacji na temat zapisów i rozgrywek proszę dzwonić 501008445 lub pisać na nalffutsal@gmail.com

Nowe drużyny będą występować w Dywizji B lub w przypadku dużego zainteresowania w Dywizji C (zostanie ona uruchomiona tylko wtedy jeśli liczna zgłoszeń do Dywizji B przekroczy 13). Oba te poziomy ligowe będą swoje mecze rozgrywać we wtorki i środy. Dywizja A tradycyjnie będzie grać tylko w środy. Wszystkie mecze będą rozgrywane na hali na os. Handlowym 4.

Terminy:

4 sierpnia 2021 – otwarcie zapisów do ligi. Proszę, by w przypadku drużyn, które do tej pory grały NALF zgłoszenie przesłał kapitan drużyny (kapitanowie zostaną poinformowani mejlowo o fakcie rozpoczęcia zapisów)

10 września 2021 – w przypadku gdy kapitan nie zgłosi swojej drużyny to od tego dnia może ją zgłosić inny zawodnik, który przejmuje prawa do np. gry na określonym poziomie ligowym.
 
17 września 2021  – zamknięcie zapisów do Ligi
 
19 września 2021 – ogłoszenie terminarza
 
21 września 2021 – start rozgrywek

 

Reprezentacja NALF potrzebuje właśnie Ciebie!

Pamiętacie występy reprezentacji naszej Ligi na Halowym Pucharze Polski (jeśli nie to łapcie )? Zachęcony przede wszystkim ogromnym zainteresowaniem i Waszym zaangażowaniem chcę Was poinformować, że będziemy kontynuować tę przygodę i reprezentacja NALF wystąpi w Halowych Mistrzostwach Czyżyn, które odbędą się 25 września 2021 na hali XXX Liceum Ogólnokształcącego (os. Dywizjonu 303 66) w godzinach 8-16.
 
Ze wzgędu na niewielki rozmiar hali mecze będą rozgrywane z 3 graczami w polu. W związku z tym ogłaszam nabór zawodników do dwóch drużyn NALF i sumarycznie reprezentować Nas będzie w sumie 16 graczy (każda drużyna będzie miała 2 bramkarzy i 6 graczy pola). Jeśli zainteresowanie będzie jeszcze większe (tzn zgłosi się do mnie przynajmniej 18 graczy pola) to postaram się zgłosić trzecią drużynę do turnieju. Ze zgłoszonych graczy wybiorę najlepszych zawodników do reprezentacji.
 
Jeśli jesteś pewien, że masz wolną sobotę 25 września i chcesz reprezentować NALF to napisz na nalffutsal@gmail.com (zgłoszenia tylko i wyłącznie drogą mejlową, całą komunikację będę również prowadził mejlem). Na zgłoszenia czekam do 19 września do 20.00. Składy drużyn ogłoszę 20 września. Ogłoszenie jest skierowane tylko do graczy NALF.
 
Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by zgłosić całą swoja drużynę do turnieju, ale jeśli się zgłosiliście do reprezentacji NALF, a Wasz kapitan zglosił Waszą drużyną to dajcie mi znać bym jednak nie brał Was pod uwagę. Kapitanów, którzy zgłoszą swoje drużyny do turnieju proszę również o informację.