Reprezentacja NALF potrzebuje właśnie Ciebie!

Pamiętacie występy reprezentacji naszej Ligi na Halowym Pucharze Polski (jeśli nie to łapcie )? Zachęcony przede wszystkim ogromnym zainteresowaniem i Waszym zaangażowaniem chcę Was poinformować, że będziemy kontynuować tę przygodę i reprezentacja NALF wystąpi w Halowych Mistrzostwach Czyżyn, które odbędą się 25 września 2021 na hali XXX Liceum Ogólnokształcącego (os. Dywizjonu 303 66) w godzinach 8-16.
 
Ze wzgędu na niewielki rozmiar hali mecze będą rozgrywane z 3 graczami w polu. W związku z tym ogłaszam nabór zawodników do dwóch drużyn NALF i sumarycznie reprezentować Nas będzie w sumie 16 graczy (każda drużyna będzie miała 2 bramkarzy i 6 graczy pola). Jeśli zainteresowanie będzie jeszcze większe (tzn zgłosi się do mnie przynajmniej 18 graczy pola) to postaram się zgłosić trzecią drużynę do turnieju. Ze zgłoszonych graczy wybiorę najlepszych zawodników do reprezentacji.
 
Jeśli jesteś pewien, że masz wolną sobotę 25 września i chcesz reprezentować NALF to napisz na nalffutsal@gmail.com (zgłoszenia tylko i wyłącznie drogą mejlową, całą komunikację będę również prowadził mejlem). Na zgłoszenia czekam do 19 września do 20.00. Składy drużyn ogłoszę 20 września. Ogłoszenie jest skierowane tylko do graczy NALF.
 
Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by zgłosić całą swoja drużynę do turnieju, ale jeśli się zgłosiliście do reprezentacji NALF, a Wasz kapitan zglosił Waszą drużyną to dajcie mi znać bym jednak nie brał Was pod uwagę. Kapitanów, którzy zgłoszą swoje drużyny do turnieju proszę również o informację.

Start a Conversation