MK Team

MK Team – Lista zawodników

ZawodnikKlubPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Coleandra KosmaMK TeamBramkarz00000000
Doniec DominikMK TeamZawodnik z pola73000000
Gruchała RafałMK TeamZawodnik z pola82010000
Jamka TadeuszMK TeamBramkarz70100020
Kaczmarczyk AdamMK TeamZawodnik z pola71400110
Karaś DominikMK TeamZawodnik z pola81920010
Nawrot MariuszMK TeamZawodnik z pola00000000
Prochwicz PawełMK TeamZawodnik z pola00000000
Radłowski KamilMK TeamZawodnik z pola83110000
Rogowski GrzegorzMK TeamZawodnik z pola20000000
Stolarski MaciejMK TeamBramkarz10000000
Szczupak MarekMK TeamZawodnik z pola70000000
Szubartowski MaciejMK TeamZawodnik z pola710110040
Szymoniak DamianMK TeamZawodnik z pola00000000
Warszawa SebastianMK TeamZawodnik z pola72100000

Dywizja A

PozycjaKlubMZRPGZGSPktForma
18701441721
W W W W P W W W
28512221616
W P P W W W R W
38413351913
W W P W P W R P
48314282710
P P W P R W W P
5830522349
P W W P W P P P
6830529319
P W P P P P W W
7830534429
W P P P W P P W
8821522507
P P W W R P P P

Wyniki

0 - 1

Boanerges — MK Team

2 - 2

MK Team — Boanerges

2 - 3

Amiz Transport Złote Chłopaki — MK Team

6 - 3

MK Team — Brotherm

1 - 3

IGLOMEN&RodzinneRestauracje — MK Team

3 - 2

MK Team — Trivium Słomniki Warriors

4 - 3

WKS Futsal Team — MK Team

3 - 2

Ukrainian Legion — MK Team

1 - 2

DRUGony — MK Team

5 - 5

MK Team — Trivium Słomniki Warriors

7 - 2

MK Team — eNHa

5 - 5

IGLOMEN&RodzinneRestauracje — MK Team

4 - 6

MK Team — IGLOMEN&RodzinneRestauracje

5 - 2

MK Team — Drink Team

10 - 2

Brotherm — MK Team

5 - 4

Boanerges — MK Team

8 - 4

MK Team — Legion

6 - 7

Galactik Futsal — MK Team

4 - 3

MK Team — DRUG-ony

2 - 3

eNHa — MK Team

6 - 2

MK Team — Drink Team

4 - 2

MK Team — IGLOMEN&RodzinneRestauracje

4 - 7

Drink Team — MK Team

3 - 6

MK Team — Brotherm

4 - 2

MK Team — Boanerges

2 - 4

Legion — MK Team

2 - 4

DRUG-ony — MK Team

6 - 5

MK Team — IGLOMEN&RodzinneRestauracje

7 - 6

Brotherm — MK Team

3 - 4

Brotherm — MK Team

4 - 6

MK Team — Ukraine Legion

6 - 3

IGLOMEN&RodzinneRestauracje — MK Team

2 - 7

Lajkoniki — MK Team

3 - 10

Galactik Futsal — MK Team

2 - 11

Laga Bonito — MK Team

4 - 4

MK Team — Boanerges

4 - 7

DRUG-ony — MK Team

17 - 4

MK Team — Żarłacze

10 - 4

IGLOMEN&RodzinneRestauracje — MK Team

2 - 5

MK Team — Brotherm

2 - 4

Ukraine Legion — MK Team

7 - 2

MK Team — Lajkoniki

11 - 0

MK Team — Galactik Futsal

4 - 0

Boanerges — MK Team

4 - 3

MK Team — DRUG-ony

4 - 5

MK Team — Boanerges

4 - 4

MK Team — Ukraine

7 - 7

Brotherm — MK Team

5 - 1

MK Team — Drink Team

3 - 3

eNHa — MK Team

4 - 5

AZS UEK Kraków — MK Team

5 - 7

IGLOMEN&RodzinneRestauracje — MK Team

5 - 2

MK Team — DRUG-ony

5 - 7

Elefanti — MK Team

3 - 6

Sparta Kraków — MK Team

2 - 6

WKS Futsal Team — MK Team

5 - 1

Boanerges — MK Team

3 - 3

MK Team — Brotherm

2 - 6

Drink Team — MK Team

7 - 3

MK Team — AZS UEK Kraków

4 - 3

MK Team — IGLOMEN&RodzinneRestauracje

5 - 2

DRUG-ony — MK Team

6 - 5

MK Team — Sparta Kraków

4 - 8

Racing Kart – tor gokartowy — MK Team

3 - 2

MK Team — Drink Team

5 - 5

MK Team — IGLOMEN&RodzinneRestauracje

2 - 3

Boanerges — MK Team

3 - 4

MK Team — Sparta Kraków

3 - 6

DRUG-ony — MK Team

1 - 2

Złote Chłopaki — MK Team

8 - 3

MK Team — Gross Garden

0 - 5

Brotherm — MK Team

1 - 3

Drink Team — MK Team

7 - 6

MK Team — Racing Kart - tor gokartowy

2 - 3

IGLOMEN&RodzinneRestauracje — MK Team

7 - 1

Boanerges — MK Team

6 - 3

MK Team — DRUG-ony

4 - 3

MK Team — Złote Chłopaki

6 - 3

MK Team — Brotherm

5 - 0

MK Team — Racing Kart - tor gokartowy

4 - 0

DRUG-ony — MK Team

5 - 0

MK Team — Racing Kart - tor gokartowy

5 - 7

AZS Collegium Medicum UJ — MK Team

6 - 6

MK Team — JRU Futsal

3 - 3

Brotherm — MK Team

4 - 1

Boanerges — MK Team

3 - 3

DRUG-ony — MK Team

5 - 2

MK Team — Złote Chłopaki

5 - 3

MK Team — IGLOMEN&RodzinneRestauracje

1 - 0

MK Team — DRUG-ony

1 - 4

JRU Futsal — MK Team

7 - 6

Racing Kart – tor gokartowy — MK Team

6 - 3

MK Team — AZS Collegium Medicum UJ

4 - 9

JRU Futsal — MK Team

3 - 2

MK Team — Boanerges

4 - 1

Złote Chłopaki — MK Team

2 - 7

IGLOMEN&RodzinneRestauracje — MK Team

1 - 1

IGLOMEN&RodzinneRestauracje — MK Team

0 - 5

IGLOMEN&RodzinneRestauracje — MK Team

2 - 4

Boanerges — MK Team

5 - 0

MK Team — Racing Kart - tor gokartowy

6 - 7

MK Team — Racing Kart - tor gokartowy

4 - 5

MK Team — AZS Collegium Medicum UJ

1 - 7

Venatores FC — MK Team

4 - 1

MK Team — Nie Przez Środek

5 - 5

Boanerges — MK Team

1 - 5

DRUG-ony — MK Team

6 - 1

MK Team — Sparta Kraków

0 - 3

DRUG-ony — MK Team

5 - 4

MK Team — Złote Chłopaki

6 - 5

IGLOMEN&RodzinneRestauracje — MK Team

5 - 0

MK Team — AZS Collegium Medicum UJ

2 - 7

Hattrick — MK Team

4 - 6

MK Team — Racing Kart - tor gokartowy

4 - 3

MK Team — Złote Chłopaki

7 - 8

Hattrick — MK Team

6 - 6

MK Team — Czyste Buty

2 - 5

DRUG-ony — MK Team

4 - 1

Drink Team — MK Team

7 - 6

IGLOMEN&RodzinneRestauracje — MK Team

0 - 5

Pumas Kraków — MK Team

5 - 7

Złote Chłopaki — MK Team

8 - 1

Czyste Buty — MK Team

3 - 6

MK Team — Hattrick

0 - 5

AZS Collegium Medicum UJ — MK Team

3 - 3

MK Team — DRUG-ony

3 - 7

AZS Collegium Medicum UJ — MK Team

8 - 3

MK Team — Pumas Kraków

6 - 3

MK Team — IGLOMEN&RodzinneRestauracje

1 - 1

IGLOMEN&RodzinneRestauracje — MK Team

2 - 3

MK Team - Czyste Buty

4 - 2

MK Team — AZS Collegium Medicum UJ

9 - 2

MK Team — Microtec

2 - 4

MK Team — Złote Chłopaki

4 - 9

Team One - MK Team

2 - 7

DRUG-ony — MK Team

2 - 2

Drink Team — MK Team

2 - 1

MK Team - Drink Team

2 - 3

MK Team — Czyste Buty

3 - 6

MK Team — IGLOMEN&RodzinneRestauracje

5 - 2

Microtec — MK Team

3 - 3

Złote Chłopaki — MK Team

5 - 8

eNHa — MK Team

9 - 4

MK Team — DRUG-ony

2 - 6

AZS Collegium Medicum UJ — MK Team

7 - 2

MK Team — Drink Team

1 - 0

Czyste Buty — MK Team

3 - 13

Złote Chłopaki — MK Team

6 - 3

MK Team — DRUG-ony

2 - 6

Sparta-Banzai — MK Team

12 - 3

AZS Collegium Medicum UJ — MK Team

2 - 9

MK Team — Pawia-ny

10 - 6

MK Team — IGLOMEN&RodzinneRestauracje

9 - 4

ELTE GPS — MK Team

4 - 3

Czyste Buty — MK Team

5 - 1

MK Team — Złote Chłopaki

6 - 7

DRUG-ony — MK Team

2 - 5

MK Team — Sparta-Banzai

10 - 0

MK Team — Złote Chłopaki

3 - 2

Pawia-ny — MK Team

9 - 3

MK Team — AZS Collegium Medicum UJ

9 - 2

IGLOMEN&RodzinneRestauracje — MK Team

1 - 7

MK Team — Czyste Buty

5 - 11

Drink Team — MK Team

10 - 5

MK Team — Vicenti & Immobiliare Cracovia

5 - 8

DRUG-ony — MK Team

5 - 7

MK Team — Pawia-ny

5 - 6

Sparta Kraków — MK Team

10 - 3

MK Team — Czyste Buty

4 - 2

Rodzinnerestauracje.pl — MK Team

5 - 4

MK Team — Drink Team

4 - 4

Vicenti & Immobiliare Cracovia — MK Team

7 - 4

MK Team — DRUG-ony

4 - 6

MK Team — Rodzinnerestauracje.pl

8 - 3

Pawia-ny — MK Team

3 - 3

MK Team — Sparta-Banzai

3 - 6

Czyste Buty — MK Team

3 - 7

MK Team — Rodzinnerestauracje.pl