Brotherm

Brotherm – Lista zawodników

ZawodnikKlubPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Biegun RobertBrothermZawodnik z pola40110000
Budzyn MichałBrothermBramkarz10010000
Burkat SzymonBrothermZawodnik z pola79830011
Cerazy PawełBrothermBramkarz00000000
Hamryszczak MarekBrothermBramkarz50100000
Kapusta MateuszBrothermZawodnik z pola66500010
Klim DanielBrothermZawodnik z pola24301000
Kowalski MikołajBrothermZawodnik z pola00000000
Kowalówka MaciejBrothermZawodnik z pola00000000
Miśkowicz KrzysztofBrothermZawodnik z pola00000000
Proć MichałBrothermBramkarz00000000
Rajca PawełBrothermZawodnik z pola82400000
Rzepecki PiotrBrothermBramkarz20000000
Skałbania TomaszBrothermZawodnik z pola50020000
Stańczyk KonradBrothermZawodnik z pola23100000
Sułecki KamilBrothermZawodnik z pola00000000
Świątek DamianBrothermZawodnik z pola710400000

Dywizja A

PozycjaKlubMZRPGZGSPktForma
18701441721
W W W W P W W W
28512221616
W P P W W W R W
38413351913
W W P W P W R P
48314282710
P P W P R W W P
5830522349
P W W P W P P P
6830529319
P W P P P P W W
7830534429
W P P P W P P W
8821522507
P P W W R P P P

Wyniki

4 - 1

Brotherm — Trivium Słomniki Warriors

9 - 2

Trivium Słomniki Warriors — Brotherm

11 - 1

Brotherm — Drink Team

6 - 3

MK Team — Brotherm

4 - 2

Brotherm — Boanerges

8 - 5

IGLOMEN&RodzinneRestauracje — Brotherm

2 - 4

Brotherm — Ukrainian Legion

4 - 9

Brotherm — DRUGony

3 - 10

WKS Futsal Team — Brotherm

4 - 5

IGLOMEN&RodzinneRestauracje — Brotherm

9 - 4

Brotherm — DRUG-ony

6 - 2

Brotherm — Trivium Słomniki Warriors

6 - 2

Brotherm — eNHa

3 - 8

Legion — Brotherm

8 - 2

Brotherm — DRUG-ony

10 - 2

Brotherm — MK Team

6 - 11

IGLOMEN&RodzinneRestauracje — Brotherm

1 - 3

Boanerges — Brotherm

19 - 3

Brotherm — Drink Team

0 - 8

DRUG-ony — Brotherm

11 - 5

Brotherm — Żarłacze

4 - 10

eNHa — Brotherm

4 - 7

Brotherm — Legion

3 - 6

MK Team — Brotherm

2 - 4

Brotherm — IGLOMEN&RodzinneRestauracje

5 - 3

Brotherm — Boanerges

1 - 8

Drink Team — Brotherm

3 - 5

Galactik Futsal — Brotherm

7 - 6

Brotherm — MK Team

3 - 4

Brotherm — MK Team

4 - 4

Boanerges — Brotherm

2 - 2

Boanerges — Brotherm

4 - 3

IGLOMEN&RodzinneRestauracje — Brotherm

4 - 2

Brotherm — DRUG-ony

0 - 5

Porta — Brotherm

5 - 3

Brotherm — Lajkoniki

3 - 1

Brotherm — Ukraine Legion

1 - 6

Złote Chłopaki — Brotherm

6 - 3

Brotherm — Galactik Futsal

2 - 5

MK Team — Brotherm

0 - 3

Brotherm — Boanerges

3 - 4

Brotherm — IGLOMEN&RodzinneRestauracje

6 - 5

DRUG-ony — Brotherm

4 - 10

Lajkoniki — Brotherm

2 - 4

Ukraine Legion — Brotherm

0 - 9

IGLOMEN&RodzinneRestauracje — Brotherm

7 - 7

Brotherm — MK Team

3 - 5

DRUG-ony — Brotherm

8 - 1

AZS UEK Kraków — Brotherm

4 - 4

Boanerges — Brotherm

3 - 3

Brotherm — Sparta Kraków

5 - 7

Brotherm — AZS UEK Kraków

4 - 1

Brotherm — Drink Team

7 - 14

Venatores FC — Brotherm

6 - 2

Brotherm — IGLOMEN&RodzinneRestauracje

3 - 3

MK Team — Brotherm

5 - 1

Brotherm — DRUG-ony

7 - 2

Brotherm — Boanerges

2 - 10

Sparta Kraków — Brotherm

5 - 12

AZS UEK Kraków — Brotherm

1 - 14

Drink Team — Brotherm

9 - 2

Drink Team — Brotherm

2 - 4

Brotherm — DRUG-ony

2 - 7

Brotherm — Boanerges

6 - 4

Brotherm — Złote Chłopaki

12 - 4

Racing Kart – tor gokartowy — Brotherm

2 - 4

Brotherm — Racing Kart - tor gokartowy

3 - 0

IGLOMEN&RodzinneRestauracje — Brotherm

1 - 10

Geco Team — Brotherm

0 - 5

Brotherm — MK Team

6 - 6

DRUG-ony — Brotherm

2 - 1

Brotherm — Drink Team

1 - 1

Boanerges — Brotherm

0 - 6

Złote Chłopaki — Brotherm

7 - 7

Brotherm — Racing Kart - tor gokartowy

4 - 2

Brotherm — IGLOMEN&RodzinneRestauracje

6 - 3

MK Team — Brotherm

2 - 3

Brotherm — Boanerges

8 - 4

Drink Team — Brotherm

8 - 2

Brotherm — Hattrick

0 - 2

Sparta Kraków — Brotherm

2 - 10

Geco Team — Brotherm

14 - 4

Brotherm — Wataha

3 - 3

Brotherm — MK Team

3 - 2

Brotherm — eNHa

4 - 5

IGLOMEN&RodzinneRestauracje — Brotherm

7 - 4

Brotherm — Drink Team

6 - 3

Brotherm — Sparta Kraków

16 - 2

Brotherm — Ocean's Eleven

3 - 10

Ocean's Eleven — Brotherm

1 - 10

Hattrick — Brotherm

7 - 1

Brotherm — Gross Garden

3 - 9

Żarłacze — Brotherm

11 - 1

Brotherm — Gross Garden

1 - 7

Rocket Fuel — Brotherm

0 - 6

KS Brazuca — Brotherm

19 - 3

Brotherm — Venatores FC