eNHa

eNHa – Lista zawodników

ZawodnikKlubPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Gwóźdź DawideNHaZawodnik z pola45110000
Górka KamileNHaZawodnik z pola61100000
Kisiel MarekeNHaBramkarz60200000
Rachwał SebastianeNHaZawodnik z pola70300000
Strzeszkowski MateuszeNHaZawodnik z pola21000000
Urbanowicz DawideNHaZawodnik z pola76100000
Warszycki DawideNHaZawodnik z pola72100000
Wiesner TomaszeNHaZawodnik z pola61110000
Wiszniewski DominikeNHaZawodnik z pola41100000
Światłoń DamianeNHaZawodnik z pola54200020

Dywizja B

PozycjaKlubMZRPGZGSPktForma
18800471424
W W W W W W W W
28620592220
W W R R W W W W
38602481918
W P W W W W W P
48512543816
W P R W W W P W
58422383314
P W R R W P W W
69405353812
P P W P W P W P W
7821525307
P P W P P W R P
8820629466
W W P P P P P P
9812521425
P W P P R P R P
10711531444
P W P P P P R
11801720811
P P P P P P P R

Wyniki

6 - 1

Amiz Transport Złote Chłopaki — eNHa

2 - 2

eNHa — Drink Team

2 - 12

eNHa — Boanerges

9 - 3

Nowy Ład — eNHa

5 - 5

Hattrick — eNHa

4 - 8

eNHa — Żarłacze

5 - 0

Laga Bonito — eNHa

0 - 1

Nowohucki Klub Sportowy — eNHa

5 - 7

eNHa — eNHa II

7 - 2

MK Team — eNHa

6 - 2

Brotherm — eNHa

1 - 4

eNHa — DRUG-ony

8 - 2

Legion — eNHa

4 - 4

eNHa — Drink Team

2 - 4

eNHa — IGLOMEN&RodzinneRestauracje

1 - 3

eNHa — Boanerges

2 - 3

eNHa — MK Team

2 - 5

eNHa — IGLOMEN&RodzinneRestauracje

4 - 10

eNHa — Brotherm

2 - 3

DRUG-ony — eNHa

3 - 4

eNHa — Legion

1 - 3

Drink Team — eNHa

3 - 3

IGLOMEN&RodzinneRestauracje — eNHa

3 - 1

Boanerges — eNHa

2 - 2

eNHa — TKS Trivium Słomniki

5 - 4

eNHa — Gross Garden

5 - 4

eNHa — Nowy Ład

1 - 5

WKS Futsal Team — eNHa

23 - 1

eNHa — Popalone Styki

3 - 3

Porta — eNHa

6 - 0

Boanerges — eNHa

4 - 2

eNHa — Gross Garden

3 - 12

Venatores FC — eNHa

6 - 2

eNHa — Drink Team

5 - 3

eNHa — Laga Bonito

2 - 4

Złote Chłopaki — eNHa

3 - 1

eNHa — Hattrick

1 - 9

Żarłacze — eNHa

2 - 3

eNHa — Drink Team

6 - 1

TKS Trivium Słomniki — eNHa

11 - 2

Ukraine — eNHa

3 - 7

eNHa — Lajkoniki

3 - 10

eNHa — AZS UEK Kraków

2 - 4

eNHa — Elefanti

3 - 3

eNHa — MK Team

2 - 4

Złote Chłopaki — eNHa

1 - 3

Hattrick — eNHa

4 - 1

eNHa — Żarłacze

2 - 6

Popalone Styki — eNHa

3 - 4

eNHa — Ukraine

5 - 4

Lajkoniki — eNHa

3 - 3

eNHa — DRUG-ony

6 - 4

eNHa — Gross Garden

15 - 6

Elefanti — eNHa

8 - 1

eNHa — JRU Futsal

4 - 5

WKS Futsal Team — eNHa

2 - 4

eNHa — Hattrick

3 - 6

Nowy Ład — eNHa

0 - 6

Żarłacze — eNHa

4 - 6

Venatores FC — eNHa

8 - 1

WKS Futsal Team — eNHa

8 - 12

eNHa — Nowy Ład

12 - 2

eNHa — Popalone Styki

5 - 4

Venatores FC — eNHa

5 - 0

eNHa — Rocket Fuel

6 - 0

JRU Futsal — eNHa

5 - 5

Nowy Ład — eNHa

1 - 8

Żarłacze — eNHa

3 - 5

Gross Garden — eNHa

4 - 5

eNHa — Sparta Kraków

1 - 3

eNHa — WKS Futsal Team

3 - 5

eNHa — AZS UEK Kraków

9 - 3

eNHa — Geco Team

8 - 4

eNHa — WKS Futsal Team

6 - 3

Hattrick — eNHa

13 - 6

eNHa — Gross Garden

5 - 3

eNHa — Rocket Fuel

6 - 2

eNHa — Ocean's Eleven

2 - 4

Rocket Fuel — eNHa

5 - 8

eNHa — Sparta Kraków

3 - 2

Brotherm — eNHa

6 - 7

eNHa — Geco Team

5 - 9

Gross Garden — eNHa

3 - 3

eNHa — Żarłacze

6 - 1

Drink Team — eNHa

6 - 9

eNHa — KS Brazuca

4 - 11

Venatores FC — eNHa

4 - 8

eNHa — Hattrick

5 - 9

Wataha — eNHa

3 - 7

eNHa — Ocean's Eleven

3 - 3

eNHa — Venatores FC

11 - 2

eNHa — Geco Team

0 - 4

eNHa — Krakowiak

9 - 2

Rocket Fuel — eNHa

8 - 4

Ocean’s Eleven — eNHa

2 - 4

eNHa — Żarłacze

2 - 2

Ocean’s Eleven — eNHa

4 - 2

Venatores FC — eNHa

3 - 7

eNHa — Hattrick

3 - 4

eNHa — JRU Futsal

2 - 6

Geco Team — eNHa

4 - 6

eNHa — Team One

7 - 2

Drink Team — eNHa

4 - 3

eNHa — Rocket Fuel

5 - 5

Wataha — eNHa

5 - 4

eNHa — Ocean's Eleven

2 - 2

eNHa — Krakowiak

4 - 6

eNHa — Rocket Fuel

8 - 9

eNHa — Venatores FC

9 - 7

Team One — eNHa

5 - 1

Nie Przez Środek — eNHa

8 - 14

eNHa — RK News Magazyn Sportowy

9 - 4

Consorfrut Polska — eNHa

8 - 2

Drink Team — eNHa

3 - 4

eNHa — Sparta Kraków

1 - 13

Geco Team — eNHa

4 - 7

eNHa — Wataha

1 - 9

Krakowiak — eNHa

1 - 5

eNHa — Sparta Kraków

4 - 5

eNHa — Microtec

3 - 7

Żarłacze — eNHa

6 - 1

Hattrick — eNHa

3 - 5

eNHa — Venatores FC

4 - 2

Team One — eNHa

2 - 0

eNHa — Żarłacze

8 - 6

Wataha — eNHa

6 - 1

eNHa — Popalone Styki

2 - 3

eNHa — Pumas Kraków

3 - 5

eNHa — Hattrick

1 - 3

Venatores FC — eNHa

4 - 3

eNHa — Team One

5 - 8

eNHa — MK Team

7 - 6

Żarłacze — eNHa

8 - 3

eNHa — Wataha

2 - 10

Popalone Styki — eNHa

7 - 2

Pumas Kraków — eNHa

9 - 4

ELTE GPS — eNHa

3 - 2

Drink Team — eNHa

8 - 1

eNHa — Microtec

13 - 4

16 Batalion Powietrznodesantowy — eNHa

0 - 1

eNHa — Drink Team

5 - 2

eNHa — Team One

3 - 5

Microtec — eNHa

7 - 2

Czyste Buty — eNHa

3 - 5

eNHa — ELTE GPS

8 - 5

Hattrick — eNHa

6 - 2

eNHa — Venatores FC

2 - 6

Pumas Kraków — eNHa

1 - 6

Team One — eNHa

5 - 1

eNHa — Żarłacze

1 - 8

KP Dołęga — eNHa

9 - 2

eNHa — TBR-Groteska

3 - 5

Żarłacze — eNHa

1 - 7

Pumas Kraków — eNHa

4 - 1

eNHa — Venatores FC

5 - 7

eNHa — OIRP Kraków

4 - 6

eNHa - Hattrick

2 - 5

Pumas Kraków — eNHa

6 - 5

AZS Collegium Medicum UJ — eNHa

1 - 1

Microtec — eNHa

2 - 3

Venatores FC — eNHa

4 - 5

eNHa - Vicenti & Immobiliare Cracovia

3 - 8

OIRP Kraków — eNHa

2 - 12

Złote Chłopaki — eNHa

4 - 5

eNHa — Złote Chłopaki

5 - 5

eNHa — ELTE GPS

4 - 3

eNHa — Hattrick

4 - 5

eNHa — Żarłacze