Hattrick

Hattrick – Lista zawodników

ZawodnikKlubPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Ba Geri ObaidHattrickZawodnik z pola00000000
Bałchan SzymonHattrickZawodnik z pola20000000
Czepiec JakubHattrickZawodnik z pola74801000
Fischer MikołajHattrickZawodnik z pola32110000
Gajoch MichałHattrickBramkarz70000010
Kasprzyk KacperHattrickZawodnik z pola86710000
Klimczyk TomaszHattrickBramkarz10000000
Kot PatrykHattrickZawodnik z pola42110000
Makuła RadosławHattrickZawodnik z pola710300000
Pytlarz KrystianHattrickZawodnik z pola23310011
Rybski JanuszHattrickZawodnik z pola42100010
Sikora II MateuszHattrickZawodnik z pola58300021
Siwek MichałHattrickZawodnik z pola00000000
Turek CyprianHattrickZawodnik z pola51100000
Walerowski RafałHattrickZawodnik z pola70000000

Dywizja B

PozycjaKlubMZRPGZGSPktForma
18800471424
W W W W W W W W
28620592220
W W R R W W W W
38602481918
W P W W W W W P
48512543816
W P R W W W P W
58422383314
P W R R W P W W
69405353812
P P W P W P W P W
7821525307
P P W P P W R P
8820629466
W W P P P P P P
9812521425
P W P P R P R P
10711531444
P W P P P P R
11801720811
P P P P P P P R

Wyniki

3 - 2

Hattrick — Laga Bonito

7 - 2

Hattrick — Galactik Futsal

15 - 3

Hattrick — Nowy Ład

7 - 3

Amiz Transport Złote Chłopaki — Hattrick

9 - 3

Hattrick — eNHa II

5 - 5

Hattrick — eNHa

3 - 3

Nowy Ład — Hattrick

5 - 3

Hattrick — Drink Team

2 - 1

Hattrick — Nowohucki Klub Sportowy

8 - 3

Żarłacze — Hattrick

4 - 0

Laga Bonito — Hattrick

2 - 2

Hattrick — eNHa II

1 - 4

Hattrick — Nowy Ład

4 - 6

Nowohucki Klub Sportowy — Hattrick

3 - 1

Hattrick — Popalone Styki

4 - 3

Hattrick — Żarłacze

1 - 6

Popalone Styki — Hattrick

5 - 8

eNHa II — Hattrick

3 - 6

Hattrick — Nowy Ład

4 - 6

Hattrick — Laga Bonito

3 - 1

Trivium Słomniki Warriors — Hattrick

2 - 4

Hattrick — Popalone Styki

7 - 4

Złote Chłopaki — Hattrick

4 - 5

Hattrick — WKS Futsal Team

6 - 3

Galactik Futsal — Hattrick

7 - 6

Hattrick — Nowohucki Klub Sportowy

7 - 5

Hattrick — Popalone Styki

4 - 9

Hattrick — Venatores FC

9 - 6

Hattrick — Venatores FC

5 - 2

Laga Bonito — Hattrick

4 - 2

Hattrick — Złote Chłopaki

4 - 9

Nowy Ład — Hattrick

6 - 9

Popalone Styki — Hattrick

4 - 4

Hattrick — Gross Garden

3 - 5

TKS Trivium Słomniki — Hattrick

2 - 3

Hattrick — Laga Bonito

3 - 1

eNHa — Hattrick

1 - 7

Hattrick — WKS Futsal Team

3 - 7

Żarłacze — Hattrick

2 - 2

Hattrick — Porta

9 - 3

Drink Team — Hattrick

7 - 11

Venatores FC — Hattrick

10 - 7

Złote Chłopaki — Hattrick

9 - 5

Hattrick — Nowy Ład

1 - 3

Hattrick — eNHa

10 - 7

Elefanti — Hattrick

8 - 8

Hattrick — WKS Futsal Team

7 - 2

Lajkoniki — Hattrick

5 - 8

IGLOMEN&RodzinneRestauracje — Hattrick

1 - 9

Żarłacze — Hattrick

6 - 8

Hattrick — Ukraine

0 - 11

Gross Garden — Hattrick

2 - 4

Hattrick — JRU Futsal

2 - 4

eNHa — Hattrick

1 - 5

Hattrick — Venatores FC

5 - 1

Hattrick — Złote Chłopaki

1 - 14

Popalone Styki — Hattrick

10 - 4

AZS UEK Kraków — Hattrick

7 - 10

Venatores FC — Hattrick

7 - 4

Sparta Kraków — Hattrick

4 - 9

Gross Garden — Hattrick

2 - 8

Hattrick — Sparta Kraków

2 - 8

Hattrick — AZS UEK Kraków

1 - 1

Hattrick — JRU Futsal

5 - 4

JRU Futsal — Hattrick

5 - 3

Hattrick — WKS Futsal Team

11 - 0

Hattrick — Żarłacze

4 - 10

Popalone Styki — Hattrick

1 - 3

Hattrick — Venatores FC

4 - 3

Rocket Fuel — Hattrick

5 - 7

Nowy Ład — Hattrick

2 - 10

Geco Team — Hattrick

6 - 3

Hattrick — eNHa

3 - 11

Hattrick — Sparta Kraków

8 - 2

Brotherm — Hattrick

1 - 6

Hattrick — Drink Team

9 - 4

Venatores FC — Hattrick

11 - 0

Hattrick — Geco Team

7 - 10

Wataha — Hattrick

6 - 6

Hattrick — Żarłacze

5 - 1

Hattrick — Rocket Fuel

3 - 5

Sparta Kraków — Hattrick

2 - 12

Hattrick — DRUG-ony

1 - 10

Hattrick — Brotherm

3 - 4

Hattrick — Ocean's Eleven

4 - 4

Gross Garden — Hattrick

4 - 8

eNHa — Hattrick

5 - 2

Drink Team — Hattrick

5 - 0

Hattrick — KS Brazuca

3 - 5

DRUG-ony — Hattrick

3 - 6

Hattrick — Złote Chłopaki

8 - 2

Sparta Kraków — Hattrick

3 - 9

Hattrick — Nie Przez Środek

1 - 6

Hattrick — IGLOMEN&RodzinneRestauracje

4 - 5

Hattrick — Sparta Kraków

7 - 3

DRUG-ony — Hattrick

3 - 7

eNHa — Hattrick

1 - 6

Hattrick — Złote Chłopaki

7 - 4

IGLOMEN&RodzinneRestauracje — Hattrick

3 - 9

Hattrick — AZS Collegium Medicum UJ

2 - 6

Nie Przez Środek — Hattrick

11 - 4

Racing Kart – tor gokartowy — Hattrick

2 - 7

Hattrick — MK Team

2 - 4

Boanerges — Hattrick

0 - 5

Pumas Kraków — Hattrick

5 - 8

Hattrick — Team One

7 - 8

Hattrick — MK Team

3 - 3

DRUG-ony — Hattrick

5 - 3

Złote Chłopaki — Hattrick

1 - 0

Hattrick — Drink Team

4 - 9

Hattrick — IGLOMEN&RodzinneRestauracje

3 - 6

Hattrick — Czyste Buty

7 - 6

Hattrick — Wataha

2 - 5

DRUG-ony — Hattrick

4 - 6

Hattrick — Pumas Kraków

7 - 9

Hattrick — Złote Chłopaki

3 - 6

MK Team — Hattrick

5 - 0

Hattrick — AZS Collegium Medicum UJ

0 - 5

AZS Collegium Medicum UJ — Hattrick

8 - 2

IGLOMEN&RodzinneRestauracje — Hattrick

4 - 2

Czyste Buty — Hattrick

5 - 3

Hattrick — DRUG-ony

6 - 1

Hattrick — eNHa

0 - 5

Pumas Kraków — Hattrick

2 - 9

Popalone Styki — Hattrick

6 - 4

Hattrick — Venatores FC

6 - 3

Hattrick — Team One

8 - 2

Hattrick — Żarłacze

1 - 6

Wataha — Hattrick

3 - 5

eNHa — Hattrick

3 - 1

Hattrick — Pumas Kraków

14 - 1

Hattrick — Popalone Styki

3 - 2

Venatores FC — Hattrick

5 - 12

Venatores FC — Hattrick

4 - 4

Hattrick — Team One

6 - 5

Żarłacze — Hattrick

8 - 4

Hattrick — Wataha

5 - 0

Hattrick — 16 Batalion Powietrznodesantowy

10 - 3

Hattrick — Żarłacze

4 - 10

Team One — Hattrick

4 - 7

Żarłacze — Hattrick

6 - 1

Hattrick — KP Dołęga

4 - 7

TBR-Groteska — Hattrick

7 - 8

Hattrick — 16 Batalion Powietrznodesantowy

4 - 8

Hattrick — Pumas Kraków

6 - 2

Drink Team — Hattrick

4 - 7

Hattrick — Team One

8 - 5

Hattrick — eNHa

7 - 0

Microtec — Hattrick

5 - 6

Hattrick — ELTE GPS

5 - 6

Venatores FC — Hattrick

6 - 3

Hattrick — Pumas Kraków

4 - 7

Hattrick - Rodzinnerestauracje.pl

6 - 7

Hattrick — Złote Chłopaki

3 - 12

Hattrick — AZS Collegium Medicum UJ

9 - 3

ELTE GPS — Hattrick

7 - 1

Hattrick - Vicenti & Immobliare Cracovia

1 - 2

Microtec — Hattrick

4 - 6

eNHa - Hattrick

8 - 7

Hattrick — Venatores FC

8 - 3

Hattrick — OIRP Kraków

3 - 4

Microtec - Hattrick

7 - 14

Hattrick — ELTE GPS

9 - 3

Hattrick — Pumas Kraków

6 - 3

Złote Chłopaki — Hattrick

9 - 4

Hattrick — Czyste Buty

5 - 8

Żarłacze — Hattrick

4 - 3

eNHa — Hattrick

4 - 3

AZS Collegium Medicum UJ — Hattrick

5 - 7

Hattrick — Microtec