Dywizja A:
Boanerges – Brotherm 1:3 (0:1)
(Braciszewicz – Stańczyk, Świątek, Kapusta)
Boanerges: Dybała – K. Łęcki, D. Łęcki, Sz. Kluza, M. Kluza, Sumera, Cebula, Braciszewicz, Świerad
Brotherm: Hamryszczak – Stańczyk, Rajca, Świątek, Biegun, Kapusta, Burkat
eNHa – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 2:4 (1:2)
(Gwóźdź 2 – D. Nowak 2, Półtorak, K. Klęk)
eNHa: Kisiel – Urbanowicz, Gwóźdź, Górka, Petkun, Khulla, Rachwał, T. Kopeć
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Wiecheta – D. Nowak, J. Klęk, K. Klęk, Półtorak, Stanula, Ścieszka
DRUG-ony – Drink Team 3:2 (2:2)
(Mateusz Nowak II, Przesór, Działowy – D. Rajek, P. Cholewicki)
Żółta kartka: Przesór (DRUG-ony)
DRUG-ony: Płatek – Mateusz Nowak II, Kurylak, Świderek, Przesór, Pietrańczyk, Działowy, Filipowski
Drink Team: Szala – D. Rajek, M. Rajek, P. Cholewicki, K. Cholewicki, Lis, Dłubisz, Żaba
MK Team – Legion 8:4 (3:1)
(Szubartowski 2, Gruchała 2, Doniec, Karaś, Rogowski, samobójcza – Nazarov 2, Turov 2)
Żółte kartki: Tretiak i Vorobets (Legion)
MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Rogowski, Radłowski, Kaczmarczyk, Gruchała
Legion: D. Bahrii – S. Bahrii, Tretiak, Nazarov, Vorobets, Turov, Tanskiy, Kovalenko, Onipko
Piątka kolejki: Tomasz Płatek (DRUG-ony) – Konrad Stańczyk (Brotherm), Michał Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Maciej Szubartowski (MK Team), Mateusz Nowak II (DRUG-ony)
Zawodnik kolejki: Mateusz Nowak II (DRUG-ony) – pierwszy mecz i pierwsza bramka po zostaniu ojcem! A DRUG-ony z pierwszą wygraną!
Dywizja B:
Trivium Słomniki Warriors – Złote Chłopaki 6:5 (1:4)
(Łakomy 3, Tarko, Skrzydlewski, O. Nowak – Sidorhuk 2, Mazur, Zatoń, Łyduch)
Żółta kartka: Gugała (Trivium Słomniki Warriors)
Trivium Słomniki Warriors: Jabłoński – Jatczak, Skrzydlewski, Kmita, Konieczny, Łakomy, Tarko, Gugała, Ciszewski, O. Nowak,
Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, Mazur, Brodnicki, Sidorhuk, Zatoń, Łyduch, Lubański
Laga Bonito – Żarłacze 4:4 (2:2)
(Klich 3, Kolasa – Gwiżdż 3, D. Janiszyn)
Żółta kartka: Szymański (Żarłacze)
Laga Bonito: Drużyński – Klich, Filipowicz, J. Kowaliński, B. Kowaliński, Bieroń, Kolasa, Bartyzel
Żarłacze: Dzięgiel, Ofiarski – Szymański, Gwiżdż, Grabowski, Hańderek, D. Janiszyn, K. Janiszyn, Panek, Połubiński, N. Kopeć
Nowy Ład – Nowohucki Klub Sportowy 5:10 (2:3)
(Szczepan 2, Ilczuk, Marszałek, Bujas – J. Jachymczak 4, Totoń 2, Stasiowski 2, D. Polak, Piątkowski)
Nowy Ład: Gibas – Ilczuk, Marszałek, Szczepan, Bujas, Sokołowski, Krzywda, Łudzik, Kapuścik
Nowohucki Klub Sportowy: Piątkowski – D. Polak, A. Jachymczak, F. Jachymczak, Stasiowski, J. Jachymczak, Soja, Totoń
WKS Futsal Team – eNHa II 3:3 (1:1)
(Rajczyk, Gębski, D. Turek – Gas, Napora, Warszycki)
WKS Futsal Team: D. Turek – Rajczyk, Kozak, Fijoł, Gniadek, Stokłosa, Maciasz, Gębski
eNHa II: Dudzik – Warszycki, Michnowicz, Świątek, J. Stawiarski, Gas, Napora, Potępa
Popalone Styki – Hattrick 1:6 (0:2)
(Rzemiński – Kasprzyk 4, Nesterak 2)
Popalone Styki: Ginter – Michalik, Król, Klatka, Wiesner, Kopacz, Kodyra, Rzemiński, Jakubas
Hattrick: Gajoch – Mikrut, Bałchan, Kasprzyk, Nesterak, Walerowski
Piątka kolejki: Dominik Turek (WKS Futsal Team) – Marcin Nesterak (Hattrick), Jan Jachymczak (Nowohucki Klub Sportowy), Kamil Łakomy (Trivium Słomniki Warriors), Filip Gwiżdż (Żarłacze)
Zawodnik kolejki: Kamil Łakomy (Trivium Słomniki Warriors) – to że Wojownicy w niecałe 3 minuty wyszli z 2:5 do 6:5 to głównie Jego zasługa!
Puchar Ligi (Ćwierćfinał)
Galactik Futsal – MK Team 6:7 (5:2)
(Konarski 2, Grzyb 2, Januszewski, Krul – Karaś 3, Szubartowski 3, Gruchała)
Żółte kartki: Januszewski (Galactik Futsal) oraz Rogowski i Gruchała (MK Team)
Czerwona kartka: Januszewski (Galactik Futsal, 40. minuta – za brutalny faul)
Galatik Futsal: Capała – Krul, Bieńczycki, Konarski, Zalewski, D. Główczyk, Grzyb, Januszewski, Cygan
MK Team: Jamka – Karaś, Szubartowski, Rogowski, Gruchała, Radłowski, Szczupak, Doniec