Miesiąc: wrzesień 2016

11 ekip w Dywizji B

W XIII edycji Nowohuckiej Amatorskiej  Ligi Futsalu w Dywizji B zagra 11 ekip. Do ISTS, eNHy, Drink Teamu, Żarłaczy, DRUG-onów, Universum Kraków i Venatores FC, które grały na tym poziomie w poprzedniej edycji dołączą cztery ekipy. Pierwszym będzie spadkowicz z Dywizji A, czyli Pumas Kraków. Po połrocznej przerwie do NALF wróca Enigma. Będą również dwie nowe ekipy – TBR – Groteska Lecha Walickiego (wcześniej DRUG-ony) i WKS Futsal Team Tomasza Rajczyka. Z rozgrywek wycofali się FC Piekarze.

Terminarz pojawi siętak szybko jak to tylko możliwe – nie później niż w niedziele. Proszę o cierpliwość mimo, że rozgrywki rozpoczną się już 4 października.

Terminarz Dywizji A gotowy!

Zapraszam do zapoznania się z terminarzem rozgrywek Dywizji A. Hitem pierwszej kolejki będzie ligowy klasyk czyli Hattrick – Sparta. Mistrzowski Kromont podejmie Arbitro De Futbol.

W nowohuckiej elicie utrzymał się Krakowiak, który skorzystał z faktu, że z rozgrywek wycofały się SA-Dziki. Prawie na pewno dojdzie do zmiany sponsora (i tym samym nazwy) zespołu aktualnego czyli (jeszcze) Kromontu.

Marcin Kluza zagra w Futsal Ekstraklasie!

Marcin Kluza, który w zeszłym sezonie reprezentował barwy Czystych Butów został zgłoszony do rozgrywek Futsal Ekstraklasy jako zawodnik beniaminka MKF Solne Miasto Wieliczka. Do tej pory Marcin rozegrał na nowohuckich parkietach 74 spotkania (55 w lidze i 19 w Pucharze Ligi) strzelajac 142 bramki (109 w lidze i 33 w Pucharze Ligi) i zaliczając 60 asyst (46 w lidze i 14 w Pucharze Ligi). Ponadto trzykrotnie zdobył tytuł Króla Strzelców (raz w Dywizji A i dwukrotnie w Dywizji B) oraz raz zostały wybrany MVP Dywizji B. Marcinowi życzymy powodzenia i znalezienia czasu na dalsze występy w NALF!