Miesiąc: sierpień 2018

Otwieramy typera NALF!

Do startu rozgrywek mniej niż miesiąc, ale już teraz śpieszę poinformować, że w tej edycji wystartujemy z nową, testową inicjatywą – typerem NALF! W zabawie będą mogli wziąć udział TYLKO i WYŁĄCZNIE zawodnicy NALF. By poznać szczegóły i zgłosić akces do zabawy proszę napisać na adres typernalf@gmail.com. Gdy sezon ruszy, na stronie w odpowiedniej zakłądce będzie pojawiać się klasyfikacja.

Zgłoś się do rozgrywek!

Z nieskrywaną przyjemnością informuję, że 18-19 września rozpoczniemy po raz siedemnasty rywalizację w rozgrywkach Nowohuckiej Amatorskiej Ligi Futsalu. Podobnie jak w poprzedniej edycji każda z drużyn rozegra conajmniej 15 spotkań (14 spotkań ligowych i przynajmniej jeden pucharowy)

Wpisowe do ligi wyniesie 1600 zł, a jeśli liczba spotkań gwarantowanych z jakiejś przyczyny będzie mniejsza lub większa to wówczas wpisowe będzie proporcjonalnie zmienione. Rozgrywki będą toczyć się odwrześnia do stycznia, dla co najmniej połowy spotkań zostaną zmontowane skróty, a każdy mecz zostanie opisany na stronie www.nalffutsal.pl . Ponadto dla każdej drużyny zostanie stworzona indywidualna strona z terminarzem, tabelą i indywidualnymi statystykami. Po każdej kolejce zostanie wybrana piątka kolejki. Najlepsze drużyny oraz najlepszy strzelec, asystent, bramkarz i MVP otrzymają wyróżnienia w postaci pucharów i medali na koniec sezonu na gali. W odróżnieniu do poprzedniej edycji statuetki otrzymają również gracze wybrani do piątki sezonu, a ponadto zostanie przyznana nagroda fair play i dla osobistości Ligi.

W sprawie informacji na temat zapisów i rozgrywek proszę dzwonić 501008445 lub pisać na nalffutsal@gmail.com

Nowe drużyny będą występować w Dywizji B lub w przypadku dużego zainteresowania w Dywizji C (zostanie ona uruchomiona tylko wtedy jeśli liczna zgłoszeń do Dywizji B przekroczy 13). Oba te poziomy ligowe będą swoje mecze rozgrywać we wtorki i środy. Dywizja A tradycyjnie będzie grać tylko w środy.

Terminy:

1 sierpnia – otwarcie zapisów do ligi. Proszę, by w przypadku drużyn, które do tej pory grały NALF zgłoszenie przesłał kapitan drużyny (kapitanowie zostali poinformowani mejlowo o fakcie rozpoczęcia zapisów)

3 września – w przypadku gdy kapitan nie zgłosi swojej drużyny to od tego dnia może ją zgłosić inny zawodnik, który przejmuje prawa do np. gry na określonym poziomie ligowym.

12 września godzina 20.00  – zamknięcie zapisów do Ligi

14 września – ogłoszenie terminarza

18 września – start rozgrywek