Miesiąc: sierpień 2017

Zapisy rozpoczęte po raz piętnasty!

Już we wrześniu będzie można po raz piętnasty stanąć do walki o Mistrzostwo Nowej Huty w futsalu! Jubileuszowa edycja oznaczać będzie również zmianę systemy rozgrywek. W tej edycji rezygnujemy z podziału na grupy mistrzowska i spadkową i będziemy grać dwie pełne rundy w systemie mecz rewanż. Ponadto Puchar Ligi zmieni swą formułę i nie będzie już rozgrywana faza grupowa, lecz od razu faza pucharowa. Oznacza to, że każda z drużyn rozegra CO NAJMNIEJ 15 spotkań.

Wpisowe do ligi wyniesie 1500 zł, a jeśli liczba spotkań gwarantowanych z jakiejś przyczyny będzie mniejsza lub większa to wówczas wpisowe będzie proporcjonalnie zmienione. Rozgrywki będą toczyć się od września do stycznia, dla co najmniej połowy spotkań zostaną zmontowane skróty, a każdy mecz zostanie opisany na stronie www.nalffutsal.pl . Po każdej kolejce zostanie wybrana piątka kolejki. Najlepsze drużyny oraz najlepszy strzelec, asystent, bramkarz i MVP otrzymają wyróżnienia w postaci pucharów i medali na koniec sezonu na gali. 

W sprawie informacji na temat zapisów i rozgrywek proszę dzwonić 501008445 lub pisać na nalffutsal@gmail.com 

Nowe drużyny będą występować w Dywizji B lub w przypadku dużego zainteresowania w Dywizji C (zostanie ona uruchomiona tylko wtedy jeśli liczna zgłoszeń do Dywizji B przekroczy 13). Oba te poziomy ligowe będą swoje mecze rozgrywać we wtorki i środy. Dywizja A tradycyjnie będzie grać tylko w środy.

Terminy:

7 sierpnia – otwarcie zapisów do ligi. Proszę, by w przypadku drużyn, które do tej pory grały NALF zgłoszenie przesłał kapitan drużyny (kapitanowie zostali poinformowani mejlowo o fakcie rozpoczęcia zapisów)

4 września – w przypadku gdy kapitan nie zgłosi swojej drużyny to od tego dnia może ją zgłosić inny zawodnik, który przejmuje prawa do np. gry na określonym poziomie ligowym.

13 września  – zamknięcie zapisów do Ligi

15 września – ogłoszenie terminarza

19 września – start rozgrywek

Aktualizacja rekordów Ligi

Zapraszam do zapoznania się z aktualizacją rekordów ligi. Nastąpiło kilka zmian na pozycjach liderów poszczególnych klasyfikacji.

W ciągu najbliższych kilku dni zostaną otwarte zapisy do nowej edycji Ligi. Już teraz mogę poinformować, że nastąpi zmiana w systemie rozgrywek, które zaczną się ponadto dwa tygodnie wcześniej.