Dywizja A:
AZS Collegium Medicum UJ – DRUG-ony 1:6 (0:4)
(Sieprawski – Filipowski 3, Działowy 3)
Żółte kartki: Ćwięczek (AZS Collegium Medicum UJ) oraz Dębski (DRUG-ony)
AZS Collegium Medicum UJ: Strug, Ginter – Surdacki, R. Ogórek, Sierny, Orłowski, Kokoszka, Ptak, Ćwięczek, Migoń, Sieprawski
DRUG-ony: Płatek – Filipowski, Świderek, Działowy, Dębski
MK Team – Nie Przez Środek 4:1 (1:0)
(Szubartowski 3, Warszawa – Bartosik)
Żółte kartki: Szubartowski (MK Team) oraz Popławski (Nie Przez Środek)
MK Team: Jamka – Doniec, Kępka, Karaś, Jurczyk, Warszawa, Rogowski, Prochwicz, Szubartowski
Nie Przez Środek: Teterycz – Świerad, Rymarski, Pytel, Maciejaszek, Kowalski, Popławski, Bartosik, Piwowarski
Racing Kart – tor gokartowy – Boanerges 1:6 (0:0)
(Lekki – K. Łęcki 2, M. Kluza 2, Świderski, Sz. Kluza)
Żółte kartki: Grochalski (Racing Kart – tor gokartowy) oraz D. Łęcki i Grabski (Boanerges)
Racing Kart – tor gokartowy: Figwer – Grochalski, Nowak, Lekki, Serafin
Boanerges: Dybała – M. Kluza, Sz. Kluza, D. Kluza, D. Łęcki, K. Łęcki, Gruszecki, Turlej, Świderski, Grabski
IGLOMEN&RodzinneRestauracje – Złote Chłopaki 8:4 (3:2)
(Ścieszka 3, Khulla, Otrębski, Polachow, Piwowarczyk, Dziurdzia – samobójcza – Mazur, M. Kuc, Wałaszek, Mierzejewski)
Żółte kartki: Otrębski (IGLOMEN&RodzinneRestauracje) oraz Dziurdzia (Złote Chłopaki)
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: W. Kopacz, Knapik – Khulla, Otrębski, Polachow, Piwowarczyk, Ogonek, Ochel, Ścieszka
Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, Mazur, M. Kuc, Łyduch, Mierzejewski, Dziurdzia, Wałaszek
Hattrick – Sparta Kraków 4:5 (2:2)
(Janowicz, Fischer, C. Turek, Gałka – samobójcza – Mroczek, Gałka, Grabiec, Kaczmarczyk, Lachowicz)
Żółta kartka: Barański (Hattrick)
Hattrick: Gajoch – Walerowski, Barański, Makuła, Janowicz, Fischer, C. Turek
Sparta Kraków Dudzik, Mroczek – Gałka, Przeniosło, Grabiec, Kaczmarczyk, Kawula, Lachowicz, Kułaga, Gruchała
Piątka kolejki: Marek Mroczek (Sparta Kraków) – Marcin Kluza (Boanerges), Maciej Szubartowski (MK Team), Michał Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Maciej Filipowski (DRUG-ony)
Zawodnik kolejki: : Marcin Kluza (Boanerges) – sprawił, że Racing Kart mocno zabuksowało na końcu rundy zasadniczej i że będą emocje w rundzie finałowej
Dywizja B:
Krakowiak – Venatores FC 6:6 (3:2)
(Zając 3, Idzik, Bartos, Stawiarski – Michnowicz 2, Witek 2, Chowaniec, Kubal)
Żółta kartka: Wątroba (Venatores FC)
Krakowiak: Mendel – Stawiarski, Gicala, Bartos, Zając, Kociński, Idzik, Janus
Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, Witek, Chowaniec, Broński, Kubal, Wątroba, Królikowski, M. Kopacz
Rocket Fuel – Geco Team 5:1 (1:0)
(Bednarek 2, Mohylnyi, Buras – Kostrzewa)
Żółta kartka: Zmarz (Geco Team)
Rocket Fuel – Krzemień – Mohylnyi, Małucha, Bednarek, Stańczyk, Bińczycki, Warzecha, Buras, Stupka, Rollauer
Geco Team – Zmarz – Bała, Jaskowski, Klich, K. Kostrzewa, J. Kostrzewa, Gębala, Gorecki
Ocean’s Eleven – eNHa 2:2 (1:0)
(Tęczar, Kowalewski – Rajczyk, Górka)
Żółte kartki: Koś i Bystroń (eNHa)
Ocean’s Eleven: M. Mazur – Gajda, Jan Chrapisiński, Jakub Chrapisiński, Ostrowski, Tęczar, Kowalewski
eNHa: Gibas – Warszycki, Górka, Chajdecki, Dudek, Rajczyk, Wochnik, Petkun, Koś, Bystroń
Wataha – JRU Futsal 2:3 (0:1)
(Szczepan, Stepaniak – Warchałowski, Walczyk, Grych)
Żółte kartki: Bielski, Bujas, Śmietana i Dziura (Wataha) oraz J. Klich i Walczyk (JRU Futsal)
Wataha: Dziura – Szczepan, Tomczyk, Kania, Ilczuk, Bielski, Stepaniak, Bujas, Śmietana
JRU Futsal: Drużyński – Grych, J. Kowaliński, J. Klich, Warchałowski, Walczyk, Wojciechowski
Drink Team – Team One 3:4 (2:2)
(K. Cholewicki 2, P. Cholewicki – Karpeta 3, Zygmunt)
Drink Team: Szala – P. Cholewicki, K. Cholewicki, Włodarz, Lis, Alegre, Canovas, Żaba
Team One: Zajączkowski – Zygmunt, Wyporski, Karpeta, Concia, Stolarski, Bąk
Piątka kolejki: Konrad Dziura (Wataha) – Bartosz Karpeta (Team One), Dariusz Zając (Krakowiak), Tomasz Bednarek (Rocket Fuel), Karol Tęczar (Ocean’s Eleven)
Zawodnik kolejki: Bartosz Karpeta (Team One) – pokazał, że nie tylko jeden gracz w Team One potrafi wziąć sprawy w swoje nogi
Zaległy mecz 8. kolejki
Ocean’s Eleven – JRU Futsal 2:5 (0:3)
(Gajda 2 – J. Klich 2, Warchałowski, J. Kowaliński, Drużyński)
Ocean’s Eleven: Mazur – Ostrowski, Gajda, Smoluch, Jan Chrapisiński, Mikoś
JRU Futsal: Drużyński – Grych, J. Kowaliński, J. Klich, Warchałowski, Kapusta