Kategoria: Dywizja B

Ukrainian Legion wskakuje na podium! Ścisk w Dywizji B!

Dywizja A:

Brotherm – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 3:7 (2:3)

(Kapusta 2, Świątek – Półtorak 3, Klęk, Śliski, Bieda, Suchan)

Żółte kartki: Suchan i Sawczuk (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)

Brotherm: Budzyn – Rajca, Kapusta, Biegun, Skałbania, Świątek

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Wiecheta, Skotarczyk – Suchan, Bieda, Śliski, K. Klęk, Ścieszka, Sawczuk, Półtorak

 

Trivium Słomniki Warriors – MK Team 9:3 (5:1)

(O. Nowak 6, Kłosiński, Gugała, Migas – Doniec, Szubartowski, Kaczmarczyk)

Trivium Słomniki Warriors: Jabłoński – Tarko, Migas, Gugała, Jatczak, Kłosiński, Małek, Świerczyński, O. Nowak

MK Team: Jamka – Rogowski, Radłowski, Kaczmarczyk, Gruchała, Szubartowski, Szczupak, Karaś, Doniec

 

Boanerges – DRUGony 9:4 (4:2)

(K. Łęcki 3, T. Kopeć 2, M. Kluza 2, Świerad 2 – Przesór 2, Ślusarczyk, Filipowski)

Boanerges: Dybała – D. Łęcki, K. Łęcki, Kopeć, M. Kluza, Sz. Kluza, Świerad

DRUGony: Płatek – Kurylak, Filipowski, Pietrańczyk, Ślusarczyk, Przesór

 

WKS Futsal Team – Ukrainian Legion  5:6 (3:4)

(Buczkowski 4, Rajczyk – Turov 2, Tahiiev 2, Kovalenko, Tanskiy)

Żółta kartka: Buczkowski (WKS Futsal Team)

WKS Futsal Team: Jędrychowski Fijoł, Gniadek, Magiera, Rajczyk, Buczkowski, Kozak,

Ukrainian Legion: D. Bahrii – Mospan, Onipko, Tanskiy, Kovalenko, Tahiiev, Kysylytsia, Nazarov, Turov,

 

Piątka kolejki: Piotr Jabłoński (Trivium Słomniki Warriors) – (Michał Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Oskar Nowak (Trivium Słomniki Warriors), Konrad Łęcki (Boanerges), Illia Turov (Ukrainian Legion)

Zawodnik kolejki: Oskar Nowak (Trivium Słomniki Warriors) – nie uląkł się MK Teamu, który wyrzucił z podium. Swoją fenomenalną postawą pokazał, że strzeleckie rekordy ligi nie są niezagrożone.

 

Dywizja B:

Grupa Mistrzowska

Nowy Ład – Żarłacze 4:3 (3:1)

(Bujas 2, Szczepan , Międlar – D. Janiszyn, K. Janiszyn, Gajewski)

Nowy Ład: Dudzik – Ilczuk, Franczyk, Marszałek, Bujas, Szczepan, Międlar, Pytlakowski

Żarłacze: Szymański, Dzięgiel – Rzepecki, Sobesto, D. Janiszyn, K. Janiszyn, Wieszeniewski, Antoszewski, Kopeć, Gajewski

 

Laga Bonito – Hattrick 8:4 (3:1)

(Wandasz 5, Filipowicz, Klich, Kolasa – Kot, Makuła, Czepiec, Kasprzyk)

Laga Bonito: Drużyński – Kolasa, Burczyk, Klich, Wandasz, Jaskowski, Filipowicz, B. Kowaliński

Hattrick: Gajoch – Fischer, C. Turek, Walerowski, Kasprzyk, Czepiec, Rybski, Makuła, Kot

 

Grupa spadkowa

Popalone Styki – Galactik Futsal 5:11 (2:5)

(Michalik 4, Kodyra – Gołębiowski 4, Korczak 3, Najda 2, Bieńczycki, Główczyk)

Popalone Styki: Wolak – Rzemiński, Kopacz, Król, Klatka, Kodyra, Jakubas, Michalik

Galactik Futsal: Gajda – Najda, Gołębiowski, Korczak, Majtyka, Bieńczycki, Główczyk

 

Drink Team – Nowohucki Klub Sportowy 6:1 (3:0)

(K. Cholewicki 4, Szaroń, Rajek – Buczyński)

Drink Team: Szala – Rajek, K. Cholewicki, Szaroń, Kuciel, Włodarz, Żaba

Nowohucki Klub Sportowy: Soja – A. Jachymczak, Kotyza, F. Jachymczak, Buszek, Stasiowski, J. Jachymczak, Buczyński

 

eNHa II – eNHa 4:9 (1:6)

(Trybała 2, Stawiarski, Ludwig – Światłoń 3, Ptak 2, Urbanowicz 2, Gwóźdź, Rachwał)

eNHa II: Jurasiński – Potępa, Ludwig, Stawiarski, Napora, Trybała, Jurzak

eNHa: Kisiel – Rachwał, Światłoń, Gwóźdź, Urbanowicz, Wiesner, Ptak

 

 

Piątka kolejki: Norbert Wandasz (Laga Bonito), Krzysztof Cholewicki (Drink Team), Kacper Korczak (Galactik Futsal), Hubert Bujas (Nowy Ład), Damian Światłoń (eNHa)

Zawodnik kolejki: Norbert Wandasz (Laga Bonito) – Świetny występ i laga wraca na pozycje wicelidera!

 

Puchar Ligi (Ćwierćfinał)

IGLOMEN&RodzinneRestauracje – MK Team 5:3 (2:1)

(Ścieszka 3, Półtorak, Suchan – Szubartowski 2, Kaczmarczyk)

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Skotarczyk – Sawczuk, Suchan, Stanula, Pohl, Półtorak, K. Klęk, Ścieszka

MK Team: Jamka – Rogowski, Warszawa, Kaczmarczyk, Gruchała, Szczupak, Szubartowski, Karaś, Doniec

 

 

Ścisk w dole tabeli Dywizji A! Jarl Szymański szoł!

Dywizja A:

Trivium Słomniki Warriors – WKS Futsal Team 5:6 (4:3)

(O. Nowak, N. Łakomy, Gugała, Jatczak, Rajczyk – samobójcza – Buczkowski 5, Rajczyk)

Żółta kartka: Rajczyk (WKS Futsal Team)

Trivium Słomniki Warriors: Jabłoński – Tarko, P. Łakomy, N. Łakomy, O. Nowak, Małek, Gugała, Migas, Jatczak

WKS Futsal Team: D. Turek – Rajczyk, Buczkowski, Magiera, Gniadek, Kozak, Gębski

 

Boanerges – Brotherm 2:1 (1:0)

(Bracisiewicz, Cebula – Kapusta)

Żółta kartka: K. Łęcki (Boanerges)

Boanerges: Dybała – K. Łęcki, Sz. Kluza, Świerad, Bracisiewicz, Cebula, T. Kopeć, Myshko, M. Kluza

Brotherm: Hamryszczak – Rajca, Burkat, Skałbania, Kowalówka, Kapusta

 

MK Team – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 3:6 (1:3)

(Karaś 2, Szubartowski – K. Klęk 2, Suchan, Półtorak, Bieda, Stanula)

MK Team: Jamka – Doniec, Szubartowski, Karaś, Szczupak, Gruchała, Rogowski, Kaczmarczyk, Warszawa

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Wiecheta, Skotarczyk – K. Klęk, Stanula, Bieda, Śliski, Suchan, Półtorak, Ścieszka

 

DRUGony – Ukrainian Legion 5:8 (1:2)

(Przesór 2, Kurylak, Sadlak, Ślusarczyk – Tanskiy 2, Nazarov 2, Tahiiev, Kovalenko, Turov, Kysylytsia)

DRUGony: Płatek – Kurylak, Świderek, Sadlak, Pietrańczyk, Ślusarczyk, Przesór

Ukrainian Legion: D. Bahrii – Tahiiev, Kovalenko, Tanskiy, Turov, Kononenko, Nazarov, Mospan, Kysylytsia, Volkov, S. Bahrii

 

Piątka kolejki: Bartosz Dybała (Boanerges) – Adrian Buczkowski (WKS Futsal Team), Daniel Suchan (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Denis Tanskiy (Ukrainian Legion), Tomasz Bieda (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)

Zawodnik kolejki: Adrian Buczkowski (WKS Futsal Team) – W fenomenalnym stylu wygrzebał WKS Futsal Team ze strefy spadkowej!

 

Dywizja B:

Nowy Ład – Amiz Transport Złote Chłopaki 5:8 (2:5)

(Szczepan 4, Kopera – R. Gnutek 3, Konarski 3, Mazur 2)

Nowy Ład: Gibas – Ilczuk, Bujas, Szczepan, Kopera, Kapuścik, Pytlakowski, Międlar

Amiz Transport Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, Zatoń, Mierzejewski, Mazur, Konarski, Lubański, R. Gnutek

 

eNHa – Galactik Futsal 8:7 (4:3)

(Gwóźdź 4, Ptak 2, Trybała, Wiesner – Krul 3, Gajda 2, Gołębiowski 2)

Żółte kartki: Rachwał (eNHa) oraz Gajda (Galactik Futsal)

eNHa: Kisiel – Gwóźdź, Rachwał, Światłoń, Warszycki, Wiesner, Krężołek, Trybała, Ptak

Galactik Futsal: Bieńczycki – Krul, Główczyk, Najda, Gajda, Majtyka, Gołębiowski

 

Drink Team – eNHa II 5:3 (2:0)

(Kuciel 3, Skoczek, D. Rajek – Michnowicz 2, Potępa)

Czerwona kartka: Michnowicz (eNHa II, 39. minuta – akcja ratunkowa)

Drink Team: Szala – D. Rajek, Włodarz, K. Cholewicki, Skoczek, Szaroń, Kuciel, Żaba

eNHa II: Jurasiński – Michnowicz, Napora, Szkółka, Potępa, Pyda, Ludwig, Stawiarski

 

Laga Bonito – Żarłacze 1:3 (0:2)

(Wandasz – Rzepecki 2, D. Janiszyn)

Żółte kartki: Burczyk (Laga Bonito) oraz Szymański i D. Janiszyn (Żarłacze)

Laga Bonito: Frączek – Jaskowski, Bartyzel, Wandasz, Filipowicz, B. Kowaliński, Kolasa

Żarłacze: Szymański – N. Kopeć, D. Janiszyn, K. Janiszyn, Rzepecki, Kubior, Wieszeniewski, Sobesto, Bielawski

 

Popalone Styki – Hattrick 0:16 (0:6)

(Mateusz Sikora II 4, Makuła 4, Walerowski 2, Rybski 2, Kasprzyk 2, Czepiec 2)

Popalone Styki: Ginter – Wątroba, Pakuła, Goraj, Król, Kopacz

Hattrick: Łobaza – Walerowski, Rybski, Kasprzyk, Czepiec, Makuła, Mateusz Sikora II

 

Piątka kolejki: Paweł Szymański (Żarłacze) – Mateusz Sikora II (Hattrick), Sebastian Kuciel (Drink Team), Dawid Gwóźdź (eNHa), Paweł Konarski (Amiz Transport Złote Chłopaki)

Zawodnik kolejki: Paweł Szymański (Żarłacze) – Jarl Szymański poprowadził brawurowy rajd berserków z klanu Żarłaczy, który zakończył się zdobyciem pozycji wicelidera!

 

Puchar Ligi (Ćwierćfinał)

Ukrainian Legion – Żarłacze 8:2 (5:1)

(Skoryk 2, Nazarov 2, Kovalenko, Tanskiy, Kysylytsia, Tahiiev – Bielawski, N. Kopeć)

Ukrainian Legion: D. Bahrii – Volkov, Tahiiev, S. Bahrii, Kysylytsia, Mospan, Nazarov, Tanskiy, Kovalenko, Skoryk, Onipko,

Żarłacze: Dzięgiel – Antoszewski, Paluch, Bielawski, Rzepecki, Wróblewski, Kopeć, Wieszeniewski, Hańderek

 

IGLOMEN ucieka! Pierwsza porażka Nowego Ładu!

Dywizja A:

WKS Futsal Team – Boanerges 1:5 (1:2)

(Gniadek – M. Kluza 2, Świerad, Myshko, Bracisiewicz)

WKS Futsal Team: D. Turek – Lipina, Magiera, Gniadek, Fijoł, Rajczyk

Boanerges: Dybała – Sz. Kluza, T. Kopeć, M. Kluza, Świerad, Myshko, Bracisiewicz, Cebula

 

Brotherm – MK Team 2:2 (1:0)

(Rajca, Jamka – samobójcza – Karaś, Radłowski)

Brotherm: Budzyn – Kapusta, Rajca, Świątek, Skałbania, Kowalówka

MK Team: Jamka – Karaś, Szczupak, Radłowski, Gruchała, Kaczmarczyk, Warszawa, Rogowski, Doniec

 

Ukrainian Legion – Trivium Słomniki Warriors 6:0 (1:0)

(Turov 2, Tahiiev 2, Kononenko, Kysylytsia)

Ukrainian Legion: D. Bahrii – Kovalenko, Turov, Kononenko, Tahiiev, Kysylytsia, Volkov, Sadovyi

Trivium Słomniki Warriors: Strzelec, Śliwa – Małek, Tarko, Świerczyński, Jatczak, P. Łakomy

 

IGLOMEN&RodzinneRestauracje – DRUGony 4:3 (3:1)

(K. Klęk 2, Ścieszka, Stanula – Przesór 2, Ślusarczyk)

Żółta kartka: Przesór (DRUGony)

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Skotarczyk – Piwowarczyk, Ścieszka, Sawczuk, K. Klęk, Stanula, Grochalski

DRUGony: Płatek – Rogóż, Kurylak, Świderek, Pietrańczyk, Działowy, Ślusarczyk, Przesór

 

Piątka kolejki: Dmytro Bahrii (Ukrainian Legion) – Volodymir Myshko (Boanerges), Dominik Karaś (MK Team), Illia Turov (Ukrainian Legion), Kamil Klęk (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)

Zawodnik kolejki: Illia Turov (Ukrainian Legion) – powrót po kolejnej przerwie i od razu świetny mecz! W takiej formie może ciągle wprowadzić swoją drużynę na podium!

 

Dywizja B:

Mecz awansem z 11. kolejki

Galactik Futsal – Amiz Transport Złote Chłopaki 3:8 (2:3)

(Korczak 2, Majtyka – Gnutek 3, Mazur 3, Konarski 2)

Żółta kartka: Gajda (Galactik Futsal) oraz Mazur (Amiz Transport Złote Chłopaki)

Galactik Futsal: Capała – Staniec, Główczyk, Krul, Gajda, Cygan, Majtyka, Korczak, Połetek

Amiz Transport Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, Gnutek, Konarski, Grzyb, Łyduch, Mazur, Zatoń

 

Piątka kolejki: Kamil Mazur (Amiz Transport Złote Chłopaki), Jakub Czepiec (Hattrick), Grzegorz Szczepan (Nowy Ład), Dariusz Janiszyn (Żarłacze), Norbert Wandasz (Laga Bonito)

Zawodnik kolejki: Grzegorz Szczepan (Nowy Ład) – rozgrywa sezon życia, a Jego drużyna jest ciągle w grze o historyczny awans.

 

Drink Team – Żarłacze 3:5 (2:2)

(K. Cholewicki, Szaroń, Żaba – Bielawski, D. Janiszyn, K. Janiszyn, Sobesto, K. Cholewicki – samobójcza)

Drink Team: Rajek – Skoczek, K. Cholewicki, Włodarz, Szaroń, Żaba

Żarłacze: Dzięgiel, Szymański – Wieszeniewski, Paluch, Rzepecki, Bielawski, Gajewski, D. Janiszyn, K. Janiszyn, Sobesto, Połubiński

 

Nowy Ład – Laga Bonito 5:8 (3:4)

(Szczepan 3, Bujas 2 – Klich 2, B. Kowaliński 2, Burczyk, Wandasz, Kolasa, Bujas – samobójcza)

Żółte kartki: Szczepan i Franczyk (Nowy Ład)

Nowy Ład: Gibas – Ilczuk, Kapuścik, Pytlakowski, Bujas, Szczepan, Marszałek, Franczyk

Laga Bonito: Drużyński – Klich, B. Kowaliński, Bartyzel, Burczyk, Jaskowski, Wandasz, Filipowicz, Kolasa

 

eNHa – Popalone Styki 7:2 (2:1)

(Wiesner 3, Światłoń 2, Strzeszkowski, Gwóźdź – Pasiut, Wątroba)

eNHa: Kisiel – Gwóźdź, Strzeszkowski, Rachwał, Światłoń, Wiesner, Petkun

Popalone Styki: Suchanek – Michalik, Rzemiński, Pasiut, Kopacz, Kodyra, Wątroba, Jakubas, Król

 

eNHa II – Galactik Futsal 5:0, walkower

eNHa II: Jurzak – Krężołek, Michnowicz, Pyda, Warszycki, Stawiarski, Lenart

 

Goście nie stawili się na mecz

 

Nowohucki Klub Sportowy – Hattrick 1:9 (0:4)

(J. Jachymczak – Kasprzyk 4, Mateusz Sikora II 2, C. Turek 2, Rybski)

Nowohucki Klub Sportowy: A. Jachymczak – Kotyza, F. Jachymczak, Buszek, Stasiowski, J. Jachymczak, Buczyński

Hattrick: Gajoch – Pytlarz, Mateusz Sikora II, Kot, Rybski, C. Turek, Walerowski, Kasprzyk, Makuła

 

Piątka kolejki:  Paweł Szymański (Żarłacze) – Dariusz Janiszyn (Żarłacze), Kacper Kasprzyk (Hattrick), Damian Światłoń (eNHa), Bartłomiej Kowaliński (Laga Bonito)

Zawodnik kolejki: Bartłomiej Kowaliński (Laga Bonito) – w meczu który może zadecydować o losach awansu napoczął rywala i Laga wraca na pozycję wicelidera.

 

Puchar Ligi (Ćwierćfinał)

Brotherm – Hattrick 14:2 (5:1)

(Kapusta 6, Świątek 5, Skałbania 2, Rajca – Kasprzyk, Pytlarz)

Brotherm: Rzepecki – Skałbania, Świątek, Kapusta, Rajca

Hattrick: Gajoch – Walerowski, Kasprzyk, Bałchan, Turek, Rybski, Makuła, Pytlarz

Dywizja A pod znakiem asa kier! Remontada Nowohuckiego Klubu Sportowego!

Dywizja A:

 

Brotherm – Trivium Słomniki Warriors 4:1 (2:1)

(Klim 3, Świątek – Ciszewski)

Żółte kartki: Budzyn i Burkat (Brotherm) oraz Świerczyński i Gugała (Trivium Słomniki Warriors)

Czerwone kartki: Klim (40. minuta – niesportowe zachowanie) oraz Gugała (40. minuta – druga żółta)

Brotherm: Budzyn – Rajca, Świątek, Skałbania, Kapusta, Burkat, Klim

Trivium Słomniki Warriors: Strzelec – Tarko, Kłosiński, O. Nowak, Kmita, Gugała, Świerczyński, Małek, Ciszewski

Żółtą kartką został ukarany również Kamil Kopciński, trener drużyny gości. W 40 minucie został również ukarany czerwoną kartką za wtargnięcie na boisko.

 

WKS Futsal Team – DRUGony 2:8 (0:2)

(Buczkowski 2 – Filipowski 3, Działowy 3, Sadlak, Ślusarczyk)

WKS Futsal Team: D. Turek – Buczkowski, Rajczyk, Kozak, Magiera, Fijoł

DRUGony: Płatek – Kurylak, Filipowski, Świderek, Sadlak, Pietrańczyk, Działowy, Ślusarczyk, Dębski

 

Boanerges – MK Team 0:1 (0:0)

(Szubartowski)

Żółte kartki: K. Łęcki i D. Łęcki (Boanerges)

Czerwone kartki: D. Łęcki (32. minuta – druga żółta) i K. Łęcki (37. minuta – druga żółta)

Boanerges: Dybała – K. Łęcki, D. Łęcki, Sz. Kluza, M. Kluza, T. Kopeć, Świerad, Cebula

MK Team: Jamka – Karaś, Szubartowski, Szczupak, Gruchała, Radłowski, Kaczmarczyk, Warszawa

 

Ukrainian Legion – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 2:5 (1:2)

(Kononenko, Sadovyi – K. Klęk 3, Półtorak, Bieda)

Żółte kartki: Tanskiy, Kysylytsia i Tretiak (Ukrainian Legion) oraz Pohl i Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)

Ukrainian Legion: D. Bahrii – Volkov, Takhiiev, Tanskiy, Kononenko, Kysylytsia, Tretiak, S. Bahrii, Sadovyi, Onipko

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Skotarczyk – Pohl, Stanula, Ścieszka, K. Klęk, Sawczuk, Półtorak, Bieda

 

Piątka kolejki: Tadeusz Jamka (MK Team) – Maciej Szubartowski (MK Team), Jakub Działowy (DRUGony), Kamil Klęk (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Maciej Filipowski (DRUGony)

Zawodnik kolejki: Jakub Działowy (DRUGony) – wygrzebał Aptekarzy ze strefy spadkowej.

 

Dywizja B:

Galactik Futsal – Popalone Styki 5:5 (4:1)

(Najda 4, Gołębiowski – Michalik 2, Pasiut, Wątroba, Bieńczycki – samobójcza)

Galactik Futsal: Bieńczycki – Najda, Majtyka, Gołębiowski, Krul, Główczyk

Popalone Styki: Kodyra – Rzemiński, Wątroba, Wolak, Klatka, Kopacz, Pasiut, Michalik

 

Nowohucki Klub Sportowy – Drink Team 5:4 (1:1)

(Stasiowski 2, Totoń 2, F. Jachymczak – Szaroń 2, Włodarz, Żaba)

Nowohucki Klub Sportowy: Soja – J. Jachymczak, A. Jachymczak, F. Jachymczak, Stasiowski, Totoń, Buczyński, Kotyza

Drink Team: D. Rajek – K. Cholewicki, Żaba, Szaroń, Włodarz

 

Amiz Transport Złote Chłopaki – eNHa 6:1 (1:0)

(Mazur 3, Konarski 2, R. Gnutek – Wiesner)

Żółta kartka: Gwóźdź (eNHa)

Amiz Transport Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, R. Gnutek, Mazur, Konarski, Łyduch, Mierzejewski

eNHa: Jurasiński – Górka, Gwóźdź, Rachwał, Światłoń, Urbanowicz, Warszycki, Wiszniewski, Wiesner

 

eNHa II – Nowy Ład 1:7 (1:4)

(Pyda – Szczepan 4, Bujas, Międlar, Franczyk)

eNHa II: Jurasiński – Krężołek, Ludwig, Michnowicz, Pyda, Żołnierczyk, Ptak

Nowy Ład: Gibas – Ilczuk, Bujas, Szczepan, Kopera, Kapuścik, Międlar, Franczyk

Hattrick – Laga Bonito 3:2 (3:1)

(Kasprzyk, Rybski, Mateusz Sikora II – J. Kowaliński, Klich)

Żółta kartka: Kasprzyk (Hattrick)

Hattrick: Gajoch – Walerowski, Janowicz, Kasprzyk, Rybski, Czepiec, Mateusz Sikora II, Makuła, Bałchan

Laga Bonito: Drużyński – J. Kowaliński, B. Kowaliński, Klich, Filipowicz, Jaskowski, Wandasz, Bartyzel, Burczyk

 

Piątka kolejki: Michał Gajoch (Hattick) – Grzegorz Szczepan (Nowy Ład), Paweł Konarski (Amiz Transport Złote Chłopaki), Maksymylian Stasiowski (Nowohucki Klub Sportowy), Aleksander Najda (Galactik Futsal)

Zawodnik kolejki: Maksymylian Stasiowski (Nowohucki Klub Sportowy) – żelazne nerwy w samej końcówce meczu z Drink Teamem, które dał NKS dużą szansę na grę w grupie mistrzowskiej.

 

Mecz awansem z 11. kolejki

Żarłacze – Nowohucki Klub Sportowy 6:4 (2:3)

(D. Janiszyn 3, Gajewski 2, Gwiżdż – Kotyza, F. Jachymczak, Hamowski)

Żółta kartka: Soja (Nowohucki Klub Sportowy)

Żarłacze: Ofiarski, Szymański, Dzięgiel – Wieszeniewski, Paluch, Gajewski, Rzepecki, D. Janiszyn, Sobesto, Gwiżdż, N. Kopeć, Połubiński

Nowohucki Klub Sportowy: Soja – A. Jachymczak, Kotyza, F. Jachymczak, Hamowski, Stasiowski, J. Jachymczak, Buczyński

 

Puchar Ligi (Cwiercfinał)

Trivium Słomniki Warriors – Boanerges 1:8 (0:4)

(Jatczak – M. Kluza 3, Świerad 2, Myshko 2, K. Łęcki)

Żółta kartka: D. Łęcki (Boanerges)

Trivium Słomniki Warriors: Jabłoński – Jatczak, Skrzydlewski, N. Łakomy, P. Łakomy, Kmita, Ciszewski

Boanerges: Dybała – K. Łęcki, D. Łęcki, Myshko, M. Kluza, Świerad, T. Kopeć

IGLOMEN&RodzinneRestauracje wygrywają pierwszą rundę w Dywizji A! Rekordowa wygrana NKS-u!

Dywizja A:

Trivium Słomniki Warriors – Brotherm 9:2 (3:0)

(Gugała 3, O. Nowak 3, Kmita, Ciszewski, Tarko – Świątek 2)

Żółta kartka: Skałbania (Brotherm)

Trivium Słomniki Warriors: Jabłoński, Śliwa – Kłosiński, Tarko, P. Łakomy, Gugała, Kmita, O. Nowak, Ciszewski, Jatczak

Brotherm: Rzepecki – Rajca, Skałbania, Kapusta, Świątek

 

MK Team – Boanerges 2:2 (1:2)

(Doniec, Szubartowski – K. Łęcki, Kaczmarczyk – samobójcza)

Żółta kartka: K. Łęcki (Boanerges)

MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Szczupak, Gruchała, Kaczmarczyk, Radłowski, Warszawa, Rogowski

Boanerges: Dybała – Sz. Kluza, D. Łęcki, Cebula, M. Kluza, K. Łęcki, Bracisiewicz, T. Kopeć, Świerad

 

IGLOMEN&RodzinneRestauracje – Ukrainian Legion 7:1 (1:0)

(Śliski 2, Półtorak 2, Pohl, Stanula, K. Klęk – Kysylytsia)

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Skotarczyk – Bieda, Śliski, Ścieszka, Pohl, Stanula, Półtorak, K. Klęk

Ukrainian Legion: D. Bahrii – Tanskiy, Nazarov, Skoryk, Kovalenko, Sadovyi, Kysylytsia

 

DRUGony – WKS Futsal Team 5:3 (1:2)

(Sadlak 2, Działowy, Świderek, Ślusarczyk – Matras, Magiera, Kozak)

Żółta kartka: Matras (WKS Futsal Team)

DRUGony: Płatek – Kurylak, Świderek, Łudzik, Sadlak, Pietrańczyk, Działowy, Ślusarczyk

WKS Futsal Team: D. Turek – Rajczyk, Buczkowski, Gniadek, Fijoł, Kuska, Magiera, Kozak, Matras

 

Piątka kolejki: Bartosz Dybała (Boanerges) – Jakub Gugała (Trivium Słomniki Warriors), Jakub Działowy (DRUGony), Dominik Karaś (MK Team), Maciej Śliski (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)

Zawodnik kolejki: Jakub Gugała (Trivium Słomniki Warriors) – pięć punktów kanadyjskich przeciwko aktualnemu Mistrzowi – to nie zdarza się codziennie!

 

Dywizja B:

 

Żarłacze – Amiz Transport Złote Chłopaki 2:3 (2:1)

(D. Janiszyn, F. Gnutek – samobójcza – Konarski 2, Grzyb)

Żółte kartki: Paluch, Sobesto, K. Janiszyn i Połubiński (Żarłacze) oraz Konarski (Amiz Transport Złote Chłopaki)

Żarłacze: Szymański, Dzięgiel – Paluch, Sobesto, Gajewski, D. Janiszyn, K. Janiszyn, Wieszeniewski, Rzepecki, N. Kopeć, Połubiński,

Amiz Transport Złote Chłopaki: Kargul – Konarski, R. Gnutek, F. Gnutek, Kaniewski, Grzyb, Mazur, Zatoń, Łyduch

 

Popalone Styki – Nowohucki Klub Sportowy 1:13 (1:3)

(Król – Totoń 6, J. Jachymczak 3, F. Jachymczak 2, Stasiowski, Kotyza)

Popalone Styki: Ginter – Król, Kopacz, Pasiut, Michalik

Nowohucki Klub Sportowy: Soja – Kotyza, F. Jachymczak, Buszek, Stasiowski, J. Jachymczak, Buczyński, Totoń

 

eNHa – Drink Team 2:2 (0:2)

(Światłoń 2 – Dudzicz, Borcowski)

eNHa: Kisiel – Górka, Rachwał, Urbanowicz,Petkun, Warszycki, Wiszniewski, Światłoń

Drink Team: Szala – K. Cholewicki, Klimczak, Dudzicz, Włodarz, Borcowski

 

Hattrick – Galactik Futsal 7:2 (1:1)

(Mateusz Sikora II 2, Fischer 2, Makuła 2, Kasprzyk – Połetek, Korczak)

Hattrick: Gajoch – Walerowski, Kot, C. Turek, Kasprzyk, Makuła, Fischer, Mateusz Sikora II, Czepiec

Galactik Futsal: Bieńczycki – Najda, Staniec, Połotek, Majtyka, Gołębiowski, Korczak

 

Laga Bonito – eNHa II 3:0 (2:0)

(Wandasz, Klich, Filipowicz)

Laga Bonito: Drużyński – Bieroń, Bartyzel, J. Kowaliński, Klich, Filipowicz, Kromer, Burczyk, Wandasz

eNHa II: Jurzak – Ludwig, Michnowicz, Pyda, Stawiarski, Świątek, Żołnierczyk, Wiesner

 

Piątka kolejki: Rafał Drużyński (Laga Bonito) – Damian Światłoń (eNHa), Mateusz Sikora II (Hattrick), Paweł Totoń (Nowohucki Klub Sportowy), Paweł Konarski (Amiz Transport Złote Chłopaki)

Zawodnik kolejki: Paweł Konarski (Amiz Transport Złote Chłopaki) – nie dał się pożreć Żarłaczom i Złoci są już naprawdę blisko awansu.

 

Mecz awansem z 11. kolejki

Popalone Styki – Nowy Ład 2:13 (1:7)

(Wątroba, Król – Szczepan 5, Ilczuk 2, Kopera 2, Franczyk 2, Marszałek, Gibas)

Żółta kartka: Franczyk (Nowy Ład)

Popalone Styki: Suchanek – Michalik, Król, Pasiut, Kopacz, Rzemiński, Wątroba

Nowy Ład: Gibas – Szczepan, Kapuścik, Ilczuk, Marszałek, Kopera, Międlar, Franczyk

Bez niespodzianek w Pucharze Ligi

Dywizja B:

eNHa II – Żarłacze 4:8 (3:5)

(Jurzak 2, Stawiarski, Wiszniewski – D. Janiszyn 4, K. Janiszyn, Sobesto, Rzepecki, Warszycki – samobójcza)

Żółta kartka: D. Janiszyn (Żarłacze)

eNHa II: Jurasiński – Michnowicz, Wiszniewski, Napora, Warszycki, Ptak, Stawiarski, Jurzak

Żarłacze: Dzięgiel – K. Janiszyn, D. Janiszyn, Sobesto, Wieszeniewski, Gwiżdż, Rzepecki, Paluch, Antoszewski, Połubiński, N. Kopec

 

Amiz Transport Złote Chłopaki – Hattrick 7:3 (4:2)

(Konarski 3, Grzyb 2, Mierzejewski, Kaniewski – Makuła 2, Kasprzyk)

Amiz Transport Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, Gnutek, Grzyb, Konarski, Mierzejewski, Zatoń

Hattrick: Gajoch – C. Turek, Rybski, Makuła, Walerowski, Kasprzyk, Czepiec

 

Piątka kolejki: Krzysztof Szala (Drink Team) – Grzegorz Szczepan (Nowy Ład), Paweł Konarski (Amiz Transport Złote Chłopaki), Dariusz Janiszyn (Żarłacze), Jan Klich (Laga Bonito)

Zawodnik kolejki: Dariusz Janiszyn (Żarłacze) – jest lokomotywą, która pociąg Żarłacze może nawet zawieźć na stację Dywizja A.

 

Puchar Ligi (1/8 finału)

Galactik Futsal – Żarłacze 0:5, walkower

Żarłacze: Dzięgiel – Wróblewski, D. Janiszyn, Bielawski, Rzepecki, Kubior, N. Kopeć

Gospodarze nie stawili się na meczu.

 

Amiz Transport Złote Chłopaki – MK Team 2:3 (1:2)

(Sidorhuk, Mazur – Szubartowski 2, Karaś)

Żółta kartka: Kargul (Amiz Transport Złote Chłopaki)

Amiz Transport Złote Chłopaki: Kargul – F. Gnutek, Mazur, Konarski, Zatoń, Łyduch, Lubański, Sidorhuk

MK Team: Stolarski – Warszawa, Karaś, Doniec, Szubartowski, Radłowski, Kaczmarczyk, Gruchała

 

Brotherm – Drink Team 11:1 (5:1)

(Klim 5, Świątek 4, Budzyn, Rajca – Borcowski)

Brotherm: Budzyn – Rajca, Biegun, Świątek, Klim

Drink Team: Szala – D. Rajek, Włodarz, Kuciel, Żaba, Borcowski

 

Trivium Słomniki Warriors – DRUGony 6:3 (3:1)

(Jatczak 3, Kmita, Gugała, P. Łakomy – Filipowski, Świderek, Przesór)

Trivium Słomniki Warriors: Jabłoński – Kłosiński, Tarko, O. Nowak, P. Łakomy, Gugała, Kmita, Ciszewski, Jatczak

DRUGony: Płatek – Pietrańczyk, Przesór, Ślusarczyk, Filipowski, Świderek, Skiba, Rogóż

 

Ukrainian Legion – Laga Bonito 5:1 (1:1)

(Nazarov 2, Skoryk 2, Kysylytsia – Wandasz)

Żółte kartki: Kysylytsia (Ukrainian Legion) oraz Wandasz (Laga Bonito)

Ukrainian Legion: D. Bahrii – Nazarov, Kysylytsia, Kononenko, Skoryk, Kovalenko

Laga Bonito: Drużyński – Bieroń, Jaskowski, Kolasa, Bartyzel, Wandasz, Kromer

 

eNHa – Boanerges 2:12 (1:5)

(Petkun, Rachwał – D. Kluza 4, K. Łęcki 3, M. Kluza 2, Świerad, Bracisiewicz, Cebula)

eNHa: Kisiel – Rachwał, Górka, Wiesner, Światłoń, Świątek, Petkun, Żołnierczyk

Boanerges: Dybała – T. Kopeć, Świerad, D. Kluza, Bracisiewicz, Sz. Kluza, M. Kluza, K. Łęcki, Cebula

 

WKS Futsal Team – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 5:14 (1:6)

(Buczkowski 3, Rajczyk, Fijoł – Ścieszka 5, Sawczuk 4, Stanula 4, Półtorak)

Żółta kartka: Półtorak (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)

WKS Futsal Team: D. Turek – Witteczek, Fijoł, Kozak, Rajczyk, Magiera, Buczkowski

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Skotarczyk – Stanula, Piwowarczyk, Ścieszka, Ogonek, Sawczuk, Półtorak

 

Hattrick – Nowy Ład 15:3 (8:1)

(Pytlarz 5, C. Turek 3, Rybski 2, Kasprzyk 2, Makuła, Mateusz Sikora II, Szczepan – samobójcza – Szczepan 2, Kopera)

Hattrick: Gajoch – Walerowski, C. Turek, Rybski, Makuła, Mateusz Sikora II, Pytlarz, Czepiec, Kasprzyk

Nowy Ład: Gibas – Ilczuk, Szczepan, Bujas, Międlar, Kopera, Marszałek

Status quo w Dywizji A! Nowy Ład i Laga Bonito z apetytami na awans!

Dywizja A:

 

MK Team – Brotherm 6:3 (1:1)

(Szubartowski 2, Doniec, Gruchała, Kaczmarczyk, Radłowski – Burkat 2, Świątek)

Żółte kartki: Gruchała (Mk Team) oraz Biegun (Brotherm)

MK Team: Stolarski – Doniec, Karaś, Szubartowski, Szczupak, Gruchała, Kaczmarczyk, Radłowski, Warszawa

Brotherm: Hamryszczak – Kapusta, Świątek, Rajca, Biegun, Burkat

 

Boanerges – WKS Futsal Team 11:2 (3:1)

(M. Kluza 5, K. Łęcki 3, Świerad 2, Myshko – Fijoł, Magiera)

Żółta karka: D. Łęcki (Boanerges)

Boanerges: Dybała – D. Łęcki, K. Łęcki, Sz. Kluza, M. Kluza, Myshko, Świerad, Cebula

WKS Futsal Team: D. Turek – Rajczyk, Fijoł, Gniadek, Magiera, Gębski

 

DRUGony – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 2:5 (0:1)

(Sadlak, Ślusarczyk – Stanula, Półtorak, Ścieszka, K. Klęk, Sawczuk)

Żółta kartka: Półtorak (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)

DRUGony: Płatek – Łudzik, Skiba, Sadlak, Przesór, Ślusarczyk, Pietrańczyk, Działowy

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Skotarczyk – Stanula, J. Klęk, K. Klęk, Półtorak, Ścieszka, Sawczuk

 

Trivium Słomniki Warriors – Ukrainian Legion 5:2 (1:0)

(Jarczak 2, O. Nowak 2, Jabłoński – Nazarov, Kysylytsia)

Żółta kartka: Sadovyi (Ukrainian Legion)

Trivium Słomniki Warriors: Jabłoński, Strzelec – Kłosiński, Gugała, Migas, Jatczak, O. Nowak, Kmita, Ciszewski

Ukrainian Legion: D. Bahrii – S. Bahrii, Kononenko, Tanskiy, Nazarov, Kysylytsia, Onipko, Sadovyi

 

Piątka kolejki: Piotr Jabłoński (Trivium Słomniki Warriors) – Michał Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Oskar Nowak (Trivium Słomniki Warriors), Maciej Szubartowski (MK Team), Marcin Kluza (Boanerges)

Zawodnik kolejki: Piotr Jabłoński (Trivium Słomniki Warriors) – wspaniały powrót po 6 miesięcznej kontuzji okraszony golem!

 

Dywizja B:

 

Drink Team – Popalone Styki 7:1 (3:1)

(Paciora 3, K. Cholewicki, Piwowarczyk, Kuciel – Michalik)

Żółte kartki: D. Rajek (Drink Team) oraz Michalik (Popalone Styki)

Drink Team: Szala – Kuciel, Piwowarczyk, D. Rajek, K. Cholewicki, Paciora, Włodarz

Popalone Styki: Suchanek – Michalik, Jakubas, Kopacz, Król, Kodyra

 

Nowohucki Klub Sportowy – Laga Bonito 0:11 (0:4)

(Bartyzel 3, Wandasz 3, Klich 2, Filipowicz, J. Kowaliński, B. Kowaliński)

Nowohucki Klub Sportowy: Soja – A. Jachymczak, F. Jachymczak, Buszek, Hamowski, Stasiowski, J. Jachymczak, Buczyński

Laga Bonito: Druzyński – Kolasa, J. Kowaliński, B. Kowaliński, Klich, Bartyzel, Filipowicz, Jaskowski, Wandasz

 

Nowy Ład – eNHa 9:3 (5:2)

(Szczepan 3, Marszałek 3, Ilczuk, Kopera, Pytlakowski – Gwóźdź 3)

Żółta kartka: Wiesner (eNHa)

Nowy Ład: Gibas – Ilczuk, Szczepan, Kopera, Marszałek, Kapuścik, Pytlakowski, Międlar

eNHa: Kisiel – Górka, Gwóźdź, Rachwał, Warszycki, Wiesner

 

Hattrick – eNHa II 9:3 (4:2)

(Czepiec 3, Makuła 3, Kasprzyk 2, Kot – Jurasiński, Stawiarski, Krajewski)

Hattrick: Klimczyk – Czepiec, Kasprzyk, Walerowski, C. Turek, Makuła, Kot

eNHa II: Jurasiński – Michnowicz, Stawiarski, Świątek, Jurzak, Krajewski, Petkun

 

Piątka szóstej kolejki zostanie wybrana po rozegraniu ostatniego meczu z tej kolejki