Dywizja A:
WKS Futsal Team – Boanerges 1:5 (1:2)
(Gniadek – M. Kluza 2, Świerad, Myshko, Bracisiewicz)
WKS Futsal Team: D. Turek – Lipina, Magiera, Gniadek, Fijoł, Rajczyk
Boanerges: Dybała – Sz. Kluza, T. Kopeć, M. Kluza, Świerad, Myshko, Bracisiewicz, Cebula
Brotherm – MK Team 2:2 (1:0)
(Rajca, Jamka – samobójcza – Karaś, Radłowski)
Brotherm: Budzyn – Kapusta, Rajca, Świątek, Skałbania, Kowalówka
MK Team: Jamka – Karaś, Szczupak, Radłowski, Gruchała, Kaczmarczyk, Warszawa, Rogowski, Doniec
Ukrainian Legion – Trivium Słomniki Warriors 6:0 (1:0)
(Turov 2, Tahiiev 2, Kononenko, Kysylytsia)
Ukrainian Legion: D. Bahrii – Kovalenko, Turov, Kononenko, Tahiiev, Kysylytsia, Volkov, Sadovyi
Trivium Słomniki Warriors: Strzelec, Śliwa – Małek, Tarko, Świerczyński, Jatczak, P. Łakomy
IGLOMEN&RodzinneRestauracje – DRUGony 4:3 (3:1)
(K. Klęk 2, Ścieszka, Stanula – Przesór 2, Ślusarczyk)
Żółta kartka: Przesór (DRUGony)
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Skotarczyk – Piwowarczyk, Ścieszka, Sawczuk, K. Klęk, Stanula, Grochalski
DRUGony: Płatek – Rogóż, Kurylak, Świderek, Pietrańczyk, Działowy, Ślusarczyk, Przesór
Piątka kolejki: Dmytro Bahrii (Ukrainian Legion) – Volodymir Myshko (Boanerges), Dominik Karaś (MK Team), Illia Turov (Ukrainian Legion), Kamil Klęk (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)
Zawodnik kolejki: Illia Turov (Ukrainian Legion) – powrót po kolejnej przerwie i od razu świetny mecz! W takiej formie może ciągle wprowadzić swoją drużynę na podium!
Dywizja B:
Mecz awansem z 11. kolejki
Galactik Futsal – Amiz Transport Złote Chłopaki 3:8 (2:3)
(Korczak 2, Majtyka – Gnutek 3, Mazur 3, Konarski 2)
Żółta kartka: Gajda (Galactik Futsal) oraz Mazur (Amiz Transport Złote Chłopaki)
Galactik Futsal: Capała – Staniec, Główczyk, Krul, Gajda, Cygan, Majtyka, Korczak, Połetek
Amiz Transport Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, Gnutek, Konarski, Grzyb, Łyduch, Mazur, Zatoń
Piątka kolejki: Kamil Mazur (Amiz Transport Złote Chłopaki), Jakub Czepiec (Hattrick), Grzegorz Szczepan (Nowy Ład), Dariusz Janiszyn (Żarłacze), Norbert Wandasz (Laga Bonito)
Zawodnik kolejki: Grzegorz Szczepan (Nowy Ład) – rozgrywa sezon życia, a Jego drużyna jest ciągle w grze o historyczny awans.
Drink Team – Żarłacze 3:5 (2:2)
(K. Cholewicki, Szaroń, Żaba – Bielawski, D. Janiszyn, K. Janiszyn, Sobesto, K. Cholewicki – samobójcza)
Drink Team: Rajek – Skoczek, K. Cholewicki, Włodarz, Szaroń, Żaba
Żarłacze: Dzięgiel, Szymański – Wieszeniewski, Paluch, Rzepecki, Bielawski, Gajewski, D. Janiszyn, K. Janiszyn, Sobesto, Połubiński
Nowy Ład – Laga Bonito 5:8 (3:4)
(Szczepan 3, Bujas 2 – Klich 2, B. Kowaliński 2, Burczyk, Wandasz, Kolasa, Bujas – samobójcza)
Żółte kartki: Szczepan i Franczyk (Nowy Ład)
Nowy Ład: Gibas – Ilczuk, Kapuścik, Pytlakowski, Bujas, Szczepan, Marszałek, Franczyk
Laga Bonito: Drużyński – Klich, B. Kowaliński, Bartyzel, Burczyk, Jaskowski, Wandasz, Filipowicz, Kolasa
eNHa – Popalone Styki 7:2 (2:1)
(Wiesner 3, Światłoń 2, Strzeszkowski, Gwóźdź – Pasiut, Wątroba)
eNHa: Kisiel – Gwóźdź, Strzeszkowski, Rachwał, Światłoń, Wiesner, Petkun
Popalone Styki: Suchanek – Michalik, Rzemiński, Pasiut, Kopacz, Kodyra, Wątroba, Jakubas, Król
eNHa II – Galactik Futsal 5:0, walkower
eNHa II: Jurzak – Krężołek, Michnowicz, Pyda, Warszycki, Stawiarski, Lenart
Goście nie stawili się na mecz
Nowohucki Klub Sportowy – Hattrick 1:9 (0:4)
(J. Jachymczak – Kasprzyk 4, Mateusz Sikora II 2, C. Turek 2, Rybski)
Nowohucki Klub Sportowy: A. Jachymczak – Kotyza, F. Jachymczak, Buszek, Stasiowski, J. Jachymczak, Buczyński
Hattrick: Gajoch – Pytlarz, Mateusz Sikora II, Kot, Rybski, C. Turek, Walerowski, Kasprzyk, Makuła
Piątka kolejki: Paweł Szymański (Żarłacze) – Dariusz Janiszyn (Żarłacze), Kacper Kasprzyk (Hattrick), Damian Światłoń (eNHa), Bartłomiej Kowaliński (Laga Bonito)
Zawodnik kolejki: Bartłomiej Kowaliński (Laga Bonito) – w meczu który może zadecydować o losach awansu napoczął rywala i Laga wraca na pozycję wicelidera.
Puchar Ligi (Ćwierćfinał)
Brotherm – Hattrick 14:2 (5:1)
(Kapusta 6, Świątek 5, Skałbania 2, Rajca – Kasprzyk, Pytlarz)
Brotherm: Rzepecki – Skałbania, Świątek, Kapusta, Rajca
Hattrick: Gajoch – Walerowski, Kasprzyk, Bałchan, Turek, Rybski, Makuła, Pytlarz