Dywizja A:
Nie Przez Środek – AZS Collegium Medicum UJ 2:9 (2:4)
(Popławski, Maciejaszek – Sierny 3, Mogoń 2, Karpiński 2, Golonka, Poremba)
Żółta kartka: Golonka (AZS Collegium Medicum UJ)
Nie Przez Środek: Rokosz, Popławski, Piwowarski, Kolwalski, Pytel, Maciejaszek
AZS Collegium Medicum UJ: Strug, Ginter – Golonka, Karpiński, Ogórek, Zalewski, Konik, Sierny, Migoń, Poremba
DRUG-ony – MK Team 0:3 (0:0)
(Kępka, Szubartowski, Jamka)
Żółta kartka: Świderek (DRUG-ony)
DRUG-ony: Płatek – K. Zaczyk, Skiba, Kurylak, Filipowski, Świderek, Działowy, P. Knapik
MK Team: Jamka – Szyja, Szubartowski, Kępka, Goraj, Prochwicz, Kołodziej
Złote Chłopaki – Racing Kart – tor gokartowy 6:10 (2:4)
(Krajewski 2, Mierzejewski 2, Dziurdzia, Wałaszek – Lekki 7, D. Nowak)
Złote Chłopaki: Kargul – Wlazło, Krajewski, Dziurdzia, Mierzejewski, Wałaszek
Racing Kart – tor gokartowy: Figwer – Błachut, D. Nowak, Ciuśniak, Lekki
Sparta Kraków – Boanerges 3:2 (1:1)
(Lachowicz 2, samobójcza – M. Kluza 2)
Sparta Kraków: Dudzik – Gałka, Przeniosło, Grabiec, Kawula, Lachowicz, Kułaga, Gruchała
Boanerges: Ziobroń – Sz. Kluza, M. Kluza, D. Kluza, Grabski, Gruszecki, D. Łęcki
IGLOMEN&RodzinneRestauracje – Hattrick 7:4 (2:1)
(Ścieszka 5, Khulla, Polachow – Walerowski, Barański, Makuła, Fischer)
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: W. Kopacz, M. Knapik – Polachow, Khulla, Ogonek, Piwowarczyk, Ścieszka
Hattrick: Gajoch – Walerowski, Rybski, Barański, Makuła, Fischer
Piątka kolejki: Tadeusz Jamka (MK Team) – Arkadiusz Lekki (Racing Kart – tor gokartowy), Michał Sierny (AZS Collegium Medicum UJ), Przemysław Lachowicz (Sparta Kraków), Michał Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)
Zawodnik kolejki: Arkadiusz Lekki (Racing Kart – tor gokartowy) – drugi raz z rzędu z siedmioma bramkami. Takiego czegoś w Dywizji A jeszcze nie było!
Dywizja B:
Rocket Fuel – Krakowiak 4:1 (1:1)
(Warzecha 2, Karasiewicz, Mrozowicz – Idzik)
Żółta kartka: Rollauer (Rocket Fuel)
Rocket Fuel: Stańczyk, Warzecha, Mrozowicz, Karasiewicz, Zajdel, Bednarek, Rollauer,
Krakowiak: Mendel – A. Domiczek, O. Domiczek, Bartos, Kociński, Zając, Neumann, Idzik
Team One – Żarłacze 7:4 (5:4)
(Zygmunt 5, Zraidi 2 – D. Janiszyn 3, K. Janiszyn)
Żółta kartka: Zygmunt (Team One)
Team One: Zajączkowski – Wolan, Zygmunt, Zraidi, Oussouss, Skim
Żarłacze: Dzięgiel – Panek, Sobesto, Jabłoński, K. Janiszyn, D. Janiszyn, Antoszewski
JRU Futsal – Venatores FC 4:2 (3:0)
(Wojciechowski 2, Grych, M. Kopacz – samobójcza – Broński, Michnowicz)
Żółta kartka: Grych (dwie, JRU Futsal)
Czerwona kartka: Grych (29. minuta, JRU Futsal – za niesportowe zachowanie, kartka pokazana nie jako konsekwencja dwóch żółtych)
JRU Futsal: Drużyński – Grych, Wojciechowski, Warchałowski, Passon, Pancerz, J. Kowaliński, B. Kowaliński
Venatores FC: Sapuła – Chowaniec, Broński, Witek, Michnowicz, M. Kopacz, Maksymiak, Kubal, Świątek
Geco Team – eNHa 2:6 (1:1)
(Klich, Jaskowski – Koś 3, Ciuruś, Warszycki, Gorecki – samobójcza)
Żółte kartki: Gorecki i K. Kostrzewa (Geco Team)
Geco Team: Zmarz – Gorecki, Gębala, Bała, Klich, J. Kostrzewa, K. Kostrzewa, Jaskowski
eNHa: Gibas – Warszycki, Koś, Bystroń, Ciuruś, Chajdecki, Dudek, Petkun, Wochnik
Drink Team – Ocean’s Eleven 6:3 (2:1)
(Paciora 2, P. Cholewicki 2, Lis, Żaba – Jan Chrapisiński, Jakub Chrapisiński, Tęczar)
Żółta kartka: Mikoś (Ocean’s Eleven)
Drink Team: Szala – Lis, Paciora, Canovas, K. Cholewicki, Włodarz, P. Cholewicki, Żaba
Ocean’s Eleven: Mazur – M. Ogórek, Jan Chrapisiński, Jakub Chrapisiński, Tęczar, Mikoś, Kowalewski
Piątka kolejki: Rafał Drużyński (JRU Futsal) – Rafał Ciuruś (eNHa), Patryk Zygmunt (Team One), Marek Warzecha (Rocket Fuel), Paweł Cholewicki (Drink Team)
Zawodnik kolejki: Patryk Zygmunt (Team One) – prawdziwy cyborg, ojciec kolejnego zwycięstwa Team One
Puchar Ligi (1/16 finału)
Drink Team – Wataha 3:4 (2:2)
(K. Cholewicki, P. Cholewicki, Żaba – Kania 3, Śmietana)
Żółta kartka: Ilczuk (Wataha)
Drink Team: Szala – Lis, Paciora, Cánovas, K. Cholewicki, P. Cholewicki, Włodarz, Żaba
Wataha: Ilczuk, Tomczyk, Bujas, Śmietana, Kania, Bielski, Stepaniak