Dywizja A:
Złote Chłopaki – MK Team 1:2 (0:1)
(Dziurdzia – Szczupak, Rogowski)
Złote Chłopaki: Savchuk – Dziurdzia, Kaniewski, Kaczmarski, Rodrigues
MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, M. Nawrot, Szczupak, Rogowski, Tarnopolski
IGLOMEN&RodzinneRestauracje – Brotherm 3:0 (2:0)
(K. Klęk 2, J. Klęk)
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Cieślik, Knapik – Ochel, Piwowarczyk, J. Klęk, Pohl, W. Kopacz, K. Klęk
Brotherm: Hamryszczak – M. Kowalówka, Kowalski, Rajca, Kapusta, Sułecki, Biegun
Boanerges – Drink Team 4:3 (1:2)
(K. Łęcki, Sz. Kluza, Cebula, Ordonez – P. Cholewicki 3)
Boanerges: Dybała – K. Łęcki, D. Łęcki, Sz. Kluza, M. Kluza, D. Kluza, Gruszecki, Ordonez
Drink Team: Szala – K. Cholewicki, P. Cholewicki, Żaba, Rajek
DRUG-ony – Racing Kart – tor gokartowy 3:6 (2:1)
(Rogóż, Przesór, Działowy – Majewski 3, D. Nowak 2, Kapera)
DRUG-ony: Płatek, Gibas – Rogóż, Kurylak, Przesór, Działowy, Skiba
Racing Kart – tor gokartowy: Osiecki – Kościółek, Wrzosek, D. Nowak, Majewski, Sieprawski, Kapera
Piątka kolejki: Maciej Cieślik (IGLOMEN&RodzinneRestauracje) – Maciej Szubartowski (MK Team), Dariusz Nowak (Racing Kart – tor gokartowy), Kamil Klęk (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Paweł Cholewicki (Drink Team)
Zawodnik kolejki: Paweł Cholewicki (Drink Team) – mimo, że Jego skuteczność nie dała Drinkom upragnionych punktów to napsuł rywalowi krwi co niemiara.
Dywizja B:
WKS Futsal Team – Geco Team 9:0 (3:0)
(Maciasz 3, Fijoł 3, Gębski 2, Stokłosa)
WKS Futsal Team: Ślusarski – Stokłosa, Gębski, Fijoł, Świerczyński, Maciasz, Habdas
Geco Team: Bała – Klich, Jaskowski, M. Kostrzewa, K. Kostrzewa, J. Kostrzewa, Kudłacik, Gorecki
Venatores FC – Żarłacze 7:5 (5:1)
(Michnowicz 3, Socha 2, Kubior, Chowaniec – D. Janiszyn 3, K. Janiszyn, Kopeć)
Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, Kubior, Bielach, Socha, Chowaniec, Kopacz
Żarłacze: Dzięgiel – Antoszewski, Wieszeniewski, Kopeć, K. Janiszyn, D. Janiszyn, Panek, Sobesto, Szymański
AZS UEK Kraków – Gross Garden 10:1 (4:1)
(Witaszyk 5, Bukalski, Novosad, Wiewióra, Kałdos, Polak – Zając)
Żółta kartka: Szewc (Gross Garden)
AZS UEK Kraków: Wiewióra – Bukalski, Apostolski, Novosad, Witaszyk, Kałdos, Polak
Gross Garden: Gross – Zając, Ryś, Rzepecki, Szewc, Hodor, Dulemba
Popalone Styki – Rocket Fuel 1:13 (0:2)
(Klatka – Bednarek 8, Zajdel, Warzecha, Mrozowicz, Skim, Stańczyk)
Popalone Styki: Hudaszek – d’Amato, Zajdel, Bednarek, Warzecha, Mrozowicz, Skim, Stańczyk
Rocket Fuel: Suchanek – Klatka, Regiec, Pasiut, D. Grzyb, Rzemiński, Jakubas
Nowy Ład – eNHa 5:5 (2:2)
(Popławski 3, Ilczuk, Bujas – Górka 2, Ludwig 2, Ciuruś)
Żółta kartka: Ciuruś (eNHa)
Nowy Ład: Jurasiński – Szczepan, Bujas, Ilczuk, Pytlakowski, Kapuścik, Popławski, Międlar
eNHa: Kisiel – Górka, M. Nowak II, Ciuruś, Ludwig, Urbanowicz, Warszycki, Koers
Hattrick – JRU Futsal 1:1 (1:1)
(Walerowski – B. Kowaliński)
Żółta kartka: Wcisło (JRU Futsal)
Hattrick: Gajoch – Walerowski, Barański, Makuła, Kielar, Janowicz, Fischer
JRU Futsal: Sarna – B. Kowaliński, J. Kowaliński, Bieroń, Burczyk, Wcisło, Wojciechowski, Walczyk, Filipowicz
Piątka kolejki: Marek Kisiel (eNHa) – Tomasz Bednarek (Rocket Fuel), Rafał Walerowski (Hattrick), Rafał Witaszyk (AZS UEK Kraków), Dawid Michnowicz (Venatores FC)
Zawodnik kolejki: Tomasz Bednarek (Rocket Fuel) – wykręcił wspaniałą życiówkę!