Śrubujemy rekord – Rocket Fuel dołącza do stawki w ostatniej chwili

Ostatecznie w Dywizji B zagra 14 drużyn, gdyż w ostatniej chwili do stawki dołączyła znana z FLS drużyna (z graczami z przeszłością w NALF) Rocket Fuel. Serdecznie witamy na pokładzie!

Pojawienie się kolejnej drużyny zdecydowanie ułatwia sprawę systemy rozgrywek w Dywizji B – wszystkie ekipy zagrają każdy z każdy, a w ostatniej kolejce sezonu zmierzą się sąsiedzi: pierwsze miejsce z drugim, trzecie z czwartym itd. Po ostatniej kolejce zmiana miejsca w tabeli będzie możliwa tylko między poszczególnymi rywalami. Dołączenie czternastej drużyny komplikuje natomiast sprawę terminarza, którego dziś prawie na pewno nie zobaczycie. Proszę uzbroić się w cierpliwość i liczyć się z tym że terminarze na kolejne miesiące będzie się pojawiał w kilkunastogodzinnych odstepach począwszy od jutra.

Rozlosowałem również Puchar Ligi (przed akcesem Rocket Fuel) i pozwolicie, że wrzucę losowanie na jutuby tylko jak ktoś będzie powątpiewał w jego uczciwość. W 1/16 finału zagrają wszyscy debiutanci plus zespoły z miejsc 4.-7. Dywizji B poprzedniej edycji. Po akcesie Rocket Fuel dookoptowałem Ich jak przeciwników 3. drużyny Dywizji B porzedniego sezonu czyli Żarłaczy w 1/16 finału. Terminarz i drabinka będą się pojawiać sukcesywnie z terminarzami ligowymi.

Uwaga: Każdy telefon/sms/mejl z pytaniem: ,,Kiedy terminarz/z kim gramy w PL?” wydłuża czas publikacji terminarza o jedną dobę! Proszę o cierpliwość i wyrozumiałość. 

Start a Conversation