Nowy Ład

SONY DSC
Ligi
Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Wiosna 2022

Nowy Ład – Lista zawodników

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Bujas HubertNowy ŁadZawodnik z pola12171860000
Franczyk MateuszNowy ŁadZawodnik z pola815930020
Ilczuk KrzysztofNowy ŁadZawodnik z pola149200000
Jurasiński DominikNowy ŁadBramkarz122210010
Kapuścik WiktorNowy ŁadZawodnik z pola124300000
Międlar PatrykNowy ŁadZawodnik z pola127710100
Popławski IgnacyNowy ŁadBramkarz105210000
Pytlakowski KrzysztofNowy ŁadZawodnik z pola105300000
Sikora II MateuszNowy ŁadZawodnik z pola20100000
Szczepan GrzegorzNowy ŁadZawodnik z pola13271000142
Śmietana KonradNowy ŁadZawodnik z pola81620000

Dywizja B

PozycjaDrużynaMZRPGZGSPktForma
11515001713945
W W W W W
21510051085229
W W W P W
315816856925
P W P W P
415807838624
W W P P P
514734937224
P R P W R
614716845522
W P P R W
714617756519
W P W P P
814707707921
W W P W P
914626556420
W P R W P
1014617546819
P W R P W
1114527648417
R W P W W
12141112481504
P P P W P
13141013301373
P P P P P