Ostatnie komunikaty przed wznowieniem rozgrywek

1. Kapitanowie na mejla otrzymali szczegółową procedura bezpieczeństwa. WSZYSCY gracze muszą przynieść podpisane oświadczenie z załącznika 1, a kapitanowie dodatkowo z załącznika 3. To jest bardzo ważne i bez tym dokumentów nie wpuszczę Was na halę. Oświadczenie wystarczy przynieść raz. Mecze muszą mieć 15 minut przerwy. Będę Was wpuszczał na halę całą grupą ok. 5 minut przed rozpoczęciem spotkania, jeśli ktoś się spóźni to nie będę mógł już otworzyć hali.
 2. Wpisowe jest proporcjonalne do liczby rozegranych spotkań. Zwroty będę wykonywał, kiedy już będę wiedział ile spotkań rozegracie w ramach Pucharu Ligi (15 spotkań – 1600, jeśli rozgracie więcej to nie ma żadnej dopłaty). Osobiście wolałbym by nadpłata była zaliczką na następny sezon, ale to już będziemy dogadywać indywidualnie. Dywizja A będzie grała w środy, Dywizja B głównie we wtorki, cześć meczy w środy, a pojedyńcze spotkania w niedziele. Puchar Ligi głównie w niedziele. Mecze z powodów bezpieczeństwa będziemy w środy i niedziele rozgrywać tylko na jednej połowie, jest szansa, że druga połówka zostanie wówczas odmrożona i zastrzegam, że wówczas mogę ponownie zmienić terminarz by nie rozgrywać już spotkań w niedziele. Podobna przebudowa termiarza będzie miała miejsca gdy zostanie zniesiona konieczność 15 minutowej przerwy między meczami. Terminarz, przynajmniej częściowy będzie jutro.
3. Do pierwszego spotkania można bezpłatnie wymienić trzech zawodników w kadrze (i to nieważne czy wystąpili w choć jednym meczu) lub po prostu dopisać trzech. Wiadomość o takiej podmiance musi zostać wysłana do mnie mejlem, na hali będzie za późno. Nie można w ramach takiej podmianki robić transferów, chyba, że będzie to ,,transfer” z Żarłaczy lub AZS Collegium Medicum UJ, które nie kontynuują zabawy.
4. Za nie rozegrane mecze z Żarłaczami i AZS Collegium Medicum UJ wszystkie drużyny dostają walkower, który nie liczy się do dorobku wycofujących się drużyn. Z Dywizji A nikt w tym sezonie nie spada.
5. Z powodu pandemii miesięcznik RK News Magazyn Sportowy zawiesił swą działalność. Dlatego drużyna  RK News Magazyn Sportowy zmienia nazwę na Racing Kart – tor gokartowy. Funkcje kapitana przejmuje Dariusz Nowak

Start a Conversation