Miesiąc: Listopad 2020

Znamy rywali w Halowym Pucharze Polski! Pierwsza drużyna w grupie śmierci!

Dziś rozlosowano fazę grupową turnieju eliminacyjnego Pucharu Polski, który odbędzie się w Dąbrowie Tarnowskiej (podkreślam Tarnowskiej, hala im. Agaty Mróz-Olszewskiej, ul. Sportowa 4). Pierwsza drużyna trafia do grupy śmierci ze Stomatologią Stupka oraz Young Boys. Będzie się działo! Pamiętajcie, że mecze Naszych drużyn będziecie mogli oglądać na żywo na kanale naszej ligi. Zapraszamy!

W fazie grupowej mecz trwają 15 minut. Do ćwierćfinałów awansują po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy oraz dwa najlepsze zespoły z trzecich miejsc. Nie będzie rozgrywanego meczu finałowego, bowiem do turnieju finałowego awansują zwycięzcy obu półfinałów.

Grupa A

  1. LUKS Radłovia Radłów
  2. KS Iskra Tarnów
  3. Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A.
  4. Wład-Bud Żabiec
  5. Rekiny Tarnów

8:00-8:17 Rekiny Tarnów – KS Iskra Tarnów

8:17-8:34 Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A. – Wład-Bud Żabiec

8:34-8:51 LUKS Radłovia Radłów – Rekiny Tarnów

8:51-9:08 Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A. – KS Iskra Tarnów

9:08-9:25 LUKS Radłovia Radłów – Wład-Bud Żabiec

9:25-9:42 Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A. – Rekiny Tarnów

9:42-9:59 KS Iskra Tarnów – Wład-Bud Żabiec

9:59-10:16 Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A. – LUKS Radłovia Radłów

10:16-10:33 Wład-Bud Żabiec – Rekiny Tarnów

10:33-10:50 LUKS Radłovia Radłów – KS Iskra Tarnów

 

Grupa B

  1. Nowohucka Amatorska Liga Futsalu II
  2. Alex Zakliczyn
  3. JKS Jadowniki
  4. Gosłavia Gosławice
  5. DĄBROVIA-SHERWOOD

11:00-11:17 Alex Zakliczyn – JKS Jadowniki

11:17-11:34 Gosłavia Gosławice – DĄBROVIA-SHERWOOD

11:34-11:51 Nowohucka Amatorska Liga Futsalu II – Alex Zakliczyn

11:51-12:08 Gosłavia Gosławice – JKS Jadowniki

12:08-12:25 Nowohucka Amatorska Liga Futsalu II – DĄBROVIA-SHERWOOD

12:25-12:42 Gosłavia Gosławice – Alex Zakliczyn

12:42-12:59 JKS Jadowniki – DĄBROVIA-SHERWOOD

12:59-13:16 Gosłavia Gosławice – Nowohucka Amatorska Liga Futsalu II

13:16-13:33 DĄBROVIA-SHERWOOD – Alex Zakliczyn

13:33-13:50 Nowohucka Amatorska Liga Futsalu II – JKS Jadowniki

Grupa C

  1. Young Boys
  2. Stomatologia Stupka
  3. Nowohucka Amatorska Liga Futsalu I
  4. Lucky Loosers Grabówka
  5. KS Łukovia Łukowa

14:00-14:17 Nowohucka Amatorska Liga Futsalu I – Lucky Loosers Grabówka

14:17-14:34 Stomatologia Stupka – KS Łukovia Łukowa

14:34-14:51 Young Boys – Nowohucka Amatorska Liga Futsalu I

14:51-15:08 Stomatologia Stupka – Lucky Loosers Grabówka

15:08-15:25 Young Boys – KS Łukovia Łukowa

15:25-15:42 Stomatologia Stupka – Nowohucka Amatorska Liga Futsalu I

15:42-15:59 Lucky Loosers Grabówka – KS Łukovia Łukowa

15:59-16:16 Stomatologia Stupka – Young Boys

16:16-16:33 KS Łukovia Łukowa – Nowohucka Amatorska Liga Futsalu I

16:33-16:50 Young Boys – Lucky Loosers Grabówka

Ćwierćfinały (1×20)

17:00 – 17:22 1A – 3A/3B/3C

17:22 – 17:44 1B – 3A/3B/3C

17:44 – 18:06 1C – 2B

18:06 – 18:22 2A – 2C

Półfinały (2×10)

18:22 – 18:46 1A/ 3A/3B/3C – 1C/2B

18:46 – 19:10 1B/3A/3B/3C – 2A/2C

 

Magazyny, sankcje dyscyplinarne, terminarz rundy finałowej Dywizji A oraz plan przygotować do Halowego Pucharu Polski!

Serdecznie zapraszam do obejrzenia nowych mgazynów ligowych Dywizji A i Dywizji B

Sankcje dyscyplinarne: Dariusz Dziurdzia (Złote Chłopaki) – pauza w jednym spotkaniu za 3. żółtą kartkę w rozgrywkach

Terminarz na rundę finałową Dywizji A pojawi się najpóźniej dziś w nocy. Usilnie pracuję by wszystkich równomiernie wk***ić 😉 EDIT: Terminarz rundy finałowej Dywizji A gotowy!

Plan przygotowań do Halowego Pucharu Polski:

Poniedziałek (30 listopada) 21.30-23.00 sparing pierwszej drużyny z DRUG-onami

Wtorek (1 grudnia) 21.30 – 23.00 trening drugiej drużyny (o 21.30 jesteśmy w szatni, najpierw odprawa potem trening)

Środa (2 grudnia) 22.15 – 23.00 sparing drugiej drużyny ze Spartą Kraków (jeśli coś się zmieni to poinformuję)

Sobota (5 grudnia) – turniej w Dąbrowie, jak będę znał terminarz to poinformuję o tym w osobnym poście.

Pierwsza porażka Racing Kart! JRU Futsal najlepsze w rundzie zasadniczej Dywizji B!

Dywizja A:

 

AZS Collegium Medicum UJ – DRUG-ony 1:6 (0:4)

(Sieprawski – Filipowski 3, Działowy 3)

Żółte kartki: Ćwięczek (AZS Collegium Medicum UJ) oraz Dębski (DRUG-ony)

AZS Collegium Medicum UJ: Strug, Ginter – Surdacki, R. Ogórek, Sierny, Orłowski, Kokoszka, Ptak, Ćwięczek, Migoń, Sieprawski

DRUG-ony: Płatek – Filipowski, Świderek, Działowy, Dębski

 

MK Team – Nie Przez Środek 4:1 (1:0)

(Szubartowski 3, Warszawa – Bartosik)

Żółte kartki: Szubartowski (MK Team) oraz Popławski (Nie Przez Środek)

MK Team: Jamka – Doniec, Kępka, Karaś, Jurczyk, Warszawa, Rogowski, Prochwicz, Szubartowski

Nie Przez Środek: Teterycz – Świerad, Rymarski, Pytel, Maciejaszek, Kowalski, Popławski, Bartosik, Piwowarski

 

Racing Kart – tor gokartowy – Boanerges 1:6 (0:0)

(Lekki – K. Łęcki 2, M. Kluza 2, Świderski, Sz. Kluza)

Żółte kartki: Grochalski (Racing Kart – tor gokartowy) oraz D. Łęcki i Grabski (Boanerges)

Racing Kart – tor gokartowy: Figwer – Grochalski, Nowak, Lekki, Serafin

Boanerges: Dybała – M. Kluza, Sz. Kluza, D. Kluza, D. Łęcki, K. Łęcki, Gruszecki, Turlej, Świderski, Grabski

 

IGLOMEN&RodzinneRestauracje – Złote Chłopaki 8:4 (3:2)

(Ścieszka 3, Khulla, Otrębski, Polachow, Piwowarczyk, Dziurdzia – samobójcza – Mazur, M. Kuc, Wałaszek, Mierzejewski)

Żółte kartki: Otrębski (IGLOMEN&RodzinneRestauracje) oraz Dziurdzia (Złote Chłopaki)

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: W. Kopacz, Knapik – Khulla, Otrębski, Polachow, Piwowarczyk, Ogonek, Ochel, Ścieszka

Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, Mazur, M. Kuc, Łyduch, Mierzejewski, Dziurdzia, Wałaszek

 

Hattrick – Sparta Kraków 4:5 (2:2)

(Janowicz, Fischer, C. Turek, Gałka – samobójcza – Mroczek, Gałka, Grabiec, Kaczmarczyk, Lachowicz)

Żółta kartka: Barański (Hattrick)

Hattrick: Gajoch – Walerowski, Barański, Makuła, Janowicz, Fischer, C. Turek

Sparta Kraków Dudzik, Mroczek – Gałka, Przeniosło, Grabiec, Kaczmarczyk, Kawula, Lachowicz, Kułaga, Gruchała

 

Piątka kolejki: Marek Mroczek (Sparta Kraków) – Marcin Kluza (Boanerges), Maciej Szubartowski (MK Team), Michał Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Maciej Filipowski (DRUG-ony)

Zawodnik kolejki: : Marcin Kluza (Boanerges)  – sprawił, że Racing Kart mocno zabuksowało na końcu rundy zasadniczej i że będą emocje w rundzie finałowej

 

Dywizja B:

 

Krakowiak – Venatores FC 6:6 (3:2)

(Zając 3, Idzik, Bartos, Stawiarski – Michnowicz 2, Witek 2, Chowaniec, Kubal)

Żółta kartka: Wątroba (Venatores FC)

Krakowiak: Mendel – Stawiarski, Gicala, Bartos, Zając, Kociński, Idzik, Janus

Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, Witek, Chowaniec, Broński, Kubal, Wątroba, Królikowski, M. Kopacz

 

Rocket Fuel – Geco Team 5:1 (1:0)

(Bednarek 2, Mohylnyi, Buras – Kostrzewa)

Żółta kartka: Zmarz (Geco Team)

Rocket Fuel – Krzemień – Mohylnyi, Małucha, Bednarek, Stańczyk, Bińczycki, Warzecha, Buras, Stupka, Rollauer

Geco Team – Zmarz – Bała, Jaskowski, Klich, K. Kostrzewa, J. Kostrzewa, Gębala, Gorecki

 

Ocean’s Eleven – eNHa 2:2 (1:0)

(Tęczar, Kowalewski – Rajczyk, Górka)

Żółte kartki: Koś i Bystroń (eNHa)

Ocean’s Eleven: M. Mazur – Gajda, Jan Chrapisiński, Jakub Chrapisiński, Ostrowski, Tęczar, Kowalewski

eNHa: Gibas – Warszycki, Górka, Chajdecki, Dudek, Rajczyk, Wochnik, Petkun, Koś, Bystroń

 

Wataha – JRU Futsal 2:3 (0:1)

(Szczepan, Stepaniak – Warchałowski, Walczyk, Grych)

Żółte kartki: Bielski, Bujas, Śmietana i Dziura (Wataha) oraz J. Klich i Walczyk (JRU Futsal)

Wataha: Dziura – Szczepan, Tomczyk, Kania, Ilczuk, Bielski, Stepaniak, Bujas, Śmietana

JRU Futsal: Drużyński – Grych, J. Kowaliński, J. Klich, Warchałowski, Walczyk, Wojciechowski

 

Drink Team – Team One 3:4 (2:2)

(K. Cholewicki 2, P. Cholewicki – Karpeta 3, Zygmunt)

Drink Team: Szala – P. Cholewicki, K. Cholewicki, Włodarz, Lis, Alegre, Canovas, Żaba

Team One: Zajączkowski – Zygmunt, Wyporski, Karpeta, Concia, Stolarski, Bąk

 

Piątka kolejki: Konrad Dziura (Wataha) – Bartosz Karpeta (Team One), Dariusz Zając (Krakowiak), Tomasz Bednarek (Rocket Fuel), Karol Tęczar (Ocean’s Eleven)

Zawodnik kolejki: Bartosz Karpeta (Team One) – pokazał, że nie tylko jeden gracz w Team One potrafi wziąć sprawy w swoje nogi

 

Zaległy mecz 8. kolejki

Ocean’s Eleven – JRU Futsal 2:5 (0:3)

(Gajda 2 – J. Klich 2, Warchałowski, J. Kowaliński, Drużyński)

Ocean’s Eleven: Mazur – Ostrowski, Gajda, Smoluch, Jan Chrapisiński, Mikoś

JRU Futsal: Drużyński – Grych, J. Kowaliński, J. Klich, Warchałowski, Kapusta

NALF wystawi dwie drużyny w eliminacjach halowego Pucharu Polski!

Zainteresowanie reprezentacją Naszej Ligi na eliminacje Halowego Pucharu Polski przerosło moje najśmielsze oczekiwania! Ostatecznie aż 29 osób zdeklarowało chęć gry i udało mi się zgłosić do turnieju aż dwie drużyny. Bardzo dziękuję Wam za zainteresowanie! Decyzje odnośnie składu obu drużyn były niesamowicie trudne i bardzo żałuję, że nie mogłem dać każdemu szansy. Mam nadzieję, że mnie zrozumiecie i za rok ponownie zdeklarujecie się do gry drużynie NALF

Pierwsza drużyna

Bramkarze: Jakub Strug (AZS Collegium Medicum UJ), Krzysztof Szala (Drink Team)

Zawodnicy z pola: Maciej Szubartowski (MK Team), Patryk Zygmunt (Team One), Dominik Karaś (MK Team), Paweł Cholewicki (Drink Team), Krzysztof Cholewicki (Drink Team), Przemysław Gajewski (Żarłacze), Krzysztof Ciuśniak (Racing Kart – tor gokartowy), Rafał Gruchała (Sparta Kraków)

Druga drużyna:

Bramkarze: Rafał Drużyński (JRU Futsal), Paweł Gibas (eNHa)

Zawodnicy z pola: Arkadiusz Wałaszek (Złote Chłopaki), Marcin Jurczyk (MK Team), Grzegorz Rogowski (MK Team), Dawid Michnowicz (Venatores FC), Dominik Doniec (MK Team), Sebastian Warszawa (MK Team),  Rafał Ciuruś (eNHa), Sebastian Kaniewski (Złote Chłopaki)

Trening dla pierwszej drużyny zostanie przeprowadzony we wtorek 24 listopada 21.30-23.00. Dla drugiej drużyny 1 grudnia (również wtorek) 21.30-23.00. W obu przypadkach proszę czekać na mnie w szatni najbliżej wejścia na halę. Najpierw chce Wam wytłumaczyć wszystko na sucho, a potem będziemy to ćwiczyć. Obecność obowiązkowa! Za halę będziemy musieli się zrzucić (ok. 15 zł).

Pierwsza drużyna rozegra również sparing 30 listopada 21.30-23.00.

Racing Kart z ośmioma punktami przewagi! Ależ się robi ciekawie w Dywizji B!

Dywizja A:

 

Nie Przez Środek – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 2:8 (1:5)

(Świerad, Rymarski – Polachow 2, Ścieszka 2, Otrębski, Piwowarczyk, Ogonek, Khulla)

Żółte kartki: Świerad i Rymarski (Nie Przez Środek)

Nie Przez Środek: Cnota – Świerad, Wolarek, Gajos, Popławski, Piwowarski, Pytel, Kowalski, Bartosik, Rymarski

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: M. Knapik, M. Kopacz – Polachow, Otrębski, Piwowarczyk, Ogonek, Klęk, Khulla, Ścieszka

 

Boanerges – MK Team 5:5 (3:1)

(M. Kluza 3, K. Łęcki, Kępka – samobójcza – Szubartowski 3, Karaś, Kępka)

Żółte kartki: Dybała i K. Łęcki (Boanerges) oraz Rogowski (MK Team)

Boanerges: Dybała – K. Łęcki, Gruszecki, D. Łęcki, M. Kluza, Sz. Kluza, Grabski, Świderski

MK Team: Jamka – Karaś, Szubartowski, Prochwicz, Jurczyk, Kępka, Rogowski, Warszawa

 

Złote Chłopaki – AZS Collegium Medicum UJ 3:5 (3:0)

(Mierzejewski 2, M. Kuc – Cempa 2, Banaczyk, R. Ogórek, Surdacki)

Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, Mierzejewski, M. Kuc, L. Kuc, Mazur, Łyduch, Wlazło

AZS Collegium Medicum UJ: Strug, Ginter – R. Ogórek, Cempa, Ptak, Poremba, Banaczyk, Surdacki, Golonka

 

Sparta Kraków – Racing Kart – tor gokartowy 3:9 (2:3)

(Gruchała 2, Kawula – Lekki 4, Ciuśniak 2, Nowak, Błachut, Kościółek)

Żółta kartka: Przeniosło (Sparta Kraków)

Sparta Kraków: Dudzik – Lachowicz, Przeniosło, Kawula, Kaczmarczyk, Stefańczyk, Gruchała, Gałka

Racing Kart – tor gokartowy: D. Kuc – Lekki, Nowak, Błachut, Ciuśniak, Kościółek

 

DRUG-ony – Hattrick 7:3 (3:1)

(Działowy 3, Filipowski 2, Świderek, Skiba – C. Turek 3)

Żółta kartka: Rybski (Hattrick)

DRUG-ony: Płatek – Skiba, Filipowski, Świderek, Działowy, Dębski

Hattrick: Gajoch – Walerowski, Rybski, Barański, Makuła, Gruszczyński, Janowicz, Fischer, C. Turek

 

Piątka kolejki: Jakub Strug (AZS Collegium Medicum UJ) – Andrzej Polachow (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Marcin Kluza (Boanerges), Arkadiusz Lekki (Racing Kart – tor gokartowy), Jakub Działowy (DRUG-ony)

Zawodnik kolejki: Marcin Kluza (Boanerges) – niósł na plecach swoją drużynę w meczu z MK Team i tylko Jemu Mistrzowie Ligi zawdzięczają, że wydłużyli passe spotkań bez porażki ze swoim rywalem do ośmiu meczów

 

Dywizja B:

 

 

Geco Team – Ocean’s Eleven 2:8 (1:6)

(Jaskowski, Klich – Jan Chrapisiński 4, Kowalewski 2, Noworyta, Ostrowski)

Żółta kartka: Ostrowski (Ocean’s Eleven)Geco Team: Bała – J. Kostrzewa, K. Kostrzewa, Jaskowski, Klich, Gorecki, Gębala

Ocean’s Eleven: Soczyński – Jan Chrapisiński, Jakub Chrapisiński, Tęczar, Ostrowski, Noworyta, Kowalewski

 

Drink Team – Wataha 2:4 (1:2)

(Włodarz, Canovas – Bujas 2, Dziura, Szczepan)

Żółta kartka: Bielski (Wataha)

Drink Team: Szala – Paciora, Włodarz, Canovas, K. Cholewicki, P. Cholewicki, Żaba

Wataha: Dziura – Bujas, Śmietana, Bielski, Szczepan, Ilczuk, Tomczyk

 

JRU Futsal – Żarłacze 1:2 (1:1)

(Grych – K. Janiszyn 2)

Żółta kartka: D. Janiszyn (Żarłacze)

JRU Futsal – Drużyński – Wojciechowski, Kapusta, Walczyk, J. Kowaliński, Grych, J. Klich, Warchałowski

Żarłacze: Dzięgiel – Panek, Wieszeniewski, Antoszewski, Gajewski, Sobest, D. Janiszyn, K. Janiszyn, Czajczyk, Kopec

 

Team One – Krakowiak 10:4 (4:2)

(Zygmunt 7, Karpeta 2, Skim – Bartos 2, Stawiarski 2)

Team One: Bath – Zygmunt, Stolarski, Karpeta, Wyporski, Skim, Concia, Oussouss

Krakowiak: Mendel – Bartos, Idzik, Zając, Kociński, Stawiarski

 

Venatores FC – eNHa 4:2 (2:1)

(Witek 2, Michnowicz, Świątek – Górka, Ciuruś)

Żółte kartki: Gibas i Wochnik (eNHa)

Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, M. Kopacz, Królikowski, Chowaniec, Pakuła, Wątroba, Witek, Broński, Świątek

eNHa: Gibas – Warszycki, Rajczyk, Bystroń, Górka, Chajdecki, Wochnik, Ciuruś, Petkun

 

Piątka kolejki: Konrad Dziura (Wataha) – Jan Chrapisiński (Ocean’s Eleven), Przemysław Gajewski (Żarłacze), Mirosław Witek (Venatores FC), Patryk Zygmunt (Team One)

Zawodnik kolejki: Patryk Zygmunt (Team One) – odbił sobie z nawiązką poprzedni, nieudany mecz

 

Puchar Ligi (1/8 finału)

Złote Chłopaki – Racing Kart – tor gokartowy 5:5 (3:1) karne 2:3

(M. Kuc 3, Wlazło, Łyduch – D. Nowak 2, Kościółek, Grochalski, Ciuśniak)

Karne: 1:0 Mazur, 1:1 Grochalski, 2:1 M. Kuc, 2:2 Kościółek, 2:2 Kaniewski (D. Kuc obronił), 2:3 D. Nowak

Żółta kartka: Mazur (Złote Chłopaki)

Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, M. Kuc, L. Kuc, Mierzejewski, Wlazło, Łyduch, Mazur

Racing Kart – tor gokartowy: D. Kuc – Błachut, Ciuśniak, Grochalski, Nowak, Kościółek

Reprezentacja Nowohuckiej Amatorskiej Ligi Futsalu w Halowym Pucharze Polski

5 grudnia 2020 w Dąbrowie Tarnowskiej odbędzie się turniej eliminacyjny Halowego Pucharu Polski. W związku z tym ogłaszam nabór do reprezentacji naszej Ligi, która będzie Nas reprezentować na szczeblu ogólnopolskim. Proszę by chętni zgłaszali się do mnie mejlowo na nalffutsal@gmail.com lub dawid.warszycki@gmail.com do 20 listopada. Nie czekajcie jednak z decyzją do ostatniej chwili, bo muszę jak najszybciej potwierdzić uczestnictwo Naszej drużyny. Ze wszystkich zgłoszeń pozwolę sobie wybrać dziesięciu graczy (dwóch bramkarzy i ośmiu graczy pola), którzy będą Nas reprezentować. Warunki koniecznie by zagrać w reprezentacji Ligi:

  • masz wolną sobotę 5 grudnia i możesz pojechać do Dąbrowy Tarnowskiej, a szansa, że w ostatniej chwili coś Ci wypadnie jest skrajnie mała (oznacza to, że rozmowy z Małżonkami, Konkubentkami i Dziewczynami należy przeprowadzić już teraz)
  • będziesz partycypował w zrzutce na turniej (w sumie 300 zł, po 30 zł od osoby)
  • będziesz dyspozycyjny przynajmniej w jednym z terminów: 24 listopada 21.30-23.00 i 1 grudnia 21.30-23.00, będę wówczas chciał przeprowadzić trening by ustalić co i jak gramy. Nie zgodzę się by grał ktoś, kto nie będzie ogarniał tego co gra reszta drużyny.

W turnieju wystąpi 15 zespołów podzielonych na 3 pięciozespołowe grupy. Do fazy pucharowej awansują po dwie najlepsze drużyny z grupy oraz dwa najlepsze zespoły z trzecich miejsc. Jeszcze nie wiadomo czy to finału wojewódzkiego awansuje tylko wygrany turnieju czy również finalista oraz po ile będą trwać mecze. Turniej zaczyna się od godziny ósmej, ale jako drużyna spoza okolic Dąbrowy na pewno nie zaczniemy w grupie porannej.

Wataha włącza się do walki o awans! AZS CMUJ w ćwierćfinale PL po dreszczowcu!

Dywizja B

 

Krakowiak – Geco Team 14:2 (6:0)

(Stawiarski 6, Bartos 4, Kociński 3, Idzik – Bała, Jaskowski)

Żółte kartki: Bartos (Krakowiak) oraz Jaskowski (Geco Team)

Krakowiak:Mendel – Gicala, Kociński, Zając, Idzik, Bartos, Stawiarski

Geco Team: Gębala – Bała, Jaskowski, K. Kostrzewa, J. Kostrzewa, Klich, Gorecki

 

Żarłacze – Venatores FC 1:8 (0:3)

(K. Janiszyn – Michnowicz 2, Witek 2, Królikowski 2, Broński, Wątroba)

Żarłacze: Dzięgiel – Antoszewski, Sobesto, Wieszeniewski, D. Janiszyn, K. Janiszyn, Gajewski, Kopec

 

Wataha – Team One 7:3 (2:3)

(Stepaniak 2, Tomczyk 2, Szczepan, Kania, Ilczuk – Karpeta, Stolarski, W. Turek)

Żółta kartka: Bujas (Wataha)

Wataha: Dziura – Szczepan, Bielski, Kania, Ilczuk, Stepaniak, Tomczyk, Bujas

Team One: Zajączkowski – Zygmunt, Karpeta, Stolarski, Concia, Grobelak, W. Turek, Skim

 

Puchar Ligi (1/8 finału)

 

JRU Futsal – IGLOMEN&Rodzinne Restauracje 5:7 (2:3)

(Pancerz 3, Warchałowski, Klich – Khulla 5, Klęk, Piwowarczyk)

Żółta kartka: Wojciechowski (JRU Futsal)

JRU Futsal: Drużyński – Wojciechowski, Klich, J. Kowaliński, Warchałowski, Pancerz, Walczyk

IGLOMEN&Rodzinne Restauracje: M. Knapik – Ochel, Otrębski, Piwowarczyk, Klęk, Ogonek, Khulla

 

Boanerges – Krakowiak 11:0 (6:0)

(M. Kluza 5, K. Łęcki 3, Sz. Kluza, D. Kluza, Gruszecki)

Żółte kartki: A. Domiczek i Janus (Krakowiak)

Boanerges: Dybała – D. Łęcki, K. Łęcki, Sz. Kluza, M. Kluza, D. Kluza, Gruszecki, Turlej

Krakowiak: Mendel – A. Domiczek, O. Domiczek, Janus, Kociński, Idzik, Gicala, Stawiarski

 

Team One – Sparta Kraków 2:2 (2:1), karne 3:2

(Zraidi, Zygmunt – Gałka, Lachowicz)

karne: 0:1 Gruchała, 1:1 Zraidi, 1:1 Kułaga (pudło), 2:1 Zygmunt, 2:2 Gałka, 3:2 Stolarski

Żółte kartki: Zraidi i Tokarz (Team One) oraz Grabiec (Sparta Kraków)

Team One: Zajączkowski – Oussouss, Wolan, Zraidi, Zygmunt, Stolarski, Tokarz

Sparta Kraków: Mroczek – Gałka, Przeniosło, Grabiec, Kawula, Lachowicz, Kułaga, Gruchała

 

Wataha – Venatores FC 4:5 (1:3)

(Bujas 2, Stepaniak, Tomczyk – Witek 2, Chowaniec 2, Kubal)

Żółta kartka: Chowaniec (Venatores FC)

Wataha: Ilczuk – Tomczyk, Kania, Szczepan, Śmietana, Bujas, Stepaniak, Bielski

Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, Broński, Witek, Chowaniec, Kubal, Królikowski, M. Kopacz, Wątroba

 

AZS Collegium Medicum UJ – Nie Przez Środek 5:5 (2:3,) karne 2:0

(Karpiński 2, Poremba 2, Golonka – Świerad 2, Rymarski 2, Bartosik)

Karne: 0-0 Poremba (Cnota obronił), 0-0 Bartosik (Strug obronił), 1-0 Banaczyk, 1-0 Rymarski (Strug obronił), 2-0 Golonka

Żółte kartki: Strug i R. Ogórek (AZS Collegium Medicum UJ) oraz Maciejaszek (Nie Przez Środek)

Czerwona kartka: Maciejaszek (Nie Prze Środek – 23. minuta, za drugą żółtą)

AZS Collegium Medicum UJ: Strug, Ginter – Golonka, Karpiński, Surdacki, R. Ogórek, Ptak, Cwięczek, Poremba, Banaczyk

Nie Przez Środek: Cnota – Świerad, Rymarski, Wolarek, Bartosik, Popławski, Pytel, Maciejaszek, Kowalski

 

DRUG-ony – MK Team 1:5 (0:3)

(L. Zaczyk – Goraj 2, Szubartowski, Karaś, Kępka)

Żółta kartka: Działowy (DRUG-ony)

DRUG-ony: Płatek – Filipowski, Działowy, Dębski, P. Knapik, L. Zaczyk

MK Team: Jamka – Prochwicz, Goraj, Jurczyk, Warszawa, Szubartowski, Karaś, Rogowski, Kępka

 

eNHa – Hattrick 3:7 (2:2)

(Górka 2, Rajczyk – Barański 2, Makuła 2, Fischer 2, C. Turek)

eNHa: Gibas – Warszycki, Górka, Ciuruś, Ludwig, Rajczyk, Krężołek

Hattrick: Gajoch – Walerowski, Barański, Makuła, Gruszczyński, Fischer, C. Turek