Rocket Fuel

SONY DSC
SONY DSC
Ligi
Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Jesień 2020, Wiosna 2020

Rocket Fuel – Lista zawodników

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Bednarek TomaszRocket FuelZawodnik z pola99601020
Bińczycki AdamRocket FuelZawodnik z pola30100000
Buras DamianRocket FuelZawodnik z pola10000000
Gross KrzysztofRocket FuelBramkarz90100000
Jarosz SzymonRocket FuelZawodnik z pola00000000
Karasiewicz MichałRocket FuelZawodnik z pola00000000
Kmita DominikRocket FuelZawodnik z pola10000000
Kmita RadosławRocket FuelZawodnik z pola00000000
Krzemień DanielRocket FuelZawodnik z pola70100000
Małucha ŁukaszRocket FuelZawodnik z pola103100000
Mohylnyi VitaliiRocket FuelZawodnik z pola21100000
Mrozowicz DamianRocket FuelZawodnik z pola83100000
Pawłowski AdamRocket FuelZawodnik z pola32300000
Rollauer JacekRocket FuelZawodnik z pola113240000
Stańczyk ZbigniewRocket FuelZawodnik z pola122200000
Stupka ŁukaszRocket FuelZawodnik z pola53000000
Warzecha MarekRocket FuelZawodnik z pola1210400020
Zajdel RafałRocket FuelZawodnik z pola71010000
d’Amato FabioRocket FuelZawodnik z pola71430000

Dywizja B

PozycjaDrużynaMZRPGZGSPktForma
111902452527
P W W W P
212822755026
W W R W W
312714775722
W P W P W
411704693121
W P P W P
512606506518
P W W W P
612534584618
P R R W W
712525535217
P R P W W
812435494315
W R R R P
912417414313
W P R P W
101223738569
P R P P P
11120111211081
P P P R P