Rocket Fuel

SONY DSC
SONY DSC
Ligi
Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Jesień 2020, Jesień 2021, Wiosna 2020

Rocket Fuel – Lista zawodników

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Bednarek TomaszRocket FuelZawodnik z pola12171001040
Bińczycki AdamRocket FuelZawodnik z pola52100000
Buras DamianRocket FuelZawodnik z pola10000000
Gross KrzysztofRocket FuelBramkarz100100000
Jarosz SzymonRocket FuelZawodnik z pola37500011
Karasiewicz MichałRocket FuelZawodnik z pola00000000
Kmita DominikRocket FuelZawodnik z pola10000000
Kmita RadosławRocket FuelZawodnik z pola00000000
Krzemień DanielRocket FuelZawodnik z pola80100000
Małucha ŁukaszRocket FuelZawodnik z pola136800000
Mohylnyi VitaliiRocket FuelZawodnik z pola21100000
Mrozowicz DamianRocket FuelZawodnik z pola113200000
Pawłowski AdamRocket FuelZawodnik z pola32300000
Rollauer JacekRocket FuelZawodnik z pola136440000
Stańczyk ZbigniewRocket FuelZawodnik z pola144200000
Stupka ŁukaszRocket FuelZawodnik z pola53000000
Warzecha MarekRocket FuelZawodnik z pola139600010
Zajdel RafałRocket FuelZawodnik z pola102010000
d’Amato FabioRocket FuelZawodnik z pola91430000

Dywizja B

PozycjaDrużynaMZRPGZGSPktForma
111001933
211001223
31100503
41100423
41100423
600000000
600000000
600000000
91001240
91001240
111001050
1210012120
1310013190

Wyniki