Rocket Fuel

SONY DSC
Ligi
Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Jesień 2020, Jesień 2021, Wiosna 2020, Wiosna 2022

Rocket Fuel – Lista zawodników

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Amarowicz MichałRocket FuelBramkarz60000010
Bednarek TomaszRocket FuelZawodnik z pola815200011
Bińczycki AdamRocket FuelZawodnik z pola00000000
Chajdecki JakubRocket FuelZawodnik z pola63100000
Hudaszek FilipRocket FuelZawodnik z pola30000000
Jarosz SzymonRocket FuelZawodnik z pola42000010
Kmita DominikRocket FuelZawodnik z pola00000000
Krzemień DanielRocket FuelZawodnik z pola50000000
Małucha ŁukaszRocket FuelZawodnik z pola00000000
Mrozowicz DamianRocket FuelZawodnik z pola95700000
Pawłowski AdamRocket FuelZawodnik z pola10000000
Rollauer JacekRocket FuelZawodnik z pola00000000
Skim NasrollahRocket FuelZawodnik z pola95720010
Sobesto GrzegorzRocket FuelZawodnik z pola10000100
Stańczyk ZbigniewRocket FuelZawodnik z pola61200000
Warzecha MarekRocket FuelZawodnik z pola52100000
Zajdel RafałRocket FuelZawodnik z pola82000000
d’Amato FabioRocket FuelZawodnik z pola75400000

Dywizja B

PozycjaDrużynaMZRPGZGSPktForma
11010001162430
W W W W W
211623714720
W W R P R
310613563319
W W W R P
411605654218
W P W W P
510604574218
P P W W P
610604743318
W W P P W
710514425016
P W R W W
810514503816
W W R P W
910505475715
P W P P W
1010406405812
P P W W P
111022633638
P P P W R
121010921993
P P P P P
1310019321181
P P P P P

Wyniki