Rocket Fuel

SONY DSC
Ligi
Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Jesień 2020, Jesień 2021, Wiosna 2020, Wiosna 2022

Rocket Fuel – Lista zawodników

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Amarowicz MichałRocket FuelBramkarz80201020
Bednarek TomaszRocket FuelZawodnik z pola1118320011
Bińczycki AdamRocket FuelZawodnik z pola10000000
Chajdecki JakubRocket FuelZawodnik z pola93500000
Hudaszek FilipRocket FuelZawodnik z pola50000010
Jarosz SzymonRocket FuelZawodnik z pola42000010
Kmita DominikRocket FuelZawodnik z pola00000000
Krzemień DanielRocket FuelZawodnik z pola82010000
Małucha ŁukaszRocket FuelZawodnik z pola00000000
Mrozowicz DamianRocket FuelZawodnik z pola127800000
Pawłowski AdamRocket FuelZawodnik z pola46000000
Rollauer JacekRocket FuelZawodnik z pola10000000
Skim NasrollahRocket FuelZawodnik z pola105720010
Sobesto GrzegorzRocket FuelZawodnik z pola10000100
Stańczyk ZbigniewRocket FuelZawodnik z pola92200000
Warzecha MarekRocket FuelZawodnik z pola62110000
Zajdel RafałRocket FuelZawodnik z pola82000000
d’Amato FabioRocket FuelZawodnik z pola105700000

Wyniki