Geco Team

SONY DSC

Leagues
Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Wiosna 2020

Geco Team – Lista zawodników

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Ambicki SzymonGeco TeamZawodnik z pola122110000
Cieśla PiotrGeco TeamZawodnik z pola40010000
Dubaniowski PiotrGeco TeamZawodnik z pola00000000
Górecki PiotrGeco TeamZawodnik z pola111000000
Gębala MirosławGeco TeamZawodnik z pola91000000
Jaskowski DawidGeco TeamZawodnik z pola91300000
Klich BartłomiejGeco TeamZawodnik z pola116100000
Kostrzewa JakubGeco TeamZawodnik z pola121000000
Kostrzewa KonradGeco TeamZawodnik z pola111200000
Pasternak JarosławGeco TeamZawodnik z pola10000000
Pasuniak PiotrGeco TeamZawodnik z pola30000000
Poparda ŁukaszGeco TeamZawodnik z pola00000000
Wach KarolGeco TeamZawodnik z pola10000000
Zmarz ArkadiuszGeco TeamZawodnik z pola70100010

Dywizja B

PozycjaDrużynaMZRPGZGSPktForma
11312011383636
W W W P W
21311111121834
W W W W W
3131003654130
W W W W P
413913654128
W W W W W
513913985028
W P W W P
613805876124
P W W P W
713625654320
P P P W P
813607768718
P W P W P
913418388613
W P P W W
1013508525512
P P P P P
1113409449112
P W P P W
1213301074819
P P P P P
13131012181703
P P P P P
1440049360
P P P P P