Kategoria: Puchar Ligi

Kolejne przełożenie powrotu na halę – tym razem na 2 marca

W dalszym ciągu mamy wątpliwą przyjemność być szczególnie wyróżniani przez administrację rządową. Wreszcie rozmrożono sport amatorski, ale… nie w zamkniętych pomieszczeniach. Oznacza to kolejny przestój dla naszej futsalowej rodziny i oznacza, że po raz kolejny wszystkie spotkania zostały ponownie przesunięte o dwa tygodnie. Do grania wracamy 2 marca, a nowa edycja rozpocznie się 30 marca. Przesuwają się również terminy dotyczące zapisów:

19 marca 2021 – w przypadku gdy kapitan nie zgłosi swojej drużyny to od tego dnia może ją zgłosić inny zawodnik, który przejmuje prawa do np. gry na określonym poziomie ligowym.

25 marca 2021  – zamknięcie zapisów do Ligi

27 marca 2021 – ogłoszenie terminarza

30 marca 2021 – start rozgrywek

Do gry wracamy jednak dopiero 16 lutego

Toniemy w oparach absurdu, a obostrzenia dotyczące imprez sportowych zostały ponownie przedłużone o dwa tygodnie. Wszystkie spotkania zostały ponownie przesunięte o dwa tygodnie. Oznacza to, że do grania wrócimy dopiero 16 lutego, a nowa edycja rozpocznie się 16 marca. Przesuwają się również terminy dotyczące zapisów:

5 marca 2021 – w przypadku gdy kapitan nie zgłosi swojej drużyny to od tego dnia może ją zgłosić inny zawodnik, który przejmuje prawa do np. gry na określonym poziomie ligowym.

11 marca 2021  – zamknięcie zapisów do Ligi

13 marca 2021 – ogłoszenie terminarza

16 marca 2021 – start rozgrywek

Zapisy na sezon wiosenny otwarte!

Pandemia, pandemią, ale NALF gra i będzie grał! Zapraszam do zapisów na kolejną edycję!

30-31 marca 2021 rozpocznie się 22. edycja Nowohuckiej Amatorskiej Ligi Futsalu. Każdą z drużyn czeka 14 spotkań ligowych i co najmniej jedno pucharowe (puchar będzie rozgrywany systemem przegrywający odpada). Oznacza to, że każda z drużyn rozegra CO NAJMNIEJ 15 spotkań.

Wpisowe do ligi wyniesie 1600 zł, a jeśli liczba spotkań gwarantowanych z jakiejś przyczyny będzie mniejsza lub większa to wówczas wpisowe będzie proporcjonalnie zmienione. Rozgrywki będą toczyć się od marca do lipca (jeśli ominą nas kolejne lockdowny), dla co najmniej połowy spotkań zostaną zmontowane skróty, a każdy mecz zostanie omówiony w magazynie ligowym dostępnym na kanale ligi na YouTube. Po każdej kolejce zostanie wybrana piątka kolejki. Najlepsze drużyny oraz najlepszy strzelec, asystent, bramkarz i MVP otrzymają wyróżnienia w postaci pucharów i medali na koniec sezonu na gali. Wyróżnienia otrzymają również wszyscy zawodnicy, którzy będą w piątce sezonu poszczególnych poziomów ligowych. W każdej kolejce jedno spotkanie będzie na żywo transmitowany na kanale Ligi, a sezon rozpocznie się od meczu ALL STARS: najlepszych 10 graczy Dywizji A zmierzy się z 10 najlepszymi graczami Dywizji B.

W sprawie informacji na temat zapisów i rozgrywek proszę dzwonić 501008445 lub pisać na nalffutsal@gmail.com

Nowe drużyny będą występować w Dywizji B lub w przypadku dużego zainteresowania w Dywizji C (zostanie ona uruchomiona tylko wtedy jeśli liczna zgłoszeń do Dywizji B przekroczy 13). Oba te poziomy ligowe będą swoje mecze rozgrywać we wtorki i środy. Dywizja A tradycyjnie będzie grać tylko w środy.

Terminy:

13 stycznia 2021 – otwarcie zapisów do ligi. Proszę, by w przypadku drużyn, które do tej pory grały NALF zgłoszenie przesłał kapitan drużyny (kapitanowie zostaną poinformowani mejlowo o fakcie rozpoczęcia zapisów)

19 marca 2021 – w przypadku gdy kapitan nie zgłosi swojej drużyny to od tego dnia może ją zgłosić inny zawodnik, który przejmuje prawa do np. gry na określonym poziomie ligowym.
 
25 marca 2021  – zamknięcie zapisów do Ligi
 
28 marca 2021 – ogłoszenie terminarza
 
30 marca 2021 – start rozgrywek

 

 

RK co raz bliżej tytułu mistrzowskiego! Boanerges nie obroni Pucharu Ligi!

Dywizja A

 

Grupa spadkowa

 

Złote Chłopaki – Nie Przez Środek 3:2 (2:1)

(Wałaszek 2, K. Mazur – Bartosik, Popławski)

Żółte kartki: Krajewski (Złote Chłopaki) oraz Maciejaszek (Nie Przez Środek)

Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, Mierzejewski, Wlazło, Łyduch, Wałaszek, K. Mazur, Krajewski

Nie Przez Środek: Teterycz – Bartosik, Popławski, Świerad, Słabicki, Maciejaszek, Kowalski, Pytel

 

Sparta Kraków – Hattrick 8:2 (5:0)

(Lachowicz 3, Gruchała 2, Kaczmarczyk 2, Kawula – Rybski 2)

Sparta Kraków: Dudzik – Przeniosło, Kawula, Lachowicz, Kaczmarczyk, Kułaga, Gruchała

Hattrick: Klimczyk – Walerowski, Rybski, Barański, Gruszczyński, Janowicz, C. Turek, Fischer

 

Grupa mistrzowska

 

MK Team – Racing Kart – tor gokartowy 6:7 (2:3)

(Szubartowski 2, Rogowski 2, Karaś, Warszawa – Ciuśniak 3, Lekki 2, Grochalski, Karaś – samobójcza)

Żółta kartka: Lekki (Racing Kart – tor gokartowy)

MK Team: Jamka – Karaś, Kępka, Szubartowski, Warszawa, Doniec, Rogowski

Racing Kart – tor gokartowy: D. Kuc – Błachut, Lekki, Ciuśniak, D. Nowak, Grochalski

 

AZS Collegium Medicum UJ – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 2:6 (1:2)

(Orłowski, Sierny – Polachow 4, Ścieszka 2)

AZS Collegium Medicum UJ: Strug, Ginter – Karpiński, Zalewski, Skoczek, Sierny, Cwięczek, Orłowski, Banaczyk, Ochwat

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: W. Kopacz, M. Knapik – Otrębski, Piwowarczyk, Polachow, Ścieszka, Ogonek, Klęk

 

Piątka kolejki: Przemysław Kargul (Złote Chłopaki) – Andrzej Polachow (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Krzysztof Ciuśniak (Racing Kart – tor gokartowy), Arkadiusz Wałaszek (Złote Chłopaki), Przemysław Lachowicz (Sparta Kraków)

Zawodnik kolejki: Krzysztof Ciuśniak (Racing Kart – tor gokartowy) – jedyny gracz RK, który do meczu z MK Teamem nie podszedł z nastawieniem: chuja grają, opierdolimy Ich

 

Dywizja B:

 

Grupa spadkowa

 

Ocean’s Eleven – Geco Team 6:0 (2:0)

(Kowalewski 3, Wcisło 2, Jakub Chrapisiński)

Ocean’s Eleven: Smoluch, Ostrowski, Kowalewski, Tęczar, Wcisło, Jakub Chrapisiński

Geco Team: Zmarz – J. Kostrzewa, B. Klich, Gorecki, Gębala, K. Kostrzewa, Jaskowski

 

Krakowiak – Venatores FC 5:3 (2:1)

(Zając 2, Stawiarski 2, Idzik – Witek, Wątroba, Królikowski)

Żółte kartki: Idzik (Krakowiak) oraz Wątroba (Venatores FC)

Krakowiak: Mendel – Kociński, Zając, Idzik, Bartos, Stawiarski, Janus, Gicala

Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, Witek, Broński, Wątroba, Świątek, Maksymiak, Chowaniec, Królikowski

 

Rocket Fuel – eNHa 9:2 (3:0)

(Warzecha 3, Bednarek 2, Stupka 2, Rollauer, Małucha – Górka, Chajdecki)

Żółte kartki: Wochnik i Chajdecki (eNHa)

Rocket Fuel: Gross – Małucha, Bednarek, Rollauer, Bednarek, Krzemień, d’Amato, Warzecha, Pawłowski, Stupka, Stańczyk

eNHa: Gibas – Warszycki, Rajczyk, Chajdecki, Górka, Wochnik

 

Grupa mistrzowska

 

Wataha – Żarłacze 11:4 (9:1)

(Kania 3, Szczepan 2, Ilczuk 2, Bielski, Bujas, Śmietana, Dziura – D. Janiszyn 2, Sobest, Czajczyk)

Czerwona kartka: Bielski (Wataha, 22. Minuta – brutalny faul)

Wataha: Dziura – Bujas, Śmietana, Bielski, Ilczuk, Kania, Śmietana

Żarłącze: Dzięgiel – Sobest, Antoszewski, Kope, Panek, Wieszeniewski, Gajewski, K. Janiszyn, D. Janiszyn, Czajczyk

 

Team One – JRU Futsal 8:4 (2:4)

(Zugmunt 4, Karpeta 3, Oussouss – Kapusta 2, Walczyk, Warchałowski)

Żółte kartki: Zygmunt i Oussouss (Team One) oraz J. Klich i Grych (JRU Futsal)

Team One: Zajączkowski – Wyporski, Zygmunt, Karpeta, Oussouss, Stolarski, Concia

JRU Futsal: Drużyński – J Kowalisńki, J. Klich, Grych, Wojciechowski, Walczyk, Kapusta, Warchałowski

 

Piątka kolejki: Filip Kowalewski (Ocean’s Eleven), Dariusz Zając (Krakowiak), Łukasz Warzecha (Rocket Fuel), Bartosz Karpeta (Team One), Grzegorz Szczepan (Wataha)

Zawodnik kolejki: Grzegorz Szczepan (Wataha) – dzięki Niemu Wataha nie składa broni w walce o Dywizję A

 

Półfinał Pucharu Ligi

Boanerges – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 1:3 (0:2)

(Świderski – Polachow 2, Ścieszka)

Boanerges: Dybała – M. Kluza, Sz. Kluza, D. Kluza, D. Łęcki, K. Łęcki, Cebula, Gruszecki, Turlej, Świderski

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Knapik, W. Kopacz – Polachow, Otrębski, Piwowarczyk, Klęk, Ogonek, Ścieszka

Żarłacze w grupie mistrzowskiej! Faworyci wygrywają w ćwierćfinałach Pucharu Ligi!

Dywizja B:

 

JRU Futsal – Krakowiak 5:0 (3:0)

(J. Klich 2, Kapusta, J. Kowaliński, Grych)

JRU Futsal: Drużyński – Grych, Wojciechowski, Kapusta, B. Kowaliński, J. Kowaliński, Warchałowski, J. Klich, Walczyk

Krakowiak: Mendel – Zając, Gicala, Kociński, Bartos, Stawiarski, Idzik, Janus

 

eNHa – Żaracze 2:4 (2:2)

(Ciuruś, Chajdecki – Czajczyk, Sobesto, K. Janiszyn, Kopeć)

Żółte kartki: Ciuruś (eNHa) oraz Kopeć (eNHa)

eNHa: Gibas – Górka, Ciuruś, Ludwig, Warszycki, Petkun, Bystroń, Chajdecki, Wochnik, Rajczyk

Żarłacze: Dzięgiel – Antoszewski, Czajczyk, Panek, Sobesto, Wieszeniewski, K. Janiszyn, D, Janiszyn

 

Geco Team – Wataha 2:13 (1:3)

(B. Klich 2 – Kania 4, Stepaniak 3, Ilczuk 3, Szczepan 2, Bujas)

Geco Team: Gębala – J. Kostzewa, K. Kostrzewa, Jaskowski, B. Klich, Bała, Gorecki

Wataha: Dziura – Bujas, Śmietana, Bielski, Kania, Stepaniak, Ilczuk, Szczepan

 

Venatores FC – Ocean’s Eleven 4:4 (4:1)

(Królikowski 2, Broński, Świątek – Jan Chrapisiński 3, Tęczar)

Żółte kartki: Królikowski (Venatores FC) oraz Jan Chrapisiński, Tęczar (Ocean’s Eleven)

Czerowna kartka: Jan Chrapisiński  (Ocean’s Eleven, 40. Minuta – druga żółta kartka)

Venatores FC: Sapuła – Chowaniec, Broński, Witek, Michnowicz, Królikowski, Świątek, M. Kopacz

Ocean’s Eleven: M. Mazur – Jan Chrapisiński, Jakub Chrapisiński, Gajda, Ostrowski, Kowalewski, Tęczar

 

Team One – Rocket Fuel 5:5 (2:3)

(Zygmunt 4, Bąk – Pawłowski 2, Warzecha 2, Stupka)

Żółta kartka: Concia (Team One)

Team One: Zajączkowski – Wyporski, Zygmunt, Karpeta, Bąk, Concia

Rocket Fuel: Gross – Mrozowicz, Stańczyk, Małucha, Warzecha, D’Amato, Stupka, Pawłowski

 

Piątka kolejki: Maciej Dzięgiel (Żarłacze) – Jan Klich (JRU Futsal), Jan Chrapisiński (Ocean’s Eleven), Kamil Stepaniak (Wataha),Patryk Zygmunt (Team One)

Zawodnik kolejki: Patryk Zygmunt (Team One) – uratował swojej drużynie punkt i szanse na baraż

 

Zaległy mecz 8. kolejki:

 

Rocket Fuel – Drink Team 2:5 (2:2)

(Rollauer, Warzecha – K. Cholewicki 2, P. Cholewicki 2, Lis)

Żółte kartki: Rollauer (Rocket Fuel) oraz Szala i P. Cholewicki (Drink Team)

Czerwona kartka: Bednarek (Rocket Fuel, 33. Minuta – akcja ratunkowa)

Rocket Fuel: Gross – Krzemień, Rollauer, Stańczyk, Bednarek, Stupka, Warzecha, Małucha, Mrozowicz

Drink Team: Szala – K. Cholewicki, P. Cholewicki, Włodarz, Lis, Cánovas, Żaba

 

Piątka zaległej kolejki: Rafał Drużyński (JRU Futsal) – Jacek Stawiarski (Krakowiak), Piotr Królikowski (Venatores FC), Grzegorz Szczepan (Wataha), Paweł Cholewicki (Drink Team)

Zawodnik kolejki: Grzegorz Szczepan (Wataha) – najlepszy zawodnik meczu po którym Wataha włączyła się do walki o baraż

 

Cwierfinały Pucharu Ligi

 

Boanerges – Team One 6:2 (2:1)

(M. Kluza 3, K. Łęcki 2, Turlej – Zygmunt, Bąk)

Żółta kartka: K. Łęcki (Boanerges)

Boanerges: Dybała – M. Kluza, Sz. Kluza, D. Łęcki, K. Łęcki, Grabski, Gruszecki, Turlej, Świderski

Team One: Bath – Karpeta, Zygmunt, Stolarski, Wyporski, Bąk, Zraidi, Skim

 

Venatores FC – MK Team 1:7 (1:3)

(Królikowski – Szubartowski 3, Doniec, Karaś, Warszawa, Kępka)

Żółta kartka: Królikowski (Venatores FC)

Venatores FC: Sapuła – Królikowski, Michnowicz, Wątroba, Broński, Kubal

MK Team: Jamka – Kępka, Jurczyk, Goraj, Rogowski, Warszawa, Szubartowski, Karaś, Doniec

 

Hattrick – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 1:6 (0:2)

(Barański – Polachow 3, Ścieszka, Otrębski, Ochel)

Hattrick: Gajoch – Walerowski, Rybski, Barański, Makuła, Gruszczyński, Janowicz, Fischer, Turek

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: M. Knapik, W. Kopacz – Ochel, Khulla, Piwowarczyk, Ogonek, Klęk, Otrębski, Polachow, Ścieszka

 

Racing Kart – tor gokartowy – AZS Collegium Medicum UJ 9:3 (5:1)

(Ciuśniak 3, Nowak 3, Lekki 3 – Banaczyk 2, Golonka)

Żółta kartka: Ciuśniak (Racing Kart – tor gokartowy)

Racing Kart – tor gokartowy: D. Kuc – Błachut, Ciuśniak, Nowak, Urbaniec, Lekki

AZS Collegium Medicum UJ: Strug, Ginter – Orłowski, Golonka, Karpiński, Surdacki, R. Ogórek, Zalewski, Kokoszka, Cwięczek, Banaczyk

 

Racing Kart z ośmioma punktami przewagi! Ależ się robi ciekawie w Dywizji B!

Dywizja A:

 

Nie Przez Środek – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 2:8 (1:5)

(Świerad, Rymarski – Polachow 2, Ścieszka 2, Otrębski, Piwowarczyk, Ogonek, Khulla)

Żółte kartki: Świerad i Rymarski (Nie Przez Środek)

Nie Przez Środek: Cnota – Świerad, Wolarek, Gajos, Popławski, Piwowarski, Pytel, Kowalski, Bartosik, Rymarski

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: M. Knapik, M. Kopacz – Polachow, Otrębski, Piwowarczyk, Ogonek, Klęk, Khulla, Ścieszka

 

Boanerges – MK Team 5:5 (3:1)

(M. Kluza 3, K. Łęcki, Kępka – samobójcza – Szubartowski 3, Karaś, Kępka)

Żółte kartki: Dybała i K. Łęcki (Boanerges) oraz Rogowski (MK Team)

Boanerges: Dybała – K. Łęcki, Gruszecki, D. Łęcki, M. Kluza, Sz. Kluza, Grabski, Świderski

MK Team: Jamka – Karaś, Szubartowski, Prochwicz, Jurczyk, Kępka, Rogowski, Warszawa

 

Złote Chłopaki – AZS Collegium Medicum UJ 3:5 (3:0)

(Mierzejewski 2, M. Kuc – Cempa 2, Banaczyk, R. Ogórek, Surdacki)

Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, Mierzejewski, M. Kuc, L. Kuc, Mazur, Łyduch, Wlazło

AZS Collegium Medicum UJ: Strug, Ginter – R. Ogórek, Cempa, Ptak, Poremba, Banaczyk, Surdacki, Golonka

 

Sparta Kraków – Racing Kart – tor gokartowy 3:9 (2:3)

(Gruchała 2, Kawula – Lekki 4, Ciuśniak 2, Nowak, Błachut, Kościółek)

Żółta kartka: Przeniosło (Sparta Kraków)

Sparta Kraków: Dudzik – Lachowicz, Przeniosło, Kawula, Kaczmarczyk, Stefańczyk, Gruchała, Gałka

Racing Kart – tor gokartowy: D. Kuc – Lekki, Nowak, Błachut, Ciuśniak, Kościółek

 

DRUG-ony – Hattrick 7:3 (3:1)

(Działowy 3, Filipowski 2, Świderek, Skiba – C. Turek 3)

Żółta kartka: Rybski (Hattrick)

DRUG-ony: Płatek – Skiba, Filipowski, Świderek, Działowy, Dębski

Hattrick: Gajoch – Walerowski, Rybski, Barański, Makuła, Gruszczyński, Janowicz, Fischer, C. Turek

 

Piątka kolejki: Jakub Strug (AZS Collegium Medicum UJ) – Andrzej Polachow (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Marcin Kluza (Boanerges), Arkadiusz Lekki (Racing Kart – tor gokartowy), Jakub Działowy (DRUG-ony)

Zawodnik kolejki: Marcin Kluza (Boanerges) – niósł na plecach swoją drużynę w meczu z MK Team i tylko Jemu Mistrzowie Ligi zawdzięczają, że wydłużyli passe spotkań bez porażki ze swoim rywalem do ośmiu meczów

 

Dywizja B:

 

 

Geco Team – Ocean’s Eleven 2:8 (1:6)

(Jaskowski, Klich – Jan Chrapisiński 4, Kowalewski 2, Noworyta, Ostrowski)

Żółta kartka: Ostrowski (Ocean’s Eleven)Geco Team: Bała – J. Kostrzewa, K. Kostrzewa, Jaskowski, Klich, Gorecki, Gębala

Ocean’s Eleven: Soczyński – Jan Chrapisiński, Jakub Chrapisiński, Tęczar, Ostrowski, Noworyta, Kowalewski

 

Drink Team – Wataha 2:4 (1:2)

(Włodarz, Canovas – Bujas 2, Dziura, Szczepan)

Żółta kartka: Bielski (Wataha)

Drink Team: Szala – Paciora, Włodarz, Canovas, K. Cholewicki, P. Cholewicki, Żaba

Wataha: Dziura – Bujas, Śmietana, Bielski, Szczepan, Ilczuk, Tomczyk

 

JRU Futsal – Żarłacze 1:2 (1:1)

(Grych – K. Janiszyn 2)

Żółta kartka: D. Janiszyn (Żarłacze)

JRU Futsal – Drużyński – Wojciechowski, Kapusta, Walczyk, J. Kowaliński, Grych, J. Klich, Warchałowski

Żarłacze: Dzięgiel – Panek, Wieszeniewski, Antoszewski, Gajewski, Sobest, D. Janiszyn, K. Janiszyn, Czajczyk, Kopec

 

Team One – Krakowiak 10:4 (4:2)

(Zygmunt 7, Karpeta 2, Skim – Bartos 2, Stawiarski 2)

Team One: Bath – Zygmunt, Stolarski, Karpeta, Wyporski, Skim, Concia, Oussouss

Krakowiak: Mendel – Bartos, Idzik, Zając, Kociński, Stawiarski

 

Venatores FC – eNHa 4:2 (2:1)

(Witek 2, Michnowicz, Świątek – Górka, Ciuruś)

Żółte kartki: Gibas i Wochnik (eNHa)

Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, M. Kopacz, Królikowski, Chowaniec, Pakuła, Wątroba, Witek, Broński, Świątek

eNHa: Gibas – Warszycki, Rajczyk, Bystroń, Górka, Chajdecki, Wochnik, Ciuruś, Petkun

 

Piątka kolejki: Konrad Dziura (Wataha) – Jan Chrapisiński (Ocean’s Eleven), Przemysław Gajewski (Żarłacze), Mirosław Witek (Venatores FC), Patryk Zygmunt (Team One)

Zawodnik kolejki: Patryk Zygmunt (Team One) – odbił sobie z nawiązką poprzedni, nieudany mecz

 

Puchar Ligi (1/8 finału)

Złote Chłopaki – Racing Kart – tor gokartowy 5:5 (3:1) karne 2:3

(M. Kuc 3, Wlazło, Łyduch – D. Nowak 2, Kościółek, Grochalski, Ciuśniak)

Karne: 1:0 Mazur, 1:1 Grochalski, 2:1 M. Kuc, 2:2 Kościółek, 2:2 Kaniewski (D. Kuc obronił), 2:3 D. Nowak

Żółta kartka: Mazur (Złote Chłopaki)

Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, M. Kuc, L. Kuc, Mierzejewski, Wlazło, Łyduch, Mazur

Racing Kart – tor gokartowy: D. Kuc – Błachut, Ciuśniak, Grochalski, Nowak, Kościółek

Wataha włącza się do walki o awans! AZS CMUJ w ćwierćfinale PL po dreszczowcu!

Dywizja B

 

Krakowiak – Geco Team 14:2 (6:0)

(Stawiarski 6, Bartos 4, Kociński 3, Idzik – Bała, Jaskowski)

Żółte kartki: Bartos (Krakowiak) oraz Jaskowski (Geco Team)

Krakowiak:Mendel – Gicala, Kociński, Zając, Idzik, Bartos, Stawiarski

Geco Team: Gębala – Bała, Jaskowski, K. Kostrzewa, J. Kostrzewa, Klich, Gorecki

 

Żarłacze – Venatores FC 1:8 (0:3)

(K. Janiszyn – Michnowicz 2, Witek 2, Królikowski 2, Broński, Wątroba)

Żarłacze: Dzięgiel – Antoszewski, Sobesto, Wieszeniewski, D. Janiszyn, K. Janiszyn, Gajewski, Kopec

 

Wataha – Team One 7:3 (2:3)

(Stepaniak 2, Tomczyk 2, Szczepan, Kania, Ilczuk – Karpeta, Stolarski, W. Turek)

Żółta kartka: Bujas (Wataha)

Wataha: Dziura – Szczepan, Bielski, Kania, Ilczuk, Stepaniak, Tomczyk, Bujas

Team One: Zajączkowski – Zygmunt, Karpeta, Stolarski, Concia, Grobelak, W. Turek, Skim

 

Puchar Ligi (1/8 finału)

 

JRU Futsal – IGLOMEN&Rodzinne Restauracje 5:7 (2:3)

(Pancerz 3, Warchałowski, Klich – Khulla 5, Klęk, Piwowarczyk)

Żółta kartka: Wojciechowski (JRU Futsal)

JRU Futsal: Drużyński – Wojciechowski, Klich, J. Kowaliński, Warchałowski, Pancerz, Walczyk

IGLOMEN&Rodzinne Restauracje: M. Knapik – Ochel, Otrębski, Piwowarczyk, Klęk, Ogonek, Khulla

 

Boanerges – Krakowiak 11:0 (6:0)

(M. Kluza 5, K. Łęcki 3, Sz. Kluza, D. Kluza, Gruszecki)

Żółte kartki: A. Domiczek i Janus (Krakowiak)

Boanerges: Dybała – D. Łęcki, K. Łęcki, Sz. Kluza, M. Kluza, D. Kluza, Gruszecki, Turlej

Krakowiak: Mendel – A. Domiczek, O. Domiczek, Janus, Kociński, Idzik, Gicala, Stawiarski

 

Team One – Sparta Kraków 2:2 (2:1), karne 3:2

(Zraidi, Zygmunt – Gałka, Lachowicz)

karne: 0:1 Gruchała, 1:1 Zraidi, 1:1 Kułaga (pudło), 2:1 Zygmunt, 2:2 Gałka, 3:2 Stolarski

Żółte kartki: Zraidi i Tokarz (Team One) oraz Grabiec (Sparta Kraków)

Team One: Zajączkowski – Oussouss, Wolan, Zraidi, Zygmunt, Stolarski, Tokarz

Sparta Kraków: Mroczek – Gałka, Przeniosło, Grabiec, Kawula, Lachowicz, Kułaga, Gruchała

 

Wataha – Venatores FC 4:5 (1:3)

(Bujas 2, Stepaniak, Tomczyk – Witek 2, Chowaniec 2, Kubal)

Żółta kartka: Chowaniec (Venatores FC)

Wataha: Ilczuk – Tomczyk, Kania, Szczepan, Śmietana, Bujas, Stepaniak, Bielski

Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, Broński, Witek, Chowaniec, Kubal, Królikowski, M. Kopacz, Wątroba

 

AZS Collegium Medicum UJ – Nie Przez Środek 5:5 (2:3,) karne 2:0

(Karpiński 2, Poremba 2, Golonka – Świerad 2, Rymarski 2, Bartosik)

Karne: 0-0 Poremba (Cnota obronił), 0-0 Bartosik (Strug obronił), 1-0 Banaczyk, 1-0 Rymarski (Strug obronił), 2-0 Golonka

Żółte kartki: Strug i R. Ogórek (AZS Collegium Medicum UJ) oraz Maciejaszek (Nie Przez Środek)

Czerwona kartka: Maciejaszek (Nie Prze Środek – 23. minuta, za drugą żółtą)

AZS Collegium Medicum UJ: Strug, Ginter – Golonka, Karpiński, Surdacki, R. Ogórek, Ptak, Cwięczek, Poremba, Banaczyk

Nie Przez Środek: Cnota – Świerad, Rymarski, Wolarek, Bartosik, Popławski, Pytel, Maciejaszek, Kowalski

 

DRUG-ony – MK Team 1:5 (0:3)

(L. Zaczyk – Goraj 2, Szubartowski, Karaś, Kępka)

Żółta kartka: Działowy (DRUG-ony)

DRUG-ony: Płatek – Filipowski, Działowy, Dębski, P. Knapik, L. Zaczyk

MK Team: Jamka – Prochwicz, Goraj, Jurczyk, Warszawa, Szubartowski, Karaś, Rogowski, Kępka

 

eNHa – Hattrick 3:7 (2:2)

(Górka 2, Rajczyk – Barański 2, Makuła 2, Fischer 2, C. Turek)

eNHa: Gibas – Warszycki, Górka, Ciuruś, Ludwig, Rajczyk, Krężołek

Hattrick: Gajoch – Walerowski, Barański, Makuła, Gruszczyński, Fischer, C. Turek

 

Racing Kart z sześcioma punktami przewagi! W Dywizji B zostało tylko troje w walce o awans?

Dywizja A:

Nie Przez Środek – AZS Collegium Medicum UJ 2:9 (2:4)

(Popławski, Maciejaszek – Sierny 3, Mogoń 2, Karpiński 2, Golonka, Poremba)

Żółta kartka: Golonka (AZS Collegium Medicum UJ)

Nie Przez Środek: Rokosz, Popławski, Piwowarski, Kolwalski, Pytel, Maciejaszek

AZS Collegium Medicum UJ: Strug, Ginter – Golonka, Karpiński, Ogórek, Zalewski, Konik, Sierny, Migoń, Poremba

 

DRUG-ony – MK Team 0:3 (0:0)

(Kępka, Szubartowski, Jamka)

Żółta kartka: Świderek (DRUG-ony)

DRUG-ony: Płatek – K. Zaczyk, Skiba, Kurylak, Filipowski, Świderek, Działowy, P. Knapik

MK Team: Jamka – Szyja, Szubartowski, Kępka, Goraj, Prochwicz, Kołodziej

 

Złote Chłopaki – Racing Kart – tor gokartowy 6:10 (2:4)

(Krajewski 2, Mierzejewski 2, Dziurdzia, Wałaszek – Lekki 7, D. Nowak)

Złote Chłopaki: Kargul – Wlazło, Krajewski, Dziurdzia, Mierzejewski, Wałaszek

Racing Kart – tor gokartowy: Figwer – Błachut, D. Nowak, Ciuśniak, Lekki

 

Sparta Kraków – Boanerges 3:2 (1:1)

(Lachowicz 2, samobójcza – M. Kluza 2)

Sparta Kraków: Dudzik – Gałka, Przeniosło, Grabiec, Kawula, Lachowicz, Kułaga, Gruchała

Boanerges: Ziobroń – Sz. Kluza, M. Kluza, D. Kluza, Grabski, Gruszecki, D. Łęcki

 

IGLOMEN&RodzinneRestauracje – Hattrick 7:4 (2:1)

(Ścieszka 5, Khulla, Polachow – Walerowski, Barański, Makuła, Fischer)

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: W. Kopacz, M. Knapik – Polachow, Khulla, Ogonek, Piwowarczyk, Ścieszka

Hattrick: Gajoch – Walerowski, Rybski, Barański, Makuła, Fischer

 

Piątka kolejki: Tadeusz Jamka (MK Team) – Arkadiusz Lekki (Racing Kart – tor gokartowy), Michał Sierny (AZS Collegium Medicum UJ), Przemysław Lachowicz (Sparta Kraków), Michał Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)

Zawodnik kolejki: Arkadiusz Lekki (Racing Kart – tor gokartowy) – drugi raz z rzędu z siedmioma bramkami. Takiego czegoś w Dywizji A jeszcze nie było!

 

Dywizja B:

 

Rocket Fuel – Krakowiak 4:1 (1:1)

(Warzecha 2, Karasiewicz, Mrozowicz – Idzik)

Żółta kartka: Rollauer (Rocket Fuel)

Rocket Fuel: Stańczyk, Warzecha, Mrozowicz, Karasiewicz, Zajdel, Bednarek, Rollauer,

Krakowiak: Mendel – A. Domiczek, O. Domiczek, Bartos, Kociński, Zając, Neumann, Idzik

 

Team One – Żarłacze 7:4 (5:4)

(Zygmunt 5, Zraidi 2 – D. Janiszyn 3, K. Janiszyn)

Żółta kartka: Zygmunt (Team One)

Team One: Zajączkowski – Wolan, Zygmunt, Zraidi, Oussouss, Skim

Żarłacze: Dzięgiel – Panek, Sobesto, Jabłoński, K. Janiszyn, D. Janiszyn, Antoszewski

 

JRU Futsal – Venatores FC 4:2 (3:0)

(Wojciechowski 2, Grych, M. Kopacz – samobójcza – Broński, Michnowicz)

Żółta kartka: Grych (dwie, JRU Futsal)

Czerwona kartka: Grych (29. minuta, JRU Futsal – za niesportowe zachowanie, kartka pokazana nie jako konsekwencja dwóch żółtych)

JRU Futsal: Drużyński – Grych, Wojciechowski, Warchałowski, Passon, Pancerz, J. Kowaliński, B. Kowaliński

Venatores FC: Sapuła – Chowaniec, Broński, Witek, Michnowicz, M. Kopacz, Maksymiak, Kubal, Świątek

 

Geco Team – eNHa 2:6 (1:1)

(Klich, Jaskowski – Koś 3, Ciuruś, Warszycki, Gorecki – samobójcza)

Żółte kartki: Gorecki i K. Kostrzewa (Geco Team)

Geco Team: Zmarz – Gorecki, Gębala, Bała, Klich, J. Kostrzewa, K. Kostrzewa, Jaskowski

eNHa: Gibas – Warszycki, Koś, Bystroń, Ciuruś, Chajdecki, Dudek, Petkun, Wochnik

 

Drink Team – Ocean’s Eleven 6:3 (2:1)

(Paciora 2, P. Cholewicki 2, Lis, Żaba – Jan Chrapisiński, Jakub Chrapisiński, Tęczar)

Żółta kartka: Mikoś (Ocean’s Eleven)

Drink Team: Szala – Lis, Paciora, Canovas, K. Cholewicki, Włodarz, P. Cholewicki, Żaba

Ocean’s Eleven: Mazur – M. Ogórek, Jan Chrapisiński, Jakub Chrapisiński, Tęczar, Mikoś, Kowalewski

 

Piątka kolejki: Rafał Drużyński (JRU Futsal) – Rafał Ciuruś (eNHa), Patryk Zygmunt (Team One), Marek Warzecha (Rocket Fuel), Paweł Cholewicki (Drink Team)

Zawodnik kolejki: Patryk Zygmunt (Team One) – prawdziwy cyborg, ojciec kolejnego zwycięstwa Team One

 

Puchar Ligi (1/16 finału)

 

Drink Team – Wataha 3:4 (2:2)

(K. Cholewicki, P. Cholewicki, Żaba – Kania 3, Śmietana)

Żółta kartka: Ilczuk (Wataha)

Drink Team: Szala – Lis, Paciora, Cánovas, K. Cholewicki, P. Cholewicki, Włodarz, Żaba

Wataha: Ilczuk, Tomczyk, Bujas, Śmietana, Kania, Bielski, Stepaniak