Magazyny ligowe i sankcje dyscyplinarne po 11. kolejce

Zapraszam do obejrzenia magazynów ligowych poświęconych Dywizji A i Dywizji B

 

Sankcje dyscyplinarne:

Dominik Doniec (MK Team) – pauza w jednym meczu za 3. żółtą kartkę w rozgrywkach

Robert Dudek (DRUG-ony) – pauza w jednym meczu za czerwoną kartkę za akcje ratunkową

Murillo Luis (Team One) – pauza w pięciu meczach za czerwoną kartkę za bandycki faul

Dawid Łęcki (Czyste Buty) – pauza w jednym meczu za 3. żółtą kartkę w rozgrywkach

Kamil Ogonek (IGLOMEN&RodzinneRestauracje) – pauza w jednym meczu za 3. żółtą kartkę w rozgrywkach

IGLOMEN łapie zadyszkę; Hattrick wraca do Dywizji A!

Dywizja A:

 

AZS Collegium Medicum UJ – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 5:3 (1:2)

(Banaczyk 3, Sieprawski, Cempa – Ścieszka 2, Klęk)

Żółte kartki: Cempa (AZS Collegium Medicum UJ) oraz Ogonek, Klęk i Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)

Czerwona kartka: Ogonek (IGLOMEN&RodzinneRestauracje, 18. minuta – za drugą żółtą)

AZS Collegium Medicum UJ: Strug, Ginter – Karpiński, Sierny, Cempa, Poremba, Banaczyk, Sieprawski

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Palion – Kotula, Pohl, Piwowarczyk, Klęk, Khulla, W. Kopacz, Ogonek, Ścieszka

 

Złote Chłopaki – Microtec 3:4 (1:0)

(Kwiecień 3 – Mularczyk, B. Kowaliński, Wandasz, Kociński)

Żółte kartki: Pieczonka i Dzikowski (Złote Chłopaki) oraz B. Kowaliński (Microtec)

Złote Chłopaki: Pieczonka – Kaniewski, Dzikowski, Załuski, Starzycki, Kwiecień, Barbacki, Dziurdzia

Microtec: Ofiarski – Mularczyk, Musiał, Walczyk, B. Kowaliński, J. Kowaliński, Wojciechowski, Skowron, Wandasz, Zając, Kociński

 

DRUG-ony – MK Team 2:7 (1:3)

(Rogóż, Skiba – Kępka 2, Jurczyk 2, Wątek, Doniec, Karaś)

Żółte kartki: Dębski i Dudek (obaj DRUG-ony) oraz Doniec (MK Team)

Czerwona kartka: Dudek (DRUG-ony, 35. Minuta – akcja ratunkowa)

DRUG-ony: Dudek, Płatek – Rodrigues, Rogóż, Skiba, Dębski, Ślusarczyk, Ciuśniak, Działowy, Filipowski

MK Team: Jamka – Karaś, Warszawa, Kępka, Jurczyk, Grabiec, Wątek, Goraj, Gruchała, Doniec

 

Drink Team – Czyste Buty 0:2 (0:1)

(M. Kluza, Matławski)

Żółta kartka: D. Łęcki (Czyste Buty)

Drink Team: Szala – K. Cholewicki, Paciora, Skoczek, Włodarz, Rajek, Lis, Żaba

Czyste Buty: Dybała – Sz. Kluza, M. Kluza, D. Łęcki, Gruszecki, Turlej, Fanderowski, Filipowicz, Matławski

 

Piątka kolejki: Adrian Pieczonka (Złote Chłopaki) – Bartłomiej Kowaliński (Microtec), Arkadiusz Banaczyk (AZS Collegium Medicum UJ), Marcin Kluza (Czyste Buty), Dominik Doniec (MK Team)

Zawodnik kolejki: Arkadiusz Banaczyk (AZS Collegium Medicum UJ) – trzy bramki sprawiły, że Akademicy ciągle mogą jeszcze mówić, że mają matematyczne szanse

 

Zaległy mecz 2. Kolejki:

Złote Chłopaki – AZS Collegium Medicum UJ 1:1 (0:1)

(Kaniewski – Golonka)

Żółta kartka: Poremba (AZS Collegium Medicum UJ)

Złote Chłopaki: Cieślak – Kaniewski, Gnutek, Barbacki, Adamczyk, Dziurdzia, Łyduch

AZS Collegium Medicum UJ: Zawiślak, Ginter – Orłowski, Golonka, Karpiński, Sierny, Poremba, Sieprawski

 

Piątka 2. Kolejki: Tomasz Cieślak (Złote Chłopaki) – Michał Ścieszka (ILGOMEN&RodzinneRestauracje), Maciej Szubartowski (MK Team), Jakub Działowy (DRUG-ony), Sebastian Kaniewski (Złote Chłopaki)

Zawodnik 2. Kolejki: Sebastian Kaniewski (Złote Chłopaki) – pod nieobecność swoich największych armat wziął cały ciężar gry na siebie i uratował punkt w meczu z wiceliderem.

 

Dywizja B:

 

Pumas Kraków – Team One 9:6 (4:4)

(Serafin 4, Nowak 3, Dadouch, Bilorukavyi – Luis 4, Zygmunt, Leśniak- samobójcza)

Żółta kartka: Wyporski (Team One)

Czerwona kartka: Luis (Team One, 37.minuta – brutalny faul)

Pumas Kraków: Ziobroń – Dadouch, Konopka, Marczak, Nowak, Pyciak, Leśniak, Bilorukavyi, Serafin

Team One: de Sousa – Zabawski, Karpeta, Wyporski, Wolan, Santarosa, Luis

 

Popalone Styki – Wataha 0:11 (0:3)

(Stepaniak 3, Śnieżek 2, Sikora 2, Tomczyk, Ignasik, Ilczuk, Kania)

Popalone Styki: Suchanek – M. Gal, Szlag, Rzemiński, Michalik, Pasiut, Domian, Piszczek

Wataha: Gąsior – Kania, Stepaniak, Ilczuk, Bielski, Ignasik, Tomczyk, Śnieżek, Sikora

 

eNHa – Żarłacze 2:0 (1:0)

(Długosz, Wochnik)

Żółta kartka: Czaja (eNHa)

eNHa: P. Gibas – Warszycki, Górka, Długosz, Kubior, Petkun, Czaja, Wochnik, Kasperczyk

Żarłacze: Dzięgiel – Antoszewski, Hańderek, Panek, Wieszeniewski, Sobesto, Czajczyk, K. Janiszyn, D. Janiszyn, Kopeć

 

Hattrick – Ventores FC 6:4 (3:2)

(Janowicz 2, Fischer 2, Mikrut, Makuła – Michnowicz, Broński, Królikowski, Wątroba)

Hattrick: Gajoch – Bałchan, Walerowski, Barański, Janowicz, Mikrut, Makuła, Fischer

Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, Zimowski, M. Kopacz, Chowaniec, Świątek, Broński, Królikowski, Wątroba

 

Piątka kolejki Paweł Gibas (eNHa) – Dariusz Nowak (Pumas Kraków), Łukasz Sikora (Wataha), Norbert Czaja (eNHa), Mikołaj Fischer (Hattrick)

Zawodnik kolejki: Paweł Gibas (eNHa) – amerykański wywiad właśnie jest trakcie prac nad technologią, która będzie przyciągać pociski jak Gibas piłkę.

Sensacyjne Drinki, Hattrick o krok od Dywizji A

Microtec – Czyste Buty 2:7 (1:4)

(Mularczyk, J. Kowaliński – Sz. Kluza 3, M. Kluza, D. Łęcki, Gruszecki, Filipowicz)

Microtec: Pawlik, Ofiarski – Mularczyk, Czepirski, Wojciechowski, J. Kowalińśki, Wandasz, Zając, Kociński, Musiał, Walczyk

Czysty Buty: Dybała – Sz. Kluza, M. Kluza, D. Kluza, Fanderowski, D. Łęcki, Cebula Gruszecki, Matławski, Filipowicz

 

Drink Team – IGLOMEN&ROdzinneRestauracje 8:2 (2:1)

(P. Cholewicki 4, Ordenez 3, Włodarz – Khulla, Piwowarczyk)

Drink Team: Szala – Lis, Skoczek, Ordonez, P. Cholewicki, K. Cholewicki, Krężel, Włodarz, Żaba, Paciora

IGLOMEN&ROdzinneRestauracje: Palion – W. Kopacz, Otrębski, Piwowarczyk, Pohl, Ścieszka, Kotula, Khulla

 

Złote Chłopaki – DRUG-ony 3:8 (0:6)

(Pieczonka, Starzycki, Załuski – Filipowski 3, Ciuśniak 2, Ślusarczyk 2, Dębski)

Żółta kartka: Filipowski (DRUG-ony)

Złote Chłopaki: Pieczonka – Kaczmarski, Dzikowski, Starzycki, Załuski, Barbacki, Dziurdzia, Łyduch, Mierzejewski

DRUG-ony: Dudek, Płatek – Rodrigues, Dębski, Ślusarczyk, Ciuśniak, Świderek, Filipowski

 

Zaległy mecz 1. Kolejki:

Drink Team – Złote Chłopaki 5:2 (3:0)

(Ordonez 2, Żaba, Lis, P. Cholewicki – Kwiecień 2)

Żółta kartka: Kaniewski (Złote Chłopaki)

Drink Team: Szala – P. Cholewicki, Włodarz, Rajek, Lis, Paciora, Ordonez, Żaba

Złote Chłopaki: Cieślak – Kaniewski, Gnutek, Kwiecień, Adamczyk, Barbacki, Dziurdzia, Mierzejewski, Hanus

 

Piątka 1. kolejki: Bartosz Dybała (Czyste Buty) – Marcin Kluza (Czyste Buty), Maciej Piwowarczyk (IGLOMEN&RodzinneRestauracje). Wojciech Ślusarczyk (DDRUG-ony), Jesus Ordonez (Drink Team)

Zawodnik 1. kolejki: Bartosz Dybała (Czyste Buty) – nie dał sobie strzelić gola w meczu z MK Teamem

 

 

Popalone Styki – Venatores FC 4:7 (3:3)

(Michalik 2, Pasiut 2 – Świątek 2, Królikowski 2, Wątroba, Broński, Witek)

Żółta kartka: Świątek (Venatores FC)

Popalone Styki: Szlag – M. Gal, Uroda, Michalik, Pasiut, Domian, Rzemiński

Venatores FC: Sapuła – Królikowski, Wątroba, M. Kopacz, Świątek, Broński, Witek, Chowaniec, Michnowicz

 

Żarłacze – Pumas Kraków 2:6 (0:0)

(K. Janiszyn, D. Janiszyn – Nowak 3, Serafin 2, Pyciak)

Żarłacze: Dzięgiel – Sobesto, Hańderek, Czajczyk, Wieszeniewski, Panek, Antoszewski, D. Janiszyn, K. Janiszyn, Kopeć

Pumas Kraków: Ziobroń – Leśniak, Pyciak, Konopka, Nowak, Serafin

 

Hattrick – Team One 6:3 (1:1)

(Fischer 2, Górski 2, Rybski, Janowicz – Zygmunt 3)

Żółte kartki: Walerowski (Hattrick) oraz Markiewicz (Team One)

Hattrick: Gajoch – Górski, Mikrut, Walerowski, Rybski, Barański, Makuła, Janowicz, Fischer

Team One: Markiewicz – Zygmunt, De Sousa, Wyporski, Karpeta, Sobczyk, Zabawski, Oussouss

 

Wataha – eNHa 8:6 (4:1)

(Tomczyk 3, Sikora 2, Śnieżek 2, Ilczuk – Czaja 2, Górka 2, Wochnik, Długosz)

Żółta kartka: Wochnik (eNHa)

Wataha: Gąsior – Szczepan, Sikora, Ignasik, Tomczyk, Ilczuk, Kania, Brzeń, Śnieżek

eNHa: Gibas – Warszycki, Wochnik, Górka, Długosz, Czaja

 

Piątka kolejki: Piotr Ziobroń (Pumas Kraków) – Piotr Królikowski (Venatores FC), Mateusz Śnieżek (Wataha), Dariusz Nowak (Pumas Kraków), Mikołaj Fischer (Hattrick)

Zawodnik kolejki: Dariusz Nowak (Pumas Kraków) – dzięki Niemu Pumasi ciągle walczą o awans

Hattrick lepszy w meczu na szczycie

Czyste Buty – IGLOMEN&ROdzinneRestauracje 1:2 (0:1)

(Matławski – Khulla, Ścieszka)

Żółta kartka: Piwowarczyk (IGLOMEN&ROdzinneRestauracje)

Czyste Buty: Dybała – Cebula, Fanderowski, D. Łęcki, Sz. Kluza, M. Kluza, D. Kluza, Matławski, Filipowicz

IGLOMEN&ROdzinneRestauracje: Palion – W. Kopacz, Khulla, Kotula, Otrębski, Ogonek, Klęk, Piwowarczyk, Ścieszka

 

Drink Team – MK Team 2:2 (1:1)

(K. Cholewicki, Karaś – samobójcza – Karaś, Wątek)

Żółte kartki: K. Cholewicki i Lis (Drink Team) oraz Karaś (MK Team)

Drink Team: Szala – Rajek, K. Cholewicki, Włodarz, Paciora, Krężel, Ordones, Lis, Żaba

MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Kułaga, Warszawa, Wątek, Gruchała

 

AZS Collegium Medicum UJ – Złote Chłopaki 10:2 (4:1)

(Cempa 3, Banaczyk 2, Poremba 2, Kokoszka, Sierny, Surdacki – Kwiecień, Adamczyk)

AZS Collegium Medicum UJ: Zawiślak, Ginter – Orłowski, Karpiński, Surdacki, Cempa, Sierny, Kokoszka, Poremba, Banaczyk

Złote Chłopaki: Pieczonka – Kaniewski, Gnutek, Mierzejewski, Kwiecień, Dzikowski, Załuski, Barbacki, Adamczyk, Dziurdzia, Łyduch

 

DRUG-ony – Microtec 4:4 (1:3)

(Ślusarczyk 2, Filipowski 2 – Skowron 3, Walczyk)

Żółte kartki: Ciuśniak (DRUG-ony) oraz Mularczyk i Zając (Microtec)

DRUG-ony: Płątek, Dudek – Rodrigues, Skiba, Ślusarczyk, Dęsbki, Kurylak, Ciuśniak, Działowy, Filipowski

Microtec: Drużyński – Mularczyk, Zając, Wojciechowski, Wandasz, Walczyk, Bonek, Musiał, J. Kowaliński, Skowron

 

Piątka kolejki: Sergiusz Palion (IGLOMEN&RodzinneRestauracje) – Jakub Cempa (AZS Collegium Medicum UJ), Łukasz Skowron (Microtec), Michał Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Krzysztof Cholewicki (Drink Team)

Zawodnik kolejki: Krzysztof Cholewicki (Drink Team) – czym mecz bardziej zbliża się do końca to On jest bardziej skuteczny

 

Ćwierćfinał Pucharu Ligi:

 

MK Team – Drink Team 2:1 (1:0)

(Karaś, Warszawa – K. Cholewicki)

Żółta kartka: Jurczyk (MK Team)

MK Team: Jamka – Doniec, Kułaga, Kępka, Karaś, Jurczyk, Warszawa, Gruchała

Drink Team: Szala – Rajek, Ordonez, K. Cholewicki, Włodarz, Lis, Żaba

 

Dywizja B

Wataha – Pumas Kraków 4:4 (3:1)

(Śnieżek 2, Kania, Tomczyk – Pyciak 2, Marczak, Nowak)

Wataha: Jaskot – Tomczyk, Ignasik, Szczepan, Bielski, Śnieżek, Kania, Ilczuk, Stepaniak

Pumas Kraków: Ziobroń – Konopka, Nowak, Pyciak, Leśniak, Bilorukavyi, Marczak

 

Venatores FC – Team One 2:4 (1:1)

(Broński, Zimowski – Zygmunt 3, Markiewicz)

Venatores FC: Sapuła – Zimowski, M. Kopacz, Wątroba, Broński, Chowaniec, Witek, Michnowicz

Team One: Ferreira – Wolan, Wyporski, Zygmunt, Oussouss, Markiewicz, Sobczyk, Siqueira, Concia

 

eNHa – Popalone Styki 6:1 (1:0)

(Czaja 2, Warszycki, Wochnik, Petkun, Długosz – Pasiut)

eNHa: P. Gibas – Warszycki, Wochnik, Czaja, Ludwig, Kasperczyk, Górka, Petkun, Długosz

Popalone Styki: Suchanek – Domain, M. Gal, Szlag, Rzemiński, Pasiut, Michalik

 

Hattrick – Żarłacze 8:2 (2:1)

(Górski 2, Makuła 2, Janowicz 2, Barański, Fischer – K. Janiszyn, Sobesto)

Hattrick: Gajoch – Górski, Walerowski, Barański, Makuła, Janowicz, Fischer

Żarłacze: Dzięgiel – Hańderek, Antoszewski, Wieszeniewski, Panek, D. Janiszyn, K. Janiszyn, Sobesto

 

Piątka kolejki: Michał Gajoch (Hattrick) – Patryk Zygmunt (Team One), Norbert Czaja (eNHa), Mateusz Śnieżek (Wataha), Piotr Janowicz (Hattrick)

Zawodnik kolejki: Piotr Janowicz (Hattrick) – w meczu na szczycie to On ten szczyt zdobył.

Ścieszka jak w transie!

Dywizja A

 

Microtec – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 2:8 (0:1)

(Bonek, Zając – Ścieszka 4, W. Kopacz 2, Piwowarczyk, Klęk)

Microtec: Pawlik, Ofiarski – Bonek, Zając, Wandasz, Wojciechowski, J. Kowaliński, Walczyk, Musiał, Kociński

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Palion – W. Kopacz, Kotula, Piwowarczyk, Pohl, Ogonek, Klęk, Ścieszka

 

MK Team – Czyste Buty 2:3 (1:0)

(Gruchała, Kępka – M. Kluza 2, Sz. Kluza)

MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Kępka, Wątek, Jurczyk, Warszawa, Kułaga, Grabiec, Gruchała

Czyste Buty: Dybała – Sz. Kluza, D. Kluza, M. Kluza, Cebula, Fanderowski, D. Łęcki

 

DRUG-ony – AZS Collegium Medicum UJ 3:5 (1:2)

(Działowy 2, Dębski – Cempa 3, Banaczyk, Strug)

Żółta kartka: Karpiński (AZS Collegium Medicum UJ)

DRUG-ony: Płatek – Rodrigues, Dębski, Kuryla, Ślusarczyk, Ciuśniak, Działowy, Świderek, Filipowski

AZS Collegium Medicum UJ: Strug, Ginter – Karpiński, Surdacki, Cempa, Sierny, Migoń, Poremba, Banaczyk

 

Złote Chłopaki – Drink Team 4:1 (0:1)

(Dzikowski 2, Mierzejewski, Załuski – Barbacki – samobójcza)

Złote Chłopaki: Pieczonka – Kaniewski, Mierzejewski, Starzycki, Barbacki, Dzikowski, Załuski, Dziurdzia, Gnutek

Drink Team: Szala – Paciora, Włodarz, Rajek, Lis, Krężel, Żaba

 

Piątka kolejki: Jakub Strug (AZS Collegium Medicum UJ) – Marcin Kluza (Czyste Buty), Michał Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Kamil Dzikowski (Złote Chłopaki), Jakub Cempa (AZS Collegium Medicum UJ)

Zawodnik kolejki: Jakub Strug (AZS Collegium Medicum UJ) – broni, strzela i a pewnie zatańczyć i zaśpiewać umie

 

Ćwierćfinał Pucharu Ligi:

Pumas Kraków – Iglomen&RodzinneRestauracje 3:3 (2:0)

(Grochalski, Zębala, Serafin – Ścieszka 3)

Karne: 1-0 Serafin, 1-1 Otrębski, 1-1 Marczak (Knapik obronił), 1-1 Ścieszka (Ziobroń obronił), 2-1 Grochalski, 2-2 Pohl, 2-2 Nowak (Knapik obronił), 2-3 Piwowarczyk

Żółte kartki: Nowak (Pumas Kraków) oraz Otrębski (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)

Pumas Kraków: Ziobroń – Nowak, Wojtych, Leśniak, Konopka, Marczak, Pyciak, Grochalski, Zębala, Serafin, Dadouch

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Knapik – Pohl, Ogonek, Ścieszka, Piwowarczyk, Otrębski, Kotula

 

 

Dywizja B:

Popalone Styki – Team One 4:7 (1:2)

(Michalik 2, Szlag, Pasiut – Zygmunt 5, Magalhaes, Concia)

Popalone Styki: Suchanek – Szlag, Domian, M. Gal, Rzemiński, Michalik, Pasiut, Piszczek

Team One: Villegas – Wolan, Zabawski, Concia, Magalhaes, de Sousa, Zygmunt

 

Żarłacze – Venatores FC 2:1 (2:1)

(D. Janiszyn 2 – Broński)

Żółte kartki: Michnowicz i Pakuła (Venatores FC)

Żarłacze: Dzięgiel – Sobesto, Wieszeniewski, Antoszewski, Czajczyk, Hańderek, Panek, Kopeć, D. Janiszyn, K. Janiszyn

Venatores FC: Pakuła, Sapuła – Broński, Michnowicz, Chowaniec, D. Mroczek, Świątek, M. Kopacz, Witek, Zimowski

 

Wataha – Hattrick 1:6 (0:4)

(Tomczyk – Barański 2, Mikrut, Walerowski, Rybski, Górski)

Żółta kartka: Klimczyk (Hattrick)

Wataha: Gąsior – Tomczyk, Stepaniak, Bielski, Śnieżek, Ignasik, Ilczuk, Grysio. Kania

Hattrick: Klimczyk – Mikrut, Walerowski, Rybski, Barański, Gruszczyński, Fischer, Janowicz, Górski

 

eNHa – Pumas Kraków 2:3 (2:1)

(Putkun, Długosz – Dadouch 2, Marczak)

eNHa; P. Gibas – Ludwig, Górka, Petkun, Warszycki, Krajewski, Długosz

Pumas Kraków:Ziobroń – Żurek, Leśniak, Konopka, Marczak, Dadouch, Bilorukavyi

 

Piątka kolejki: Piotr Ziobroń (Pumas Kraków) – Patryk Zygmunt (Team One), Dariusz Janiszyn (Żarłacze), Janusz Rybski (Hattrick), Mohammed Dadouch (Pumas Kraków)

Zawodnik kolejki: Patryk Zygmunt (Team One) – strzelał za dwóch i w końcu wyprzedził D. Janiszyna w klasyfikacji strzelców

Magazyny ligowe i sankcje dyscyplinarne

Z przyjemnością informuję, że można już obejrzeć magazyn ligowy Dywizji A i Dywizji B

Sankcje dyscyplinarne:

Norbert Czaja (eNHa) za 3. żółtą kartkę w sezonie będzie pauzował w jednym meczu

Piotr Apostolski (eNHa) za czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie będzie pauzował w dwóch spotkaniach

Bartosz Karpeta (Team One) za czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie będzie pauzował w dwóch spotkaniach

Czerwona latarnia ogrywa Mistrza; Żarłacze najlepsze w pierwszej rundzie w Dywizji B

Dywizja A

 

MK Team – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 3:6 (0:0)

(Warszawa, Doniec, Jurczyk – Piwowarczyk 3, Ścieszka, Radomski, Pohl)

Żółte kartki: Jurczyk (MK Team) oraz Palion (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)

MK Team: Jamka – Karaś, Jurczyk, Warszawa, Wątek, Grabiec, Kułąga, Grabiec

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Palion – W. Kopacz, Radomski, Kotula, Pohl, Ścieszka, Piwowarczyk

 

AZS Collegium Medicum UJ – Microtec 3:1 (0:1)

(Cempa, Banaczyk, Pawlik – samobójcza – Walczyk)

Żółta kartka: Banaczyk (AZS Collegium Medicum UJ)

AZS Collegium Medicum UJ: Strug, Ginter – Karpiński, Surdacki, Cempa, Sierny, Poremba, Banaczyk, Sieprawski

Microtec: Pawlik, Ofiarski – Mularczyk, Zając, J. Kowaliński, B. Kowaliński, Musiał, Walczyk, Wojciechowski, Kociński

 

DRUG-ony – Drink Team 2:2 (1:1)

(Dębski, Filipowski – K. Cholewicki, P. Cholewicki)

Żółte kartki: Filipowski (DRUG-ony) oraz K. Cholewicki (Drink Team)

DRUG-ony: Dudek – Dębski, Kurylak, Ślusarczyk, Ciuśniak, Działowy, Świderek, Filipowski

Drink Team: Szala – Rajek, Włodarz, K. Cholewicki, P. Cholewicki, Ordonez, Paciora, Krężel, Żaba

 

Złote Chłopaki – Czyste Buty 6:4 (3:2)

(Kwiecień 3, Mierzejewski 2, Starzycki – M. Kluza 2, Sz. Kluza, D. Kluza)

Żółte kartki: Kaniewski (Złote Chłopaki) oraz Dybała i D. Łęcki (Czyste Buty)

Złote Chłopaki: Cieślak – Kaniewski, Mierzejewski, Maj, Starzycki, Łyduch, Kwiecień, Barbacki

Czyste Buty: Dybała – Sz. Kluza, M. Kluza, D. Kluza, Gruszecki, D. Łęcki, Turlej

 

Piątka kolejki: Tomasz Cieślak (Złote Chłopaki) – Sebastian Kaniewski (Złote Chłopaki), Maciej Piwowarczyk (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Arkadiusz Banaczyk (AZS Collegium Medicum UJ), Krzysztof Cholewicki (Drink Team)

Zawodnik kolejki: Krzysztof Cholewicki (Drink Team) – uratował remis na 1,5 sekundy przed końcem

 

Ćwierćfinał Pucharu Ligi

 

DRUG-ony – Team One 3:5 (1:4)

(Filipowski 2, Świderek – Karpeta 2, Sobczyk 2, Zabawski)

Żółte kartki: Sobczyk i Wyporski (Team One)

Czerwona kartka: Płatek (DRUG-ony, 30. Minuta – akcja ratunkowa)

DRUG-ony: Płatek – Skiba, Dębski, Kurylak, Ślusarczyk, Ciuśniak, Świderek, Filipowski

Team One: Markiewicz – Wyporski, Zabawski, de Sousa, Magalhaes, Siqueira, Sobczyk, Zygmunt, Karpeta

 

Dywizja B

 

Wataha – Venatores FC 4:4 (2:3)

(Śnieżek 3, Kania – Zimowski, Wątroba, Witek, Chowaniec)

Wataha: Gąsior – Ignasik, Ilczuk, Kania, Bielski, Tomczyk, Śnieżek

Venatores FC: Sapuła, Pakuła – Zimowski, M. Kopacz, Michnowicz, Babicz, D. Mroczek, Wątroba, Broński, Witek, Chowaniec

 

Pumas Kraków – Popalone Styki 7:1 (5:1)

(Nowak 3, Konopka, Leśniak, Piszczek – samobójcza, Szlag – samobójcza – Michalik,)

Pumas Kraków: Ziobroń – Nowak, Marczak, Konopka, Dadouch, Leśniak, Żurek

Popalone Styki: Suchanek – Rzemiński, M. Gal, Szlag, Michalik, Pasiut, Piszczek, Uroda, Domian

 

Żarłacze – Team One 4:2 (2:1)

(D. Janiszyn 3, Antoszewski – Zygmunt 2)

Czerwona kartka: Karpeta (Team One, po meczu – za niesportowe zachowanie)

Żarłacze: Dzięgiel – Kopeć, Hańderek, Czajczyk, Panek, Sobesto, Antoszewski, Wieszeniewski, D. Janiszyn, K. Janiszyn

Team One: Ferreira – Markiewcz, Wolan, Karpeta, Zygmunt, De Sousa, Zabawski, Sobczyk

 

eNHa – Hattrick 3:5 (2:2)

(Czaja 2, Warszycki – Janowicz 2, Górski, Fischer, Barański)

Żółte kartki: Czaja  i Apostolski (eNHa)

Czerwona kartka: Apostolski (eNHa, 40. minuta – za niesportowe zachowanie)

eNHa: P. Gibas – Apostolski, Warszycki, Górka, Piskorz, Kasperczyk, Petkun, Czaja, Wochnik

Hattrick: Gajoch – Mikrut, Walerowski, Rybski, Barański, Górski, Makuła, Gruszczyński, Janowicz, Fischer

 

Piątka kolejki: Michał Gajoch (Hattrick) – Mateusz Śnieżek (Wataha), Dariusz Nowak (Pumas Kraków), Dariusz Janiszyn (Żarłacze), Piotr Janowicz (Hattrick)

Zawodnik kolejki: Dariusz Janiszyn (Żarłacze) – główny architekt tego, że Żarłacze wygrywają pierwszą rundę rozgrywek