Nie ma już zespołów bez punktów w Dywizji A, pierwsze remisy w Dywizji B!

Dywizja A:

 

Racing Kart – tor gokartowy – DRUG-ony 7:5 (2:2)

(D. Nowak 2, Serafin 2, Sularz 2, Ciuśniak – Działowy 2, Przesór, W. Ślusarczyk, K. Zaczyk)

Żółte kartki: D. Nowak (Racing Kart – tor gokartowy) oraz Kurylak (DRUG-ony)

Racing Kart – tor gokartowy: D. Kuc – Sularz, D. Nowak, Ciuśniak, Błachut, Serafin, Kościółek

DRUG-ony: Gibas – K. Zaczyk, Skiba, Kurylak, Przesór, Działowy, W. Ślusarczyk, Dębski

 

Złote Chłopaki – Boanerges 2:6 (2:2)

(Bieda, Wibson – M. Kluza 3, D. Kluza, K. Łęcki, Słonina)

Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, Gnutek, Mierzejewski, Bieda, Wibson, Rodrigues, Mazur

Boanerges: Dybała – Sz. Kluza, M. Kluza, D. Kluza, K. Łęcki, D. Łęcki, Cebula, Ordononez, Słonina

 

AZS Collegium Medicum UJ – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 1:1 (1:0)

(Sierny – Polachow)

AZS Collegium Medicum UJ: Ginter – Orłowski, Zalewski, Sierny, Kokoszka, Bylica, Ćwięczek, Bogusławski

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: W. Kopacz, M. Knapik – Otrębski, Pietrzyk, Kowalówka, Piwowarczyk, Polachow, J. Klęk

 

JRU Futsal – MK Team 4:9 (2:3)

(Wandasz 2, Wojciechowski, Pancerz – Głowa 2, Warszawa 2, Szubartowski 2, Tarnopolski, Karaś, Doniec)

JRU Futsal: Drużyński – J. Kowaliński, B. Kowaliński, Filipowicz, Pancerz, Wojciechowski, Warchałowski, Walczyk, Wandasz

MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Warszawa, Rogowski, Tarnopolski, Głowa

 

Piątka kolejki: Bartosz Dybała (Boanerges) – Marcin Kluza (Boanerges), Andrzej Polachow (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Robert Sularz (Racing Kart – tor gokartowy), Maciej Szubartowski (MK Team)

Zawodnik kolejki: Marcin Kluza (Boanerges) – gdyby mierzyc jakośc gry jako poziom nad boiskiem to nie wiem czy dach hali zatrzymałby Marcina.

 

Dywizja B:

Żarłacze – Brotherm 3:9 (2:1)

(D. Janiszyn 2, Sobesto – M. Kapusta 5, Sułecki 2, Rajca, Skałbania)

Żarłacze: Ofiarski – Szymański, Panek, D. Janiszyn, K. Janiszyn, Jabłoński, Sobesto, Wieszeniewski, Kopeć, Antoszewski

Brotherm: Hamryszczak – Skałbania, Rajca, M. Kapusta, Czerw, Sułecki

 

Drink Team – Sparta Kraków 2:3 (2:0)

(Żaba 2 – Gruchała, Kaczmarczyk, Grabiec)

Drink Team: Rajek – Skrobot, K. Cholewicki, P. Cholewicki, Włodarz, Lis, Tutaj, Żaba

Sparta Kraków: Dudzik – Rafałowski, Przeniosło, Grabiec, Kaczmarczyk, Lachowicz, Kułaga, Winkiel, Gruchała

 

Venatores FC – eNHa 4:11 (1:5)

(Michnowicz 3, J. Stawiarski – Rajczyk 2, Apostolski 2, Warszycki 2, Gwóźdź 2, Górka, Ludwig, M. Nowak II)

Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, Broński, Chowaniec, Królikowski, J. Stawiarski, K. Stawiarski, M. Kopacz, Wątroba

eNHa: Kisiel – Górka, M. Nowak II, Ludwig, Rajczyk, Warszycki, Apostolski, Gwóźdź

 

KS Brazuca – Rocket Fuel 5:5 (3:3)

(Henrique 2, Skim, Oliveira, Krzemień – samobójcza – Małucha 2, Mrozowicz, Zajdel, d’Amato)

Żółta kartka: Skim (KS Brazuca)

KS Brazuca: Santarosa – Dudek, Skim, Oliveira, Henrique

Rocket Fuel: d’Amato – Krzemień, Stańczyk, Warzecha, Pawłowski, Bednarek, Małucha, Mrozowicz, Zajdel

 

Gross Garden – Hattrick 4:4 (2:1)

(Tais 3, Piasecki – Kielar 2, Wróbel, Bałchan)

Żółta kartka: Kopczyński (Gross Garden)

Gross Garden: Gross – Tais, Piasecki, Janus, Zając, Kopczyński

Hattrick: Gajoch – Walerowski, Bałchan, Barański, Makuła, Kielar, Wróbel, Janowicz, Turek

 

Ocean’s Eleven – Wataha 4:11 (2:3)

(Prochal 3, Tęczar – Jastrzębski 3, Szczepan 3, Tomczyk 2, Bujas 2, Ilczuk)

Ocean’s Eleven: Ostrowski – Ogórek, Smoluch, Kowalewski, Prochal, Wcisło, Krawczyk, Tęczar

Wataha: Tomczyk, Bujas, Śmietana, Ilczuk, Kapuścik, Szczepan, Pytlakowski, Jastrzębski

 

Piątka kolejki: Fabio d’Amato (Rocket Fuel) – Dawid Gwóźdź (eNHa), Mateusz Kapusta (Brotherm), Hubert Bujas (Wataha), Szymon Tais (Gross Garden)

Zawodnik kolejki: Mateusz Kapusta (Brotherm) – Jego w polu karnym może zatrzymać tylko mina przeciwpancerna

 

 

Puchar Ligi (1/16 finału)

Wataha – Geco Team 12:1 (6:1)

(Kania 3, Jastrzębski 3, Ilczuk 2, Szczepan, Tomczyk, Bujas, Pytlakowski – Jaskowski)

Żółta kartka: Jaskowski (Geco Team)

Wataha: Kapuścik – Szczepan, Ilczuk, Jastrzębski, Kania, Tomczyk, Bujas, Pytlakowski

Geco Team: Bała – Jaskowski, Gębala, K. Kostrzewa, J. Kostrzewa, M. Kostrzewa, Ślusarczyk, Klich, Gorecki

 

 

 

 

 

Tylko Racing Kart z kompletem punktów w Dywizji A! Brotherm idzie jak burza!

Dywizja A:

IGLOMEN&RodzinneRestauracje – JRU Futsal 2:3 (1:3)

(Pohl, J. Klęk – Pancerz 2, J. Kowaliński)

Żółta kartka: J. Kowaliński (JRU Futsal)

Czerwona kartka: Pohl (IGLOMEN&RodzinneRestauracje, 36. minuta – akcja ratunkowa)

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: M. Knapik, W. Kopacz – Otrębski, Pohl, Ochel, Ogonek, J. Klęk, Polachow

JRU Futsal: Drużyński – Pancerz, Kubior, J. Kowaliński, Trojański, Filipowicz, Walczyk, Wojciechowski

 

DRUG-ony – AZS Collegium Medicum UJ 8:0 (4:0)

(Filipowski 2, K. Zaczyk 2, Rogóż 2, Działowy, W. Ślusarczyk)

Żółta kartka: Zalewski (AZS Collegium Medicum UJ)

DRUG-ony: Gibas – Rogóż, K. Zaczyk, Kurylak, Filipowski, Świderek, Przesór, Działowy, W. Ślusarczyk, Dębski

AZS Collegium Medicum UJ: Strug, Presak – Banaczyk, Zalewski, Bogusławski, Sierny, Kokoszka, Ćwięczek

 

MK Team – Boanerges 3:2 (2:2)

(Goraj, Rogowski, Karaś – Słonina 2)

Żółta kartka: K. Łęcki (Boanerges)

MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Rogowski, Goraj, Głowa, Tarnopolski

Boanerges: Dybała – Ordonez, Cebula, Sz. Kluza, K. Łęcki, D. Łęcki, D. Kluza, Słonina, M. Kluza

 

Racing Kart – tor gokartowy – Złote Chłopaki 4:3 (1:2)

(Ciuśniak 2, Błachut, Sularz – Mazur 2, Mierzejewski)

Żółta kartka: D. Kuc (Racing Kart – tor gokartowy)

Racing Kart – tor gokartowy: D. Kuc – D. Nowak, Ciuśniak, Błachut, Sularz

Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, Gnutek, Mazur, Dziurdzia, Łyduch, Mierzejewski

 

Piątka kolejki: Rafał Drużyński (JRU Futsal) – Grzegorz Pancerz (JRU Futsal), Maciej Filipowski (DRUG-ony), Krzysztof Ciuśniak (Racing Kart – tor gokartowy), Dominik Karaś (MK Team)

Zawodnik kolejki: Rafał Drużyński (JRU Futsal) – bronił jak w transie dzięki czemu JRU Futsal odnosi pierwsze, historyczne zwycięstwo w Dywizji A.

Dywizja B

 

Zaległy mecz 1. Kolejki

 

Gross Garden – Drink Team 3:6 (1:4)

(Majkut 2, Zając – Żaba 3, K. Cholewicki 2, Tutaj)

Gross Garden: Gross – Zając, Majkut, Tajs, Neumann, Janus

Drink Team: Rajek – Tutaj, Skrobot, K. Cholewicki, Włodarz, Żaba

 

Piątka kolejki: Maciej Dzięgiel (Żarłacze) – Sebastian Rafałowski (Sparta Kraków), Kamil Sułecki (Brotherm), Marek Warzecha (Rocket Fuel), Krzysztof Cholewicki (Drink Team)

Zawodnik kolejki: Kamil Sułecki (Brotherm) – debiutant, ale wjechał w ligę jak Hajto w babę na pasach!

 

 

Wataha – Żarłacze 7:2 (4:1)

(Bujas 3 , Ilczuk 2, Pytlakowski, Śmietana – Antoszewski, Klim)

Wataha: Tymoszczuk – Bujas, Tomczyk, Śmietana, Pytlakowski, Jastrzębski, Kapuścik, Szczepan, Ilczuk

Żarłacze: Dzięgiel – Antoszewski, Szymański, Kopeć, Sobesto, K. Janiszyn, D. Janiszyn, Wieszeniewski, Jabłoński, Klim

 

Sparta Kraków – Ocean’s Eleven 5:2 (3:2)

(Lachowicz 2, Gruchała, Szczepański, Przeniosło – Kowalewski 2)

Sparta Kraków: Dudzik – Rafałowski, Przeniosło, Szczepański, Grabiec, Kaczmarczyk, Lachowicz, Kułaga, Gruchała

Ocean’s Eleven: Andrusikiewicz – Ogórek, Ostrowski, Smoluch, Krawczyk, Chrapisiński, Kowalewski

 

Rocket Fuel – Brotherm 1:7 (0:2)

(Małucha – M. Kapusta 4, Sułecki 2, Mrozowicz – samobójcza)

Rocket Fuel: d’Amato – Bednarek, Krzemień, Małucha, Zajdel, Mrozowicz, Stańczyk, Pawłowski

Brotherm: Hamryszczak – Czerw, Skałbania, Rajca, Sułecki, Kapusta

 

eNHa – Hattrick 4:8 (2:4)

(Gwóźdź 4 – Bałchan 2, Czepiec 2, Makuła, Rybski, Janowicz, Turek)

Żółta kartka: Rajczyk (eNHa)

eNHa: Kisiel – Rajczyk, Warszycki, M. Nowak II, Ludwig, Górka, Gwóźdź, Jajte-Pachota, Rzeszótko, Koś

 

Geco Team – Drink Team 1:5 (0:2)

(Gębala – Włodarz 4, K. Cholewicki)

Geco Team: Bała – Gębala, Dębosz, J. Ślusarczyk, K. Kostrzewa, J. Kostrzewa, Jaskowski, B. Klich

Drink Team: Rajek – K. Cholewicki, Włodarz, Tutaj, Skrobot, Żaba

 

Venatores FC – KS Brazuca 3:5 (1:1)

(Michnowicz, Chowaniec, J. Stawiarski – Oliveira 3, Oussouss 2)

Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, Wątroba, Chowaniec, Broński, J. Stawiarski, M. Kopacz, Pyda

KS Brazuca: Santarosa – Celejewski, Oliveira, Henrique, Peciak, Oussouss

 

Piątka kolejki: Piotr Dudzik (Sparta Kraków) – Rodrigo Oliveira (KS Brazuca), Marcin Włodarz (Drink Team), Mateusz Kapusta (Brotherm), Hubert Bujas (Wataha)

Zawodnik kolejki: Marcin Włodarz (Drink Team) – w meczu życia strzelił 4 gole, szkoda, że nie próbował przewrotek, bo wychodziło Mu wszystko!

 

Puchar Ligi (1/16 finału)

Brotherm – Gross Garden 11:1 (3:0)

(Sułecki 5, M. Kapusta 3, Czerw, Kowalksi, Skałbania – Szewc)

Brotherm: Hamryszczak – Sułecki, Czerw, M. Kapusta, Kowalski, Skałbania

Gross Garden: Gross – Janus, Zając, Majkut, Tais, Szewc, Piasecki

 

 

Szoł Gnutka! Sparta Kraków, Żarłacze i Brotherm z kompletem punktów. Nieudane debiuty Gross Garden i KS Brazuca

Mecz Gwiazd

 

Drużyna Gwiazd Dywizji A – Drużyna Gwiazd Dywizji B 7:8 (1:5)

(Karaś 2, Szubartowski 2, Banaczyk, Doniec, Fischer – Bujas 4, Szczepan 2, Pancerz, K. Cholewicki)

Drużyna Gwiazd Dywziji A: Dybała, Jamka – Karaś, Szubartowski, Ciuśniak, Banaczyk, Doniec, Fischer

Drużyna Gwiazd Dywizji B: Drużyński – K. Cholewicki, Szczepan, Pancerz, Bujas, Wątroba

 

Galeria z meczu autorstwa Tomka Dzierwy (instagram) wygląda równie dobrze co całe spotkanie i znajdziecie ją w poście na fb!

 

Dywizja A:

 

Złote Chłopaki – MK Team 4:1 (3:1)

(Gnutek 3, Przepiórka – Tarnopolski)

Żółte kartki: Gnutek i Kaniewski (Złote Chłopaki) oraz Doniec i Rogowski (MK Team)

Czerwona kartka: Kaniewski (Złote Chłopaki, 36. minuta – druga żółta)

Złote Chłopaki: Kargul – Łyduch, Gnutek, Dziurdzia, Kaniewski, Mierzejewski, Przepiórka, Skórzewski

MK Team: Jamka – Karaś, Szubartowski, Rogowski, Warszawa, Góraj, Doniec, Tarnopolski

 

AZS Collegium Medicum UJ – Racing Kart – tor gokartowy 4:9 (1:3)

(R. Ogórek 2, Banaczyk, Surdacki – Ciuśniak 4, Sularz 2, Błachut 2, D. Nowak)

Żółte kartki: R. Ogórek i Ochwat (AZS Collegium Medicum UJ)

AZS Collegium Medicum UJ: Strug – Surdacki, Banaczyk, Bogusławski, Migoń, R. Ogórek, Ochwat

Racing Kart – tor gokartowy: D. Kuc – D. Nowak, Błachut, Sularz, Ciuśniak

 

Boanerges – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 8:3 (5:0)

(M. Kluza 3, Słonina 2, K. Łęcki 2, Ordonez – Polachow, Pohl, J. Klęk)

Boanerges: Dybała – Sz. Kluza, M. Kluza, K. Łęcki, D. Łęcki, Gruszecki, Słonina, Ordonez

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: M. Knapik, W. Kopacz – Khulla, Piwowarczyk, Polachow, Pohl, Ścieszka, J. Klęk

 

JRU Futsal – DRUG-ony 3:5 (2:2)

(J. Kowaliński, Walczyk, Słomski – Filipowski 2, Kurylak, Działowy, Ślusarczyk)

Żółte kartki: J. Kowaliński (JRU Futsal) oraz Kurylak (DRUG-ony)

JRU Futsal: Drużyński – Warchałowski, Pancerz, Wojciechowski, J. Kowaliński, B. Kowaliński, Walczyk, Kubior, Słomski, Wandasz

DRUG-ony: Gibas – Rogóż, K. Zaczyk, Kurylak, Filipowski, Przesór, Działowy, Ślusarczyk, Dębski

 

Piątka kolejki: Paweł Gibas (DRUG-ony) – Rafał Gnutek (Złote Chłopaki), Krzysztof Ciuśniak (Racing Kart – tor gokartowy), Jesus Ordonez (Boanerges), Maciej Filipowski (DRUG-ony)

Zawodnik kolejki Rafał Gnutek (Złote Chłopaki) – patrząc na to co zrobił w meczu MK Teamem, można wyrazić się słowami najwyższego uznania: jebaniutki!

 

Dywizja B:

 

KS Brazuca – Brotherm 0:6 (0:3)

(M. Kapusta 4, Sułecki, Skałbania)

KS Brazuca: de Aguar – Santarosa, Skim, Henrique, Macedo, Oussouss, Olivieira, Siqueria

Brotherm: Hamryszczak – Sułecki, M. Kapusta, Skałbania, Czerw

 

Venatores FC – Sparta Kraków 2:10 (1:5)

(Chowaniec, J. Stawiarski – Przeniosło 4, Grabiec 3, Rafałowski 2, Lachowicz)

Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, J. Stawiarski, Broński, Chowaniec, Pyda, M. Kopacz, Witek, Królikowski, Wątroba

Sparta Kraków: Stolarski – Rafałowski, Przeniosło, Grabiec, Kaczmarczyk, Gruchała, Lachowicz, Winkiel

 

Żarłacze – Gross Garden 4:3 (2:2)

(Klim 3, D. Janiszyn – Hodor 2, Zając)

Żarłacze: Dzięgiel – Wieszeniewski, K. Janiszyn, D. Janiszyn, Antoszewski, Klim, Sobesto, Jabłoński, Kopec, Szymański, Panek

Gross Garden: Gross – Janus, Kopczyński, Piasecki, Hodor, Szewc, Majkut, Zając

 

Wataha – eNHa 5:9 (3:3)

(Tomczyk 2, Ilczuk 2, Jastrzębski – Apostolski 3, Rzeszótko 2, Koś 2, Ludwig, Rajczyk)

Wataha: Tomczyk, Szczepan, Ilczuk, Kapuścik, Jastrzębski, Śmietana, Bujas

eNHa: Kisiel – Warszycki, Górka, Jajte-Pachota, Apostolski, Rajczyk, Gwóźdź, Koś, Rzeszótko, Ludwig

 

Geco Team – Rocket Fuel 4:8 (3:2)

(Jaskowski 2, Gorecki, B. Klich – Bednarek 3, Małucha 2, Stańczyk, Zajdel, Pawłowski)

Geco Team: Bała – K. Kostrzewa, J. Kostrzewa, M. Kostrzewa, Jaskowski, Dębosz, Gorecki, B. Klich

Rocket Fuel: Hudaszek – Bińczycki, Staśko, Mrozowicz, Zajdel, Pawłowski, Małucha, Stańczyń, Bednarek, Rollauer

 

Drink Team – Hattrick 5:2 (2:1)

(P. Cholewicki 2, K. Cholewicki, Żaba, Lis – Walerowski, Makuła)

Żółte kartki: Tutaj i Skrobot (Drink Team) oraz Barański (Hattrick)

Drink Team: Rajek – Lis, K. Cholewicki, P. Cholewicki, Żaba, Tutaj, Skrobot

Hattrick: Gajoch – Walerowski, Rybski, Bałchan, Barański, Makuła, Janowicz

 

Piątka kolejki: Dariusz Rajek (Drink Team) – Mateusz Kapusta (Brotherm), Piotr Apostolski (eNHa), Daniel Klim (Żarłacze), Krzysztof Grabiec (Sparta Kraków)

Zawodnik kolejki: Daniel Klim (Żarłacze) – Klim kazał bardzo długo czekac na swój debiut w NALF, ale warto było!

 

1/16 finału Pucharu Ligi

eNHa – Ocean’s Eleven 3:7 (2:2)

(Górka, Ludwig, Apostolski – Jakub Chrapisiński 2, Ostrowski, Wcisło, Krawczyk, Smoluch, Kowalewski)

eNHa: Kisiel – Warszycki, Górka, Rajczyk, Ludwig, Rzeszótko, Gwóźdź, Kowalczyk, Apostolski

Ocean’s Eleven: Andruszkiewicz – M. Ogórek, Tęczar, Ostrowski, Jakub Chrapisiński, Wcisło, Krawczyk, Smoluch, Kowaleski, Prochal

We wtorek Mecz Gwiazd o 20.45! Transmisja na YT!

Wtorek godz. 20:45 Mecz Gwiazd NALF!
 
https://www.youtube.com/watch?v=91oHhP359H0
 
W drużynach gwiazd wystąpią następujący gracze:
Dywizja A: Bartosz Dybała (Boanerges), Tadeusz Jamka (MK Team) – Marcin Kluza (Boanerges), Arkadiusz Wałaszek (Złote Chłopaki), Maciej Szubartowski, Dominik Karaś i Dominik Doniec (wszyscy MK Team), Krzysztof Ciuśniak (Racing Kart – tor gokartowy), Arkadiusz Banaczyk (AZS Collegium Medicum UJ) i Mikołaj Fischer (Hattrick)
 
Dywizja B: Rafał Drużyński (JRU Futsal) – Paweł Cholewicki i Krzysztof Cholewicki (obaj Drink Team), Grzegorz Szczepan (Wataha), Tomasz Bednarek (Rocket Fuel), Grzegorz Pancerz (JRU Futsal) oraz Michał Stolarski (Team One)
 
Proszę by przed meczem pobrać ode mnie koszulkę (będę na hali)!

Mistrzostwa Czyżyn nie dla NALF!

Słodko-gorzki smak miały dla drużyn NALF Halowe Mistrzostwa Czyżyn. Drużyna NALF II, która była skazywana na porażkę zaskakująco dobrze poradziła sobie w meczach grupowych. W starciach z faworyzowanymi ekipami Czyżyn i IGLOMENU jeszcze dwie minuty przed końcem spotkań prowadziła dwiema bramkami, ale nie potrafiła dowieźć prowadzenia do końca. Awans do fazy pucharowej dało dopiero pewne zwycięstwo z Błękitnymi Piastami. NALF I miał zdecydowanie cięższe zadanie, bowiem trafił do bardzo trudnej grupy. W pierwszy spotkaniu przegrywał już 1:4 z Dzikimi Wężami, by ostatecznie podzielić się punktami. Gładka wygrana z My to sukces sprawiła, że o awansie miał zdecydować pojedynek z Kapelą Weselną. Rozkład innych wyników sprawił, że Naszej drużynie wystarczał remis, a Kapela musiała to spotkanie wygrać by awansować. Jeszcze w dziewiątej minucie prowadziliśmy 2:0, a dwie minuty przed końcem było 4:3. Jednakże bramka niemal równo z syreną wyeliminowała NALF I z rozgrywek i utrzymała Kapelę w turnieju. W półfinale NALF II gładko uległ Dzikiem Wężom, a w meczu o trzecie miejsce uległ po bramce w ostatniej sekundzie Czyżynom (i mimo, że znów prowadził z rywalem dwiema bramkami) ostatecznie zajmując czwarte miejsce. Halowe Mistrzostwo Czyżyn przypadło graczom Kapeli Weselnej, którzy ograli w finale Dzikie Węże po bardzo emocjonującym meczu.

W turnieju było więcej NALFowych akcentów – wszak w fazie grupowej uczestniczyli gracze IGLOMENU, królem strzelców turnieju został Mateusz Ziółko (były król strzelców Dywizji B NALF), a Kapelą Weselną dowodził Darek Nowak, który za cel postawił sobie granie przeciwko reprezentacji Ligi (podobnie jak w turieju HPP w Dąbrowie Tarnowskiej). W składzie zwycięskiej Kapeli znalazło się również trzech innych graczy z epizodami w NALF czyli Jasowicz (Stal Nowa Huta), Drozd (OLD Grzegórzecki) i Serafin (Pumas Kraków i Racing Kart; MVP Turnieju), w ekipie Czyżyn oprócz Ziółki mogliśmy oglądać Hodura (niegdyś Hattrick, a w bieżącym sezonie Gross Garden), Sularza (aktualnie Racing Kart) oraz Tarnopolskiego (aktualnie MK Team), ekipą Dzikich Węży dowodził z kolei Połomski (wicemistrz NALF z IGLOMEN&RodzinneRestauracje).

Szczególne podziękowania i słowa uznania należą się Tomkowi Dzierwie, który dokonał dokumentacji fotograficznej turnieju na tak wysokim poziomie, że na Jego zdjęciach nawet Warszycki wygląda jakby umiał grac w piłkę! Zapraszam do odwiedzenia instagrama Tomka, który w fotografie umie tak samo dobrze jak Darek Nowak grać przeciwko kolegom z Ligi 😉 Obszerna galeria zdjęć dostępna na fejsbuku!

 

Grupa A

NALF II – Czyżyny 5:5 (4:3)

(Michnowicz 2, Stawiarski 2, Wątroba)

1-0 Michnowicz 2’ (asysta Stawiarski), 2-2 Wątroba 6’ (bez asysty), 3-2 Michnowicz 7’ (asysta Rajczyk), 4-3 Stawiarski 8’ (asysta Wątroba), 5-3 Stawiarski 10’ (asysta Michnowicz)

NALF II – IGLOMEN 4:4 (2:2)

(Stawiarski 2, Rajczyk, Michnowicz)

1-0 Rajczyk 1’ (bez asysty), 2-1 Stawiarski 4’ (asysta Michnowicz), 3-2 Michnowicz 10’ (asysta Stawiarski), 4-2 Stawiarski 11’ (asysta Wątroba)

NALF II – Błękitne Piasty 12:3 (7:2)

(Rajczyk 3, Stawiarski 3, Wątroba 2, Michnowicz 2, Warszycki, samobójcza)

1-0 Rajczyk 1’ (bez asysty), 2-0 samobójcza 2’ (asysta Warszycki), 3-0 Warszycki 2’ (bez asysty), 4-2 Stawiarski 6’ (asysta Michnowicz), 5-2 Michnowicz 6’ (asysta Wątroba), 6-2 Rajczyk 7’ (asysta Warszycki), 7-2 Michnowicz 8’ (asysta Warszycki), 8-2 Stawiarski 10’ (asysta Wątroba), 9-2 Rajczyk 12’ (asysta Stawiarski), 10-2 Wątroba 11’ (asysta Dzięgiel), 11-3 Wątroba 16’ (asysta Dzięgiel), 12-3 Stawiarski (asysta Warszycki)

IGLOMEN – Błękitne Piasty 2:1

Błękitne Piasty – Czyżyny 2:4

IGLOMEN – Czyżyny 3:6

  1. Czyżyny 7 pkt 15-10
  2. NALF II 5 pkt 21-12
  3. IGLOMEN 4 pkt 9-11
  4. Błękitne Piasty 0 pkt 6-18

 

Grupa B

NALF I – Dzikie Węże 6:6 (1:3)

(Kluza 3, Ciuśniak 2, Karaś)

1-2 Ciuśniak 5’ (asysta Karaś), 2-4 Kluza 10’ (bez asysty), 3-4 Kluza 11’ (bez asysty), 4-5 Karaś 14’ (bez asysty), 5-5 Ciuśniak 16’ (bez asysty), 6-6 Kluza 16’ (bez asysty)

NALF I – My to sukces 12:1 (7:1)

(Kluza 4, Szubartowski 3, Karaś 2, Gruszczyński 2, Ciuśniak)

1-0 Kluza 2’ (asysta Gruszczyński), 2-0 Szubartowski 3’ (asysta Ciuśniak), 3-0 Karaś 4’ (asysta Ciuśniak), 4-0 Szubartowski 5’ (asysta Ciuśniak), 5-0 Gruszczyński 6’ (asysta Karaś), 6-0 Kluza 7’ (asysta Gruszczyński), 7-1 Szubartowski 8’ (asysta Ciuśniak), 8-1 Kluza 9’ (asysta Szubartowski), 9-1 Ciuśniak 10’ (asysta Szubartowski), 10-1 Gruszczyński 10’ (bez asysty), 11-1 Kluza 11’ (asysta Gruszczyński), 12-1 Karaś 13’ (bez asysty)

NALF I – Kapela Weselna 4:5 (1:0)

(Kluza, Szubartowski, Ciuśniak, Karaś)

1-0 Kluza 3’ (asysta Ciuśniak), 2-0 Szubartowski 9’ (asysta Gruszczyński), 3-3 Ciusniak 13’ (asysta Kluza), 4-3 Karaś 14’ (asysta Ciuśniak)

Kapela Weselna – My to sukces 9:2

Kapela Weselna – Dzikie Węże 2:3

My to sukces – Dzikie Węże 0:11

  1. Dzikie Węże 7 pkt 20-8
  2. Kapela Weselna 6 pkt 16-9
  3. NALF I 4 pkt 22-12
  4. My to sukces 0 pkt 3-32

 

Półfinały

NALF II – Dzikie Wężę 1:6 (0:2)

(Rajczyk)

1-3 Rajczyk 10’ (asysta Warszycki)

Kapela Weselna – Czyżyny 6:5

Mecz o 3. miejsce

NALF II – Czyżyny 5:6 (4:4)

(Stawiarski 2, Michnowicz 2, Warszycki)

1-1 Stawiarski 1’ (asysta Wątroba), 2-1 Stawiarski 3’ (asysta Wątroba), 3-1 Michnowicz 4’ (asysta Wątroba), 4-3 Warszycki 7 (asysta Wątroba), 4-4 Michnowicz 15’ (asysta Stawiarski)

Finał: Kapela Weselna – Dzikie Węże 3:2

 

NALF II: Maciej Dzięgiel (2 asysty) – Dawid Michnowicz (7 bramek + 3 asysty), Tomasz Rajczyk (5 bramek + asysta), Jacek Stawiarski (9 bramek + 4 asysty), Dawid Warszycki (2 bramki + 5 asyst), Sławomir Wątroba (3 bramki + 8 asyst)

NALF I: Rafał Drużyński – Krzysztof Ciuśniak (4 bramki + 6 asyst), Krystian Gruszczyński (2 bramki + 4 asysty), Dominik Karaś (4 bramki + 2 asysty), Marcin Kluza (8 bramek + asysta), Maciej Szubartowski (4 bramki + 2 asysty

 

Reprezentacje NALF powalczą jutro w Halowych Mistrzostwach Czyżyn!

Już jutro zostaną rozegrane Halowe Mistrzostwa Czyżyn w których wystąpią dwie reprezentacje NALF. Nie zostałem zasypany chętnymi, ale udało się złożyć dwie drużyny. Pierwsza rozpocznie rywalizacje w grupie A o godzinie 10, a druga w grupie B o godzinie 12. Rywalami będą IGLOMEN&RodzinneRestauracje, Błękitne Piasty oraz Czyżyny (grupa A) oraz Kapela Weselna, Dzikie węże oraz My to sukces w grupie B. Do dalszych przechodzą dwie najlepsze drużyny w grupie. Ze wzgledu na niewielkie rozmiary hali w polu będzie jedynie trzech graczy.

Skład NALF I (grupa A): Maciej Dzięgiel (Żarłacze) – Dawid Michnowcz, Jacek Stawiarski, Sławomir Wątroba (wszyscy Venatores FC), Dawid Warszycki i Tomasz Rajczyk (obaj eNHa)

Skład NALF II (grupa B): Rafał Drużyński (JRU Futsal) – Marcin Kluza (Boanerges), Krystian Gruszczyński (Hattrick), Maciej Szubartowski i Dominik Karaś (MK Team), Krzysztof Ciuśniak (Racing Kart), Jakub Sieprawski (AZS Collegium Medicum UJ)

Mocne początki Brothermu, Racing Kart oraz MK Teamu!

Dywizja A:

IGLOMEN&RodzinneRestauracje – MK Team 2:7 (1:1)

(Piwowarczyk, Ścieszka – Szubartowski 3, Doniec, Warszawa, Głowa, Tarnopolski)

Żółta kartka: Piwowarczyk (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)

Czerwona kartka: Piwowarczyk (IGLOMEN&RodzinneRestauracje, 37. minuta – druga żółta)

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: W. Kopacz, M. Knapik – Otrębski, Polachow, Piwowarczyk, Pohl, Khulla, Ogonek, J. Klęk, Ścieszka

MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Warszawa, Rogowski, Goraj, Głowa, Tarnopolski

 

DRUG-ony – Boanerges 3:5 (3:3)

(Ślusarczyk 2, Świderek – K. Łęcki 3, Turlej, M. Kluza)

DRUG-ony: Gibas – Skiba, Kurylak, Świderek, Przesór, Dębski, Slusarczyk

Boanerges: Cebula – K. Łęcki, D. Łęcki, M. Kluza, Ordonez, Sz. Kluza, Turlej

 

Racing kart – tor gokartowy – JRU Futsal 12:1 (2:1)

(Lekki 5, Sularz 4, D. Nowak 3 – J. Kowaliński)

Racing kart – tor gokartowy: Zbroja – Lekki, D. Nowak, Sularz, Kościółek

JRU Futsal: Drużyński – J. Kowaliński, Bieroń, Passon, B. Kowaliński

 

Dywizja B:

Żarłacze – Ocean’s Eleven 4:2 (0:0)

(Szymański, Czajczyk, D. Janiszyn, K. Janiszyn – Smoluch, Tęczar)

Żółte kartki: Ogórek, Szkodny i Tęczar (Ocean’s Eleven)

Żarłacze: Dzięgiel – Sobesto, Antoszewski, Wieszeniewski, Szymański, Jabłoński, Czajczyk, D. Janiszyn, K. Janiszyn, Kopec

Ocean’s Eleven: Andruszkiewicz – Ogórek, Kowalewski, Krawczyk, Smoluch, Szkodny, Tęczar

 

Brotherm – Venatores FC 19:3 (9:2)

(Sułecki 7, M. Kapusta 7, Miśkowicz 4, Rajca – J. Stawiarski 2, Witek)

Brotherm: Hamryszczak – Miśkowicz, M. Kapusta, Sułecki, Skałbania, Rajca

Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, Chowaniec, Broński, Witek, J. Stawiarski, Wątroba, Pyda, M. Kopacz

 

Sparta Kraków – Geco Team 12:2 (7:0)

(Rafałowski 7, Grabiec 2, Gruchała 2, Lachowicz – Gorecki, Jaskowki)

Sparta Kraków: Dudzik – Rafałowski, Przeniosło, Grabiec, Lachowicz, Gruchała

Geco Team: Bała – Gorecki, B. Klich, Gębala, M. Kostrzewa, Jaskowski, J. Kostrzewa, K. Kostrzewa

 

Rocket Fuel – Wataha 4:2 (2:2)

(Warzecha 3, Bednarek – Ilczuk, Bujas)

Rocket Fuel: d’Amato – Krzemień, Zajdel, Rollauer, Pawłowski, Warzecha, Mrozowicz, Bednarek, Stańczyk

Wataha: Ilczuk, Bujas, Kania, Tomczyk, Kapuścik, Tymoszczuk

 

Hattrick – KS Brazuca 5:0, walkower

Hattrick: Gajoch – Walerowski, Bałchan, Barański, Makuła, Rybski

Goście nie stawili się na spotkanie. Ze względu na wyjątkowe okoliczności KS Brazuca nie zostanie ukarana ujemnym punktem.