Przebudzenie Karasia! Ukraine, Elefanti i Lajkoniki jedną nogą w grupie mistrzowskiej!

Dywizja A:

Sparta Kraków – MK Team 3:6 (3:1)

(Kalisz 2, Lachowicz – Karaś 3, Rogowski, Nawrot, Radłowski)

Sparta Kraków: Dudzik – Lehmann, Grabiec, Kaczmarczyk, Lachowicz, Gruchała, Kalisz

MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Rodowski, Nawrot, Radłowski, Szczupak

 

AZS UEK Kraków – DRUG-ony 3:3 (0:1)

(Irzyk, Bartczak, Łomnicki – Sadlak 2, Działowy)

Żółta kartka: Kurylak (DRUG-ony)

AZS UEK Kraków: Irzyk – Bartczak, Wuwer, Łomnicki, Kałdos, Dikhtiaruk, K. Grzyb

DRUG-ony: Płatek – Rogóż, Kurylak, Filipowski, Przesór, Sadlak, Działowy, Dębski

 

Dywizja B:

WKS Futsal Team – Venatores FC 4:10 (2:4)

(Fijoł, Świerczyński, Rajczyk, Maciasz – Kozieł 3, Napora 3, Socha, K. Stawiarski, Michnowicz, Rajczyk – samobójcza)

WKS Futsal Team: Ślusarski – Fijoł, Świerczyński, Rajczyk, Maciasz, Stokłosa, Ropa

Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, K. Stawiarski, T. Bielach, Kozieł, Napora, Socha, J. Bielach

 

Złote Chłopaki – JRU Futsal 6:2 (2:1)

(Mazur 3, Wałąszek 2, Mierzejewski – Stępniak, Klich)

Żółte kartki: Jaskowski i Klich (JRU Futsal)

Złote Chłopaki: Kargul – Rybka, Barbacki, Mierzejewski, Dziurdzia, Wałaszek, Mazur, Łyduch

JRU Futsal: Drużyński – B. Kowaliński, J. Kowaliński, Jaskowski, Menczyk, Kolodiazhnyi, Stępniak, Klich

 

Elefanti – Żarłacze 19:2 (10:1)

(Klim 12, Burkat 4, K. Janiszyn 2, D. Janiszyn – Antoszewski, N. Kopeć)

Elefanti: Wiecheta – K. Janiszyn, D. Janiszyn, Burkat, Klim

Żarłacze: Dzięgiel, Ofiarski – Wieszeniewski, Antoszewski, N. Kopeć, P. Szymański, Panek, Wróblewski, Grabowski, Sadovyi, Reznychenko

 

Nowy Ład – Ukraine 1:8 (0:3)

(Kapuścik – Turov 3, Tanskiy 2, Serhiienko 2, Nazarov)

Nowy Ład: Gibas – Ilczuk, Kopera, Kapuścik, Szczepan, Sokołowski, Śmietana

Ukraine: D. Bahrii – Tanskiy, Turov, Serhiienko, Nazarov, Matsiuk, Kysylytsia, S. Bahrii

 

Lajkoniki – eNHa 5:4 (1:0)

(Pasich 2, Karcz 2, Mateusz Sikora II – Urbanowicz 2, T. Kopeć, Górka)

Lajkoniki: Jurasiński – Międlar, Pasich, Mateusz Sikora II, Wołk, Karcz, Czepiec, Franczyk

eNHa: Kisiel – Rachwał, Górka, T. Kopeć, Urbanowicz, Warszycki, Krężołek, Koers

 

Popalone Styki – Gross Garden 6:11 (2:6)

(Michalik 3, K. Ogorzałek 3 – Ryś 5, Piasecki 3, Zając, Dulemba, Mróz)

Popalone Styki: Suchanek – Michalik, Regiec, Pasiut, Klatka, Rzemiński, K. Ogorzałek, Dawid Mirek II

Gross Garden: Gross – Zając, Dulemba, Ryś, Mróz, Piasecki

 

Piątka kolejki: Dmitro Bahrii (Ukraine) – Arkadiusz Wałaszek (Złote Chłopaki), Daniel Klim (Elefanti), Michał Pasich (Lajkoniki), Łukasz Ryś (Gross Garden)

Zawodnik kolejki: Daniel Klim (Elefanti) – strzelił Żarłaczom w jednym meczu tyle goli co wszyscy Żarłacze w dziewięciu.

NALF czwarty w eliminacjach PP, druga drużyna po raz pierwszy wychodzi z grupy

Relacja z Naszego występu na Halowym Pucharze Polski, specjalny odcinek magazynu ligowego już wkrótce!

NALF II – Wiślanie Wola Przemykowska 0:2

Żółta kartka: Maksym Dębski

Pełen mecz

 

NALF II – Rzezawa Team 2:1

1-1 Dawid Jaskowski 4’ (asysta Tomasz Kopeć)

2-1 Dawid Jaskowski 11’ (asysta Tomasz Kopeć)

Pełen mecz

 

NALF II – Krawczyk Team 1:2

1-0 Marcin Rzeszótko 3’ (asysta Maksym Dębski)

Pełen mecz

Skróty wszystkich spotkań fazy grupowej NALF 2

 

  1. Krawczyk Team                    7 pkt    3-1
  2. Wiślanie Wola                       6 pkt    8-2
  3. NALF 2                                  3 pkt    3-5
  4. Rzezawa Team                      0 pkt    2-8

 

Karne z Naprzodem Sobolów decydujące o awansie do ćwierćfinału:

0-1, 0-1 Dawid Michnowicz (słupek), 0-1 (pudło), 1-1 Maksym Dębski, 1-2, 2-2 Tomasz Kopeć, 2-2 (Dzięgiel obronił), 3-2 Adam Żaba

 

NALF I – Parkers 4:0

1-0 Damian Świątek 2’ (asysta Mateusz Kapusta)

2-0 Damian Świątek 9’ (asysta Mateusz Kapusta)

3-0 Daniel Klim 10’ (bez asyty)

4-0 Daniel Klim 11’ (asysta Krzysztof Cholewicki)

Pełen mecz

 

NALF I – Św. Paweł 1:0

1-0 Damian Świątek 3’ (bez asysty)

Pełen mecz

 

NALF I – Błękitni Krzeczów 2:0

1-0 Tomasz Skałbania 7’ (asysta Damian Świątek)

2-0 Daniel Klim 11’ (asysta Dominik Karaś)

Pełen mecz

Skróty wszystkich spotkań fazy grupowej NALF1

  1. NALF 1                      9 pkt    7-0
  2. Parkers                       3 pkt    3-7
  3. Św. Paweł                  3 pkt    3-4
  4. Błękitni Krzeczów     3 pkt    1-3

 

Ćwierćfinał:

NALF 1- NALF 2 7:0

1-0 Tomasz Bielach 2’ (asysta Mateusz Kapusta)

2-0 Daniel Klim 5’ (asysta Szymon Burkat)

3-0 Damian Świątek 9’ (asysta Tomasz Skałbania)

4-0 Mateusz Kapusta 11’ (asysta Damian Świątek)

5-0 Damian Świątek 12’ (asysta Mateusz Kapusta)

6-0 Daniel Klim 14’ (asysta Dominik Karaś)

7-0 Daniel Klim 15’ (asysta Szymon Burkat)

Pełen mecz

Skrót

 

NALF II: Maciej Dzięgiel, Paweł Gibas – Dawid Jaskowski, Dawid Warszycki (występ tylko w ćwierćfinale), Dawid Michnowicz, Tomasz Kopeć, Krystian Rzemiński, Adam Żaba, Maksym Dębski, Marcin Rzeszótko

 

 

Półfinał:

NALF 1 – Żółci 1:1 karne 2:3

1-1 Daniel Klim 8’ (bez asysty)

Karne: 0-0 Damian Świątek (pudło), 0-1, 1-1Daniel Klim, 1-2, 2-2 Mateusz Kapusta, 2-3

Pełen mecz

Skrót

 

Mecz o trzecie miejsce

NALF I – AZS UP Kraków 0:3

Pełen mecz

Skrót

 

NALF I: Krzysztof Szala, Marek Hamryszczak – Tomasz Bielach, Krzysztof Cholewicki, Mateusz Kapusta, Daniel Klim, Damian Świątek, Szymon Burkat, Tomasz Skałbania, Dominik Karaś

Oglądaj reprezentacje NALF w eliminacjach Pucharu Polski!

Panie i Panowie!
 
Poniżej link do playlisty z transmisjami meczów Naszych drużyn w jutrzejszych eliminacjach Pucharu Polski! Łapcie też rozpiskę naszych spotkań!
 
10:30 NALF II – Wiślanie Wola Przemykowska
10:58 Rzezawa Team – NALF II
11:26 Krawczyk Team – NALF II
 
12:00 NALF I – Parkers
12:28 Św. Paweł – NALF I
12:56 Błękitni Krzeczów – NALF I
 
Faza pucharowa od 13.30
 

Rozpędzone Lajkoniki! Aż cztery drużyny z Dywizji B w ćwierćfinale Pucharu Ligi!

Dywizja B:

WKS Futsal Team – Popalone Styki 13:4 (5:1)

(Maciasz 6, Kubior 3, Fijoł 3, Kuska – Michalik, Klatka, Dawid Mirek II, Rzemiński)

WKS Futsal Team: Świerczyński, Dudek, Kuska, Fijoł, Kubior, Maciasz

Popalone Styki: Jakubas, Michalik, Pasiut, Klatka, K. Ogorzałek, Regiec, Dawid Mirek II, Rzemiński

 

Elefanti – Nowy Ład 11:5 (5:3)

(Klim 4, D. Janiszyn 3, Szymański 2, K. Janiszyn, Dąbrowski – Kapuscik 2, Bujas 2, Sokołowski)

Żółta kartka: Bujas (Nowy Ład)

Elefanti: Strug – Ławrowski, Klim, D. Janiszyn, K. Janiszyn, Dąbrowski, Szymański

Nowy Ład: Gibas – Kopera, Ilczuk, Pytlakowski, Kapuścik, Bujas, Szczepan, Sokołowski

 

Żarłacze – Hattrick 1:9 (0:4)

(Grabowski – Chachlowski 3, Makuła 3, Turek 2, Nesterak)

Żarłacze: Dzięgiel, Ofiarski – Wieszeniewski, P. Szymański, Hańderek, Antoszzewski, Grabowski, Ćwięczek, Sychta, N. Kopeć, Połubiński

Hattrick: Gajoch – Mikrut, Makuła, Walerowski, Nesterak, Turek, Kielar, Chachlowski

 

eNHa – Gross Garden 6:4 (4:2)

(Krężołek 2, T. Kopeć 2, Urbanowicz 2 – Zając 2, Kot, Piasecki)

eNHa: Kisiel – Warszycki, Krężołek, T. Kopeć, Petkun, Urbanowicz, Rachwał, Rzeszótko

Gross Garden: Gross – Dulemba, Szewc, Zając, Janus, Piasecki, Kot, Krzemień

 

Lajkoniki – Złote Chłopaki 11:2 (6:1)

(Sidorhuk 4, Karcz 2, Wołk 2, Czepiec, Franczyk, Kaniewski – samobójcza – Mierzejewski, Mazur)

Żółta kartka: Sidorhuk (Lajkoniki)

Lajkoniki: Jurasiński – Franczyk, Mateusz Sikora II, Czepiec, Pasich, Sidorhuk, Karcz, Wołk

Złote Chłopaki: Obłąk – Kaniewski, Gnutek, Mierzejewski, Dziurdzia, Mazur, Łyduch, Barbacki, Rybka

 

Ukraine – JRU Futsal 10:3 (3:1)

(Tanskiy 4, Serhiienko 2, Turov 2, Kysylytsia, Matsiuk – J. Kowaliński 2,Burczyk)

Żółte kartki: Serhiienko (Ukraine) oraz Stępniak (JRU Futsal)

Ukraine: D. Bahrii – Turov, Kysylytsia, Tanskiy, Matsiuk, Serhieenko, Nazarov

JRU Futsal: Drużyński – Burczyk, Jaskowski, J. Kowaliński, B. Kowaliński, Klich, Menczyk, Kolodiazhnyi, Stępniak

 

Piątka kolejki: Michał Gajoch (Hattrick) – Tomasz Kopeć (eNHa), Denis Tanskiy (Ukraine), Dariusz Janiszyn (Elefanti), Jakub Maciasz (WKS Futsal Team)

Zawodnik kolejki: Denis Tanskiy (Ukraine) – kolejny świetny mecz, który nieuchronnie przybliża Ukraine do pierwszej czwórki.

 

Puchar Ligi (1/8 finału)

AZS UEK Kraków – Drink Team 8:4 (5:2)

(Polak 4, Apostolski, Gubała, Bartczak, Wuwer – P. Cholewicki 2, Rajek, Dziarmaga – samobójcza)

AZS UEK Kraków: Corredera – Apostolski, Gubała, Polak, Bartczak, Wuwer, Dziarmaga

Drink Team: Szala – K. Cholewicki, Światłoń, Żaba, P. Cholewicki, Rajek, Włodarz

 

Venatores FC – Brotherm 7:14 (4:7)

(Socha 2, Kałkus 2, Kozieł 2, J. Bielach – Światek 5, Miśkowicz 4, Kapusta 3, Maciuszek, Skałbania)

Venatores FC: Sapuła – T. Bielach, J. Bielach, Socha, Kałkus, Adamski, M. Kopacz, K. Stawiarski, Kozieł

Brotherm: Hamryszczak – Kapusta, Miśkowicz, Świątek, Maciuszek, Skałbania

 

WKS Futsal Team – MK Team 2:6 (1:2)

(Kozak, Fijoł – Szubartowski 2, Radłowski 2, Karaś, Doniec)

Żółta kartka: Rogowski (MK Team)

WKS Futsal Team: Ślusarski – Ropa, Maciasz, Rajczyk, Kozak, Fijoł

MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Warszawa, Szczupak, Radłowski

 

Elefanti – Złote Chłopaki 9:6 (6:4)

(Klim 6, Szymański 3 – Mazur 3, Mierzejewski, Łyduch, Barbacki)

Żółta kartka: Klim (Elefanti)

Elefanti: Wiecheta – Szymański, Florek, Micuda, Klim

Złote Chłopaki: Barbacki, Łyduch, Rybka, Gnutek, Mierzejewski, Mazur, Kaniewski, Dziurdzia

 

Ukraine – Sparta Kraków 6:2 (3:1)

(Turov 2, Nazarov 2, Serhiienko, Kotyk – Kalisz 2)

Żółte kartki: Kysylytsia (Ukraine) oraz Gruchała (Sparta Kraków)

Ukraine:  D. Bahrii – S. Bahrii, Kysylytsia, Matsiuk, Nazarov, Sierhiienko, Turov, Kotyk

Sparta Kraków: Mroczek – Grabiec, Lachowicz, Gruchała, Lehmann, Kalisz, A. Kaczmarczyk

 

IGLOMEN&RodzinneRestauracje – Hattrick 5:8 (2:2)

(Ścieszka 3, Ochel, Pohl – Walerowski 2, Janowicz 2, Turek 2, Nesterak, Makuła)

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Flank – Pohl, W. Kopacz, Ochel, Stanula, K. Klęk, Ścieszka

Hattrick: Gajoch – Mikrut, Makuła, Walerowski, Janowicz, Turek, Nesterak

 

Boanerges – Nowy Ład 15:5 (4:2)

(M. Kluza 7, K. Łęcki 5, Cebula, Gruszecki, D. Łęcki – Ilczuk 2, Kapuścik, Kopera, Sokołowski)

Żółte kartki: K. Łęcki (Boanerges) oraz Sokołowski (Nowy Ład)

Boanerges: Rozmus – D. Łęcki, Cebula, Gruszecki, K. Łęcki, M. Kluza

Nowy Ład: Gibas – Szczepan, Sokołowski, Kopera, Kapuścik, Ilczuk

 

eNHa – DRUG-ony 3:3 (1:2) karne 2:1

(T. Kopeć 2, Koers – Rogóż 2, W. Ślusarczyk)

Karne: 0-0 Działowy (Kisiel obronił), 1-0 Górka, 1-1 Sadlak, 2-1 Urbanowicz, 2-1 Świderek (słupek)

eNHa: Kisiel – Rachwał, Górka, T. Kopeć, Rzeszótko, Petkun, Koers, Warszycki, Urbanowicz

DRUG-ony: Płatek – Rogóż, Kurylak, Świderek, Sadlak, Działowy, W. Ślusarczyk, Dębski

Eliminacje Pucharu Polski rozlosowane!

Rozlosowane zostały grupy eliminacji Pucharu Polski, które odbędą się 19 listopada w Łapczycy (o, dokładnie to tu!) Mecze w fazie grupowej będą trwać 12 minut, a w pucharowej 15 minut.  Do fazy pucharowej przechodzą dwa najlepsze zespoły oraz dwa najlepsze zespoły z trzecich miejsc. Transmisje z meczów naszych drużyn na kanale Ligi!

Grupa A (iSprzęt, AZS UP Kraków, Żółci, Naprzód Sobolów)

Grupa B (NALF II, Wiślanie Wola Przemykowska, Krawczyk Team, Rzezawa Team)

10:30 NALF II – Wiślanie Wola Przemykowska
10:44 Krawczyk Team – Rzezawa Team
10:58 Rzezawa Team – NALF II
11:12 Wiślanie Wola Przemykowska – Krawczyk Team
11:26 Krawczyk Team – NALF II
11:40 Rzezawa Team – Wiślanie Wola Przemykowska

Grupa C (NALF I, Parkers, Błękitni Krzeczów, Św. Paweł)

12:00 NALF I – Parkers
12:14 Błękitni Krzeczów – Św. Paweł
12:28 Św. Paweł – NALF I
12:42 Parkers – Błękitni Krzeczów
12:56 Błękitni Krzeczów – NALF I
13:10 Św. Paweł – Parkers

Ćwierćfinały:

13:30 I   1A – 2B
13:50 II  1B – 2C
14:10 III 1C – 3?
14:30 IV 2A – 3?

Półfinały:

15:00  I – III
15:20  II – IV

15:45 Mecz o 3 miejsce

16:10 Finał

Nowe magazyny ligowe!

Zapraszam do obejrzenia magazynów ligowych!

Bardzo proszę by zawodnicy, którzy wystąpią w turnieju eliminacyjnym Pucharu Polski potwierdzili mi czy wystąpią w sparingach 14 listopada (NALF I o 21.30, a NALF II o 22.15)

Jak będę znał terminarz i podział na grupy turnieju PP to info pojawi się na stronie.

Boanerges lepsze od MK Teamu! Elefanti i Ukraine odskakują reszcie stawki!

Dywizja A:

 

Boanerges – MK Team 5:1 (3:0)

(M. Kluza 3, K. Łęcki 2 – Doniec0

Żółte kartki: Gruszecki i D. Łęcki (Boanerges) oraz Doniec (MK Team)

Boanerges: Rozmus – M. Kluza, D. Kluza, Sz. Kluza, D. Łęcki, K. Łęcki, Gruszecki, Michał Nowak, Markowski

MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Nawrot, Rogowski, Radłowski, Goraj, Szczupak, Tarnopolski

 

Brotherm – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 6:2 (2:1)

(Świątek 5, Rajca – Stanula, Ogonek)

Żółta kartka: Skałbania (Brotherm)

Brotherm: Hamryszczak – Rajca, Świątek, Kapusta, Skałbania, Miśkowicz, Kowalski

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Flank – Ochel, Pohl, Stanula, Ogonek

 

Sparta Kraków – DRUG-ony 3:9 (1:4)

(Gruchała, Kalisz, A. Kaczmarczyk – Działowy 3, W. Ślusarczyk 2, Sadlak 2, Rogóż, Filipowski)

Sparta Kraków: Dudzik – Gruchała, Lachowicz, Lehmann, Gołąb, Kalisz, Matuszczyk, A. Kaczmarczyk

DRUG-ony: Płątek – Rogóż, Zaczyk, Kurylak, Filipowski, Świderek, Sadlak, Działowy, W. Ślusarczyk

 

Drink Team – AZS UEK Kraków 2:3 (0:1)

(Rajek, Piwowarczyk – Irzyk, Kałdos, K. Grzyb)

Drink Team: Szala – Rajek, P. Cholewicki, K. Cholewicki, Włodarz, Żaba, Dłubisz, Piwowarczyk

AZS UEK Kraków: Irzyk – Bartczak, Wuwer, Kałdos, K. Grzyb

 

Piątka kolejki: Mariusz Rozmus (Boanerges) – Marcin Kluza (Boanerges), Damian Świątek (Brotherm), Jakub Działowy (DRUG-ony), Mateusz Wuwer (AZS UEK Kraków)

Zawodnik kolejki: Marcin Kluza (Boanerges) – doskonale regulował tempo meczu z MK Teamem po którym Boanerges mogą patrzeć tylko w górę tabeli.

 

Dywizja B:

 

JRU Futsal – Gross Garden 2:9 (1:3)

(Burczyk, B. Kowaliński – Dulemba 3, Pączek 3, Rzepecki 2, Ryś)

JRU Futsal: Drewienkiewicz – Klich, B. Kowaliński, Burczyk, Kolodiazhnyi, Grabski, Stępniak, Jaskowski, Bieroń

Gross Garden: Gross – Dulemba, Pączek, Rzepecki, Krzemień, Zając, Ryś

 

Złote Chłopaki – Venatores FC 3:1 (1:0)

(Gnutek 2, Mierzejewski – Kozieł)

Żółta kartka: Dziurdzia (Złote Chłopaki)

Złote Chłopaki: Obłąk – Kaniewski, Gnutek, Dziurdzia, Mierzejewski, Łyduch, Karpeta, Barbacki, Mazur

Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, K. Stawiarski, M. Kopacz, Królikowski, Bielach, Napora, Kozieł

 

Nowy Ład – WKS Futsal Team 11:2 (2:0)

(Sokołowski 5, Bujas 3, Szczepan, Kopera, Pytlakowski – Kuska)

Nowy Ład: Gibas – Bujas, Szczepan, Sokołowski, Kopera, Kapuścik, Pytlakowski, Ilczuk

WKS Futsal Team: Kubior, Świerczyński, Kuska, Maciasz, Stokłosa

 

Hattrick – Ukraine 6:8 (1:3)

(Rybski 2, Barański 2, Makuła, Walerowski – Tanskyi 4, Serhiienko 2, Kysylytsia, Matsiuk)

Hattrick: Gajoch – Mikrut, Turek, Rybski, Barański, Makuła, Walerowski

Ukraine: D. Bahrii – S. Bahrii, Nazarov, Tanskyi, Serhiienko, Kysylytsia, Matsiuk

 

Popalone Styki – Lajkoniki 2:14 (1:5)

(Michalik, Rzemiński – Franczyk 3, Karcz 3, Kil 2, Mateusz Sikora II 2, Czepiec 2, Wołk, Pasich)

Popalone Styki: Suchanek – Michalik, Klatka, Jakubas, Regiec, Pasiut, Rzemiński

Lajkoniki: Jurasiński – Kil, Pasich, Czepiec, Franczyk, Mateusz Sikora II, Wołk, Karcz

 

Elefanti – eNHa 15:6 (5:1)

(Kim 7, Burkat 4, D. Janiszyn 3, Ławrowski – Petkun 2, Chromik, Rzeszótko, Warszycki, Urbanowicz)

Żółta kartka: Petkun (eNHa)

Elefanti: Stochel – Klim, D. Janiszyn, K. Janiszyn, Burkat, Ławrowski

eNHa: Kisiel – Warszycki, Urbanowicz, Górka, Rzeszótko, Rachwał, Petkun, Sazanov, Chromik

 

Piątka kolejki: Paweł Gibas (Nowy Ład) – Mateusz Franczyk (Lajkoniki), Daniel Klim (Elefanti), Denis Tanskyi (Ukraine), Rafał Gnutek (Złote Chłopaki)

Zawodnik kolejki: Denis Tanskyi (Ukraine) – z maczu na mecz co raz lepszy. Tym zapewnił trzy punkty w arcyważnym spotkaniu z Hattrickiem.

Wiemy kto będzie reprezentował NALF w Pucharze Polski!

Znamy już kadrę pierwszej i drugiej reprezentacji NALF, która będzie reprezentować Naszą ligę na turnieju eliminacyjnym Pucharu Polski, który odbędzie się 19 listopada w Łapczycy!

NALF I:

Bramkarze: Marek Hamryszczak (Brotherm), Krzysztof Szala (Drink Team)

Zawodnicy pola: Mateusz Kapusta, Damian Świątek, Tomasz Skałbania (wszyscy Brotherm), Maciej Szubartowski, Dominik Karaś (obaj MK Team), Robert Dąbrowski, Daniel Klim (obaj Elefanti), Tomasz Bielach (Venatores FC)

NALF II:

Bramkarz: Paweł Gibas (Nowy Ład)

Zawodnicy pola: Dawid Urbanowicz, Tomasz Kopeć, Marcin Rzeszótko (wszyscy eNHa), Dawid Jaskowski (JRU Futsal), Maksym Dębski (DRUG-ony), Dawid Michnowicz (Venatores FC), Krystian Rzemiński (Popalone Styki), Adam Żaba (Drink Team)

W ramach przygotowań zostaną jedynie rozegrane sparingi  z DRUG-onami 14 listopada. O 21.30 zagra NALF I, a o 22.15 NALF II. Proszę o potwierdzenia czy dacie radę zagrać w sparingu. Pamiętajcie proszę o zrzutce na wpisowe i transmisję (50 zł, nr konta na stronie ligi w zakładce kontakt)