Kopeć Tomasz

Narodowość
polPolska
Pozycja
Zawodnik z pola
Obecna drużyna
Boanerges
Poprzednie drużyny
eNHa, eNHa II
Ligi
Dywizja A, Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Jesień 2022, Wiosna 2023, Jesień 2023, Wiosna 2024

Dywizja A

SezonKlubMeczeGoleAsystyPunkty kanadyjskieŻółte kartkiCzerwone kartkiPiątka kolejkiZawodnik kolejki% wygranych
Jesień 2023eNHa137310100015
Wiosna 2024Boanerges10325000060
Łącznie-2310515100035

Dywizja B

SezonKlubMeczeGoleAsystyPunkty kanadyjskieŻółte kartkiCzerwone kartkiPiątka kolejkiZawodnik kolejki% wygranych
Jesień 2022eNHa1414519201057
Wiosna 2023eNHa14131225101171
Jesień 2023eNHa II11010000100
Łącznie-29281745302166

Puchar Ligi

SezonKlubMeczeGoleAsystyPunkty kanadyjskieŻółte kartkiCzerwone kartkiPiątka kolejkiZawodnik kolejki% wygranych
Jesień 2022eNHa58210000040
Wiosna 2023eNHa2123000050
Wiosna 2024Boanerges20220000100
Łącznie-99615000050

Wyniki

9 - 4

Boanerges — DRUGony

2 - 1

Boanerges — Brotherm

1 - 5

WKS Futsal Team — Boanerges

0 - 1

Boanerges — MK Team

1 - 8

Trivium Słomniki Warriors — Boanerges

2 - 2

MK Team — Boanerges

2 - 12

eNHa — Boanerges

4 - 2

Brotherm — Boanerges

2 - 7

DRUGony — Boanerges

0 - 3

Boanerges — IGLOMEN&RodzinneRestauracje

5 - 3

Boanerges — Trivium Słomniki Warriors

2 - 8

Ukrainian Legion — Boanerges

7 - 6

eNHa II — Nowy Ład

7 - 2

MK Team — eNHa

6 - 2

Brotherm — eNHa

1 - 4

eNHa — DRUG-ony

8 - 2

Legion — eNHa

4 - 4

eNHa — Drink Team

2 - 4

eNHa — IGLOMEN&RodzinneRestauracje

1 - 3

eNHa — Boanerges

2 - 3

eNHa — MK Team

2 - 5

eNHa — IGLOMEN&RodzinneRestauracje

4 - 10

eNHa — Brotherm

2 - 3

DRUG-ony — eNHa

1 - 3

Drink Team — eNHa

3 - 3

IGLOMEN&RodzinneRestauracje — eNHa

3 - 1

Boanerges — eNHa

2 - 2

eNHa — TKS Trivium Słomniki

5 - 4

eNHa — Gross Garden

5 - 4

eNHa — Nowy Ład

1 - 5

WKS Futsal Team — eNHa

23 - 1

eNHa — Popalone Styki

3 - 3

Porta — eNHa

6 - 0

Boanerges — eNHa

4 - 2

eNHa — Gross Garden

3 - 12

Venatores FC — eNHa

6 - 2

eNHa — Drink Team

5 - 3

eNHa — Laga Bonito

2 - 4

Złote Chłopaki — eNHa

3 - 1

eNHa — Hattrick

1 - 9

Żarłacze — eNHa

2 - 3

eNHa — Drink Team

6 - 1

TKS Trivium Słomniki — eNHa

11 - 2

Ukraine — eNHa

3 - 7

eNHa — Lajkoniki

3 - 10

eNHa — AZS UEK Kraków

2 - 4

eNHa — Elefanti

3 - 3

eNHa — MK Team

2 - 4

Złote Chłopaki — eNHa

1 - 3

Hattrick — eNHa

4 - 1

eNHa — Żarłacze

2 - 6

Popalone Styki — eNHa

3 - 4

eNHa — Ukraine

5 - 4

Lajkoniki — eNHa

3 - 3

eNHa — DRUG-ony

6 - 4

eNHa — Gross Garden

8 - 1

eNHa — JRU Futsal

4 - 5

WKS Futsal Team — eNHa

2 - 4

eNHa — Hattrick

3 - 6

Nowy Ład — eNHa

0 - 6

Żarłacze — eNHa

4 - 6

Venatores FC — eNHa