Magazyny ligowe i sankcje dyscyplinarne

Zapraszam na kolejne magazyny ligowe!

Sankcje dyscyplinarne:

Tomasz Bielach (eNHa) – jeden mecz pauzy za 3. żółtą kartkę w sezonie

Dawid Gwóźdź (eNHa) – jeden mecz pauzy za 3. żółtą kartkę w sezonie

Dariusz Rajek (Drink Team) – jeden mecz pauzy za 3. żółtą kartkę w sezonie

Jakub Stróżyk (16 Batalion) – jeden mecz pauzy za 3. żółtą kartkę w sezonie

Start a Conversation