Zapraszam na kolejne magazyny ligowe!
Sankcje dyscyplinarne:
Tomasz Bielach (eNHa) – jeden mecz pauzy za 3. żółtą kartkę w sezonie
Dawid Gwóźdź (eNHa) – jeden mecz pauzy za 3. żółtą kartkę w sezonie
Dariusz Rajek (Drink Team) – jeden mecz pauzy za 3. żółtą kartkę w sezonie
Jakub Stróżyk (16 Batalion) – jeden mecz pauzy za 3. żółtą kartkę w sezonie