Brotherm z dubletem!

Puchar Ligi

Mecz o 3. Miejsce

MK Team – Trivium Słomniki Warriors 5:5 (3:1) karne: 3:1

(Szubartowski 3, Radłowski, Karaś – O. Nowak 2, Ciszewski 2, Gugała)

Karne: 1-0 Doniec, 1-1 Gugała, 2-1 Karaś, 2-1 Tarko (Jamka obronił), 3-1 Szubartowski

MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Szczupak, Radłowski, Rogowski, Gruchała, Kaczmarczyk, Warszawa

Trivium Słomniki Warriors: Śliwa – Gugała, Łakowmy, K. Świerczyński, Jatczak, O. Nowak, Tarko, Małek, Ciszewski

 

Finał

IGLOMEN&RodzinneRestauracje – Brotherm 4:5 (1:1)

(K. Klęk 3, Ścieszka – Klim 2, Stańczyk, Kapusta, Świątek)

Żółte kartki: J. Klęk, K. Klęk i Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje) oraz Kapusta (Brotherm)

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Wiecheta – J. klęk, Sawczuk, K. Klęk, Ścieszka, Stanula, Półtorak

Brotherm: Hamryszczak – Skałbania, Światek, Rajca, Kapusta, Stanczyk, Klim, Burkat

 

 

Dywizja B:

Grupa Mistrzowska

Żarłacze – WKS Futsal Team 6:10 (4:3)

(D. Janiszyn 3, K. Janiszyn, Grabowski, N. Kopeć – Gębski 4, Witteczek 3, Fijoł 3)

Żarłacze: Dzięgiel, Szymański – Antoszewski, Zając, D. Janiszyn, K. Janiszyn, Grabowski, Wieszeniewski, Sobesto, N. Kopeć, Połubiński

WKS Futsal Team: D. Turek – Gębski, Witteczek, Rajczyk, Fijoł

 

Galactik Futsal – Złote Chłopaki 5:2 (3:0)

(Grzyb, Majtyka, Liszka, Cygan, Konarski – Kaniewski, Lubański)

Galactik Futsal: Grzyb, Majtyka, Liszka, Cygan, Ł. Bieńczycki, Krul, Konarski

Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, Mazur, Gnutek, Mierzejewski, Lubański, Łyduch, Zatoń

 

Grupa Spadkowa

eNHa II – Nowy Ład 7:6 (4:2)

(Urbanowicz 3, J. Stawiarski 2, T. Kopeć, Ludwig – Kopera 2, Marszałek, Pytlakowski, Bujas, Szczepan)

eNHa II: D. Jurasiński – Michnowicz, Ludwig, Khulla, T. Kopeć, Warszycki, J. Stawiarski, Urbnaowicz, Górka

Nowy Ład: Gibas – Ilczuk, Szczepan, Bujas, Pytlakowski, Międlar, Marszałek, Kopera

 

Laga Bonito – Hattrick 4:0 (2:0)

(Wandasz 3, Bartyzel)

Laga Bonito: Drużyński – Burczyk, Bieroń, Bartyzel, Filipowicz, Jaskowski, K. Kostrzewa, Wandasz

Hattrick: Gajoch – Walerowski, Mikrut, Fischer, C. Turek, Kasprzyk, Czepiec, Makuła, Bałchan

 

Popalone Styki – Nowohucki Klub Sportowy 5:7 (1:2)

(Michalik 3, Król, Jakubas – Stasiowski 3, J. Jachymczak 2, Buczyński, Buszek)

Popalone Styki: Ginter – Michalik, Klatka, Król, Kopacz, Jakubas, Rzemiński, Kodyra, Pasiut

Nowohucki Klub Sportowy: Soja – Buszek, F. Jachymczak, Stasiowski, J, Jachymczak, Buczyński, A. Jachymczak

Piątka kolejki: Rafał Drużyński (Laga Bonito) – Jan Jachymczak (Nowohucki Klub Sportowy), Dawid Urbanowicz (eNHa II), Michał Gębski (WKS Futsal Team), Konrad Grzyb (Galactik Futsal)

Zawodnik kolejki: Jan Jachymczak (Nowohucki Klub Sportowy) – świetny występ przeciwko Stykom, który pozwala Jego drużynie zająć przedostatnie miejsce w debiutanckim sezonie!

 

Start a Conversation