Magazyny ligowe i sankcje dyscyplinarne

Sankcje dyscyplinarne:

Dawid Gwóźdź (eNHa) – jeden mecz pauzy za 3. żółtą kartkę w sezonie

Grzegorz Kotyza (Nowohucki Klub Sportowy) – jeden mecz pauzy za 3. żółtą kartkę w sezonie

Oleksandr Maruha (Ukrainian Legion) – jeden mecz pauzy za 3. żółtą kartkę w sezonie

Start a Conversation