Sankcje dyscyplinarne:
Dawid Gwóźdź (eNHa) – jeden mecz pauzy za 3. żółtą kartkę w sezonie
Grzegorz Kotyza (Nowohucki Klub Sportowy) – jeden mecz pauzy za 3. żółtą kartkę w sezonie
Oleksandr Maruha (Ukrainian Legion) – jeden mecz pauzy za 3. żółtą kartkę w sezonie