Żarłacze

SONY DSC
SONY DSC
Leagues
Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Jesień 2019

Lista zawodników Żarłacze

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Antoszewski MarcinŻarłaczeZawodnik z pola143310000
Czajczyk TomaszŻarłaczeZawodnik z pola118500011
Dzięgiel MaciejŻarłaczeBramkarz140011020
Hańderek RafałŻarłaczeZawodnik z pola103200000
Jabłoński KonradŻarłaczeZawodnik z pola00000000
Janiszyn DariuszŻarłaczeZawodnik z pola14341200084
Janiszyn KamilŻarłaczeZawodnik z pola1472610000
Klęk JarosławŻarłaczeZawodnik z pola00000000
Kopeć NorbertŻarłaczeZawodnik z pola137010000
Matera PawełŻarłaczeZawodnik z pola11100000
Panek WaldemarŻarłaczeZawodnik z pola140300000
Połubiński WojciechŻarłaczeZawodnik z pola30000000
Przemysław GajewskiŻarłaczeZawodnik z pola00000000
Sobesto ArturŻarłaczeZawodnik z pola92300000
Szymański PawełŻarłaczeZawodnik z pola00000000
Wieszeniewski MariuszŻarłaczeZawodnik z pola140000000
Wróblewski PrzemysławŻarłaczeZawodnik z pola20000000

Dywizja B

PozycjaDrużynaMZRPGZGSPktForma
1141211973737
W W W W W
214824786626
W W W P W
314725656523
P P P W R
414725836023
P P W P R
514608585518
P W P P P
6Wataha14536777018
W W W W P
714437596515
W P P W W
8140113331321
P P P P P

Wyniki