Żarłacze

SONY DSC
Ligi
Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Jesień 2018, Jesień 2019, Jesień 2020, Jesień 2021, Wiosna 2019, Wiosna 2020, Wiosna 2022

Żarłacze – Lista zawodników

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Antoszewski MarcinŻarłaczeZawodnik z pola102110000
Czajczyk TomaszŻarłaczeZawodnik z pola10000000
Dzięgiel MaciejŻarłaczeBramkarz100100010
Gajewski PrzemysławŻarłaczeZawodnik z pola00000000
Jabłoński KonradŻarłaczeZawodnik z pola40000000
Janiszyn DariuszŻarłaczeZawodnik z pola715620010
Janiszyn KamilŻarłaczeZawodnik z pola73900000
Kopeć NorbertŻarłaczeZawodnik z pola107400000
Ofiarski JarosławŻarłaczeBramkarz60000000
Paluch PiotrŻarłaczeZawodnik z pola20000000
Panek WaldemarŻarłaczeZawodnik z pola60000000
Połubiński WojciechŻarłaczeZawodnik z pola20000000
Sobesto ArturŻarłaczeZawodnik z pola102100000
Szymański PawełŻarłaczeZawodnik z pola104310000
Wieszeniewski MariuszŻarłaczeZawodnik z pola90100000
Wróblewski PrzemysławŻarłaczeZawodnik z pola30200000

Dywizja B

PozycjaDrużynaMZRPGZGSPktForma
11010001162430
W W W W W
211623714720
W W R P R
310613563319
W W W R P
411605654218
W P W W P
510604574218
P P W W P
610604743318
W W P P W
710514425016
P W R W W
810514503816
W W R P W
910505475715
P W P P W
1010406405812
P P W W P
111022633638
P P P W R
121010921993
P P P P P
1310019321181
P P P P P

Wyniki