Żarłacze

SONY DSC
SONY DSC
Leagues
Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Wiosna 2019

Lista zawodników Żarłacze

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Antoszewski MarcinŻarłaczeZawodnik z pola102300000
Czajczyk TomaszŻarłaczeZawodnik z pola41100000
Dzięgiel MaciejŻarłaczeBramkarz110000000
Hańderek RafałŻarłaczeZawodnik z pola123400000
Jabłoński KonradŻarłaczeZawodnik z pola20000000
Janiszyn DariuszŻarłaczeZawodnik z pola512311011
Janiszyn KamilŻarłaczeZawodnik z pola631010000
Klęk JarosławŻarłaczeZawodnik z pola33100000
Kopeć NorbertŻarłaczeZawodnik z pola103210000
Matera PawełŻarłaczeZawodnik z pola20100000
Panek WaldemarŻarłaczeZawodnik z pola101000000
Połubiński WojciechŻarłaczeZawodnik z pola91000000
Sobesto ArturŻarłaczeZawodnik z pola115200010
Szymański PawełŻarłaczeZawodnik z pola00000000
Wieszeniewski MariuszŻarłaczeZawodnik z pola100000000
Wróblewski PrzemysławŻarłaczeZawodnik z pola51200000

Dywizja B

PozycjaDrużynaMZRPGZGSPktForma
1121101742033
P W W W W
2121101723133
W W W W P
312804644124
W W P P W
412804783324
P P W W P
512705696021
P W W W W
612705665521
W P W P P
712606525116
P P W W P
812408405712
P P W P W
912408205112
W P P P W
101230940779
P W P W W
1112201032706
W P P P P
1212101126873
P P P P P