Żarłacze

SONY DSC
SONY DSC
Leagues
Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Wiosna 2019

Lista zawodników Żarłacze

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Antoszewski MarcinŻarłaczeZawodnik z pola122300000
Czajczyk TomaszŻarłaczeZawodnik z pola62100000
Dzięgiel MaciejŻarłaczeBramkarz130000010
Hańderek RafałŻarłaczeZawodnik z pola123400000
Jabłoński KonradŻarłaczeZawodnik z pola20000000
Janiszyn DariuszŻarłaczeZawodnik z pola613311011
Janiszyn KamilŻarłaczeZawodnik z pola631010000
Klęk JarosławŻarłaczeZawodnik z pola44100000
Kopeć NorbertŻarłaczeZawodnik z pola125210000
Matera PawełŻarłaczeZawodnik z pola20100000
Panek WaldemarŻarłaczeZawodnik z pola121100000
Połubiński WojciechŻarłaczeZawodnik z pola111000000
Sobesto ArturŻarłaczeZawodnik z pola137200010
Szymański PawełŻarłaczeZawodnik z pola00000000
Wieszeniewski MariuszŻarłaczeZawodnik z pola110000000
Wróblewski PrzemysławŻarłaczeZawodnik z pola61200000

Dywizja B

PozycjaDrużynaMZRPGZGSPktForma
1141202802636
W W W W P
2141202874336
W W P P W
3141004904230
W W P W W
414806705324
P P W P P
514905836327
W W W W W
614806735824
W P P W P
714509476915
W P W P W
814608526114
W W P P P
914509528215
P W W W W
1014419236013
P P W R P
1114221037758
P P P R R
1214111233954
P P P P R

Wyniki