Wataha

IMG_20191217_225257

Ligi
Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Jesień 2019, Jesień 2020, Wiosna 2020

Wataha – Lista zawodników

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Bartusiak WojciechWatahaZawodnik z pola00000000
Bielski MichałWatahaZawodnik z pola117421000
Bujas HubertWatahaZawodnik z pola1114620010
Dziura KonradWatahaBramkarz62010020
Gąsior JarosławWatahaBramkarz00000000
Ilczuk KrzysztofWatahaZawodnik z pola126400000
Kania PrzemysławWatahaZawodnik z pola912710000
Robak MateuszWatahaBramkarz10000000
Rębacz DamianWatahaZawodnik z pola32000000
Sikora MariuszWatahaBramkarz20100000
Stepaniak KamilWatahaZawodnik z pola710600010
Szczepan GrzegorzWatahaZawodnik z pola11111900043
Tomczyk MateuszWatahaZawodnik z pola810300000
Śmietana KonradWatahaZawodnik z pola103510000

Dywizja B

PozycjaDrużynaMZRPGZGSPktForma
111902452527
P W W W P
212822755026
W W R W W
312714775722
W P W P W
411704693121
W P P W P
512606506518
P W W W P
612534584618
P R R W W
712525535217
P R P W W
812435494315
W R R R P
912417414313
W P R P W
101223738569
P R P P P
11120111211081
P P P R P

Wyniki