Wataha

IMG_20191217_225257

Leagues
Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Jesień 2019, Wiosna 2020

Wataha – Lista zawodników

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Bartusiak WojciechWatahaZawodnik z pola11000000
Bielski MichałWatahaZawodnik z pola63221000
Bujas HubertWatahaZawodnik z pola712300000
Gąsior JarosławWatahaBramkarz90010000
Ilczuk KrzysztofWatahaZawodnik z pola97500000
Kania PrzemysławWatahaZawodnik z pola65000000
Miechówka TomaszWatahaZawodnik z pola32000000
Rębacz DamianWatahaZawodnik z pola31001000
Sikora ŁukaszWatahaZawodnik z pola00000000
Stepaniak KamilWatahaZawodnik z pola9121210020
Szczepan GrzegorzWatahaZawodnik z pola8141300010
Tomczyk MateuszWatahaZawodnik z pola73600000
Śmietana KonradWatahaZawodnik z pola71300000

Dywizja B

PozycjaDrużynaMZRPGZGSPktForma
199001062027
W W W W W
210802502924
W W P W W
39711831422
W W W P W
49711692722
W P W W W
510604685118
P P W P W
610523482017
P W W P P
79513383116
W W W P W
89504483315
W W P W P
99405604812
W P P W P
10930654529
W P P P P
11921620647
W P P P W
12920725696
W P W P P
1310109151543
P P P P P
1440049360
P P P P P