Wataha

IMG_20191217_225257

Ligi
Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Jesień 2019, Jesień 2020, Jesień 2021, Wiosna 2020

Wataha – Lista zawodników

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Bartusiak WojciechWatahaZawodnik z pola00000000
Bielski MichałWatahaZawodnik z pola117421000
Bujas HubertWatahaZawodnik z pola1215620010
Dziura KonradWatahaBramkarz72010020
Gąsior JarosławWatahaBramkarz00000000
Ilczuk KrzysztofWatahaZawodnik z pola136400000
Jędrysiak MateuszWatahaZawodnik z pola10100000
Kania PrzemysławWatahaZawodnik z pola912710000
Robak MateuszWatahaBramkarz10000000
Rębacz DamianWatahaZawodnik z pola32000000
Sikora MariuszWatahaBramkarz20100000
Stepaniak KamilWatahaZawodnik z pola710600010
Szczepan GrzegorzWatahaZawodnik z pola12111900043
Tomczyk MateuszWatahaZawodnik z pola810300000
Śmietana KonradWatahaZawodnik z pola113510000

Dywizja B

PozycjaDrużynaMZRPGZGSPktForma
111001933
211001223
31100503
41100423
41100423
600000000
600000000
600000000
91001240
91001240
111001050
1210012120
1310013190

Wyniki