Wataha

IMG_20191217_225257

Ligi
Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Jesień 2019, Jesień 2020, Jesień 2021, Wiosna 2020

Wataha – Lista zawodników

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Bartusiak WojciechWatahaZawodnik z pola44110000
Bujas HubertWatahaZawodnik z pola1121601030
Dziura KonradWatahaBramkarz00000000
Ilczuk KrzysztofWatahaZawodnik z pola129400000
Jastrzębski KonradWatahaZawodnik z pola75200000
Kania PrzemysławWatahaZawodnik z pola51400000
Kapuścik WiktorWatahaZawodnik z pola122000100
Krztoń MateuszWatahaBramkarz30000000
Piekielniak DanielWatahaZawodnik z pola00000000
Pytlakowski KrzysztofWatahaZawodnik z pola63320000
Szczepan GrzegorzWatahaZawodnik z pola11111510100
Tomczyk MateuszWatahaZawodnik z pola109200000
Tymoszczuk MateuszWatahaZawodnik z pola30000000
Śmietana KonradWatahaZawodnik z pola102600000

Dywizja B

PozycjaDrużynaMZRPGZGSPktForma
11313001162639
W W W W W
213913633228
W R W P W
313904754727
P W W W P
413625655920
R W W P P
513544496619
W R W W R
613634834519
W R P P R
712615747419
W P R W W
813616646419
W W P W W
912516666216
P P P W W
1013319416210
P P P P P
111230968889
P P P P P
1213301029919
P W P P P
13132011311086
P P P P W

Wyniki