Wataha

IMG_20191217_225257

Ligi
Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Jesień 2019, Jesień 2020, Jesień 2021, Wiosna 2020

Wataha – Lista zawodników

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Bartusiak WojciechWatahaZawodnik z pola44110000
Bujas HubertWatahaZawodnik z pola1328701040
Dziura KonradWatahaBramkarz00000000
Ilczuk KrzysztofWatahaZawodnik z pola149500000
Jastrzębski KonradWatahaZawodnik z pola75200000
Kania PrzemysławWatahaZawodnik z pola51400000
Kapuścik WiktorWatahaZawodnik z pola133000100
Krztoń MateuszWatahaBramkarz50000000
Piekielniak DanielWatahaZawodnik z pola00000000
Pytlakowski KrzysztofWatahaZawodnik z pola84320000
Szczepan GrzegorzWatahaZawodnik z pola13122010100
Tomczyk MateuszWatahaZawodnik z pola109200000
Tymoszczuk MateuszWatahaZawodnik z pola30000000
Śmietana KonradWatahaZawodnik z pola122600000

Wyniki