Wataha

SONY DSC
SONY DSC
Leagues
Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Jesień 2019

Lista zawodników Wataha

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Bartusiak WojciechWatahaZawodnik z pola10000000
Bielski MichałWatahaZawodnik z pola112110000
Bodziony SzymonWatahaZawodnik z pola31000000
Brzeń DawidWatahaZawodnik z pola21000000
Ciuśniak KrzysztofWatahaZawodnik z pola11100000
Gąsior JarosławWatahaZawodnik z pola90000000
Ignasik DamianWatahaZawodnik z pola102510000
Ilczuk KrzysztofWatahaZawodnik z pola126300000
Jaskot JacekWatahaZawodnik z pola10000000
Kania PrzemysławWatahaZawodnik z pola74600000
Sikora ŁukaszWatahaZawodnik z pola24300010
Stepaniak KamilWatahaBramkarz97600020
Szczepan GrzegorzWatahaZawodnik z pola44000000
Tomczyk MateuszWatahaZawodnik z pola1113300000
Śnieżek MateuszWatahaZawodnik z pola11221200030

Dywizja B

PozycjaDrużynaMZRPGZGSPktForma
111911773428
W W W W W
212723625823
W R W W W
312615536019
W P P P P
411614714619
P W W P P
511605524018
P P W P W
6Wataha12435676215
P R W W W
71223750609
P P W P P
811011027991
P P P P P