Wataha

IMG_20191217_225257

Leagues
Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Jesień 2019

Lista zawodników Wataha

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Bartusiak WojciechWatahaZawodnik z pola10000000
Bielski MichałWatahaZawodnik z pola132120000
Bodziony SzymonWatahaZawodnik z pola31000000
Brzeń DawidWatahaZawodnik z pola21000000
Ciuśniak KrzysztofWatahaZawodnik z pola11100000
Gąsior JarosławWatahaZawodnik z pola110000010
Ignasik DamianWatahaZawodnik z pola123810000
Ilczuk KrzysztofWatahaZawodnik z pola146310000
Jaskot JacekWatahaZawodnik z pola10000000
Kania PrzemysławWatahaZawodnik z pola84710000
Sebastian BielPumas KrakówZawodnik z pola00000000
Sikora ŁukaszWatahaZawodnik z pola37300020
Stepaniak KamilWatahaBramkarz117810020
Szczepan GrzegorzWatahaZawodnik z pola55000000
Tomczyk MateuszWatahaZawodnik z pola1317300020
Śnieżek MateuszWatahaZawodnik z pola13221200030

Dywizja B

PozycjaDrużynaMZRPGZGSPktForma
1141211973737
W W W W W
214824786626
W W W P W
314725656523
P P P W R
414725836023
P P W P R
514608585518
P W P P P
6Wataha14536777018
W W W W P
714437596515
W P P W W
8140113331321
P P P P P