Wataha

SONY DSC
SONY DSC
Leagues
Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Jesień 2019

Lista zawodników Wataha

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Bartusiak WojciechWatahaZawodnik z pola10000000
Bielski MichałWatahaZawodnik z pola42000000
Bodziony SzymonWatahaZawodnik z pola31000000
Brzeń DawidWatahaZawodnik z pola00000000
Ciuśniak KrzysztofWatahaZawodnik z pola11100000
Gąsior JarosławWatahaZawodnik z pola20000000
Ignasik DamianWatahaZawodnik z pola30000000
Ilczuk KrzysztofWatahaZawodnik z pola42000000
Stepaniak KamilWatahaBramkarz32500010
Tomczyk MateuszWatahaZawodnik z pola32100000
Śnieżek MateuszWatahaZawodnik z pola37100000

Dywizja B

PozycjaDrużynaMZRPGZGSPktForma
14310411410
W W R W
24310282110
R W W W
3421129197
W P R W
4420219316
W W P P
5420226196
P W W P
6411222244
R P W P
7Wataha401317301
P P P R
8401315391
P P P R