Wataha

IMG_20191217_225257

Leagues
Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Jesień 2019, Wiosna 2020

Wataha – Lista zawodników

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Bielski MichałWatahaZawodnik z pola21101000
Bujas HubertWatahaZawodnik z pola22200000
Gąsior JarosławWatahaBramkarz40010000
Ilczuk KrzysztofWatahaZawodnik z pola44300000
Kania PrzemysławWatahaZawodnik z pola33000000
Miechówka TomaszWatahaZawodnik z pola22000000
Rębacz DamianWatahaZawodnik z pola10000000
Sikora ŁukaszWatahaZawodnik z pola00000000
Stepaniak KamilWatahaZawodnik z pola48700020
Szczepan GrzegorzWatahaZawodnik z pola410100000
Tomczyk MateuszWatahaZawodnik z pola31400000
Śmietana KonradWatahaZawodnik z pola40200000

Dywizja B

PozycjaDrużynaMZRPGZGSPktForma
1440038612
W W W W
2431029310
R W W W
34310251110
R W W W
4430131129
W W P W
5430128139
W P W W
642202258
R R W W
7420224126
W W P P
8420224166
W P W P
9420218236
P P W W
10411212194
R W P P
1140137201
P R P P
1240049360
P P P P
1340045450
P P P P
1440046570
P P P P