Pumas Kraków

SONY DSC
SONY DSC
Leagues
Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Wiosna 2019

Lista zawodników Pumas Kraków

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Bielski MichałPumas KrakówZawodnik z pola127410000
Brzostkiewicz DawidPumas KrakówBramkarz00000000
Ilczuk KrzysztofPumas KrakówZawodnik z pola146300000
Kapela JakubPumas KrakówBramkarz50100010
Konopka TomaszPumas KrakówZawodnik z pola114110000
Lewicki BartoszPumas KrakówZawodnik z pola10000000
Leśniak RafałPumas KrakówZawodnik z pola102100000
Marczak TomaszPumas KrakówZawodnik z pola117300010
Nowak DariuszPumas KrakówZawodnik z pola22310010
Osiecki PiotrPumas KrakówBramkarz10000000
Pyciak RobertPumas KrakówZawodnik z pola132100000
Stepaniak KamilPumas KrakówZawodnik z pola1014100020
Szewczyk DariuszPumas KrakówBramkarz00000000
Wojtych ŁukaszPumas KrakówZawodnik z pola00000000
Wątroba SławomirPumas KrakówZawodnik z pola44200010
Żurek MateuszPumas KrakówZawodnik z pola123700000
Żurowski KrzysztofPumas KrakówZawodnik z pola10000000

Dywizja B

PozycjaDrużynaMZRPGZGSPktForma
1141202802636
W W W W P
2141202874336
W W P P W
3141004904230
W W P W W
414806705324
P P W P P
514905836327
W W W W W
614806735824
W P P W P
714509476915
W P W P W
814608526114
W W P P P
914509528215
P W W W W
1014419236013
P P W R P
1114221037758
P P P R R
1214111233954
P P P P R

Wyniki