Popalone Styki

Ligi
Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Jesień 2019, Wiosna 2022

Lista zawodników Popalone Styki

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Gal MaciejPopalone StykiZawodnik z pola20000000
Grzyb DanielPopalone StykiZawodnik z pola50000000
Jakubas GrzegorzPopalone StykiZawodnik z pola123300000
Kieblesz ArturPopalone StykiZawodnik z pola21100000
Klatka KamilPopalone StykiZawodnik z pola113110000
Michalik KarolPopalone StykiZawodnik z pola1310531100
Ogorzałek KamilPopalone StykiZawodnik z pola13121000100
Olech DamianPopalone StykiZawodnik z pola10000000
Pasiut PawełPopalone StykiZawodnik z pola115100000
Popiela ArturPopalone StykiZawodnik z pola10000000
Regiec AdrianPopalone StykiZawodnik z pola122200000
Rzemiński KrystianPopalone StykiZawodnik z pola108000010
Suchanek RobertPopalone StykiBramkarz130211000
Szlag ArturPopalone StykiZawodnik z pola24110000

Wyniki