Popalone Styki

SONY DSC
SONY DSC
Leagues
Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Jesień 2019

Lista zawodników Popalone Styki

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Domian PaulinaPopalone StykiZawodnik z pola50000000
Gal JanPopalone StykiZawodnik z pola30000000
Gal MaciejPopalone StykiZawodnik z pola114200000
Kieblesz ArturPopalone StykiZawodnik z pola31000000
Michalik KarolPopalone StykiZawodnik z pola1113301000
Pasiut PawełPopalone StykiZawodnik z pola126200000
Piszczek AleksanderPopalone StykiZawodnik z pola60000100
Rzemiński KrystianPopalone StykiZawodnik z pola70200000
Suchanek RobertPopalone StykiBramkarz111110000
Szlag ArturPopalone StykiZawodnik z pola123410100
Uroda KacperPopalone StykiZawodnik z pola81000000

Dywizja B

PozycjaDrużynaMZRPGZGSPktForma
1121011863631
W W W W W
212723625823
W R W W W
312714754822
W W P P W
412615536019
W P P P P
512606544418
P W P W P
6Wataha12435676215
P R W W W
71223750609
P P W P P
8120111291081
P P P P P