Popalone Styki

SONY DSC
SONY DSC
Leagues
Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Jesień 2019

Lista zawodników Popalone Styki

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Domian PaulinaPopalone StykiZawodnik z pola70000000
Gal JanPopalone StykiZawodnik z pola40000000
Gal MaciejPopalone StykiZawodnik z pola125200000
Kieblesz ArturPopalone StykiZawodnik z pola31000000
Michalik KarolPopalone StykiZawodnik z pola1316301000
Pasiut PawełPopalone StykiZawodnik z pola146300000
Piszczek AleksanderPopalone StykiZawodnik z pola60000100
Rzemiński KrystianPopalone StykiZawodnik z pola80200000
Suchanek RobertPopalone StykiBramkarz121110000
Szlag ArturPopalone StykiZawodnik z pola143510100
Uroda KacperPopalone StykiZawodnik z pola91000000