Pawia-ny

SONY DSC
SONY DSC
Leagues
Dywizja A, Puchar Ligi
Sezony
Wiosna 2019

Lista zawodników Pawia-ny

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Baranik KrzysztofPawia-nyBramkarz00000000
Bujas HubertPawia-nyZawodnik z pola1313620000
Błachut RafałPawia-nyZawodnik z pola147910010
Chrząszcz GrzegorzPawia-nyZawodnik z pola00000000
Ciuśniak KrzysztofPawia-nyZawodnik z pola11171000062
Dudzik PiotrPawia-nyBramkarz70100110
Filak KamilPawia-nyZawodnik z pola00000000
Ochel PawełPawia-nyZawodnik z pola141200000
Ogonek KamilPawia-nyZawodnik z pola147700010
Popielak PiotrPawia-nyZawodnik z pola146400000
Prusak AndrzejPawia-nyZawodnik z pola42200000
Śmietana KonradPawia-nyZawodnik z pola72200000
Świder DariuszPawia-nyZawodnik z pola138000000

Dywizja A

PozycjaDrużynaMZRPGZGSPktForma
1141103743433
P W P W W
214905785127
W W W W W
314806604824
W P W P P
414806786624
P W P W W
514707717321
P P W W W
614617636919
P W W P P
714518476016
W W P P P
8141013371071
P P P P P

Wyniki