Pawia-ny

SONY DSC
SONY DSC
Leagues
Dywizja A, Puchar Ligi
Sezony
Wiosna 2019

Lista zawodników Pawia-ny

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Baranik KrzysztofPawia-nyBramkarz00000000
Bujas HubertPawia-nyZawodnik z pola1313620000
Błachut RafałPawia-nyZawodnik z pola147910010
Chrząszcz GrzegorzPawia-nyZawodnik z pola00000000
Ciuśniak KrzysztofPawia-nyZawodnik z pola11171000062
Dudzik PiotrPawia-nyBramkarz70100110
Filak KamilPawia-nyZawodnik z pola00000000
Ochel PawełPawia-nyZawodnik z pola141200000
Ogonek KamilPawia-nyZawodnik z pola147700010
Popielak PiotrPawia-nyZawodnik z pola146400000
Prusak AndrzejPawia-nyZawodnik z pola42200000
Śmietana KonradPawia-nyZawodnik z pola72200000
Świder DariuszPawia-nyZawodnik z pola138000000

Wyniki