Pawia-ny

SONY DSC
SONY DSC
Leagues
Dywizja A, Puchar Ligi
Sezony
Wiosna 2019

Lista zawodników Pawia-ny

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Baranik KrzysztofPawia-nyBramkarz00000000
Bujas HubertPawia-nyZawodnik z pola1110420000
Błachut RafałPawia-nyZawodnik z pola126810010
Chrząszcz GrzegorzPawia-nyZawodnik z pola00000000
Ciuśniak KrzysztofPawia-nyZawodnik z pola10141000052
Dudzik PiotrPawia-nyBramkarz70100110
Filak KamilPawia-nyZawodnik z pola00000000
Ochel PawełPawia-nyZawodnik z pola121200000
Ogonek KamilPawia-nyZawodnik z pola127500010
Popielak PiotrPawia-nyZawodnik z pola125200000
Prusak AndrzejPawia-nyZawodnik z pola42200000
Śmietana KonradPawia-nyZawodnik z pola51200000
Świder DariuszPawia-nyZawodnik z pola117000000

Dywizja A

PozycjaDrużynaMZRPGZGSPktForma
112903653227
W W P W P
212804563724
W W W P W
312705694621
P P W W W
412615535519
W W P W W
512606646018
W P P W P
612516455216
P P W W P
712507526715
P W P P W
812101134893
P P P P P