Ocean’s Eleven

IMG_20200929_204429

Ligi
Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Jesień 2020, Jesień 2021

Ocean’s Eleven – Lista zawodników

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Chrapisiński JakubOcean’s ElevenZawodnik z pola1313700110
Chrapisiński JanOcean’s ElevenZawodnik z pola1022730052
Czachowski MichałOcean’s ElevenZawodnik z pola00000000
Gajda JakubOcean’s ElevenZawodnik z pola32000000
Kowalewski FilipOcean’s ElevenZawodnik z pola1310400010
Mazur MarceliOcean’s ElevenZawodnik z pola90000010
Mikoś AdrianOcean’s ElevenZawodnik z pola30010000
Noworyta AleksanderOcean’s ElevenZawodnik z pola11100000
Ogórek MaciejOcean’s ElevenZawodnik z pola71000000
Ostrowski BartoszOcean’s ElevenZawodnik z pola113110000
Smoluch MaciejOcean’s ElevenZawodnik z pola72300000
Soczyński KrzysztofOcean’s ElevenZawodnik z pola10100000
Szkodny MaciejOcean’s ElevenZawodnik z pola60100000
Tęczar KarolOcean’s ElevenZawodnik z pola1310810010
Wcisło KamilOcean’s ElevenZawodnik z pola12100000

Dywizja B

PozycjaDrużynaMZRPGZGSPktForma
111001933
211001223
31100503
41100423
41100423
600000000
600000000
600000000
91001240
91001240
111001050
1210012120
1310013190