Ocean’s Eleven

IMG_20200929_204429

Ligi
Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Jesień 2020

Ocean’s Eleven – Lista zawodników

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Chrapisiński JakubOcean’s ElevenZawodnik z pola119600100
Chrapisiński JanOcean’s ElevenZawodnik z pola1022730052
Czachowski MichałOcean’s ElevenZawodnik z pola00000000
Gajda JakubOcean’s ElevenZawodnik z pola32000000
Kowalewski FilipOcean’s ElevenZawodnik z pola1110400010
Mazur MarceliOcean’s ElevenZawodnik z pola80000010
Mikoś AdrianOcean’s ElevenZawodnik z pola30010000
Noworyta AleksanderOcean’s ElevenZawodnik z pola11100000
Ogórek MaciejOcean’s ElevenZawodnik z pola40000000
Ostrowski BartoszOcean’s ElevenZawodnik z pola92010000
Smoluch MaciejOcean’s ElevenZawodnik z pola52300000
Soczyński KrzysztofOcean’s ElevenZawodnik z pola10100000
Szkodny MaciejOcean’s ElevenZawodnik z pola30100000
Tęczar KarolOcean’s ElevenZawodnik z pola118810010
Wcisło KamilOcean’s ElevenZawodnik z pola12100000

Dywizja B

PozycjaDrużynaMZRPGZGSPktForma
111902452527
P W W W P
212822755026
W W R W W
312714775722
W P W P W
411704693121
W P P W P
512606506518
P W W W P
612534584618
P R R W W
712525535217
P R P W W
812435494315
W R R R P
912417414313
W P R P W
101223738569
P R P P P
11120111211081
P P P R P