Ocean’s Eleven

SONY DSC
Ligi
Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Jesień 2020, Jesień 2021

Ocean’s Eleven – Lista zawodników

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Andrusikiewicz JanOcean’s ElevenBramkarz20000000
Chrapisiński JakubOcean’s ElevenZawodnik z pola53300000
Chrapisiński JanOcean’s ElevenZawodnik z pola00000000
Czachowski MichałOcean’s ElevenZawodnik z pola00000000
Dziarmaga TadeuszAZS UEK KrakówZawodnik z pola00000000
Kawa TomaszOcean’s ElevenZawodnik z pola14100010
Kowalewski FilipOcean’s ElevenZawodnik z pola118300000
Krawczyk RobertOcean’s ElevenZawodnik z pola81110000
Mazur MarceliOcean’s ElevenZawodnik z pola30000000
Noworyta AleksanderOcean’s ElevenZawodnik z pola21100000
Ogórek MaciejOcean’s ElevenZawodnik z pola91210200
Ostrowski BartoszOcean’s ElevenZawodnik z pola81410010
Prochal AdamOcean’s ElevenZawodnik z pola54000000
Smoluch MaciejOcean’s ElevenZawodnik z pola83200000
Soczyński KrzysztofOcean’s ElevenBramkarz10000000
Szkodny MaciejOcean’s ElevenZawodnik z pola30110000
Tęczar KarolOcean’s ElevenZawodnik z pola32010000
Wcisło KamilOcean’s ElevenZawodnik z pola31200000

Wyniki