Ocean’s Eleven

SONY DSC
Ligi
Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Jesień 2020, Jesień 2021

Ocean’s Eleven – Lista zawodników

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Andrusikiewicz JanOcean’s ElevenBramkarz20000000
Chrapisiński JakubOcean’s ElevenZawodnik z pola53300000
Chrapisiński JanOcean’s ElevenZawodnik z pola00000000
Czachowski MichałOcean’s ElevenZawodnik z pola00000000
Dziarmaga TadeuszOcean’s ElevenZawodnik z pola00000000
Kawa TomaszOcean’s ElevenZawodnik z pola14100010
Kowalewski FilipOcean’s ElevenZawodnik z pola118300000
Krawczyk RobertOcean’s ElevenZawodnik z pola81110000
Mazur MarceliOcean’s ElevenZawodnik z pola30000000
Noworyta AleksanderOcean’s ElevenZawodnik z pola21100000
Ogórek MaciejOcean’s ElevenZawodnik z pola91210200
Ostrowski BartoszOcean’s ElevenZawodnik z pola81410010
Prochal AdamOcean’s ElevenZawodnik z pola54000000
Smoluch MaciejOcean’s ElevenZawodnik z pola83200000
Soczyński KrzysztofOcean’s ElevenBramkarz10000000
Szkodny MaciejOcean’s ElevenZawodnik z pola30110000
Tęczar KarolOcean’s ElevenZawodnik z pola32010000
Wcisło KamilOcean’s ElevenZawodnik z pola31200000

Dywizja B

PozycjaDrużynaMZRPGZGSPktForma
11313001162639
W W W W W
213913633228
W R W P W
313904754727
P W W W P
413625655920
R W W P P
513544496619
W R W W R
613634834519
W R P P R
712615747419
W P R W W
813616646419
W W P W W
912516666216
P P P W W
1013319416210
P P P P P
111230968889
P P P P P
1213301029919
P W P P P
13132011311086
P P P P W

Wyniki