KS Brazuca

Ligi
Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Jesień 2021

KS Brazuca – Lista zawodników

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Baran PawełKS BrazucaZawodnik z pola44110000
Celejewski PiotrKS BrazucaZawodnik z pola54100000
Dudek AdamKS BrazucaZawodnik z pola30100000
Furgał TomaszKS BrazucaZawodnik z pola66400010
Henrique LuizKS BrazucaZawodnik z pola1414700000
Macedo Joao MarcosKS BrazucaZawodnik z pola9121100011
Martins JoaoKS BrazucaZawodnik z pola951000000
Misiak SebastianKS BrazucaZawodnik z pola60000000
Mitela PrzemysławKS BrazucaZawodnik z pola22000000
Nelson JoseKS BrazucaZawodnik z pola44400000
Oliveira RodrigoKS BrazucaZawodnik z pola1022730040
Oussouss BrahimKS BrazucaZawodnik z pola56400000
Peciak AdrianKS BrazucaZawodnik z pola41200000
Pysz KamilKS BrazucaZawodnik z pola61710000
Santarosa PauloKS BrazucaZawodnik z pola91030000
Siqueira SidneyKS BrazucaZawodnik z pola10000000
Skim NasrollahKS BrazucaZawodnik z pola32010000
Vilaboas RafaelKS BrazucaZawodnik z pola52020000
Vitinha VictorKS BrazucaZawodnik z pola24210000
de Aguiar VagnerKS BrazucaBramkarz20000000
de Sousa OrlandoKS BrazucaZawodnik z pola30001000

Dywizja B

PozycjaDrużynaMZRPGZGSPktForma
11313001162639
W W W W W
213913633228
W R W P W
313904754727
P W W W P
413625655920
R W W P P
513544496619
W R W W R
613634834519
W R P P R
712615747419
W P R W W
813616646419
W W P W W
912516666216
P P P W W
1013319416210
P P P P P
111230968889
P P P P P
1213301029919
P W P P P
13132011311086
P P P P W