KS Brazuca

Ligi
Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Jesień 2021

KS Brazuca – Lista zawodników

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Baran PawełKS BrazucaZawodnik z pola44110000
Celejewski PiotrKS BrazucaZawodnik z pola54100000
Dudek AdamKS BrazucaZawodnik z pola30100000
Furgał TomaszKS BrazucaZawodnik z pola66400010
Henrique LuizKS BrazucaZawodnik z pola1414700000
Macedo Joao MarcosKS BrazucaZawodnik z pola9121100011
Martins JoaoKS BrazucaZawodnik z pola951000000
Misiak SebastianKS BrazucaZawodnik z pola60000000
Mitela PrzemysławKS BrazucaZawodnik z pola22000000
Nelson JoseKS BrazucaZawodnik z pola44400000
Oliveira RodrigoKS BrazucaZawodnik z pola1022730040
Oussouss BrahimKS BrazucaZawodnik z pola56400000
Peciak AdrianKS BrazucaZawodnik z pola41200000
Pysz KamilKS BrazucaZawodnik z pola61710000
Santarosa PauloKS BrazucaZawodnik z pola91030000
Siqueira SidneyKS BrazucaZawodnik z pola10000000
Skim NasrollahKS BrazucaZawodnik z pola32010000
Vilaboas RafaelKS BrazucaZawodnik z pola52020000
Vitinha VictorKS BrazucaZawodnik z pola24210000
de Aguiar VagnerKS BrazucaBramkarz20000000
de Sousa OrlandoKS BrazucaZawodnik z pola30001000