KP Dołęga

SONY DSC
SONY DSC
Leagues
Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Wiosna 2019

Lista zawodników KP Dołęga

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Gofron DariuszKP DołęgaZawodnik z pola113500000
Janeczek AleksanderKP DołęgaZawodnik z pola30000000
Kawiorski SebastianKP DołęgaBramkarz111100100
Lekki PiotrKP DołęgaZawodnik z pola134000000
Musiał JędrzejKP DołęgaZawodnik z pola10000000
Mądrzyk JakubKP DołęgaZawodnik z pola140500000
Szafraniec MarcinKP DołęgaZawodnik z pola130000000
Szafraniec MariuszKP DołęgaZawodnik z pola134110000
Szafraniec MateuszKP DołęgaZawodnik z pola133420010
Wałaszek RafałKP DołęgaZawodnik z pola90000000
Wesołowski MariuszKP DołęgaZawodnik z pola30100000
Zych GrzegorzKP DołęgaZawodnik z pola128010010
Zygiel MateuszKP DołęgaZawodnik z pola100010000

Dywizja B

PozycjaDrużynaMZRPGZGSPktForma
1141202802636
W W W W P
2141202874336
W W P P W
3141004904230
W W P W W
414806705324
P P W P P
514905836327
W W W W W
614806735824
W P P W P
714509476915
W P W P W
814608526114
W W P P P
914509528215
P W W W W
1014419236013
P P W R P
1114221037758
P P P R R
1214111233954
P P P P R