KP Dołęga

SONY DSC
SONY DSC
Leagues
Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Wiosna 2019

Lista zawodników KP Dołęga

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Gofron DariuszKP DołęgaZawodnik z pola83200000
Janeczek AleksanderKP DołęgaZawodnik z pola30000000
Kawiorski SebastianKP DołęgaBramkarz90100000
Lekki PiotrKP DołęgaZawodnik z pola102000000
Musiał JędrzejKP DołęgaZawodnik z pola10000000
Mądrzyk JakubKP DołęgaZawodnik z pola110200000
Szafraniec MarcinKP DołęgaZawodnik z pola100000000
Szafraniec MariuszKP DołęgaZawodnik z pola104010000
Szafraniec MateuszKP DołęgaZawodnik z pola112420010
Wałaszek RafałKP DołęgaZawodnik z pola70000000
Wesołowski MariuszKP DołęgaZawodnik z pola30100000
Zych GrzegorzKP DołęgaZawodnik z pola93010000
Zygiel MateuszKP DołęgaZawodnik z pola90010000

Dywizja B

PozycjaDrużynaMZRPGZGSPktForma
1121101742033
P W W W W
2121101723133
W W W W P
312804644124
W W P P W
412804783324
P P W W P
512705696021
P W W W W
612705665521
W P W P P
712606525116
P P W W P
812408405712
P P W P W
912408205112
W P P P W
101230940779
P W P W W
1112201032706
W P P P P
1212101126873
P P P P P