Gross Garden

Ligi
Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Jesień 2021

Gross Garden – Lista zawodników

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Dulemba ŁukaszGross GardenZawodnik z pola76300000
Gross KrzysztofGross GardenBramkarz130100010
Grzyb BartłomiejGross GardenZawodnik z pola40000000
Hodor ŁukaszGross GardenZawodnik z pola35200000
Janus MarcinGross GardenZawodnik z pola101200000
Konieczny KrzysztofGross GardenZawodnik z pola00000000
Kopczyński RyszardGross GardenZawodnik z pola20110000
Majkut MarekGross GardenZawodnik z pola53110000
Mróz MichałGross GardenZawodnik z pola32400000
Neumann ŁukaszGross GardenZawodnik z pola10000000
Piasecki MarekGross GardenZawodnik z pola913410010
Ryś ŁukaszGross GardenZawodnik z pola79500010
Rzepecki KarolGross GardenZawodnik z pola11100000
Stachel SebastianGross GardenZawodnik z pola00000000
Szewc BartłomiejGross GardenZawodnik z pola84300000
Tais SzymonGross GardenZawodnik z pola87400010
Zając DariuszGross GardenZawodnik z pola1211900010

Dywizja B

PozycjaDrużynaMZRPGZGSPktForma
11313001162639
W W W W W
213913633228
W R W P W
313904754727
P W W W P
413625655920
R W W P P
513544496619
W R W W R
613634834519
W R P P R
712615747419
W P R W W
813616646419
W W P W W
912516666216
P P P W W
1013319416210
P P P P P
111230968889
P P P P P
1213301029919
P W P P P
13132011311086
P P P P W