Gross Garden

SONY DSC
Ligi
Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Jesień 2021, Jesień 2022, Wiosna 2022

Gross Garden – Lista zawodników

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Dulemba ŁukaszGross GardenZawodnik z pola912510000
Gross KrzysztofGross GardenBramkarz90000000
Grzyb BartłomiejGross GardenZawodnik z pola00000000
Hodor ŁukaszGross GardenZawodnik z pola36100010
Janus MarcinGross GardenZawodnik z pola41110000
Kot TomaszGross GardenZawodnik z pola11000000
Krzemień DanielGross GardenZawodnik z pola30000000
Latocha PawełGross GardenZawodnik z pola10000000
Mróz MichałGross GardenZawodnik z pola21100000
Paderewski RafałGross GardenZawodnik z pola20310000
Piasecki MaciejGross GardenZawodnik z pola34400000
Pączek MateuszGross GardenZawodnik z pola35200000
Ryś ŁukaszGross GardenZawodnik z pola611110010
Rzepecki KarolGross GardenZawodnik z pola74200000
Szewc BartłomiejGross GardenZawodnik z pola20300000
Tais SzymonGross GardenZawodnik z pola00000000
Zając DariuszGross GardenZawodnik z pola63900000

Dywizja B

PozycjaDrużynaMZRPGZGSPktForma
19900812627
W W W W W
2107121025622
R W W W P
39711602922
R W W W W
49504542915
P W P W P
59504464415
W P W P P
69504415515
W W P W W
79504583515
W W P W W
89405496012
P W P W W
99405324712
P P P P P
1010316575810
R W P P W
119315354810
P R P W P
12910814723
W P P P P
13100010371070
P P P P P

Wyniki