Gross Garden

SONY DSC
Ligi
Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Jesień 2021, Wiosna 2022

Gross Garden – Lista zawodników

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Dulemba ŁukaszGross GardenZawodnik z pola1314900020
Gross KrzysztofGross GardenBramkarz140111010
Grzyb BartłomiejGross GardenZawodnik z pola33300000
Hodor ŁukaszGross GardenZawodnik z pola10000000
Janus MarcinGross GardenZawodnik z pola71100000
Mróz MichałGross GardenZawodnik z pola00000000
Mytiukov KiryllGross GardenZawodnik z pola10400000
Paderewski RafałGross GardenZawodnik z pola33100000
Piasecki MaciejGross GardenZawodnik z pola66420000
Pączek MateuszGross GardenZawodnik z pola812410010
Rysynak RomanGross GardenZawodnik z pola10000000
Ryś ŁukaszGross GardenZawodnik z pola117300000
Rzepecki KarolGross GardenZawodnik z pola129900010
Szewc BartłomiejGross GardenZawodnik z pola92530000
Tais SzymonGross GardenZawodnik z pola22000000
Vasilenko IlliaGross GardenZawodnik z pola11000000
Zając DariuszGross GardenZawodnik z pola119800000

Dywizja B

PozycjaDrużynaMZRPGZGSPktForma
11515001713945
W W W W W
21510051085229
W W W P W
315816856925
P W P W P
415807838624
W W P P P
514734937224
P R P W R
614716845522
W P P R W
714617756519
W P W P P
814707707921
W W P W P
914626556420
W P R W P
1014617546819
P W R P W
1114527648417
R W P W W
12141112481504
P P P W P
13141013301373
P P P P P

Wyniki