eNHa

SONY DSC
Ligi
Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Jesień 2018, Jesień 2019, Jesień 2020, Jesień 2021, Wiosna 2019, Wiosna 2020

eNHa – Lista zawodników

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Apostolski PiotreNHaZawodnik z pola810800010
Ciuruś RafałeNHaZawodnik z pola00000000
Gwóźdź DawideNHaZawodnik z pola11171710030
Górka KamileNHaZawodnik z pola61700000
Jajte-Pachota MaciejeNHaZawodnik z pola40000000
Kisiel MarekeNHaBramkarz120200020
Kowalczyk MichałeNHaZawodnik z pola00000000
Koś MarcineNHaZawodnik z pola22100000
Ludwig SzymoneNHaZawodnik z pola95500000
Nowak II MateuszeNHaZawodnik z pola117310000
Piskorz KrzysztofeNHaZawodnik z pola10200000
Pomykacz StanisławeNHaZawodnik z pola14000000
Rajczyk TomaszeNHaZawodnik z pola107721000
Rzeszótko MarcineNHaZawodnik z pola66400000
Urbanowicz DawideNHaZawodnik z pola20000000
Warszycki DawideNHaZawodnik z pola126110000

Dywizja B

PozycjaDrużynaMZRPGZGSPktForma
11313001162639
W W W W W
213913633228
W R W P W
313904754727
P W W W P
413625655920
R W W P P
513544496619
W R W W R
613634834519
W R P P R
712615747419
W P R W W
813616646419
W W P W W
912516666216
P P P W W
1013319416210
P P P P P
111230968889
P P P P P
1213301029919
P W P P P
13132011311086
P P P P W

Wyniki