eNHa

SONY DSC
Ligi
Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Jesień 2018, Jesień 2019, Jesień 2020, Jesień 2021, Wiosna 2019, Wiosna 2020, Wiosna 2022

eNHa – Lista zawodników

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Chadaj TomaszeNHaZawodnik z pola60500000
Chromik PawełeNHaZawodnik z pola10100000
Ciuruś RafałeNHaZawodnik z pola84410000
Gadula MichałeNHaZawodnik z pola11000000
Gwóźdź DawideNHaZawodnik z pola811800031
Górka KamileNHaZawodnik z pola1210300010
Kisiel MarekeNHaBramkarz141400010
Koers MarkeNHaZawodnik z pola1014800020
Krężołek KrzysztofeNHaZawodnik z pola12000000
Ludwig SzymoneNHaZawodnik z pola95310000
Myjak WiktoreNHaBramkarz00000000
Nowak II MateuszeNHaZawodnik z pola85210000
Rzeszótko MarcineNHaZawodnik z pola97300000
Urbanowicz DawideNHaZawodnik z pola115610000
Warszycki DawideNHaZawodnik z pola139610000

Dywizja B

PozycjaDrużynaMZRPGZGSPktForma
11515001713945
W W W W W
21510051085229
W W W P W
315816856925
P W P W P
415807838624
W W P P P
514734937224
P R P W R
614716845522
W P P R W
714617756519
W P W P P
814707707921
W W P W P
914626556420
W P R W P
1014617546819
P W R P W
1114527648417
R W P W W
12141112481504
P P P W P
13141013301373
P P P P P

Wyniki