Drink Team

SONY DSC
SONY DSC
Leagues
Dywizja A, Puchar Ligi
Sezony
Jesień 2019

Lista zawodników Drink Team

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Cholewicki KrzysztofDrink TeamZawodnik z pola86500000
Cholewicki PawełDrink TeamZawodnik z pola1221600031
Kaniara RoohiDrink TeamZawodnik z pola10300000
Krężel PawełDrink TeamZawodnik z pola00000000
Lis ŁukaszDrink TeamZawodnik z pola120200000
Napora GrzegorzDrink TeamZawodnik z pola00000000
Ordonez JesusDrink TeamZawodnik z pola1031210000
Paciora BartłomiejDrink TeamZawodnik z pola1419510021
Rajek DariuszDrink TeamZawodnik z pola124310010
Skoczek PrzemysławDrink TeamZawodnik z pola67400000
Szala KrzysztofDrink TeamBramkarz140000020
Tetiuk TomaszDrink TeamZawodnik z pola00000000
Venema DouweDrink TeamZawodnik z pola12000000
Włodarz MarcinDrink TeamZawodnik z pola146500000
Żaba AdamDrink TeamZawodnik z pola711600010

Wyniki