Drink Team

SONY DSC
SONY DSC
Leagues
Dywizja B
Sezony
Wiosna 2020

Drink Team – Lista zawodników

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Alegre BorjaDrink TeamZawodnik z pola53110000
Cabeza Gonzalo TojoDrink TeamZawodnik z pola20000000
Cholewicki KrzysztofDrink TeamZawodnik z pola98300010
Cholewicki PawełDrink TeamZawodnik z pola910400000
Krężel PawełDrink TeamZawodnik z pola00000000
Lis ŁukaszDrink TeamZawodnik z pola71300000
Ordonez JesusDrink TeamZawodnik z pola55710000
Paciora BartłomiejDrink TeamZawodnik z pola910200000
Rajek DariuszDrink TeamZawodnik z pola50100000
Skoczek PrzemysławDrink TeamZawodnik z pola00000000
Szala KrzysztofDrink TeamBramkarz80200020
Włodarz MarcinDrink TeamZawodnik z pola91100000
Żaba AdamDrink TeamZawodnik z pola95220000

Dywizja B

PozycjaDrużynaMZRPGZGSPktForma
199001062027
W W W W W
210802502924
W W P W W
39711831422
W W W P W
49711692722
W P W W W
510604685118
P P W P W
610523482017
P W W P P
79513383116
W W W P W
89504483315
W W P W P
99405604812
W P P W P
10930654529
W P P P P
11921620647
W P P P W
12920725696
W P W P P
1310109151543
P P P P P
1440049360
P P P P P

Wyniki