Drink Team

SONY DSC
SONY DSC
Leagues
Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Wiosna 2019

Lista zawodników Drink Team

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Cholewicki KrzysztofDrink TeamZawodnik z pola12200000
Cholewicki PawełDrink TeamZawodnik z pola410300011
Krężel PawełDrink TeamZawodnik z pola00000000
Lis ŁukaszDrink TeamZawodnik z pola30200000
Napora GrzegorzDrink TeamZawodnik z pola00000000
Ordonez JesusDrink TeamZawodnik z pola20000000
Paciora BartłomiejDrink TeamZawodnik z pola410100011
Rajek DariuszDrink TeamZawodnik z pola41310000
Skoczek PrzemysławDrink TeamZawodnik z pola34200000
Szala KrzysztofDrink TeamBramkarz40000000
Tetiuk TomaszDrink TeamZawodnik z pola00000000
Venema DouweDrink TeamZawodnik z pola12000000
Włodarz MarcinDrink TeamZawodnik z pola42500000
Żaba AdamDrink TeamZawodnik z pola44500000