Drink Team

SONY DSC
SONY DSC
Ligi
Dywizja A, Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Jesień 2018, Jesień 2019, Jesień 2020, Jesień 2021, Wiosna 2019, Wiosna 2020

Drink Team – Lista zawodników

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Alegre BorjaDrink TeamZawodnik z pola60100000
Cholewicki KrzysztofDrink TeamZawodnik z pola14201210031
Cholewicki PawełDrink TeamZawodnik z pola1427710050
Cánovas JavierDrink TeamZawodnik z pola72800000
Lis ŁukaszDrink TeamZawodnik z pola136300000
Ordonez JesusDrink TeamZawodnik z pola52600000
Paciora BartłomiejDrink TeamZawodnik z pola45100000
Rajek DariuszDrink TeamZawodnik z pola40100000
Skoczek PrzemysławDrink TeamZawodnik z pola00000000
Szala KrzysztofDrink TeamBramkarz141510021
Włodarz MarcinDrink TeamZawodnik z pola143210000
Światłoń DamianDrink TeamZawodnik z pola00000000
Żaba AdamDrink TeamZawodnik z pola1411600000

Dywizja B

PozycjaDrużynaMZRPGZGSPktForma
111001933
211001223
31100503
41100423
41100423
600000000
600000000
600000000
91001240
91001240
111001050
1210012120
1310013190

Wyniki