Drink Team

SONY DSC
SONY DSC
Leagues
Dywizja A, Puchar Ligi
Sezony
Jesień 2019

Lista zawodników Drink Team

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Cholewicki KrzysztofDrink TeamZawodnik z pola73520022
Cholewicki PawełDrink TeamZawodnik z pola611400020
Krężel PawełDrink TeamZawodnik z pola60100000
Lis ŁukaszDrink TeamZawodnik z pola101200010
Ordonez JesusDrink TeamZawodnik z pola79100010
Paciora BartłomiejDrink TeamZawodnik z pola102500000
Palonek PiotrDrink TeamZawodnik z pola30000000
Rajek DariuszDrink TeamZawodnik z pola102000000
Skoczek PrzemysławDrink TeamZawodnik z pola20100000
Szala KrzysztofDrink TeamBramkarz110100110
Włodarz MarcinDrink TeamZawodnik z pola111000000
Żaba AdamDrink TeamZawodnik z pola112210000

Dywizja A

PozycjaDrużynaMZRPGZGSPktForma
111902562927
W W W P P
210613403019
W W W R W
311434292815
P W P W W
411434414415
R P R W P
510424413014
P P P R W
611335343712
P R W W P
711326314711
P P R P W
81122729568
P P P R P

Wyniki