Drink Team

SONY DSC
SONY DSC
Ligi
Dywizja A, Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Jesień 2018, Jesień 2019, Jesień 2020, Wiosna 2019, Wiosna 2020

Drink Team – Lista zawodników

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Alegre BorjaDrink TeamZawodnik z pola60100000
Cholewicki KrzysztofDrink TeamZawodnik z pola11171010000
Cholewicki PawełDrink TeamZawodnik z pola1125710050
Cánovas JavierDrink TeamZawodnik z pola72800000
Lis ŁukaszDrink TeamZawodnik z pola105200000
Ordonez JesusDrink TeamZawodnik z pola22400000
Paciora BartłomiejDrink TeamZawodnik z pola45100000
Rajek DariuszDrink TeamZawodnik z pola40100000
Skoczek PrzemysławDrink TeamZawodnik z pola00000000
Szala KrzysztofDrink TeamBramkarz110510010
Włodarz MarcinDrink TeamZawodnik z pola113110000
Światłoń DamianDrink TeamZawodnik z pola00000000
Żaba AdamDrink TeamZawodnik z pola119600000

Dywizja B

PozycjaDrużynaMZRPGZGSPktForma
111902452527
P W W W P
212822755026
W W R W W
312714775722
W P W P W
411704693121
W P P W P
512606506518
P W W W P
612534584618
P R R W W
712525535217
P R P W W
812435494315
W R R R P
912417414313
W P R P W
101223738569
P R P P P
11120111211081
P P P R P

Wyniki