Drink Team

SONY DSC
SONY DSC
Leagues
Dywizja B, Puchar Ligi
Sezony
Wiosna 2019

Lista zawodników Drink Team

ZawodnikDrużynaPozycjaMeczeGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiSamobójczePiątka kolejkiZawodnik kolejki
Cholewicki KrzysztofDrink TeamZawodnik z pola76400000
Cholewicki PawełDrink TeamZawodnik z pola1020600031
Krężel PawełDrink TeamZawodnik z pola00000000
Lis ŁukaszDrink TeamZawodnik z pola100200000
Napora GrzegorzDrink TeamZawodnik z pola00000000
Ordonez JesusDrink TeamZawodnik z pola831110000
Paciora BartłomiejDrink TeamZawodnik z pola1115410021
Rajek DariuszDrink TeamZawodnik z pola102310000
Skoczek PrzemysławDrink TeamZawodnik z pola67400000
Szala KrzysztofDrink TeamBramkarz110000010
Tetiuk TomaszDrink TeamZawodnik z pola00000000
Venema DouweDrink TeamZawodnik z pola12000000
Włodarz MarcinDrink TeamZawodnik z pola114500000
Żaba AdamDrink TeamZawodnik z pola711600010