Pierwsze w tym roku magazyny ligowe!
I tym razem bez sankcji dyscyplinarnych – w poprzednim tygodniu, w 11 spotkaniach sędziowie nie pokazali ani jednej kartki!
Poznajcie Kamila Łakomego! Kapitan Trivium Słomniki Warriors gościem NALFwywiadu!
Serdecznie zapraszamy na szósty odcinek NALFwywiadu, w którym poznacie bliżej Kamila Łakomego! Kapitan Trivium Słomniki Warriors opowiada o organizacji swojego klubu, celach na kolejny sezon, dowiecie się również jak wypada Dywizja B w porównaniu do III Ligi Futsalu oraz kto wygra mecz o 3. miejsce w Pucharze Ligi! Zapraszamy!
Brotherm Mistrzem i z szansą na dublet!
Dywizja A:
Brotherm – eNHa 6:2 (3:2)
(Świątek 3, Klim, Rajca, Stańczyk – Urbanowicz 2)
Brotherm: Budzyń – Skałbania, Stańczyk, Rajca, Kapusta, Świątek, Klim, Burkat
eNHa: Kisiel – Warszycki, Światłoń, Rachwał, Kopeć, Urbanowicz, J. Stawiarski
IGLOMEN&RodzinneRestauracje – MK Team 5:5 (2:2)
(K. Klęk 2, Suchan 2, Stanula – Karaś, Szubartowski, Gruchała, Radłowski, Rogowski)
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Wiecheta – Półtorak, Stanula, Ogonek, Suchan, Ścieszka, K. Klęk
MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Szczupak, Gruchała, Radłowski, Kaczmarczyk, Rogowski, Warszawa
DRUG-ony – Boanerges 0:8 (0:2)
(Sz. Kluza 4, Bracisiewicz 2, Świerad, K. Łęcki)
DRUG-ony: Płatek – Świderek, Przesór, Pietrańczyk, Sadlak, Ślusarczyk
Boanerges: Dybała – K. Łęcki, D. Łęcki, Sz. Kluza, Świerad, Bracisiewicz
Drink Team – Legion 2:5 (1:1)
(P. Cholewicki, Żaba – Skoryk, Turov, Nazarov, Tretiak, S. Bahrii)
Drink Team: Szala – Włodarz, K. Cholewicki, P. Cholewicki, M. Rajek, Lis, Borcowski, Żaba
Legion: Kravets – Onipko, Skoryk, Kovalenko, Tanskiy, Turov, Nazarov, Tretiak, S. Bahrii, Sadovyi
Piątka kolejki: Bartosz Dybała (Boanerges) – Damian Świątek (Brotherm), Daniel Suchan (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Szymon Kluza (Boanerges), Dmytro Nazarov (Legion)
Zawodnik kolejki: Szymon Kluza (Boanerges) – kolejny świetny mecz, który daje Synom Gromu szansę na brązowy medal!
Dywizja B:
Grupa Mistrzowska
Trivium Słomniki Warriors – Złote Chłopaki 5:7 (3:2)
(Gugała 3, Ciszewski, Kmita – Mazur 2, Sidorchuk 2, Brodnicki, Łyduch, Kaniewski)
Trivium Słomniki Warriors: Łakomy – Gugała, Tarko, Świerczyński, Małek, Ciszewski, Kmita
Złote Chłopaki: Kargul – Kaniewski, Łyduch, Mazur, Brodnicki, Sidorchuk, Gnutek
Żarłacze – Galactik Futsal 7:11 (3:3)
(D. Janiszyn 5, K. Janiszyn, Antoszewski – Tolmachov 5, Konarski 3, Krul 2,Grzyb,)
Żarłacze: Dzięgiel, Ofiarski – Gwiżdż, Antoszewski, Wieszeniewski, N. Kopeć, D. Janiszyn, K. Janiszyn, Szymański, Sobesto, Paluch, Połubiński
Galactik Futsal: Krul, Konarski, Liszka, Grzyb, Ł. Bieńczycki, Tolmachov
Grupa Spadkowa
eNHa II – Nowohucki Klub Sportowy 2:8 (1:4)
(Gwóźdź, Khulla – Totoń 3, Nosek 2, J. Jachymczak, Stasiowski)
eNHa II: Jurasiński – Michnowicz, Górka, Wiszniewski, Krężołek, Świątek,Napora, Khulla, Gwóźdź
Nowohucki Klub Sportowy: Soja – Polak, Stasiowski, J. Jachymczak, F. Jachymczak, Kotyza, Totoń, Nosek
Hattrick – Nowy Ład 1:4 (1:2)
(Rybski – Ilczuk, Marszałek, Szczepan, Kasprzyk – samobójcza)
Hattrick: Gajoch – Walerowski, Rybski, Fischer, Kasprzyk, Czepiec, Makuła
Nowy Ład: Gibas – Ilczuk, Kopera, Marszałek, Międlar, Bujas, Szczepan, Łudzik, Krzywda
Laga Bonito – Popalone Styki 13:2 (2:1)
(Wandasz 4, Kolasa 3, J. Kowaliński 2, Klich 2, Bartyzel 2 – Kodyra, Wiesner)
Laga Bonito: Zyguła – Burczyk, Bartyzel, Kolasa, Klich, J. Kowaliński, Wandasz, Jaskowski
Popalone Styki: Ginter – Jakubas, Król, Kodyra, Kopacz, Wiesner
Piątka kolejki: Paweł Gibas (Nowy Ład) – Kirył Tolmachov (Galactik Futsal), David Sidorchuk (Złote Chłopaki), Bartosz Nosek (Nowohucki Klub Sportowy), Norbert Wandasz (Laga Bonito)
Zawodnik kolejki: David Sidorchuk (Złote Chłopaki) – sprawił, że Złote jako pierwsza drużyna w tym sezonie pokonała Trivium Słomniki Warriors!
Puchar Ligi (półfinały):
MK Team – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 4:6 (1:3)
(Szubartowski 3, Karaś – Ścieszka 3, Suchan, Półtorak, J. Klęk)
MK Team: Stolarski – Karaś, Szubartowski, Rogowski, Gruchała, Kaczmarczyk, Szczupak, Radłowski
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Tatar – J. Klęk, Stanula, Półtorak, Ścieszka, K. Klęk, Suchan
Brotherm – Trivium Słomniki Warriors 6:2 (3:1)
(Klim 3, Świątek, Rajca, Łakomy – samobójcza – Ciszewski, Gugała)
Brotherm: Budzyń – Skałbania, Stańczyk, Rajca, Kapusta, Świątek, Klim, Burkat
Trivium Słomniki Warriors: Śliwa – Tarko, Jatczak, Gugała, Konieczny, Piwowarski, Łakomy, Kłosiński, Ciszewski
Piąty odcinek NALFwywiadu – Wojciech Curyło!
Jako ostatni materiał wideo w tym roku mamy dla Was coś naprawdę wyjątkowego – wywiad z człowiekiem który widział na żywo największa ilość spotkań w NALF. Mowa tutaj o niezrównanym Wojciechu Curyle, który nieprzerwanie od kwietnia 2011 roku sędziuje naszą ligę. Serdecznie zapraszamy na wywiad z którego dowiecie się dlaczego sędziowanie w NALF jest takie trudne, jaki boiskowy wyczyn utwkił Wojtkowi w pamięci najbardziej oraz jak zmieniał się poziom ligi na przestrzeni lat. Ponadto w wywiadzie wyjaśnienie najczęściej dyskutowanych przepisów w futsalu! Zapraszamy!
Magazyny ligowe i sankcje dyscyplinarne!
Serdecznie zapraszam na ostatnie w tym roku magazyny!
Sakncje dyscyplinarne:
Karol Michalik (Popalone Styki) – jeden mecz pauzy za czerwoną kartkę za faul taktyczny
Mykoła Petkun (eNHa) – jeden mecz pauzy za trzecią żółtą kartkę w sezonie
Trivium Słomniki Warriors i WKS Futsal Team awansują do Dywizji A! DRUG-ony wygrzebują się ze strefy spadkowej!
Dywizja A:
IGLOMEN&RodzinneRestauracje – Boanerges 3:8 (3:3)
(K. Klęk 2, Stanula – Świerad 3, D. Łęcki 2, M. Kluza, Sz. Kluza, K. Łęcki)
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Oracz – Pohl, Stanula, Sawczuk, Ścieszka, K. Klęk, Półtorak
Boanerges: Dybała – K. Łęcki, D. Łęcki, Sz. Kluza, M. Kluza, Świerad, Cebula, Bracisiewicz
Legion – Brotherm 3:8 (2:4)
(Tanskiy 2, Tretiak – Klim 4, Świątek 2, Burkat, Stańczyk)
Żółta kartka: Stańczyk (Brotherm)
Legion: D. Bahrii – Kovalenko: Tanskiy, Turov, Tretiak, S. Bahrii,
Brotherm: Budzyń – Rajca, Świątek, Klim, Skałbania, Burkat, Stańczyk
MK Team – Drink Team 5:2 (1:1)
(Szubartowski 3, Radłowski, Szczupak – K. Cholewicki, Dłubisz)
Żółta kartka: Kaczmarczyk (MK Team)
MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szczupak, Szubartowski, Warszawa, Radłowski, Kaczmarczyk, Gruchała
Drink Team: Szala – D. Rajek, M. Rajek, Lis, Włodarz, K. Cholewicki, Dłubisz, Szymaszek, Żaba
eNHa – DRUG-ony 1:4 (0:1)
(Petkun – Przesór 2, Działowy, Świderek)
Żółte kartki: Petkun i Rachwał (eNHa)
Czerwona kartka: Petkun (eNHa, 35. minuta – za drugą żółtą)
eNHa: Kisiel – Rachwał, Górka, Petkun, J. Stawiarski, T. Kopeć, Gwóźdź
DRUG-ony: Płatek – Mateusz Nowak II, Kurylak, Świderek, Przesór, Sadlak, Filipowski, Działowy
Piątka kolejki: Tomasz Płatek (DRUG-ony) – Daniel Klim (Brotherm), Mateusz Przesór (DRUG-ony), Maciej Szubartowski (MK Team), Marcin Kluza (Boanerges)
Zawodnik kolejki: Mateusz Przesór (DRUG-ony) – najskuteczniejszy przeciwko eNHa i DRUG-ony mimo wydawało się beznadziejnej sytuacji wydostają się ze strefy spadkowej.
Dywizja B:
Grupa Mistrzowska
Złote Chłopaki – WKS Futsal Team 1:4 (1:1)
(Mazur – K. Nowak 2, Fijoł, Rajczyk)
Złote Chłopaki: Renan – Kaniewski, Zatoń, Lubański, Mierzejewski, Łyduch, Mazur, Kuc
WKS Futsal Team: D. Turek – Rajczyk, Gniadek, Fijoł, Kozak, K. Nowak, Witteczek
Galactik Futsal – Trivium Słomniki Warriors 1:11 (0:4)
(Cygan – Ciszewski 3, Gugała 2, Kmita 2, Łakomy, O. Nowak, Jatczak, Jabłoński)
Galactik Futsal: Capała – Ł. Bieńczycki, Konarski, Zalewski, Cygan, Grzyb, Kałdos, Krul
Trivium Słomniki Warriors: Strzelec, Jabłoński – Łakomy, O. Nowak, Tarko, Gugała, Ciszewski, Kmita, Kłosiński, Jatczak
Grupa Spadkowa
Nowy Ład – Laga Bonito 4:4 (0:2)
(Szczepan 2, Łudzik, Marszałek – Klich 2, Bieroń, Bartyzel)
Nowy Ład: Gibas – Ilczuk, Łudzik, Krzywda, Szczepan, Bujas, Marszałek, Kopera, Międlar
Laga Bonito: Drużyński – Bieroń, Klich, Jaskowski, Kolasa, Bartyzel, Wandasz, J. Kowaliński
Nowohucki Klub Sportowy – Hattrick 4:6 (1:3)
(Totoń 3, Buczyński – Kasprzyk 2, Fischer, Czepiec, C. Turek, Rybski)
Nowohucki Klub Sportowy: Soja – F. Jachymczak, Stasiowski, Totoń, J. Jachymczak, Buczyński, Buszek
Hattrick: Gajoch – Fischer, Nesterak, Kasprzyk, Czepiec, C. Turek, Rybski
Popalone Styki – eNHa II 4:6 (0:2)
(Jakubas 2, Kodyra, Michalik – Napora 2, Socha 2, Michnowicz, Potępa)
Żółte kartki: Michalik (Popalone Styki) oraz Napora (eNHa II)
Czerwona kartka: : Michalik (Popalone Styki, 35. minuta – faul taktyczny)
Popalone Styki: Ginter – Jakubas, Pasiut, Klatka, Kopacz, Kodyra, Michalik
eNHa II: Jurasiński – Michnowicz, M. Świątek, Napora, Socha, Potępa
Piątka kolejki: Dominik Turek (WKS Futsal Team) – Oskar Nowak (Trivium Słomniki Warriors), Grzegorz Napora (eNHa II), Grzegorz Szczepan (Nowy Ład), Mikołaj Fischer (Hattrick)
Zawodnik kolejki: Dominik Turek (WKS Futsal Team) – wprowadził WKS Futsal Team do Dywizji A!
Czwarty odcinek NALFwywiadu!
Czwarty odcinek NALFwywiad gotowy! Tym razem na pytania Maćka Szubartowskiego opowie Paweł Krężołek, czyli Nasz kamerzysta, który od 2015 dokumentuje wyczyny na Estadio Handlowe i przygotowywuje dla Was skróty! Z materiału dowiecie się między innymi jak rozpoczęła się przygoda Pawła z NALF, ile czasu zajmuje przygotowanie skrótu oraz czy Paweł kiedykolwiek wystąpił w meczu ligowym. Zapraszamy!
Magazyny ligowe i sankcje dyscyplinarne
Zapraszamy na kolejną odsłonę magazynów ligowych!
Sankcje dyscyplinarne:
Wasyl Khulla (eNHa) – jeden mecz pauzy za 3. żółtą kartkę w sezonie
Grzegorz Rogowski (MK Team) – jeden mecz pauzy za 3. żółtą kartkę w sezonie
Brotherm o krok od mistrzostwa, Trivium Słomniki Warriors o krok od awansu!
Dywizja A:
Brotherm – MK Team 10:2 (5:0)
(Klim 4, Burkat 2, Świątek 2, Rajca, Szubartowski – samobójcza – Karaś, Szubartowski)
Żółta kartka: Rogowski (MK Team)
Brotherm: Budzyń – Burkat, Klim, Stańczyk, Rajca, Skałbania, Świątek, Kapusta
MK Team: Jamka – Warszawa, Szymoniak, Kaczmarczyk, Radłowski, Gruchała, Szczupak, Rogowski, Szubartowski, Karaś
Legion – eNHa 8:2 (4:1)
(Tretiak 4, Turov 3, Kovalenko – Khulla, T. Kopeć)
Żółta kartka: Khulla (eNHa)
Legion: D. Bahrii – S. Bahrii, Kovalenko, Turov, Tretiak, Skoryk, Sadovyi
eNHa: Kisiel – Górka, Światłoń, Buczak, Khulla, T. Kopeć, Urbanowicz
Drink Team – Boanerges 3:10 (2:6)
(K. Cholewicki 2, Żaba – K. Łęcki 3, Świerad 3, Cebula 2, Bracisiewicz 2)
Drink Team: Włodarz, K. Cholewicki, Lis, M. Rajek, Szymaszek, Żaba
Boanerges: Dybała – Sz. Kluza, D. Łęcki, K. Łęcki, Cebula, Świerad, Bracisiewicz
IGLOMEN&RodzinneRestauracje – DRUG-ony 6:5 (4:2)
(Stanula 2, K. Klęk 2, Półtorak, Ścieszka – Sadlak 2, Pietrańczyk, Świderek, Kurylak)
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: J. Klęk – Stanula, Półtorak, Ścieszka, K. Klęk, Polachow
DRUG-ony: Płatek – Skiba, Kurylak, Świderek, Sadlak, Pietrańczyk
Piątka kolejki: Dmytro Bahrii (Legion) – Ilia Turov (Legion), Michał Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Daniel Klim (Brotherm), Szymon Kluza (Boanerges)
Zawodnik kolejki: Daniel Klim (Brotherm) – w końcówce sezonu złapał kierownicę Brothermu, wrzucił szósty bieg i wyprowadził swoją drużynę na ostatnią prostą do Mistrzostwa.
Dywizja B:
Grupa Mistrzowska
WKS Futsal Team – Galactik Futsal 5:0, walkower
D. Turek – Rajczyk, Gębski, Stokłosa, Fijoł, Kozak, Pytailo, Maciasz
Goście nie stawili się na meczu.
Trivium Słomniki Warriors – Żarłacze 20:1 (6:0)
(Ciszewski 5, Kmita 4, Łakomy 3, Piwowarski 3, Konieczny 3, Jatczak, O. Nowak – D. Janiszyn)
Trivium Słomniki Warriors: Jabłoński – Konieczny, Piwowarski, Kłosiński, O. Nowak, Kmita, Jatczak, Łakomy, Ciszewski
Żarłacze: Dzięgiel – Antoszewski, N. Kopeć, Wieszeniewski, K. Janiszyn, D. Janiszyn, Zając
Grupa Spadkowa
Nowohucki Klub Sportowy – Nowy Ład 6:7 (2:4)
(Totoń 2, J. Jachymczak 2, A. Jachymczak, F. Jachymczak – Łudzik 2, Marszałek 2, Szczepan, Bujas, Stasiowski – samobójcza)
Nowohucki Klub Sportowy: Soja – F. Jachymczak, A. Jachymczak, Stasiowski, Totoń, Kotyza, J. Jachymczak, Buczyński
Nowy Ład: Gibas – Ilczuk, Międlar, Szczepan, Kopera, Łudzik, Marszałek, Bujas, Kapuścik, Krzywda
eNHa II – Laga Bonito 4:13 (0:5)
(Socha 2, J. Stawiarski, M. Świątek – Wandasz 3, Klich 3, Filipowicz, 2, Kolasa 2, Bartyzel, Wiszniewski – samobójcza, Krężołek – samobójcza)
eNHa II: Jurasiński – Michnowicz, Krężołek, Świątek, Wiszniewski, Potępa, J. Stawiarski, Strzeszkowski, Socha
Laga Bonito: Frączak – Bartyzel, Bieroń, Klich, Kolasa, J. Kowaliński, Wandasz, Filipowicz
Hattrick – Popalone Styki 3:1 (1:1)
(C. Turek, Makuła, Nesterak – Michalik)
Żółta kartka: Fischer (Hattrick)
Hattrick: Gajoch – C. Turek, Rybski, Makuła, Walerowski, Fischer, Czepiec, Kasprzyk, Nesterak
Popalone Styki: Ginter – Michalik, Jakubas, Kopacz, Wiesner, Rzemiński, Pasiut, Król, Klatka, Kodyra
Piątka kolejki: Piotr Jabłoński (Trivium Słomniki Warriors) – Piotr Ciszewski (Trivium Słomniki Warriors), Grzegorz Szczepan (Nowy Ład), Kacper Kasprzyk (Hattrick), Jan Klich (Laga Bonito)
Zawodnik kolejki: Piotr Ciszewski (Trivium Słomniki Warriors) – najlepszy rewolwerowiec w strzelaninie, którą Wojownicy zrobili Żarłaczom.
Puchar Ligi (Ćwierćfinał)
Brotherm – DRUG-ony 8:2 (4:0)
(Świątek 2, Klim 2, Budzyn 2, Stańczyk, Skałbania – Pierańczyk, Sadlak)
Brotherm: Budzyn – Burkat, Klim, Stańczyk, Rajca, Skałbania, Świątek, Kapusta
DRUG-ony: Płatek – Kurylak, Świderek, Pietrańczyk, Sadlak, Filipek