Opoznienia

Z racji faktu, ze jestem w delegacji aktualizacje strony i magazyny pojawia sie dopiero w weekend. Przepraszam za niedogodnosci.

Żarłacze w gazie!

Dywizja A:

 

DRUG-ony – Złote Chłopaki 6:1 (2:0)

(Rogóż 2, Rodriguez, Skiba, Kurylak, Ślusarczyk – Dzikowski)

Żółta kartka: Płatek (DRUG-ony)

DRUG-ony: Płatek – Rodriguez, Rogóż, Skiba, Dębski, Kurylak, Ślusarczyk, Działowy, Świderek

Złote Chłopaki: Pieczonka – Dzikowski, Mierzejewski, Łyduch, Kaniewski, Gnutek, Barbacki, Skórzecki

 

AZS Collegium Medicum UJ – MK Team 2:6 (1:4)

(Sierny 2 – Szubartowski 2, Kępka 2, Doniec, Kępka)

Żółte kartki: Doniec i Jurczyk (MK Team)

AZS Collegium Medicum UJ: Strug – Golonka, Surdacki, Cempa, Sierny, Poremba, Banaczyk, Ginter

MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Kępka, Jurczyk, Wątek, Warszawa, Grabiec, Kułaga

 

Czyste Buty – Microtec 3:3 (1:2)

(M. Kluza 2, Gruszecki – Bonek 2, Walczyk)

Żółta kartka: Wandasz (Microtec)

Czyste Buty: Dybała – D. Kluza, Fanderrowski, Sz. Kluza, Gruszecki, D. Łęcki, D. Kluza

Microtec: Pawlik – Mularczyk, Czepirski, Kociński, Wojciechowski, Musiał, Walczyk, Bonek, Wandasz, J. Kowaliński, B. Kowaliński

 

Drink Team – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 1:7 (0:2)

(P. Cholewicki – Ścieszka 4, Połomski 2, Otrębski)

Drink Team: Szala – P. Cholewicki, Włodarz, Lis, Rajek, Żaba

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Palion, W. Kopacz – Połomski, Piwowarczyk, Pohl, Ścieszka, Ogonek, Klęk, Otrębski, Khulla

 

Piątka kolejki: Tomasz Płatek (DRUG-ony) – Rafał Bonek (Microtec), Maciej Szubartowski (MK Team), Marcin Kluza (Czyste Buty), Michał Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje)

Zawodnik kolejki: Marcin Kluza (Czyste Buty) – uratował punkt Mistrzowi Nowej Huty

 

Dywizja B:

 

Pumas Kraków – Żarłacze 4:9 (1:4)

(Żurek, Wojtych, Pyciak, Marczak – D. Janiszyn 5, Kopeć 2, Hańderek, Czajczyk)

Żółta kartka: Kopeć (Żarłacze)

Pumas Kraków: Żurek, Wojtych, Pyciak, Konopka, Marczak, Nowak, Leśniak, Dadouch

Żarłacze: Dzięgiel – Hańderek, Kopeć, Panek, D. Janiszyn, K. Janiszyn, Wieszeniewski, Antoszewski, Połubiński, Czajczyk

 

eNHa – Wataha 8:3 (2:2)

(Ludwig 2, Piskorz 2, Górka 2, Warszycki, Kubior – Śnieżek 2, Tomczyk)

Żółta kartka: Czaja (eNHa)

eNHa: P. Gibas – Warszycki, Kubior, Górka, Piskorz, Długosz, Czaja, Kasperczyk, Ludwig

Wataha: Gąsior – Ilczuk, Bielski, Stepaniak, Bodziony, Tomczyk, Ignasik, Śnieżek

 

Venatores FC – Popalone Styki 7:1 (5:0)

(Witek 3, Broński 2, Michnowicz, Królikowski – Michalik)

Venatores FC: Sapuła – Zimowski, Królikowski, Michnowicz, Witek, Broński, Pakuła, Świątek, M. Kopacz

Popalone Styki: Suchanek – Szlag, M. Gal, J. Gal, Michalik, Piszczek, Uroda, Pasiut, Kieblesz

 

Hattrick – Team One 4:4 (1:1)

(Gruszczyński 2, Górski, Liberka – Karpeta 2, Zygmunt, Wolan)

Hattrick: Gajoch, Czernik – Janowicz, Mikrut, Walerowski, Górski, Gruszczyński, Liberka, Makuła

Team One: Markiewicz – Wyporski, Wolan, Karpeta, Zygmunt, Da Sousa, Maghalaes

 

Piątka kolejka: Michał Gajoch (Hattrick) – Dariusz Janiszyn (Żarłacze), Norbert Czaja (eNHa), Mirosław Witek (Venatores FC), Paweł Wolan (Team One)

Zawodnik kolejki: Dariusz Janiszyn (Żarłacze) – 13 bramek w 3 meczach, to robi wrażenie.

IGLOMEN lepszy w pojedynku Wicemistrza z Mistrzem

Dywizja A

IGLOMEN&RodzinneRestauracje – Czyste Buty 5:1 (0:1)

(Ścieszka 2, Pohl, Połomski, Klęk – Gruszecki)

Żółta kartka: D. Łęcki (Czyste Buty)

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Palion – W. Kopacz, Klęk, Piwowarczyk, Połomski, Khulla, Pohl, Ścieszka

Czyste Buty: Dybała – D. Łęcki, Cebula, Gruszecki, Fanderowski, Sz. Kluza, D. Kluza, Turlej

 

MK Team – Drink Team 7:2 (3:1)

(Szubartowski 2, Jurczyk 2, Karaś, Kępka, Warszawa – Rajek, Ordonez)

MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Kępka, Wątek, Jurczyk, Warszawa, Kułaga, Grabiec

Drink Team: Szala – Paciora, Rajek, Lis, Włodarz, Ordonez, Krężel, Palonek, Żaba

 

Microtec – DRUG-ony 3:4 (0:2)

(Walczyk 2, J. Kowaliński – Działowy 2, Rogóż 2)

Microtec: Drużyński – Czepriski, Mularczyk, Kociński, J. Kowalińśki, Musiał, B. Kowaliński, Wojciechowski, Walczyk, Wandasz

DRUG-ony: Płatek – Rodrigues, Rogóż, Kurylak, Ślusarczyk, Działowy

 

Dywizja B

FC Wataha – Pumas Kraków 4:8 (4:3)

(Śnieżek 2, Tomczyk, Bielski – Grochalski 3, Marczak 2, Nowak 2, Dadouch)

FC Wataha: Bielski, Ilczuk, Ignasik, Tomczyk, Śnieżek, Bodziony

Pumas Kaków: Kapela – Konopka, Dadouch, Wojtych, Nowak, Grochalski, Pyciak, Leśniak

 

Żarłacze – Hattrick 6:5 (1:3)

(D. Janiszyn 4, Czajczyk, Kopeć – Barański 2, Janowicz 2, Gruszczyński)

Żarłacze: Dzięgiel – K. Janiszyn, D. Janiszyn, Kopeć, Wieszeniewski, Antoszewski, Czajczyk, Panek, Wróblewski

Hattrick: Gajoch – Walerowski, Mikrut, Barański, Górski, Janowicz, Rybski, Gruszczyński, Makuła

 

Team One – Venatores FC 5:4 (2:1)

(Karpeta 2, Sobczyk, de Sousa, Magalhaes – Michnowicz, Broński, Witek, M. Kopacz)

Żółte kartki: Markiewicz (Team One) oraz Maciejaszek (Venatores FC)

Team One: Markiewicz – Zygmunt, Wyporski, Sobczyk, Karpeta, de Sousa, Magalhaes

Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, Broński, Witek, Maciejaszek, Zimowski, D. Mroczek, Królikowski, M. Kopacz, Świątek

 

Popalone Styki – eNHa 2:10 (1:2)

(Michalik, M. Gal – Czaja 3, Ciuruś 3, Krajewski 2, Wichnik, Górka)

Żółte kartki: Suchanek (Popalone Styki) oraz Szczepańśki (eNHa)

Popalone Styki: Suchanek – Uroda, Michalik, J. Gal, M. Gal, Szlag, Pasiut

eNHa: P. Gibas – Górka, Warszycki, Wochnik, Czaja, Krajewski, Szczepańśki, Ciuruś

 

Piątka kolejki: Maciej Dzięgiel (Żarłacze) – Krystian Grochalski (Pumas Kraków), Dariusz Janiszyn (Żarłacze), Bartosz Karpeta (Team One), Rafał Ciuruś (eNHa)

Zawodnik kolejki: Bartosz Karpeta (Team One) – zwycięska bramka równo z syreną

 

Zaległy mecz 1. kolejki

Team One – Popalone Styki 16:6 (8:2)

(Zygmunt 7, Karpeta 4, Sobczyk 3, Oussouss 2 – Michalik 3, Suchanek, Uroda, M. Gal)

Team One: Markiewicz – Karpeta, Zygmunt, Sobczyk, Wolan, Wyporski, Oussouss

Popalone Styki: Suchanek – Michalik, Pasiut, Uroda, Piszczek, M. Gal, Szlag

 

Piątka pierwszej kolejki: Szymon Zimowski (Venatores FC) – Dariusz Nowak (Pumas Kraków), Dariusz Janiszyn (Żarłacze), Bartosz Karpeta (Team One), Andrzej Barański (Hattrick)

Zawodnik kolejki: Szymon Zimowski (Venatores FC) – warto było czekać sześć lat by Venatores FC wystąpiło w jednolitych strojach i to TAKICH strojach

 

 

Gwiazdy Dywizji B lepsze od Gwiazd Dywizji A!

Gwiazdy Dywizji A – Gwiazdy Dywizji B 3:10 (0:6)

(Rogóż, M. Kluza, Piwowarczyk – J. Kowaliński 3, Zygmunt 3, Wandasz 2, Gruszczyński, P. Cholewicki)

Gwiazdy Dywizji A: Płatek – Ciuśniak, Rogóż, M. Kluza, Piwowarczyk, Karaś, Szubartowski, Ślusarczyk

Gwiazdy Dywizji B: P. Gibas, Szala – P. Cholewicki, J. Kowaliński, Gruszczyński, Wandasz, Zygmunt

 

Dywizja A:

 

IGLOMEN&RodzinneRestauracje – Microtec 3:2 (2:1)

(Khulla, Połomski, Piwowarczyk – Wadasz, Kociński)

Żółte   kartki: Mularczyk oraz bonek (obaj Microtec)

IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Palion, W. Kopacz – Khulla, Połomski, Piwowarczyk, Ścieszka, M. Knapik, Pohl

Microtec: Drużyński – Mularczyk, Musiał, Wojciechowski, Walczyk, Bonek, Skowron, J. Kowaliński, Wandasz, Kociński

 

Czyste Buty – MK Team 1:0 (0:0)

(M. Kluza)

Czyste Buty: Dybała – Sz. Kluza, M. Kluza, Gruszczyński, Cebula, D. Łęcki, Fanderowski

MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Kępka, Jurczyk, Wątek, Warszawa, Grabiec, Kułaga, Goraj

 

Piątka kolejki zostanie podana po rozegraniu przełożonych spotkań

 

Dywizja B:

 

Venatores FC – Żarłacze 6:6 (3:1)

(Witek 2, Babicz 2, Broński, Michnowicz – D. Janiszyn 4, K. Janiszyn, Hańderek)

Venatores FC: Zimowski – Witek, Broński, Chowaniec, Michnowicz, Świątek, Babicz, D. Mroczek, M. Kopacz

Żarłacze: Dzięgiel – Wieszeniewski, Panek, Kopeć, Antoszewski, D. Janiszyn, K. Janiszyn, Połubiński, Hańderek, Czajczyk

 

Hattrick – Wataha 8:4 (3:2)

(Barański 3, Klimczyk, Gruszczyński, Rybski, Bałchan, Makuła – Ciuśniak, Bielski, Ilczuk, Bodziony)

Hattrick: Klimczyk – Barański, Gruszczyński, Rybski, Mikrut, Janowicz, Bałchan, Makuła

Wataha: Gąsior – Bartusiak, Ciuśniak, Stepaniak, Bielski, Ilczuk, Tomczyk, Ignasik, Bodziony

 

Pumas Kraków – eNHa 7:2 (3:2)

(Dadouch 2, Żurek, Wojtych, Wcisło, D. Nowak, Warszycki – samobójcza – Wochnik, Kubior)

Żółta kartka: Warszycki (eNHa)

Pumas Kraków: Osiecki – Żurek, Wojtych, Pyciak, Konopka, Wcisło, Dadouch, D. Nowak

eNHa: P. Gibas – Górka, Ludwig, Wochnik, Długosz, Czaja, Warszycki, Kubior

 

Piątka kolejki zostanie podana po rozegraniu przełożonego spotkania

 

Opisy dziś lub jutro w formie videobloga

Terminarze gotowe, Puchar Ligi rozlosowany

Terminarze na całe rozgrywki są już gotowe. Rozlosowałem również Puchar Ligi, zapis video z losowania wrzucę na YT jeśli pojawią się podejrzenia o ciepłe kule (hue, hue)

Mam nadzieję, że wszyscy są niezadowoleni z terminarza w równym stopniu

Terminarz na pierwsze dwie kolejki

Poniżej zamieszczam terminarz na pierwsze dwie kolejki. Ułożenie całości jak zawsze pochłonie masę ofiar i czasu, ale chcę byście już dziś zaplanowali sobie wrzesień. Gdy cały terminarz będzie gotowy to pojawi się w odpowiednich zakładkach na stronie

18 września (środa)

20.00 Mecz Gwiazd (boisko A), Venatores FC – Żarłacze (boisko B)

20.45 Czyste Buty – MK Team (boisko A), IGLOMEN&RodzinneRestauracje – Microtec (boisko B)

21.30 Hattrick – WATAHA (boisko A), Pumas Kraków – eNHa (boisko B)

24 września (wtorek)

20.00 Team One – Popalone Styki

20.45 WATAHA – Pumas Kraków

25 września (środa)

20.00 GLOMEN&RodzinneRestauracje – Czyste Buty, Żarłacze – Hattrick

20.45 MK Team – Drink Team, Team One – Venatores FC

21.30 Microtec – DRUG-ony, Popalone Styki – eNHa