Zapraszam do zapoznania się z magazynami ligowymi! Info o Pucharze Polski już wkrótce!
Sankcje dyscyplinarne:
Mykoła Petkun (eNHa) – jeden mecz pauzy za 3. żółtą kartkę w rozgrywkach
Zapraszam do zapoznania się z magazynami ligowymi! Info o Pucharze Polski już wkrótce!
Sankcje dyscyplinarne:
Mykoła Petkun (eNHa) – jeden mecz pauzy za 3. żółtą kartkę w rozgrywkach
Dywizja B:
WKS Futsal Team – Popalone Styki 13:4 (5:1)
(Maciasz 6, Kubior 3, Fijoł 3, Kuska – Michalik, Klatka, Dawid Mirek II, Rzemiński)
WKS Futsal Team: Świerczyński, Dudek, Kuska, Fijoł, Kubior, Maciasz
Popalone Styki: Jakubas, Michalik, Pasiut, Klatka, K. Ogorzałek, Regiec, Dawid Mirek II, Rzemiński
Elefanti – Nowy Ład 11:5 (5:3)
(Klim 4, D. Janiszyn 3, Szymański 2, K. Janiszyn, Dąbrowski – Kapuscik 2, Bujas 2, Sokołowski)
Żółta kartka: Bujas (Nowy Ład)
Elefanti: Strug – Ławrowski, Klim, D. Janiszyn, K. Janiszyn, Dąbrowski, Szymański
Nowy Ład: Gibas – Kopera, Ilczuk, Pytlakowski, Kapuścik, Bujas, Szczepan, Sokołowski
Żarłacze – Hattrick 1:9 (0:4)
(Grabowski – Chachlowski 3, Makuła 3, Turek 2, Nesterak)
Żarłacze: Dzięgiel, Ofiarski – Wieszeniewski, P. Szymański, Hańderek, Antoszzewski, Grabowski, Ćwięczek, Sychta, N. Kopeć, Połubiński
Hattrick: Gajoch – Mikrut, Makuła, Walerowski, Nesterak, Turek, Kielar, Chachlowski
eNHa – Gross Garden 6:4 (4:2)
(Krężołek 2, T. Kopeć 2, Urbanowicz 2 – Zając 2, Kot, Piasecki)
eNHa: Kisiel – Warszycki, Krężołek, T. Kopeć, Petkun, Urbanowicz, Rachwał, Rzeszótko
Gross Garden: Gross – Dulemba, Szewc, Zając, Janus, Piasecki, Kot, Krzemień
Lajkoniki – Złote Chłopaki 11:2 (6:1)
(Sidorhuk 4, Karcz 2, Wołk 2, Czepiec, Franczyk, Kaniewski – samobójcza – Mierzejewski, Mazur)
Żółta kartka: Sidorhuk (Lajkoniki)
Lajkoniki: Jurasiński – Franczyk, Mateusz Sikora II, Czepiec, Pasich, Sidorhuk, Karcz, Wołk
Złote Chłopaki: Obłąk – Kaniewski, Gnutek, Mierzejewski, Dziurdzia, Mazur, Łyduch, Barbacki, Rybka
Ukraine – JRU Futsal 10:3 (3:1)
(Tanskiy 4, Serhiienko 2, Turov 2, Kysylytsia, Matsiuk – J. Kowaliński 2,Burczyk)
Żółte kartki: Serhiienko (Ukraine) oraz Stępniak (JRU Futsal)
Ukraine: D. Bahrii – Turov, Kysylytsia, Tanskiy, Matsiuk, Serhieenko, Nazarov
JRU Futsal: Drużyński – Burczyk, Jaskowski, J. Kowaliński, B. Kowaliński, Klich, Menczyk, Kolodiazhnyi, Stępniak
Piątka kolejki: Michał Gajoch (Hattrick) – Tomasz Kopeć (eNHa), Denis Tanskiy (Ukraine), Dariusz Janiszyn (Elefanti), Jakub Maciasz (WKS Futsal Team)
Zawodnik kolejki: Denis Tanskiy (Ukraine) – kolejny świetny mecz, który nieuchronnie przybliża Ukraine do pierwszej czwórki.
Puchar Ligi (1/8 finału)
AZS UEK Kraków – Drink Team 8:4 (5:2)
(Polak 4, Apostolski, Gubała, Bartczak, Wuwer – P. Cholewicki 2, Rajek, Dziarmaga – samobójcza)
AZS UEK Kraków: Corredera – Apostolski, Gubała, Polak, Bartczak, Wuwer, Dziarmaga
Drink Team: Szala – K. Cholewicki, Światłoń, Żaba, P. Cholewicki, Rajek, Włodarz
Venatores FC – Brotherm 7:14 (4:7)
(Socha 2, Kałkus 2, Kozieł 2, J. Bielach – Światek 5, Miśkowicz 4, Kapusta 3, Maciuszek, Skałbania)
Venatores FC: Sapuła – T. Bielach, J. Bielach, Socha, Kałkus, Adamski, M. Kopacz, K. Stawiarski, Kozieł
Brotherm: Hamryszczak – Kapusta, Miśkowicz, Świątek, Maciuszek, Skałbania
WKS Futsal Team – MK Team 2:6 (1:2)
(Kozak, Fijoł – Szubartowski 2, Radłowski 2, Karaś, Doniec)
Żółta kartka: Rogowski (MK Team)
WKS Futsal Team: Ślusarski – Ropa, Maciasz, Rajczyk, Kozak, Fijoł
MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Warszawa, Szczupak, Radłowski
Elefanti – Złote Chłopaki 9:6 (6:4)
(Klim 6, Szymański 3 – Mazur 3, Mierzejewski, Łyduch, Barbacki)
Żółta kartka: Klim (Elefanti)
Elefanti: Wiecheta – Szymański, Florek, Micuda, Klim
Złote Chłopaki: Barbacki, Łyduch, Rybka, Gnutek, Mierzejewski, Mazur, Kaniewski, Dziurdzia
Ukraine – Sparta Kraków 6:2 (3:1)
(Turov 2, Nazarov 2, Serhiienko, Kotyk – Kalisz 2)
Żółte kartki: Kysylytsia (Ukraine) oraz Gruchała (Sparta Kraków)
Ukraine: D. Bahrii – S. Bahrii, Kysylytsia, Matsiuk, Nazarov, Sierhiienko, Turov, Kotyk
Sparta Kraków: Mroczek – Grabiec, Lachowicz, Gruchała, Lehmann, Kalisz, A. Kaczmarczyk
IGLOMEN&RodzinneRestauracje – Hattrick 5:8 (2:2)
(Ścieszka 3, Ochel, Pohl – Walerowski 2, Janowicz 2, Turek 2, Nesterak, Makuła)
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Flank – Pohl, W. Kopacz, Ochel, Stanula, K. Klęk, Ścieszka
Hattrick: Gajoch – Mikrut, Makuła, Walerowski, Janowicz, Turek, Nesterak
Boanerges – Nowy Ład 15:5 (4:2)
(M. Kluza 7, K. Łęcki 5, Cebula, Gruszecki, D. Łęcki – Ilczuk 2, Kapuścik, Kopera, Sokołowski)
Żółte kartki: K. Łęcki (Boanerges) oraz Sokołowski (Nowy Ład)
Boanerges: Rozmus – D. Łęcki, Cebula, Gruszecki, K. Łęcki, M. Kluza
Nowy Ład: Gibas – Szczepan, Sokołowski, Kopera, Kapuścik, Ilczuk
eNHa – DRUG-ony 3:3 (1:2) karne 2:1
(T. Kopeć 2, Koers – Rogóż 2, W. Ślusarczyk)
Karne: 0-0 Działowy (Kisiel obronił), 1-0 Górka, 1-1 Sadlak, 2-1 Urbanowicz, 2-1 Świderek (słupek)
eNHa: Kisiel – Rachwał, Górka, T. Kopeć, Rzeszótko, Petkun, Koers, Warszycki, Urbanowicz
DRUG-ony: Płatek – Rogóż, Kurylak, Świderek, Sadlak, Działowy, W. Ślusarczyk, Dębski
Rozlosowane zostały grupy eliminacji Pucharu Polski, które odbędą się 19 listopada w Łapczycy (o, dokładnie to tu!) Mecze w fazie grupowej będą trwać 12 minut, a w pucharowej 15 minut. Do fazy pucharowej przechodzą dwa najlepsze zespoły oraz dwa najlepsze zespoły z trzecich miejsc. Transmisje z meczów naszych drużyn na kanale Ligi!
Grupa A (iSprzęt, AZS UP Kraków, Żółci, Naprzód Sobolów)
Grupa B (NALF II, Wiślanie Wola Przemykowska, Krawczyk Team, Rzezawa Team)
10:30 NALF II – Wiślanie Wola Przemykowska
10:44 Krawczyk Team – Rzezawa Team
10:58 Rzezawa Team – NALF II
11:12 Wiślanie Wola Przemykowska – Krawczyk Team
11:26 Krawczyk Team – NALF II
11:40 Rzezawa Team – Wiślanie Wola Przemykowska
Grupa C (NALF I, Parkers, Błękitni Krzeczów, Św. Paweł)
12:00 NALF I – Parkers
12:14 Błękitni Krzeczów – Św. Paweł
12:28 Św. Paweł – NALF I
12:42 Parkers – Błękitni Krzeczów
12:56 Błękitni Krzeczów – NALF I
13:10 Św. Paweł – Parkers
Ćwierćfinały:
13:30 I 1A – 2B
13:50 II 1B – 2C
14:10 III 1C – 3?
14:30 IV 2A – 3?
Półfinały:
15:00 I – III
15:20 II – IV
15:45 Mecz o 3 miejsce
16:10 Finał
Zapraszam do obejrzenia magazynów ligowych!
Bardzo proszę by zawodnicy, którzy wystąpią w turnieju eliminacyjnym Pucharu Polski potwierdzili mi czy wystąpią w sparingach 14 listopada (NALF I o 21.30, a NALF II o 22.15)
Jak będę znał terminarz i podział na grupy turnieju PP to info pojawi się na stronie.
Dywizja A:
Boanerges – MK Team 5:1 (3:0)
(M. Kluza 3, K. Łęcki 2 – Doniec0
Żółte kartki: Gruszecki i D. Łęcki (Boanerges) oraz Doniec (MK Team)
Boanerges: Rozmus – M. Kluza, D. Kluza, Sz. Kluza, D. Łęcki, K. Łęcki, Gruszecki, Michał Nowak, Markowski
MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Nawrot, Rogowski, Radłowski, Goraj, Szczupak, Tarnopolski
Brotherm – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 6:2 (2:1)
(Świątek 5, Rajca – Stanula, Ogonek)
Żółta kartka: Skałbania (Brotherm)
Brotherm: Hamryszczak – Rajca, Świątek, Kapusta, Skałbania, Miśkowicz, Kowalski
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Flank – Ochel, Pohl, Stanula, Ogonek
Sparta Kraków – DRUG-ony 3:9 (1:4)
(Gruchała, Kalisz, A. Kaczmarczyk – Działowy 3, W. Ślusarczyk 2, Sadlak 2, Rogóż, Filipowski)
Sparta Kraków: Dudzik – Gruchała, Lachowicz, Lehmann, Gołąb, Kalisz, Matuszczyk, A. Kaczmarczyk
DRUG-ony: Płątek – Rogóż, Zaczyk, Kurylak, Filipowski, Świderek, Sadlak, Działowy, W. Ślusarczyk
Drink Team – AZS UEK Kraków 2:3 (0:1)
(Rajek, Piwowarczyk – Irzyk, Kałdos, K. Grzyb)
Drink Team: Szala – Rajek, P. Cholewicki, K. Cholewicki, Włodarz, Żaba, Dłubisz, Piwowarczyk
AZS UEK Kraków: Irzyk – Bartczak, Wuwer, Kałdos, K. Grzyb
Piątka kolejki: Mariusz Rozmus (Boanerges) – Marcin Kluza (Boanerges), Damian Świątek (Brotherm), Jakub Działowy (DRUG-ony), Mateusz Wuwer (AZS UEK Kraków)
Zawodnik kolejki: Marcin Kluza (Boanerges) – doskonale regulował tempo meczu z MK Teamem po którym Boanerges mogą patrzeć tylko w górę tabeli.
Dywizja B:
JRU Futsal – Gross Garden 2:9 (1:3)
(Burczyk, B. Kowaliński – Dulemba 3, Pączek 3, Rzepecki 2, Ryś)
JRU Futsal: Drewienkiewicz – Klich, B. Kowaliński, Burczyk, Kolodiazhnyi, Grabski, Stępniak, Jaskowski, Bieroń
Gross Garden: Gross – Dulemba, Pączek, Rzepecki, Krzemień, Zając, Ryś
Złote Chłopaki – Venatores FC 3:1 (1:0)
(Gnutek 2, Mierzejewski – Kozieł)
Żółta kartka: Dziurdzia (Złote Chłopaki)
Złote Chłopaki: Obłąk – Kaniewski, Gnutek, Dziurdzia, Mierzejewski, Łyduch, Karpeta, Barbacki, Mazur
Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, K. Stawiarski, M. Kopacz, Królikowski, Bielach, Napora, Kozieł
Nowy Ład – WKS Futsal Team 11:2 (2:0)
(Sokołowski 5, Bujas 3, Szczepan, Kopera, Pytlakowski – Kuska)
Nowy Ład: Gibas – Bujas, Szczepan, Sokołowski, Kopera, Kapuścik, Pytlakowski, Ilczuk
WKS Futsal Team: Kubior, Świerczyński, Kuska, Maciasz, Stokłosa
Hattrick – Ukraine 6:8 (1:3)
(Rybski 2, Barański 2, Makuła, Walerowski – Tanskyi 4, Serhiienko 2, Kysylytsia, Matsiuk)
Hattrick: Gajoch – Mikrut, Turek, Rybski, Barański, Makuła, Walerowski
Ukraine: D. Bahrii – S. Bahrii, Nazarov, Tanskyi, Serhiienko, Kysylytsia, Matsiuk
Popalone Styki – Lajkoniki 2:14 (1:5)
(Michalik, Rzemiński – Franczyk 3, Karcz 3, Kil 2, Mateusz Sikora II 2, Czepiec 2, Wołk, Pasich)
Popalone Styki: Suchanek – Michalik, Klatka, Jakubas, Regiec, Pasiut, Rzemiński
Lajkoniki: Jurasiński – Kil, Pasich, Czepiec, Franczyk, Mateusz Sikora II, Wołk, Karcz
Elefanti – eNHa 15:6 (5:1)
(Kim 7, Burkat 4, D. Janiszyn 3, Ławrowski – Petkun 2, Chromik, Rzeszótko, Warszycki, Urbanowicz)
Żółta kartka: Petkun (eNHa)
Elefanti: Stochel – Klim, D. Janiszyn, K. Janiszyn, Burkat, Ławrowski
eNHa: Kisiel – Warszycki, Urbanowicz, Górka, Rzeszótko, Rachwał, Petkun, Sazanov, Chromik
Piątka kolejki: Paweł Gibas (Nowy Ład) – Mateusz Franczyk (Lajkoniki), Daniel Klim (Elefanti), Denis Tanskyi (Ukraine), Rafał Gnutek (Złote Chłopaki)
Zawodnik kolejki: Denis Tanskyi (Ukraine) – z maczu na mecz co raz lepszy. Tym zapewnił trzy punkty w arcyważnym spotkaniu z Hattrickiem.
Znamy już kadrę pierwszej i drugiej reprezentacji NALF, która będzie reprezentować Naszą ligę na turnieju eliminacyjnym Pucharu Polski, który odbędzie się 19 listopada w Łapczycy!
NALF I:
Bramkarze: Marek Hamryszczak (Brotherm), Krzysztof Szala (Drink Team)
Zawodnicy pola: Mateusz Kapusta, Damian Świątek, Tomasz Skałbania (wszyscy Brotherm), Maciej Szubartowski, Dominik Karaś (obaj MK Team), Robert Dąbrowski, Daniel Klim (obaj Elefanti), Tomasz Bielach (Venatores FC)
NALF II:
Bramkarz: Paweł Gibas (Nowy Ład)
Zawodnicy pola: Dawid Urbanowicz, Tomasz Kopeć, Marcin Rzeszótko (wszyscy eNHa), Dawid Jaskowski (JRU Futsal), Maksym Dębski (DRUG-ony), Dawid Michnowicz (Venatores FC), Krystian Rzemiński (Popalone Styki), Adam Żaba (Drink Team)
W ramach przygotowań zostaną jedynie rozegrane sparingi z DRUG-onami 14 listopada. O 21.30 zagra NALF I, a o 22.15 NALF II. Proszę o potwierdzenia czy dacie radę zagrać w sparingu. Pamiętajcie proszę o zrzutce na wpisowe i transmisję (50 zł, nr konta na stronie ligi w zakładce kontakt)
19 listopada 2022 w Łapczycy odbędzie się turniej eliminacyjny Pucharu Polski w futsalu i wzorem lat poprzednich kompletuję reprezentację Ligi na ten turniej! Docelowo chciałbym wystawić dwie drużyny, więc potrzeba 20 śmiałków (4 bramkarzy i 16 graczy pola), którzy już wiedzą, że 19 listopada w sobotę dadzą radę zagrać w Łapczycy. Jeśli chcesz zaprezentować ligę to musisz:
Na zgłoszenia czekam do 6 listopada (niedziela) do 20.00, ale nie czekajcie proszę do ostatniej chwili ze zgłoszeniem. W ramach przygotowań chciałbym rozegrać sparing 14 listopada w godzinach 21.30-23.00, będzie też opcja przeprowadzenia treningu 8 listopada.
Pracuję również nad pozyskaniem sponsora na Puchar Polski, ale jeśli ktoś z Was ma namiar na kogoś, kto by się podjął sponsorowania to bardzo proszę o kontakt.
W turnieju nie mogą wystąpić zawodnicy zgłoszeni do rozgrywek ogólnopolskich w futsalu.
Zapraszam do obejrzenia nowych magazynów ligowych!
Sankcje dyscyplinarne:
Bartosz Fijoł (WKS Futsal Team) – jeden mecz pauzy za czerwoną kartkę za akcję ratunkową
Tomasz Rajczyk (WKS Futsal Team) – dwa mecze pauzy za czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie
Łukasz Szymański (Elefanti) – jeden mecz pauzy za trzecią żółtą kartkę w rozgrywkach
Dywizja A:
IGLOMEN&RodzinneRestauracje – Drink Team 5:2 (4:0)
(Stanula 2, Ochel, Pohl, Pancerz – K. Cholewicki, Dłubisz)
Żółte kartki: Knapik (IGLOMEN&RodzinneRestauracje) oraz K. Cholewicki (Drink Team)
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Flank, M. Knapik – Ogonek, W. Kopacz, Stanula, Ochel, Pohl, Pancerz, K. Klęk
Drink Team: Szala – Rajek, Dłubisz, K. Cholewicki, Wlodarz, Żaba, Górowski
MK Team – Brotherm 3:3 (2:3)
(Karaś, Szubartowski, Tarnopolski – Skałbania, Świątek, Kapusta)
MK Team: Jamka – Karaś, Doniec, Szubartowski, Szczupak, Rogowski, Tarnopolski, Radłowski, Nawrot
Brotherm: Hamryszczak – Rajca, Skałbania, Miśkowicz, Świątek, Kapusta
DRUG-ony – Boanerges 1:4 (1:1)
(Sadlak – Sz. Kluza 2, Michał Nowak, Świderski)
Żółta kartka: Dębski (DRUG-ony)
DRUG-ony: Płatek – Kurylak, Filipowski, Przesór, Pietrańczyk, Sadlak, Działowy, W. Ślusarczyk, Dębski
Boanerges: Dybała – D. Łęcki, Sz. Kluza, D. Kluza, M. Kluza, Markowski, Świderski, Michał Nowak
AZS UEK Kraków – Sparta Kraków 12:5 (6:2)
(Witaszyk 4, Apostolski 2, Novosad 2, Polak 2, Dziarmaga, K. Grzyb – Gruchała 3, A. Kaczmarczyk, Grabiec)
AZS UEK Kraków: Corredera – Apostolski, Dziarmaga, Witaszyk, Polak, Novosad, Kałdos, K. Grzyb
Sparta Kraków: Dudzik – Grabiec, A. Kaczarczyk, Lachowicz, Gruchała
Piątka kolejki: Bartosz Dybała (Boanerges) – Rafał Witaszyk (AZS UEK Kraków), Grzegorz Pancerz (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Mateusz Kapusta (Brotherm), Dominik Karaś (MK Team)
Zawodnik kolejki: Rafał Witaszyk (AZS UEK Kraków) – wicekról strzelców Dywizji B w końcu się przełamał w Dywizji A i wreszcie w tym sezonie ma więcej bramek w NALF niż w rozgrywkach ogólnopolskich.
Dywizja B:
WKS Futsal Team – Elefanti 4:4 (1:3)
(Kuska, Świerczyński, Stokłosa, Kubior – Klim 4)
Żółte kartki: Kuska i Rajczyk (WKS Futsal Team) oraz K. Janiszyn i Szymański (Elefanti)
Czerwone kartki: Fijoł (WKS Futsal Team, 19.minuta – akcja ratunkowa) i Rajczyk (WKS Futsal Team, po meczu – za niesportowe zachowanie)
WKS Futsal Team: Ślusarski – Kuska, Świerczyński, Fijoł, Maciasz, Stokłosa, Rajczyk, Kubior
Elefanti: Strug – Klim, D. Janiszyn, K. Janiszyn, Dąbrowski, Burkat, Szymański
Venatores FC – Popalone Styki 18:4 (10:0)
(Socha 7, Kałkus 4, Adamski 4, K. Stawiarski 2, Michnowicz – Klatka 2, Rzemiński, Michalik)
Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, K. Stawiarski, Kopacz, Potępa, T. Bielach, K. Socha, Kałkus, Adamski
Popalone Styki: Regiec, Rzemiński, Klatka, Jakubas, Pasiut, Michalik
Lajkoniki – Nowy Ład 4:4 (2:3)
(Franczyk 2, Pasich, Piotrowicz – Bujas 2, Sokołowski, Ilczuk)
Żółta kartka: Piotrowicz (Lajkoniki)
Lajkoniki: Jurasiński – Piotrowicz, Uniwersał, Sikora, Popławski, Czepiec, Wołk, Pasich, Franczyk
Nowy Ład: Gibas – Szczepan, Kopera, Sokołowski, Bujas, Wątroba, Ilczuk
Żarłacze – Złote Chłopaki 2:10 (0:1)
(P. Szymański, Sychta – Gnutek 3, Łyduch 3, Mierzejewski 2, Dziurdzia, Barbacki)
Żółte kartki: N. Kopeć i P. Szymański (Żarłacze)
Żarłacze: Dzięgiel – Panek, N. Kopeć, Wieszeniewski, Ćwięczek, Sychta, Antoszewski, Hańderek, P. Szymański, Połubiński
Złote Chłopaki: Kargul – Gnutek, Mierzejewski, Łyduch, Dziurdzia, Mazur, Barbacki
eNHa – JRU Futsal 8:1 (2:0)
(Bednarek 2, Rzeszótko 2, Koers, T. Kopeć, Kisiel, Górka – B. Kowaliński)
Żółta kartka: Petkun (eNHa)
eNHa: Kisiel – Rachwał, Górka, T. Kopeć, Petkun, Koers, Rzeszótko, Warszycki, Bednarek
JRU Futsal: Drużyński – Burczyk, Jaskowski, B. Kowaliński, J. Kowaliński, Menczyk, Kolodiazhnyi, Klich
Gross Garden – Hattrick 0:11 (0:5)
(Nesterak 4, Makuła 3, Turek 2, Walerowski, Barańsk)
Gross Garden: Gross – Janus, Dulemba, Rzepecki, Ryś, Latocha
Hattrick: Gajoch – Walerowski, Rybski, Barański, Niziołek, Makuła, Nesterak, Turek
Piątka kolejki: Marek Kisiel (eNHa) – Jakub Maciasz (WKS Futsal Team), Mateusz Franczyk (Lajkoniki), Rafał Gnutek (Złote Chłopaki), Marcin Nesterak (Hattrick)
Zawodnik kolejki: Mateusz Franczyk (Lajkoniki) – po każdej kontuzji wraca silniejszy
Puchar Ligi (1/16 finału)
Popalone Styki – Ukraine 4:21 (0:13)
(Rzemiński, Michalik, Klatka, Kysylytsia – samobójcza – Serhiienko 7, Matsiuk 4, Kysylytsia 3, Tanskyi 3, Skoryk 3, S. Bahrii)
Popalone Styki: Suchanek – Rzemiński, Michalik, Klatka, Dawid Mirek II, Regiec
Ukraine: D. Bahrii – S. Bahrii, Skoryk, Tanskyi, Serhiienko, Kysylytsia, Matsiuk