Dywizja A:
Boanerges – Brotherm 4:4 (2:1)
(M. Kluza 2, D. Kluza, K. Łęcki – Stańczyk 2, Kapusta 2)
Boanerges: Dybała, Rozmus – Suder, D. Łęcki, K. Łęcki, M. Kluza, D. Kluza, Sz. Kluza
Brotherm: P. Rzepecki – Rajca, Skałbania, Świątek, Miśkowicz, Stańczyk, Kowalówka, Kapusta
IGLOMEN&RodzinneRestauracje – DRUG-ony 2:6 (1:2)
(Cieślik, D. Nowak – Rogóż 2, Filipowski 2, Kurylak, Działowy)
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Cieślik, M. Knapik – D. Nowak, K. Klęk, Stanula, Flank, J. Klęk, Ścieszka
DRUG-ony: Płatek – Rogóż, Filipowski, Świderek, Przesór, Kurylak, Działowy, Mateusz Nowak II
Sparta Kraków – Drink Team 8:3 (3:1)
(Kalisz 3, Gruchała 2, Gołąb 2, Matuszczyk – Żaba 2, K. Cholewicki)
Sparta Kraków: Dudzik – Kalisz, Grabiec, Lachowicz, Gruchała, Gołąb, Matuszczyk
Drink Team: Rajek – Światłoń, Lis, K. Cholewicki, Żaba, Włodarz, P. Cholewicki
AZS UEK Kraków – MK Team 4:5 (3:2)
(Pavlenko 2, Wiewióra, Gubała – Szubartowski 2, Karaś 2, Radłowski)
AZS UEK Kraków: Wiewióra – Apostolski, Witaszyk, Gubała, Polak, Dziarmaga, K. Grzyb, Pavlenko
MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Rogowski, Nawrot, Szczupak, Radłowski
Piątka kolejki: Tomasz Płatek (DRUG-ony) – Marcin Kluza (Boanerges), Patryk Kalisz (Sparta Kraków), Dominik Karaś (MK Team), Mateusz Kapusta (Brotherm)
Zawodnik kolejki: Patryk Kalisz (Sparta Kraków) – najlepszy i najbardziej pazerny (wiesz o której sytuacji mówię ;)) w meczu outsiderów utrzymał Spartan w walce o utrzymanie
Dywizja B:
Żarłacze – Venatores FC 1:15 (1:7)
(Grabowski – K. Socha 7, J. Bielach 3, Michnowicz 2, T. Bielach, Kałkus, M. Kopacz)
Żółta kartka: Dzięgiel (Żarłacze)
Żarłacze: Dzięgiel – Sychta, Wieszeniewski, Grabowski, P. Szymański, Wróblewski, Ćwięczek, N. Kopeć
Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, T. Bielach, J. Bielach, Kałkus, M. Kopacz, K. Socha
Hattrick – Nowy Ład 9:5 (6:3)
(Chachlowski 4, Nesterak 3, Makuła 2 – Ilczuk 3, Bujas 2)
Żółta kartka: Walerowski (Hattrick)
Hattrick: Chejran – Mikrut, Turek, Makuła, Walerowski, Chachlowski, Nesterak, Kodyra
Nowy Ład: Gibas – Ilczuk, Kopera, Szczepan, Kapuścik, Bujas
Złote Chłopaki – eNHa 2:4 (1:1)
(Łyduch, Wałaszek – Rachwał, Petkun, Urbanowicz, Bednarek)
Żółte kartki: Łyduch (Złote Chłopaki) oraz T. Kopeć i Petkun (eNHa)
Złote Chłopaki: Obłąk – Kaniewski, Gnutek, Barbacki, Gnutek, Łyduch, Wałaszek, Mierzejewski, Mazur, Lubański, Rybka
eNHa: Kisiel – Warszycki, Rachwał, Koers, Petkun, Rzeszótko, T. Kopeć, Urbanowicz, Bednarek
Ukraine – Lajkoniki 2:3 (1:1)
(Serhiienko 2 – Czepiec, Mateusz Sikora II, Wołk)
Żółte kartki: Matsiuk, Nazarov i Serhiienko (Ukraine) oraz Franczyk i Kil (Lajkoniki)
Ukraine: D. Bahrii – S. Bahrii, Kotyk, Kysylytsia, Matsiuk, Nazarov, Serhiienko, Krasnokutskyi
Lajkoniki: W. Socha – Franczyk, Czepiec, Pasich, Międlar, Mateusz Sikora II, Wołk, Karcz, Kil
JRU Futsal – Elefanti 9:9 (3:5)
(B. Kowaliński 2, Drużyński, Klich, Jaskowski, Kolodiazhnyi, Stępniak, Menczyk, D. Janiszyn – samobójcza – Klim 3, D. Janiszyn 3, Burkat 2, Dąbrowski)
Żółta kartka: Menczyk (JRU Futsal)
JRU Futsal: Drużyński – B. Kowaliński, J. Kowaliński, Walczyk, Klich, Jaskowski, Kolodiazhnyi, Stępniak, Menczyk
Elefanti: Wietecha – Klim, Ł. Szymański, Dąbrowski, Burkat, D. Janiszyn, Ławrowski
Gross Garden – WKS Futsal Team 1:8 (0:4)
(Dulemba – Fijoł 4, Kozak 2, Rajczyk, Maciasz)
Żółte kartki: Gross i Janus (Gross Garden) oraz Kuska (WKS Futsal Team)
Gross Garden: Gross –K. Rzepecki, Dulemba, Ryś, Szewc, Piasecki, Pączek, Janus
WKS Futsal Team: Fijoł, Kozak, Rajczyk, Stokłosa, Kuska, Maciasz, Ropa
Piątka kolejki (gramy z lotnym bramkarzem): Dawid Urbanowicz (eNHa), Jan Klich (JRU Futsal), Mateusz Sikora II (Lajkoniki), Bartosz Fijoł (WKS Futsal Team), Kacper Socha (Venatores FC)
Zawodnik kolejki: Mateusz Sikora II (Lajkoniki) – większy dystans w meczu z Ukraine przebył robiąc udane wślizgi niż po prostu biegnąc.
Puchar Ligi (Ćwierćfinały)
Hattrick – eNHa 1:3 (0:1)
(Makuła – Warszycki, T. Kopeć, Rzeszótko)
Hattrick: Mądry – Mikrut, Makuła, Chachlowski, Walerowski, Janowicz, Nesterak
eNHa: Kisiel – Górka, Rachwał, Warszycki, Koers, T. Kopeć, Rzeszótko, Petkun, Urbanowicz, Bednarek
AZS UEK Kraków – Brotherm 8:1 (2:0)
(Witaszyk 2, Łomnicki 2, Novosad, Polak, Dziarmaga, Apostolski – Kapusta)
AZS UEK Kraków: Wiewióra – Witaszyk, Łomnicki, Novosad, Dziarmaga, Wuwer, Polak, Apostolski
Brotherm: P. Rzepecki – Rajca, Skałbania, Świątek, Stańczyk, Kapusta, Shkitun