Rekordy

Najwyższe zwycięstwa:

13 stycznia 2016, Pumas Kraków – Drug-ony 30:0 (11:0)

9 czerwca 2015, Bidvest Kraków – Venatores FC 30:0 (13:0)

2 czerwca 2020, Racing Kart – tor gokartowy – Geco Team 30:0 (9:0)

15 maja 2014, Supermeny Kraków – Torpedy Kobierzyn 26:1 (8:0)

14 grudzień 2011, Salos Piast – Pumas Kraków 25:1 (8:0)

 

Najwyższe remisy:

12 listopada 2014, Hattrick – Szkoła Aspirantów PSP 8:8 (3:3)

9 grudnia 2015, MK Team – Universum Kraków 8:8 (3:2) w Pucharze Ligi

15 maja 2014, Pumas Kraków – Smoki Wawel Team 7:7 (2:4)

17 stycznia 2017, Drink Team – Universum Kraków 7:7 (6:3)

11 kwietnia 2018, WKS Futsal Team – Venatores FC 7:7 (2:4)

 

 

Najwięcej bramek w meczu:

30 bramek

9 czerwca 2015, Bidvest Kraków – Venatores FC 30:0 (13:0)

13 stycznia 2016, Pumas Kraków – Drug-ony 30:0 (11:0)

2 czerwca 2020, Racing Kart – tor gokartowy – Geco Team 30:0 (9:0)

27 bramek

15 maja 2014, Supermeny Kraków – Torpedy Kobierzyn 26:1 (8:0)

11 maja 2016, FC Piekarze – Krakowiak 10:17 (3:7) w Pucharze Ligi

 

 

Najwięcej bramek w meczu zdobytych przez jedną drużynę:

30 bramek:

Bidvest Kraków (9 czerwca 2015, Bidvest Kraków – Venatores FC 30:0 (13:0))

Pumas Kraków (13 stycznia 2016, Pumas Kraków – Drug-ony 30:0 (11:0))

Racing Kart – tor gokartowy (2 czerwca 2020, Racing Kart – tor gokartowy – Geco Team 30:0 (9:0))

26 bramek:

Supermeny Kraków (15 maja 2014, Supermeny Kraków – Torpedy Kobierzyn 26:1 (8:0))

25 bramek:

Salos Piast (14 grudzień 2011, Salos Piast – Pumas Kraków 25:1 (8:0))

 

 

Najwięcej bramek w meczu zdobytych przez jednego zawodnika:

18 bramek

Arkadiusz Lekki (Racing Kart – tor gokartowy, 2 czerwca 2020, Racing Kart – tor gokartowy – Geco Team 30:0 (9:0))

 

16 bramek

Konrad Łęcki (Pumas Kraków, 13 stycznia 2016, Pumas Kraków – Drug-ony 30:0 (11:0))

 

12 bramek

Wojciech Bukowicki (Sparta Kraków, 28 czerwiec 2012, Sparta Kraków – Mefisto 17:1 (6:1))

Dawid Moląg (Bidvest Kraków, 9 czerwca 2015, Bidvest Kraków – Venatores FC 30:0 (13:0))

Michał Zaczyk (Universum Kraków,19 stycznia 2016, Universum Kraków – Enigma 24:1 (9:0))

Konrad Linczowski (4 października 2017, Rodzinnerestauracje.pl – Pumas Kraków 24:0 (10:0), w Pucharze Ligi)

 

11 bramek

Wojciech Bukowicki (Sparta Kraków, 22 października 2014, Sparta Kraków – Los Banditos 15:4 (6:1)) w Pucharze Ligi

Michał Kożlak (GLOB-BUS Bidfood Kraków, 17 maja 2017, GLOB-BUS Bidfood Kraków – Greek Trade 23:3 (9:1)) w Pucharze Ligi

 

10 bramek

Mateusz Bodziony (ELTE GPS, 21 listopada 2018, ELTE GPS – Pumas Kraków 15:4 (7:1))

 

9 bramek

Artur Zwoliński (Salos Piast, 14 grudzień 2011, Salos Piast – Pumas Kraków 25:1 (8:0))

Leszek Zaczyk (ISTS, 4 stycznia 2017, Venatores FC – ISTS 3:14 (1:6))

Michał Koźlak (GLOB-BUS Bidfood Kraków, 12 kwietnia 2017, GLOB-BUS Bidfood Kraków – Venatores FC 21:2 (8:0) w Pucharze Ligi)

Jakub Sieprawski (Sparta Kraków, 9 maja 2017, Sparta Kraków – TBR-Groteska 21:0 (10:0))

Maciej Szubartowski (MK Team, 23 kwietnia 2018, MK Team – Żarłacze 13:6 (7:1))

Dariusz Janiszyn (Żarłacze, 26 marca 2019, Żarłacze – TBR-Groteska 11:2 (2:2))

Marcin Kluza (Czyste Buty, 17 kwietnia 2019, Czyste Buty – Złote Chłopaki 16:4 (4:2))

Patryk Zygmunt (Team One, 10 marca 2020, Team One – Rocket Fuel 11:2 (4:0))

 

8 bramek

Mateusz Kostur (eNHa, 29 września 2011, eNHa – Undefeated 17:2 (7:0))

Szymon Bałchan (Hattrick, 2 października 2013, Hattrick – Smoki Wawel Team 18:3 (10:0))

Michał Telka (Supermeny Kraków, 15 maja 2014, Supermeny Kraków – Torpedy Kobierzyn 26:1 (8:0))

Krystian Gruszczyński (Hattrick, 15 maja 2014, Hattrick – eNHa 18:2 (7:0)

Norbert Czaja (Enigma, 22 maja 2014, Enigma – FC Cichociemni 13:0 (5:0)

Maciej Szubartowski (Smoki Wawel Team, 19 listopada 2014, Mefisto – Smoki Wawel Team 1:15 (0:7), w Pucharze Ligi)

Marcin Sałęga (Supermeny Kraków, 22 kwietnia 2015, Supermeny Kraków – Smoki Wawel Team 18:3 (6:0), w Pucharze Ligi)

Krzysztof Pyzio (Supermeny Kraków, 13 maja 2015, Mefisto – Supermeny Kraków 3:13 (1:8), w Pucharze Ligi)

Karol Janas (Bidvest Kraków, 9 czerwca 2015, Bidvest Kraków – Venatores FC 30:0 (13:0))

Maciej Wertepny (Los Banditos, 24 czerwca 2015, Venatores FC – Los Banditos 3:15 (2:6))

Konrad Łęcki (Czyste Buty, 1 czerwca 2016, Czyste Buty – Hattrick 10:7 (6:4)

Dariusz Marszycki (Kromont, 14 czerwca 2016, Kromont – MK Team 10:5 (3:0))

Paweł Cholewicki (Drink Team, 25 stycznia 2017, Venatores FC – Drink Team 1:11 (0:6))

Konrad Linczowski (GLOB-BUS Bidfood Kraków, 12 kwietnia 2017, GLOB-BUS Bidfood Kraków – Venatores FC 21:2 (8:0) w Pucharze Ligi))

Rafał Rogóż (DRUG-ony, 26 kwietnia 2017, Venatores FC – DRUG-ony 2:12 (1:4))

Marcin Kluza (Czyste Buty, 21 czerwca 2017, Czyste Buty – Hattrick 10:11 (7:2))

Andrzej Prusak (Pawia-ny, 29 listopada 2017, Venatores FC – Pawia-ny 3:9 (2:6))

Konrad Linczowski (Rodzinnerestauracje.pl. 21 luty 2018. Rodzinnerestauracje.pl – Drink Team 12:0 (7:0))

Maciej Szubartowski (MK Team, 16 maja 2018, MK Team – Pumas Kraków 17:1 (8:0))

Mateusz Bodziony (ELTE GPS, 14 listopada 2018, Hattrick – ELTE GPS 7:14 (5:5))

Patryk Zygmunt (Team One, 8 października 2019, Team One – Pumas Kraków 16:0 (8:0))

 

7 bramek

Łukasz Międzik (Hattrick, 1 września 2011, Hattrick – Undefeated 11:2 (3:1))

Maciej Szubartowski (Smoki Wawel Team, 4 styczeń 2012, Smoki Wawel Team – Pumas Kraków 12:6 (3:0)

Mateusz Maślejak (Torpedy Kobierzyn, 20 grudzień 2012, Mefisto – Torpedy Kobierzyn 5:9 (1:4), w Pucharze Ligi))

Marcin Komasiak (Torpedy Kobierzyn, 16 styczeń 2013, Torpedy Kobierzyn – Pumas Kraków 12:5 (6:3))

Wojciech Bukowicki (Sparta Kraków, 21 marzec 2013, Torpedy Kobierzyn – Sparta Kraków 5:13 (2:6), w Pucharze Ligi))

Maciej Szubartowski (Smoki Wawel Team, 15 maj 2013, Microtec – Smoki Wawel Team 2:9 (1:6), w Pucharze Ligi)

Mateusz Maślejak (Torpedy Kobierzyn, 26 czerwca 2013, Microtec – Torpedy Kobierzyn 6:10 (2:5))

Wojciech Bukowicki (Sparta Kraków, 6 maja 2015, Supermeny Kraków – Sparta Kraków 3:16 (0:5))

Dariusz Zając (Krakowiak, 2 czerwca 2015, Mefisto – Krakowiak 3:16 (0:5))

Marcin Kluza (Pumas Kraków, 13 stycznia 2016, Pumas Kraków – Drug-ony 30:0 (11:0))

Leszek Zaczyk (ISTS, 23 marca 2016, ISTS – Drink Team 11:4 (6:1), w Pucharze Ligi)

Konrad Łęcki (Czyste Buty, 13 kwietnia 2016, Venatores FC – Czyste Buty 2:13 (1:2), w Pucharze Ligi)

Konrad Linczowski (Bidvest Kraków, 26 kwietnia 2016, DRUG-ony – Bidvest Kraków 2:10 (1:4))

Dariusz Marszycki (Kromont, 27 kwietnia 2016, Pumas Kraków – Kromont 0:16 (0:8))

Michał Koźlak (Arbitro De Futbol, 15 czerwca 2016, Arbitro De Futbol – DRUG-ony 10:6 (2:3))

Krystian Gruszczyński (Hattrick, 19 października 2016, Hattrick – Pumas Kraków 13:2 (5:0) w Pucharze Ligi)

Konrad Gogosz (Czyste Buty, 19 października 2016, TBR-Groteska – Czyste Buty 2:22 (0:8) w Pucharze Ligi)

Sebastian Porębski (Krakowiak, 16 listopada 2016, Krakowiak – TBR-Groteska 16:4 (6:0) w Pucharze Ligi)

Marcin Raźny (Banzai MMA, 21 czerwca 2017, Banzai MMA – GLOB-BUS Bidfood Kraków 15:4 (8:0))

Damian Serafin (4 października 2017, Rodzinnerestauracje.pl – Pumas Kraków 24:0 (10:0), w Pucharze Ligi)

Maciej Szubartowski (MK Team, 11 kwietnia 2018, MK Team – Hattrick 10:8 (2:4))

Kamil Dzikowski (Złote Chłopaki, 20 listopada 2018, Złote Chłopaki – Venatores FC 23:3 (12:2))

Mateusz Bodziony (ELTE GPS, 9 stycznia 2019, ELTE GPS – Hattrick 9:3 (3:1))

Patryk Zygmunt (Team One, 24 września 2019, Team One – Popalone Styki 16:6 (8:2))

Dariusz Nowak (Pumas Kraków, 15 listopada 2019, Pumas Kraków – Popalone Styki 16:3 (7:2))

Dawid Serafin (RK News Magazyn Sportowy, 19 lutego 2020. Rocket Fuel – RK News Magazyn Sportowy 0:13 (0:6))

Adrian Gałka (Sparta Kraków, 3 marca 2020, Geco Team – Sparta Kraków 2:18 (1:7))

 

Najlepsi strzelcy w historii Ligi:

 

1. Szubartowski Maciej Smoki/Supermeny/MK Team 390
2. Gruszczyński Krystian Hattrick 348
3. Kluza Marcin WRTeam/Pumas/Czyste Buty 244
4. Bukowicki Wojciech Sparta Kraków 223
5. Wałaszek Arkadiusz eNHa 201
6. Karaś Dominik MK Team/Sparta Kraków 187
7. Łęcki Konrad Pumas Kraków/Czyste Buty 166
8. Makuła Radosław Hattrick 160
9. Cholewicki Paweł Drink Team 150
10. Linczowski Konrad Bidvest Kraków/RR.pl 143
11. Gruchała Rafał Sparta Kraków/MK Team 134
12. Zając Dariusz Krakowiak/Hattrick/Banzai 125
13. Bałchan Szymon Hattrick 121
14. Petlic Michał Rosomaki/Smoki/SA-Dziki/eNHa 115
15. Krężołek Krzysztof Salos Piast/eNHa 114
16. Rybski Janusz Hattrick 108
17. Doniec Domink MK Team 107
18. Cholewicki Krzysztof Drink Team 106
Rogóź Rafał Drug-ony 106
20. Górka Kamil eNHa 97
Zaczyk Leszek Universum Kraków/ISTS/DRUG-ony 97


Najlepsi strzelcy w historii Pucharu Ligi:

1. Szubartowski Maciej Smoki/Supermeny/MK Team 107
2. Bukowicki Wojciech Sparta Kraków 86
3. Gruszczyński Krystian Hattrick 74
4. Wałaszek Arkadiusz eNHa 66
5. Karaś Dominik MK Team/Sparta Kraków 65
Makuła Radosław Hattrick 65
7. Kluza Marcin WRTeam/Pumas/Czyste Buty 54
8. Raźny Marcin I Tomburger/Kromont/Banzai MMA 53
9. Petlic Michał Rosomaki/Smoki/SA-Dziki 52
10. Szyja Ernest MK Team 47
11. Gruchała Rafał Sparta Kraków/MK Team 46
Linczowski Konrad Bidvest Kraków 46
13. Raźny Mateusz Tomburger/Kromont/Banzai MMA 45
14. Łęcki Konrad Pumas Kraków 44
Koźlak Michał Arbitro de futbol/Bidfood 44
16. Doniec Dominik MK Team 42
17. Krężołek Krzysztof Salos Piast/eNHa 41
18. Otrębski Mateusz Żarłacze/MK Team/Bidvest 38
19. Bąk Adam Salos Piast/Sparta/eNHa 37
20. Pal Michał eNHa 35
Cholewicki Krzysztof Drink Team 35
Marszycki Dariusz Tomburger/Kromont/Banzai MMA 35
Cholewicki Paweł Drink Team 35

Najlepsi asystenci w Lidze:

1. Karaś Dominik MK Team/Sparta Kraków 207
2. Gruszczyński Krystian Hattrick 177
3. Szubartowski Maciej Smoki/Supermeny/MK Team 132
4. Kluza Marcin WRTeam/Pumas/Czyste Buty 118
5. Pal Michał eNHa 117
6. Makuła Radosław Hattrick 102
7. Petlic Michał Rosomaki/Smoki/SA-Dziki/eNHa 98
8. Sikora Przemysław Tomburger/Kromont/Banai MMA 95
9. Bałchan Szymon Hattrick 88
10. Górka Kamil eNHa 87
Piwowarczyk Maciej Żarłacze/Bidvest Kraków 87
12. Gruchała Rafał Sparta Kraków/MK Team 86
13. Doniec Domink MK Team 82
14. Wałaszek Arkadiusz eNHa 81
15. Krężołek Krzysztof Salos Piast/eNHa 79
16. Cholewicki Krzysztof Drink Team 78
17. Bukowicki Wojciech Sparta Kraków 77
Ciuśniak Krzysztof WRTeam/Pawia-ny/DRUG-ony 77
19. Zając Dariusz Krakowiak/Hattrick/Banzai 76
20. Żurek Mateusz Pumas Kraków 74

Najlepsi asystenci w Pucharze Ligi:

1. Szubartowski Maciej Smoki/Supermeny/MK Team 56
2. Gruchała Rafał Sparta Kraków/MK Team 49
Karaś Dominik MK Team/Sparta Kraków 49
4. Sikora Przemysław Tomburger/Kromont/Banzai MMA 45
5. Gruszczyński Krystian Hattrick 44
6. Bukowicki Wojciech Sparta Kraków 42
7. Makuła Radosław Hattrick 35
Piwowarczyk Maciej Żarłacze/Bidvest/RR.pl 35
9. Krężołek Krzysztof Salos Piast/eNHa 34
10. Kluza Marcin WRTeam/Pumas/Czyste Buty 33
11. Petlic Michał Rosomaki/Smoki/SA-Dziki 30
12. Otrębski Mateusz Żarłacze/MK Team/Bidvest 28
13. Głowa Wojciech MK Team 27
Raźny Mateusz Tomburger/Kromont/Banzai MMA 27
15. Doniec Dominik MK Team 25
Górka Kamil eNHa 25
17. Grabiec Krzysztof Sparta Kraków/MK Team 23
18. Pal Michał eNHa 22
Rybski Janusz Hattrick 22
Zając Dariusz Krakowiak/Banzai/Microtec 22

Najwięcej spotkań w Lidze:

1. Gibas Paweł eNHa/Smoki/Supermeny/Czyste Buty 194
2. Gruszczyński Krystian Hattrick 181
Żurek Mateusz Pumas Kraków 181
4. Karaś Dominik MK Team/Sparta Kraków 180
5. Walerowski Rafał Hattrick 178
6. Doniec Domink MK Team 177
7. Szubartowski Maciej Smoki/Supermeny/MK Team 175
8. Górka Kamil eNHa 174
9. Kopacz Mateusz Mefisto/Venatores FC 168
Mroczek Marek Sparta Kraków 168
11. Warszycki Dawid eNHa 166
12. Grabiec Krzysztof Sparta Kraków/MK Team 165
13. Gajoch Michał Hattrick 161
14. Makuła Radosław Hattrick 159
15. Dzięgiel Maciej Żarłacze 156
16. Leśniak Rafał Pumas Kraków 151
17. Mikrut Damian Mefisto/Hattrick 148
18. Pyciak Robert Pumas Kraków 146
19. Gruchała Rafał Sparta Kraków/MK Team 145
20. Cholewicki Paweł Drink Team 135
Hańderek Rafał Żarłacze 135
Filo Adam Sparta Kraków 135
Zimowski Szymon Venatores FC 135

Najwięcej spotkań w Pucharze Ligi:

1. Grabiec Krzysztof Sparta Kraków/MK Team 55
2. Doniec Dominik MK Team 54
3. Mroczek Marek Sparta Kraków 53
4. Gruchała Rafał Sparta Kraków/MK Team 52
5. Szubartowski Maciej Smoki/Supermeny/MK Team 51
6. Karaś Dominik MK Team/Sparta Kraków 50
7. Filo Adam Sparta Kraków 48
8. Warszycki Dawid eNHa 45
Gibas Paweł eNHa/Smoki/Supermeny/Czyste Buty 45
10. Żurek Mateusz Pumas Kraków 42
11. Bukowicki Wojciech Sparta Kraków 41
Kluza Marcin WRTeam/Pumas/Czyste Buty 41
13. Makuła Radosław Hattrick 40
Otrębski Mateusz Żarłacze/MK Team/Bidvest 40
Walerowski Rafał Hattrick 40
16. Głowa Wojciech MK Team 39
Raźny Mateusz Tomburger/Kromont/Banzai MMA 39
Wątek Paweł Rosomaki/Smoki/SA-Dziki/MK Team 39
19. Gruszczyński Krystian Hattrick 38
20. Petlic Michał Rosomaki/Smoki/SA-Dziki 37

Najwięcej spotkań z co najmniej trzema bramkami:

1. Szubartowski Maciej Smoki/Supermeny/MK Team 63
2. Gruszczyński Krystian Hattrick 48
3. Kluza Marcin WRTeam/Pumas/Czyste Buty 34
4. Wałaszek Arkadiusz eNHa 33
5. Bukowicki Wojciech Sparta Kraków 30
6. Linczowski Konrad Bidvest Kraków/RR.pl 23
7. Łęcki Konrad Pumas Kraków/Czyste Buty 22
8. Cholewicki Paweł Drink Team 21
Karaś Dominik MK Team/Sparta Kraków 21
10. Szyja Ernest MK Team 19
11. Makuła Radosław Hattrick 16
12. Bałchan Szymon Hattrick 15
13. Bodziony Mateusz ELTE GPS 14
Krężołek Krzysztof Salos Piast/eNHa 14
Petlic Michał Rosomaki/Smoki/SA-Dziki/eNHa 14
Prusak Andrzej Tomburger/Banzai/Pawia-ny 14
17. Gruchała Rafał Sparta Kraków/MK Team 13
Janiszyn Dariusz Żarłacze 13
Kwolek Konrad eNHa/Supermeny 13
20. Czaja Norbert Enigma/eNHa 12
Maślejak Mateusz Torpedy Kobierzyn/OLD/DRUG-ony 12
Nowak Dariusz WRTeam/Pumas Kraków/ASY/Czyste Buty 12
Szpulecki Maksym Smoki/SA-Dziki 12

Tabela wszechczasów:

1.  Hattrick 216 120 12 84 1227-1054 372
2.  MK Team 206 114 13 79 1142-867 355
3. eNHa 218 98 12 108 992-1016 306
4.  Sparta Kraków 171 88 15 68 817-644 279
5. Bidvest Kraków/RR.pl 122 80 7 35 670-417 247
6. Żarłacze 176 75 11 90 698-783 236
7. Pumas Kraków 197 75 9 113 793-1105 234
8. Drink Team 151 70 12 69 625-539 222
9. Tomburger/Kromont/Banzai MMA 90 71 7 12 610-244 220
10. Drug-ony 131 57 10 64 543-628 181
11. Czyste Buty 102 52 6 44 493-429 162
12. Microtec 90 39 8 43 395-349 125
13.  Salos Piast 53 40 3 10 296-159 123
14. Pawia-ny 56 39 4 13 325-209 121
15. Venatores FC 150 36 12 101 535-1007 120
16.  OLD Grzegórzecki 70 34 8 28 299-271 110
17. Smoki Wawel Team 93 32 6 55 393-450 102
18. Krakowiak 70 32 5 33 322-321 101
19. Konkret/V&IC 65 31 4 30 284-250 97
Złote Chłopaki 60 31 4 25 280-302 97
21. SA PSP 40 27 4 9 242-107 85
22. AZS Collegium Medicum UJ 42 27 3 12 222-152 84
23. Supermeny Kraków 40 26 0 14 269-187 78
24. Enigma 61 25 1 35 257-351 76
25. ELTE GPS 28 22 1 5 179-103 67
26. WKS Futsal Team 50 20 5 25 193-228 65
27. Mefisto 70 18 5 47 240-432 59
28. Universum Kraków 41 18 3 20 198-198 57
29. Szachiści 30 18 0 12 136-124 54
30. RIP/OIRP 63 16 5 42 231-333 53
31. Team One 28 15 2 11 156-118 47
32. Sparta-Banzai 28 14 2 12 110-102 44
33. Arbitro De Futbol 20 13 3 4 126-79 42
34. Tervetta 29 12 3 14 133-103 39
35. SA-Dziki 20 11 2 7 139-95 35
36. Torpedy Kobierzyn 30 11 1 18 147-223 34
37. ISTS 21 11 0 10 121-96 33
38. SM Ostrowscy 14 8 1 5 61-53 25
39. FC Cichociemni 30 8 0 22 91-213 24
40. Los Banditos 20 7 1 12 101-110 22
41. Stal Nowa Huta 10 7 0 3 66-33 21
42. ASY Zawiszy 10 6 2 2 54-32 20
43.  Rosomaki Czyżyny 20 6 0 14 56-110 18
FC Kalinex 20 6 0 14 100-128 18
16 Batalion Powietrznodesantowy 14 6 0 8 52-61 18
Wataha 14 5 3 6 77-70 18
47. WRTeam 10 5 2 3 50-41 17
48. TBR-Groteska 35 4 3 28 78-227 15
49. Jolly Roger 24 3 5 16 77-136 14
50. KP Dołęga 14 4 1 9 23-60 13
51. TheFlorators 10 3 3 4 33-48 12
Kamikadze Bibice 10 4 0 6 38-65 12
53. FC Piekarze 10 3 0 7 51-60 9
54. Copacabana 14 1 1 12 38-80 4
55. Goleadores 10 1 0 9 27-66 3
UKS Bagry Kraków 10 1 0 9 38-63 3
57. Popalone Styki 14 0 1 13 33-132 1
58.  Undefeated 10 0 0 10 22-87 0

 Tabela wszechczasów Pucharu Ligi:

1. Sparta Kraków 58 39 3 16 311-215 120
2. MK Team 61 35 3 23 382-276 108
3. Tomburger/Kromont/Banzai MMA 37 29 2 6 266-97 89
4. Hattrick 54 26 4 24 291-252 82
5. eNHa 55 21 5 29 262-255 68
6. Bidvest Kraków/RR.pl 33 20 6 7 219-109 66
7. SA PSP 22 20 0 2 179-72 60
Czyste Buty 29 18 6 5 175-85 60
9. Smoki Wawel Team 30 16 1 13 151-153 49
10. Krakowiak 27 15 2 10 171-136 47
11. Salos Piast 18 14 1 3 98-40 43
12. Drink Team 36 13 3 20 168-183 42
13. Supermeny Kraków 19 13 2 4 129-65 41
14. Pumas Kraków 44 12 3 29 158-276 39
15. OLD Grzegórzecki 23 12 2 9 106-87 38
16. Zarłacze 38 11 4 23 142-212 37
17. Drug-ony 31 11 2 18 122-170 35
18. Microtec 23 11 1 11 107-113 34
19. Konkret/V&IC 17 9 3 5 69-50 30
20. Pawia-ny 12 8 2 2 68-45 26
21. Venatores FC 31 6 4 21 111-243 22
22. Arbitro De Futbol 10 6 2 2 63-30 20
23. SA-Dziki 10 6 1 3 62-42 19
24. Enigma 19 5 0 14 61-105 15
25. FC Kalinex 8 4 2 2 43-40 14
26. ISTS 9 4 1 4 48-42 13
AZS Collegium Medicum UJ 7 4 1 2 32-35 13
28. WRTeam 5 4 0 1 24-21 12
29. Jolly Roger 6 3 1 2 16-12 10
Tervetta 10 3 1 6 42-46 10
Torpedy Kobierzyn 9 3 1 5 52-73 10
ELTE GPS 6 3 1 2 34-28 10
33. Mefisto 20 3 0 17 74-153 9
34. Złote Chłopaki 7 2 1 4 29-44 7
35. FC Cichociemni 9 2 0 7 29-100 6
Team One 5 2 0 3 18-28 6
37. Szachiści 8 1 2 5 18-45 5
38. Rosomaki Czyżyny 3 1 1 1 5-4 4
Universum Kraków 11 1 1 9 38-88 4
RIP/OIRP 9 1 1 7 31-58 4
WKS Futsal Team 6 1 1 4 8-32 4
Sparta-Banzai 3 1 1 1 10-4 4
43. ASY Zawiszy 3 1 0 2 10-21 3
FC Piekarze 3 1 0 2 19-24 3
Greek Trade 3 1 0 2 8-31 3
TBR-Groteska 5 1 0 4 17-57 3
47. Undefeated 1 0 1 0 2-2 1
Los Banditos 6 0 1 5 18-49 1
SM Ostrowscy 1 0 1 0 2-2 1
50. TheFlorators 2 0 0 2 5-15 0
Goleadores 3 0 0 3 8-31 0
Stal Nowa Huta 3 0 0 3 10-31 0
UKS Bagry Kraków 3 0 0 3 7-31 0
Torpedy 2010 Kobierzyn 6 0 0 6 19-66 0
16 Batalion Powietrznodesantowy 1 0 0 1 4-6 0
KP Dołęga 1 0 0 1 0-3 0
Wataha 1 0 0 1 3-5 0
Popalone Styki 1 0 0 1 2-10 0

Laureaci:

I edycja (wiosna 2011): I miejsce – Salos Piast, II miejsce – Hattrick, III miejsce – OLD Grzegórzecki

II edycja (jesień 2011): I miejsce – Sparta Kraków, II miejsce – Salos Piast, III miejsce – Hattrick

III edycja (zima 2011): I miejsce – Salos Piast, II miejsce – eNHa, III miejsce – Sparta Kraków

IV edycja (wiosna 2012): I miejsce – Hattrick; II miejsce – MK Team, III miejsce – WRTeam (Dywizja A);I miejsce – OLD Grzegórzecki, II miejsce – Tervetta, III miejsce – Sparta Kraków (Dywizja B)

V edycja (jesień 2012): I miejsce – MK Team, II miejsce – eNHa, III miejsce – OLD Grzegórzecki (Dywizja A); I miejsce – Salos Piast, II miejsce – Sparta Kraków, III miejsce – Żarłacze (Dywizja B)

VI edycja (wiosna 2013): I miejsce – MK Team, II miejsce – OLD Grzegórzecki, III miejsce – Hattrick (Dywizja A); I miejsce – Sparta Kraków, II miejsce – Salos Piast, III miejsce – Smoki Wawel Team (Dywizja B)

VII edycja (jesień 2013): I miejsce – MK Team, II miejsce – Sparta Kraków, III miejsce – eNHa (Dywizja A); I miejsce – Pumas Kraków, II miejsce – Drink Team, III miejsce – Enigma (Dywizja B)

VIII edycja (wiosna 2014): I miejsce – Hattrick, II miejsce – MK Team, III miejsce – Smoki Wawel Team (Dywizja A); I miejsce – Szkoła Aspirantów PSP, II miejsce – Supermeny Kraków, III miejsce – Enigma (Dywizja B)

IX edycja (jesień 2014): I miejsce – Supermeny Kraków, II miejsce – Hattrick, III miejsce – Szkoła Aspirantów PSP (Dywizja A); I miejsce – Tomburger, II miejsce – Enigma, III miejsce – Stal Nowa Huta (Dywizja B)

X edycja (wiosna 2015): I miejsce – Tomburger, II miejsce – Szkoła Aspirantów PSP, III miejsce – MK Team (Dywizja A); I miejsce – Krakowiak, II miejsce – Drink Team, III miejsce – Universum Kraków (Dywizja B)

XI edycja (jesień 2015): I miejsce – Kromont, II miejsce – Szkoła Aspirantów PSP, III miejsce – Krakowiak Financity (Dywizja A); I miejsce – Pumas Kraków, II miejsce – SA-Dziki, III miejsce – Bidvest Kraków (Dywizja B)

XII edycja (wiosna 2016): I miejsce – Kromont, II miejsce – MK Team, III miejsce – Sparta Kraków (Dywizja A); I miejsce – Arbitro De Futbol, II miejsce – Bidvest Kraków, III miejsce – ISTS (Dywizja B)

XIII edycja (jesień 2016): I miejsce – GLOB-BUS Bidvest Kraków, II miejsce – Banzai MMA, III miejsce – Hattrick (Dywizja A); I miejsce – Konkret, II miejsce – eNHa, III miejsce – DRUG-ony (Dywizja B)

XIV edycja (wiosna 2017): I miejsce – Banzai MMA, II miejsce – Czyste Buty, III miejsce – GLOB-BUS Bidfood Kraków (Dywizja A); I miejsce – Sparta Kraków, II miejsce – DRUG-ony, III miejsce – Drink Team (Dywizja B)

XV edycja (jesień 2017): I miejsce – Banzai, II miejsce – Rodzinnerestauracje.pl, III miejsce – Sparta Kraków (Dywizja A); I miejsce – Drink Team, II miejsce – Microtec, III miejsce – Pawia-ny (Dywizja B)

XVI edycja (wiosna 2018): I miejsce – Rodzinnerestauracje.pl, II miejsce – Banzai, III miejsce – Konkret (Dywizja A); I miejsce – Pawia-ny, II miejsce – MK Team, III miejsce – Hattrick (Dywizja B)

XVII edycja (jesień 2018): I miejsce – Pawia-ny, II miejsce – Sparta-Banzai, III miejsce – MK Team (Dywizja A); I miejsce – AZS Collegium Medicum UJ, II miejsce – Złote Chłopaki, III miejsce – ELTE GPS (Dywizja B)

XVIII edycja (wiosna 2019): I miejsce – Czyste Buty, II miejsce – IGLOMEN&RodzinneRestauracje, III miejsce – DRUG-ony (Dywizja A); I miejsce – Drink Team, II miejsce – ELTE GPS, III miejsce – Microtec (Dywizja B)

XIX edycja (jesień 2019): I miejsce – AZS Collegium Medicum UJ, II miejsce – IGLOMEN&RodzinneRestauracje, III miejsce – MK Team (Dywizja A); I miejsce – Hattrick, II miejsce – Pumas Kraków, III miejsce – Żarłacze (Dywizja B)

Puchar Ligi:

I edycja (wiosna 2011): nie rozgrywano

II edycja (jesień 2011): Salos Piast (2-1 w finale z MK Team)

III edycja (zima 2011): eNHa (0-0, karne 3-2 w finale z Spartą Kraków)

IV edycja (wiosna 2012): WRTeam (4-2 w finale z OLD Grzegórzecki)

V edycja (jesień 2012): Salos Piast (8-4 w finale z Microtecem)

VI edycja (wiosna 2013): Salos Piast (7-3 w finale z Spartą Kraków)

VII edycja (jesień 2013): Hattrick (4-0 w finale ze Smokami Wawel Team)

VIII edycja (wiosna 2014): Supermeny Kraków (7-2 w finale ze Szkołą Aspirantów PSP)

IX edycja (jesień 2014): Szkoła Aspirantów PSP (5-3 w finale z Tomburgerem)

X edycja (wiosna 2015): Szkoła Aspirantów PSP (5-2 w finale z Supermenami Kraków)

XI edycja (jesień 2015): Krakowiak Financity (6-6, karne 5-4 w finale z SA-Dzikami)

XII edycja (wiosna 2016): Sparta Kraków (6-2 w finale z Krakowiakiem)

XIII edycja (jesień 2016): Arbitro De Futbol (3-3, karne 2-0 w finale z Banzai MMA)

XIV edycja (wiosna 2017): Banzai MMA (8-2 w finale z Drink Teamem)

XV edycja (jesień 2017): Sparta Kraków (4-2 w finale z Czystymi Butami)

XVI edycja (wiosna 2018): Pawia-ny (7-3 w finale z Microtecem)

XVII edycja (jesień 2018): Rodzinnerestauracje.pl (7-4 w finale z Hattrickiem)

XVIII edycja (wiosna 2019): Pawia-ny (2-2, karne 2-0 w finale z Czystymi Butami)

XIX edycja (jesień 2019): Czyste Buty (3-2 w finale z MK Teamem)

 

Królowie strzelców:

I edycja (wiosna 2011): Wojciech Bukowicki (Sparta Kraków) – 28 bramek

II edycja (jesień 2011): Wojciech Bukowicki (Sparta Kraków; liga), Krystian Gruszczyński(Hattrick; liga) – po 21 bramek; Dominik Karaś (MK Team; Puchar Ligi) – 4 bramki

III edycja (zima 2011): Wojciech Bukowicki (Sparta Kraków), Artur Zwoliński (Salos Piast) – po 34 bramki; Marek Mroczek (Sparta Kraków; Puchar Ligi) – 3 bramki

IV edycja (wiosna 2012): Krystian Gruszczyński (Hattrick; Dywizja A) – 30 bramek;Wojciech Bukowicki (Sparta Kraków: Dywizja B) – 25 bramek; Arkadiusz Lekki (WRTeam; Puchar Ligi) iArtur Wąsowicz (Tervetta; Puchar Ligi) – po 7 bramek

V edycja (jesień 2012): Mateusz Maślejak (Torpedy Kobierzyn; Dywizja A) – 25 bramek; Maciej Szubartowski (Smoki Wawel Team: Dywizja B) – 22 bramki; Krzysztof Krężołek (Salos Piast; Puchar Ligi) – 14 bramek

VI edycja (wiosna 2013): Krystian Gruszczyński (Hattrick: Dywizja A) – 26 bramek; Marcin Kluza(Pumas Kraków; Dywizja B) – 24 bramki; Wojciech Bukowicki (Sparta Kraków; Puchar Ligi) – 17 bramek

VII edycja (jesień 2013): Krystian Gruszczyński (Hattrick: Dywizja A) – 25 bramek; Marcin Kluza (Pumas Kraków; Dywizja B) – 23 bramki; Ernest Szyja (MK Team; Puchar Ligi) – 14 bramek

VIII edycja (wiosna 2014): Marcin Kluza (Pumas Kraków: Dywizja A) – 22 bramki; Norbert Czaja (Enigma; Dywizja B) – 32 bramki; Krystian Gruszczyński (Hattrick; Puchar Ligi) – 16 bramek

IX edycja (jesień 2014): Maciej Szubartowski (Smoki Wawel Team: Dywizja A) – 20 bramek; Mateusz Raźny (Tomburger; Dywizja B) – 29 bramek; Wojciech Bukowicki (Sparta Kraków; Puchar Ligi) i Maciej Szubartowski (Smoki Wawel Team; Puchar Ligi) po 19 bramek

X edycja (wiosna 2015): Maciej Szubartowski (Smoki Wawel Team: Dywizja A) – 24 bramki; Mateusz Ziółko (eNHa; Dywizja B) – 29 bramek; Marcin Sałęga (Supermeny Kraków; Puchar Ligi) – 15 bramek

XI edycja (jesień 2015): Krystian Gruszczyński (Hattrick: Dywizja A) – 22 bramki; Konrad Łęcki (Pumas Kraków; Dywizja B) – 36 bramek; Paweł Łoś (Szkoła Aspirantów PSP; Puchar Ligi) – 14 bramek

XII edycja (wiosna 2016): Dariusz Marszycki (Kromont; Dywizja A) – 32 bramki; Michał Koźlak (Arbitro De Futbol; Dywizja B) – 35 bramek; Konrad Łęcki (Czyste Buty; Puchar Ligi) – 19 bramek

XIII edycja (jesień 2016): Konrad Linczowski (GLOB-BUS Bidvest Kraków: Dywizja A) – 21 bramek; Arkadiusz Wałaszek (eNHa; Dywizja B) – 27 bramek; Krystian Gruszczyński (Hattrick; Puchar Ligi) – 14 bramek

XIV edycja (wiosna 2017): Marcin Raźny (Banzai MMA; Dywizja A) – 28 bramek; Jakub Sieprawski (Sparta Kraków; Dywizja B) – 28 bramek; Michał Koźlak (GLOB-BUS Bidfood Kraków; Puchar Ligi) – 23 bramki

XV edycja (jesień 2017): Marcin Kluza (Czyste Buty; Dywizja A) – 33 bramki; Andrzej Prusak (Pawia-ny; Dywizja B) – 36 bramek; Konrad Linczowski (Rodzinnerestauracje.pl; Puchar Ligi) – 13 bramek

XVI edycja (wiosna 2018): Konrad Linczowski (Rodzinnerestauracje.pl; Dywizja A) – 32 bramki; Maciej Szubartowski (MK Team; Dywizja B) – 52 bramki; Krzysztof Ciuśniak (Pawia-ny; Puchar Ligi) – 10 bramek

XVII edycja (jesień 2018): Maciej Szubartowski (MK Team; Dywizja A) – 37 bramek; Mateusz Bodziony (ELTE GPS; Dywizja B) – 52 bramki; Sebastian Nowak (Hattrick; Puchar Ligi), Wasyl Khulla (Rodzinnerestauracje.pl) –  po 8 bramek

XVIII edycja (wiosna 2019): Marcin Kluza (Czyste Buty; Dywizja A) – 30 bramek; Mateusz Bodziony (ELTE GPS; Dywizja B) – 27 bramek; Mateusz Bodziony (ELTE GPS; Puchar Ligi) – 10 bramek

XIX edycja (jesień 2019): Michał Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje; Dywizja A) – 30 bramek; Patryk Zygmunt (Team One; Dywizja B) – 42 bramki, Dominik Karaś (MK Team) –  po 8 bramek

 

Najlepsi asystenci:

I edycja (wiosna 2011): Krzysztof Krężołek (Salos Piast) – 16 asyst

II edycja (jesień 2011): Wojciech Bukowicki (Sparta Kraków; liga) – 12 asyst; Michał Wolańczyk(Tervetta; Pucha Ligi) – 3 asysty

III edycja (zima 2011): Michał Pal (eNHa; liga) – 20 asyst; Kamil Kwolek (eNHa; Puchar Ligi) – 4 asysty

IV edycja (wiosna 2012): Michał Pal (eNHa; Dywizja A) – 14 asyst; Artur Wąsowicz (Tervetta; Dywizja B) – 18 asyst; Tomasz Karaś (MK Team; Puchar Ligi) – 7 asyst

V edycja (jesień 2012): Piotr Protasiewicz (FC Kalinex; Dywizja A) – 15 asyst; Michał Petlic (Smoki Wawel Team; Dywizja B) – 12 asyst; Krzysztof Krężołek (Salos Piast; Puchar Ligi) i Łukasz Mularczyk (Microtec; Puchar Ligi) po 8 asyst

VI edycja (wiosna 2013): Tomasz Karaś (MK Team; Dywizja A) – 17 asyst; Paweł Kosiba (Salos Piast; Dywizja B) – 14 asyst; Wojciech Głowa (MK Team: Puchar Ligi) – 9 asyst

VII edycja (jesień 2013): Krystian Gruszczyński (Hattrick: Dywizja A) – 14 asyst; Dariusz Nowak (Pumas Kraków; Dywizja B) – 19 asyst; Krystian Gruszczyński (Hattrick; Puchar Ligi) – 11 asyst

VIII edycja (wiosna 2014): Szymon Bałchan (Hattrick: Dywizja A) – 13 asyst; Adam Curyło (Enigma; Dywizja B) – 19 asyst; Krzysztof Zgrzeblak (Szkoła Aspirantów; Puchar Ligi) – 9 asyst

IX edycja (jesień 2014): Maciej Szubartowski (Smoki Wawel Team: Dywizja A) – 13 asyst;Przemysław Sikora (Tomburger; Dywizja B) – 19 asyst; Przemysław Sikora (Tomburger; Puchar Ligi) – 7 asyst

X edycja (wiosna 2015): Dominik Karaś (MK Team: Dywizja A) – 11 asyst; Dariusz Zając (Krakowiak; Dywizja B) – 23 asysty; Przemysław Sikora (Tomburger; Puchar Ligi) i Tomasz Sobolewski (Supermeny Kraków; Puchar Ligi)  – po 11 asyst

XI edycja (jesień 2015): Jakub Horawa (Szkoła Aspirantów PSP; Dywizja A) – 13 asyst; Michał Petlic (SA-Dziki; Dywizja B) – 15 asyst; Paweł Mroczka (SA-Dziki; Puchar Ligi) – 10 asyst

XII edycja (wiosna 2016): Przemysław Sikora (Kromont; Dywizja A) – 17 asyst; Michał Zaczyk (ISTS; Dywizja B) – 19 asyst; Przemysław Gajewski (Krakowiak; Puchar Ligi) i Michał Zaczyk (ISTS; Puchar Ligi) – po 12 asyst

XIII edycja (jesień 2016): Dominik Karaś (MK Team; Dywizja A) – 11 asyst; Michał Zaczyk (ISTS; Dywizja B) – 11 asyst; Maciej Szubartowki (MK Team; Puchar Ligi) – 15 asyst

XIV edycja (wiosna 2017): Mateusz Raźny (Banzai MMA; Dywizja A) – 14 asyst; Jakub Sieprawski (Sparta Kraków; Dywizja B) – 16 asyst; Maciej Piwowarczyk (GLOB-BUS Bidfood Kraków; Puchar Ligi) – 19 asyst

XV edycja (jesień 2017): Marcin Kluza (Czyste Buty; Dywizja A) – 17 asyst; Krzysztof Ciuśniak (Pawia-ny; Dywizja B) oraz Krystian Gruszczyński (Hattrick, Dywizja B) – obaj po 17 asyst; Maciej Szubartowski (MK Team; Puchar Ligi) – 9 asyst

XVI  edycja (wiosna 2018): Piotr Ochel (Rodzinnerestauracje.pl; Dywizja A) – 16 asyst; Dominik Karaś (MK Team; Dywizja B) – 32 asysty; Andrzej Prusak i Rafał Błachut (obaj Pawia-ny; Puchar Ligi) – po 5 asyst

XVII edycja (jesień 2018): Dominik Karaś (MK Team; Dywizja A) – 21 asyst; Łukasz Jakubczak (ELTE GPS; Dywizja B) – 19 asyst; Janusz Rybski (Hattrick; Puchar Ligi), Przemysław Gajewski (AZS Collegium Medicum UJ; Puchar Ligi) – po 6 asyst

XVIII  edycja (wiosna 2019): Dominik Karaś (MK Team; Dywizja A) – 20 asyst; Mateusz Bodziony (ELTE GPS; Dywizja B) – 20 asyst; Kamil Stepaniak (Pumas Kraków; Puchar Ligi), Mateusz Bodziony, Łukasz Jakubczak (obaj ELTE GPS; Puchar Ligi) i Przemysław Sikora (Sparta-Banzai; Puchar Ligi) – wszyscy po 4 asysty

XIX edycja (jesień 2019): Dominik Karaś (MK Team; Dywizja A) i Jakub Cempa (AZS Collegium Medicum UJ) – obaj po 10 asyst; Kamil Janiszyn (Żarłacze; Dywizja B) – 26 asyst; Mateusz Kępka (Hattrick; Puchar Ligi) – 8 asyst

MVP sezonu:

I edycja (wiosna 2011): nie wybierano

II edycja (jesień 2011): Wojciech Bukowicki (Sparta Kraków)

III edycja (zima 2011): Wojciech Bukowicki (Sparta Kraków)

IV edycja (wiosna 2012): Dominik Karaś (MK Team; Dywizja A); Artur Wąsowicz (Tervetta; Dywizja B)

V edycja (jesień 2012): Ernest Szyja (MK Team; Dywizja A); Krzysztof Krężołek (Salos Piast: Dywizja B)

VI edycja (wiosna 2013): Ernest Szyja (MK Team; Dywizja A); Michał Petlic (Smoki Wawel Team: Dywizja B)

VII edycja (jesień 2013): Ernest Szyja (MK Team; Dywizja A); Marcin Kluza (Pumas Kraków: Dywizja B)

VIII edycja (wiosna 2014): Maciej Szubartowski (Smoki Wawel Team; Dywizja A); Norbert Czaja (Enigma: Dywizja B)

IX edycja (jesień 2014): Maciej Szubartowski (Smoki Wawel Team; Dywizja A); Jarosław Urbaniec (Stal Nowa Huta: Dywizja B)

X edycja (wiosna 2015): Krzysztof Pyzio (Supermeny Kraków; Dywizja A); Dariusz Zając (Krakowiak: Dywizja B)

XI edycja (jesień 2015): Jakub Horawa (Szkoła Aspirantów PSP; Dywizja A); Konrad Łęcki (Pumas Kraków; Dywizja B)

XII edycja (wiosna 2016): Dariusz Marszycki (Kromont; Dywizja A); Michał Koźlak (Arbitro De Futbol: Dywizja B)

XIII edycja (jesień 2016): Konrad Linczowski (GLOB-BUS Bidvest Kraków; Dywizja A); Arkadiusz Wałaszek (eNHa; Dywizja B)

XIV edycja (wiosna 2017): Marcin Kluza (Czyste Buty; Dywizja A); Jakub Sieprawski (Sparta Kraków; Dywizja B)

XV edycja (jesień 2017): Rafał Gruchała (Sparta Kraków; Dywizja A); Krzysztof Cholewicki (Drink Team; Dywizja B)

XVI edycja (wiosna 2018): Konrad Linczowski (Rodzinnerestauracje.pl; Dywizja A); Maciej Szubartowski (MK Team; Dywizja B)

XVII edycja (jesień 2018): Krzysztof Ciuśniak (Pawia-ny; Dywizja A); Mateusz Bodziony (ELTE GPS; Dywizja B)

XVIII edycja (wiosna 2019): Marcin Kluza (Czyste Buty; Dywizja A); Mateusz Bodziony (ELTE GPS; Dywizja B)

XIX edycja (jesień 2018): Michał Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje; Dywizja A); Dariusz Nowak (Pumas Kraków; Dywizja B)

 

Najlepszy bramkarz:

I edycja (wiosna 2011):  nie wybierano

II edycja (jesień 2011): Paweł Gibas (eNHa)

III edycja (zima 2011): Paweł Gibas (eNHa)

IV edycja (wiosna 2012): Andrzej Satoła (MK Team; Dywizja A); Mariusz Łasak (OLD Grzegórzecki; Dywizja B)

V edycja (jesień 2012): Andrzej Satoła (MK Team; Dywizja A); Maciej Dzięgiel (Żarłacze: Dywizja B)

VI edycja (wiosna 2013): Maciej Dzięgiel (Żarłacze: Dywizja A); Aleksander Sadecki (Smoki Wawel Team; Dywizja B)

VII edycja (jesień 2013): Maciej Dzięgiel (Żarłacze: Dywizja A); Marek Kisiel (Enigma; Dywizja B)

VIII edycja (wiosna 2014): Paweł Gibas (eNHa; Dywizja A); Kamil Kolanowski (SA PSP: Dywizja B)

IX edycja (jesień 2014): Marek Mroczek (Sparta Kraków; Dywizja A); Marek Kisiel (Enigma; Dywizja B)

X edycja (wiosna 2015): Michał Ura (Tomburger; Dywizja A); Maciej Dzięgiel (Żarłacze; Dywizja B)

XI edycja (jesień 2015): Tadeusz Jamka (Kromont; Dywizja A); Aleksander Sadecki (SA-Dziki; Dywizja B)

XII edycja (wiosna 2016): Tadeusz Jamka (Kromont; Dywizja A); Marek Kisiel (eNHa; Dywizja B)

XIII edycja (jesień 2016): Filip Flank (GLOB-BUS Bidvest Kraków; Dywizja A); Tomasz Płatek (DRUG-ony; Dywizja B)

XIV edycja (wiosna 2017): Paweł Gibas (eNHa; Dywizja A); Krzysztof Szala (Drink Team; Dywizja B)

XV edycja (jesień 2017): Marek Mroczek (Sparta Kraków; Dywizja A); Krzysztof Szala (Drink Team; Dywizja B)

XVI edycja (wiosna 2018): Marek Mroczek (Sparta Kraków; Dywizja A); Konrad Guliński (MK Team; Dywizja B)

XVII edycja (jesień 2018): Krzysztof Szala (Drink Team; Dywizja A); Paweł Gibas (eNHa; Dywizja B)

XVIII edycja (wiosna 2019): Bartosz Dybała (Czyste Buty; Dywizja A); Paweł Gibas (eNHa; Dywizja B)

XIX edycja (jesień 2019): Krzysztof Szala (Drink Team; Dywizja A); Paweł Gibas (eNHa; Dywizja B)

 

Stan na 6 lutego 2020