Dywizja B Terminarz

Terminarz Dywizji B

DataMeczCzas/WynikiLigaBoiskoKolejka
Dywizja BBoisko B1
Dywizja BBoisko B1
Dywizja BBoisko A1
Dywizja BBoisko A1
Dywizja BBoisko B1
Dywizja BBoisko B1
Dywizja BBoisko B2
Dywizja BBoisko A2
Dywizja BBoisko A2
Dywizja BBoisko B2
Dywizja BBoisko B2
Dywizja BBoisko B3
Dywizja BBoisko B2
Dywizja BBoisko B7
Dywizja BBoisko B3
Dywizja BBoisko A3
Dywizja BBoisko A3
Dywizja BBoisko A3
Dywizja BBoisko B4
Dywizja BBoisko B4
Dywizja BBoisko A4
Dywizja BBoisko A4
Dywizja BBoisko A4
Dywizja BBoisko B5
Dywizja BBoisko B5
Dywizja BBoisko B5
Dywizja BBoisko A5
Dywizja BBoisko B5
Dywizja BBoisko B5
Dywizja BBoisko B6
Dywizja BBoisko B6
Dywizja BBoisko B6
Dywizja BBoisko B6
Dywizja BBoisko A6
Dywizja BBoisko B6
Dywizja BBoisko B3
Dywizja BBoisko B7
Dywizja BBoisko B7
Dywizja BBoisko B7
Dywizja BBoisko B7
Dywizja BBoisko B8
Dywizja BBoisko B8
Dywizja BBoisko B8
Dywizja BBoisko B8
Dywizja BBoisko A8
Dywizja BBoisko B8
Dywizja BBoisko B9
Dywizja BBoisko B9
Dywizja BBoisko B4
Dywizja BBoisko A9
Dywizja BBoisko B9
Dywizja BBoisko B9
Dywizja BBoisko B9
Dywizja BBoisko B10
Dywizja BBoisko B10
Dywizja BBoisko B10
Dywizja B10
Dywizja BBoisko B10
Dywizja B10
Dywizja BBoisko B11
Dywizja BBoisko B11
Dywizja BBoisko B7
Dywizja BBoisko A11
Dywizja BBoisko A11
Dywizja BBoisko A11
Dywizja BBoisko A11
Dywizja BBoisko B12
Dywizja BBoisko B12
Dywizja BBoisko B12
Dywizja BBoisko A12
Dywizja BBoisko B12
Dywizja BBoisko B12
Dywizja BBoisko B13
Dywizja BBoisko B13
Dywizja B13
Dywizja B13
Dywizja B13
Dywizja B13
Dywizja BBoisko B14
Dywizja BBoisko B14
Dywizja B14
Dywizja B14
Dywizja B14
Dywizja B14

Po pierwszej serii spotkań w systemie każdy z każdym (po jedenaście spotkań) liga zostanie podzielona na trzy grupy (zespoły z miejsc 1. – 4. grupa mistrzowska, 5. – 8. – grupa środkowa, 9-12. – grupa spadkowa), które rozegrają między sobą dodatkowe trzy serię spotkań. Dwa pierwsze zespoły z grupy mistrzowskiej awansują do Dywizji A, a jeśli spełni się mój mokry sen o Dywizji C to spadnie do niej ostatni zespół grupy środkowej i trzy ostanie grupy spadkowej. Terminarz rundy finałowej zostanie podany 17 maja