Dywizja B:
Venatores FC – TKS Trivium Słomniki 1:12 (1:5)
(Pocięgiel – Jatczak 5, Zagrodzki 2, Skrzydlewski, Łakomy, Kłosiński, O. Nowak, Małek)
Żółta kartka: Pocięgiel (Venatores FC)
Czerwona kartka: Pocięgiel (Venatores FC, 30. minuta – za drugą żółtą)
Venatores FC: Sapuła – Wiesner, Socha, Kopacz, Kałkus, Stawiarski, Pocięgiel
TKS Trivium Słomniki: Jabłoński, Ciesielski – Zagrodzki, Kłosiński, Małek, O. Nowak, Jatczak, Skrzydlewski, Ciszewski, Łakomy
Laga Bonito – Gross Garden 3:3 (2:0)
(Burczyk, J. Kowaliński, Kolasa – Piasecki 2, Zając)
Żółte kartki: Klich (Laga Bonito) oraz Ryś (Gross Garden)
Laga Bonito: Drużyński – J. Kowaliński, B. Kowaliński, Bieroń, Wandasz, Klich, Burczyk, Kolasa, Jaskowski
Gross Garden: Gross – Zając, Rzepecki, D. Janiszyn, Dulemba, Ryś, Piasecki
Złote Chłopaki – Żarłacze 14:4 (7:1)
(Mazur 6, Sikora 5, Kaniewski 2, Mierzejewski – Sobesto, Hańderek, Wróblewski, N. Kopeć)
Złote Chłopaki: Obłąk – Kaniewski, Mazur, Mierzejewski, Sikora, Cherjan, Barbacki
Żarłacze: Dzięgiel, Ofiarski – Antoszewski, Sobesto, Hańderek, Paluch, Połubiński, Wróblewski, N. Kopeć
Porta – eNHa 3:3 (1:1)
(Grabias, Kaliciak, Dwornik – Krężołek, T. Kopeć, Gwóźdź)
Żółta kartka: Petkun (eNHa)
Porta: Jurek – Światłoń, Grabias, Kaliciak, Kijowski, Dwornik, Wańczyk
eNHa: Kisiel – Warszycki, Górka, Rachwał, Krężełek, Petkun, Bożek, T. Kopeć, Urbanowicz, Gwóźdź
Popalone Styki – WKS Futsal Team 1:13 (0:6)
(Michalik – Fijoł 3, Stokłosa 2, Rajczyk 2, Koryciak 2, Kuska, Kozak, Kubior, Gębski)
Żółta kartka: Michalik (Popalone Styki)
Popalone Styki: Suchanek – Michalik, Regiec, Pasiut, Jakubas, Król
WKS Futsal Team: Ślusarski – Kuska, Rajczyk, Kozak, Kubior, Koryciak, Gębski, Fijoł, Stokłosa
Nowy Ład – Hattrick 4:9 (2:3)
(Szczepan 2, Bujas, Sokołowski – Makuła 3, Fischer 2, Turek, Nesterak, Szołdrowski, Urban)
Nowy Ład: P. Gibas – Ilczuk, Kapuścik, Szczepan, Bujas, Sokołowski, Kopera, Pytlakowski
Hattrick: Gajoch – Walerowski, Makuła, Turek, Mikrut, Nesterak, Fischer, Szołdrowski, Urban
Piątka kolejki: Krzysztof Gross (Gross Garden) – Mateusz Jatczak (TKS Trivium Słomniki), Robert Urban (Hattrick), Hubert Grabias (Porta), Kamil Mazur (Złote Chłopaki)
Zawodnik kolejki: Kamil Mazur (Złote Chłopaki) – głównie za Jego sprawą Złote Chłopaki naprawili celowniki co doskwierało Im w ostatnich meczach
Puchar Ligi (ćwierćfinały)
Boanerges – eNHa 6:0 (1:0)
(M. Kluza 3, Sz. Kluza 2, D. Kluza)
Boanerges: Dybała – D. Łęcki, M. Kluza, Sz. Kluza, D. Kluza, Gruszecki, Myshko
eNHa: Kisiel – Górka, Rachwał, Warszycki, T. Kopeć, Bożek, Petkun, Urbanowicz
Porta – Brotherm 0:5 (0:1)
(Skałbania 3, Kapusta 2)
Porta: J. Gibas – Mik, Światłoń, Dwornik, Jurek, Wańczyk, Kijowski
Brotherm: Hamryszczak – Skałbania, Rajca, Maciuszek, Kapusta, Biegun
IGLOMEN&RodzinneRestauracje – Gross Garden 9:3 (3:1)
(Klim 6, Pohl, J. Klęk, Sawczuk – Ryś, D. Janiszyn, Dulemba)
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Knapik – Pohl, J. Klęk, Sawczuk, Stanula, Klim
Gross Garden: Gross – Dulemba, D. Janiszyn, Rzepecki, Zając, Ryś, Szewc, Pączek
Laga Bonito – MK Team 2:11 (1:8)
(Burczyk, B. Kowaliński – Karaś 4, Szubartowski 3, Radłowski 2, Gruchała, Kaczmarczyk)
Laga Bonito: Drużyński – J. Kowaliński, B. Kowaliński, Bieroń, Burczyk, Jaskowski, Wandasz, Kolasa
MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Rogowski, Gruchała, Radłowski, Kaczmarczyk