Dywizja A
Brotherm – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 3:4 (1:3)
(Kapusta, Stańczyk, Świątek – Klim 2, Stanula, J. Klęk)
Żółta kartka: Hamryszczak (Brotherm)
Brotherm: Hamryszczak – Kapusta, Stańczyk, Rajca, Świątek, Skałbania, Biegun
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Flank, Cieślik – Klim, Stanula, Ochel, Ogonek, Ścieszka, K. Klęk, J. Klęk
MK Team – Lajkoniki 7:2 (2:0)
(Szubartowski 3, Karaś 2, R. Gruchała, Doniec – Czepiec, Mateusz Sikora II)
MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Rogowski, Szczupak, Radłowski, Kaczmarczyk, R. Gruchała
Lajkoniki: Jurasiński – Czepiec, Międlar, A. Nowak, Karcz, Kasprzyk, Mateusz Sikora II
Galactik Futsal – Boanerges 2:8 (2:5)
(K. Grzyb, Kałdos – K. Łęcki 3, Myshko 2, M. Kluza, Gruszecki, Cebula)
Żółta kartka: Konarski (Galactik Futsal)
Galactik Futsal: Bieńczycki – K. Grzyb, Główczyk, Staniec, Konarski, Kałdos, Januszewski, Cygan
Boanerges: Dybała – K. Łęcki, D. Łęcki, Sz. Kluza, M. Kluza, D. Kluza, Myshko, Cebula, Gruszecki
Ukraine Legion – DRUG-ony 5:2 (3:1)
(Nazarov 2, Matsiuk, Krasnokutskyi, Turov – Filipowski 2)
Ukraine Legion: D. Bahrii – Krasnokutskyi, Matsiuk, Nazarov, Onipko, Baidin, S. Bahrii, Turov
DRUG-ony: Płatek – Rogóż, Kurylak, Świderek, Pietrańczyk, Dębski, Filipowski, Działowy
Piątka kolejki: Dmytro Bahrii (Ukraine Legion) – Dominik Karaś (MK Team), Konrad Łęcki (Boanerges), Daniel Klim (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Illia Turov (Ukraine Legion)
Zawodnik kolejki: Daniel Klim (IGLOMEN&RodzinneRestauracje) – zrobił różnicę w meczu z Brothermem i IGLOMEN&RodzinneRestauracje utrzymał pozycję wicelidera
Dywizja B
Złote Chłopaki – Popalone Styki 6:1 (2:1)
(Kaniewski 2, A. Sikora 2, Kargul, Gnutek – Ogorzałek)
Złote Chłopaki: Kargul, Obłąk – Kaniewski, Gnutek, Cherjan, Łyduch, Mierzejewski, Dziurdzia, Barbacki, Rybka, A. Sikora
Popalone Styki: Suchanek – Michalik, K. Ogorzałek, Petlic, Klatka, Jakubas, Dawid Mirek II, Kmak, Król
Venatores FC – Drink Team 1:5 (1:2)
(K. Socha – Paciora 2, K. Cholewicki 2, Dłubisz)
Żółta kartka: K. Cholewicki (Drink Team)
Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, K. Stawiarski, Kałkus, M. Kopacz, K. Socha, Napora, Pocięgiel, Wiesner
Drink Team: Rajek – K. Cholewicki, P. Cholewicki, Włodarz, Dłubisz, Paciora, Kovalenko, Lis, Żaba
Laga Bonito – Porta 3:7 (1:0)
(Klich 2, Wandasz – Chrząszcz 3, Dwornik 2, Palonek 2)
Laga Bonito: Drużyński – Burczyk, Bieroń, J. Kowaliński, B. Kowaliński, Klich, Jaskowski, Wandasz
Porta: A. Gruchała – Chrząszcz, Kijowski, Jurek, Światłoń, Grabias, Wańczyk, Dwornik, Palonek
Żarłacze – eNHa 1:9 (0:4)
(Gwiżdż – Gwóźdź 3. Koers 2, Urbanowicz 2. Petkun, Bożek)
Żarłacze: Dzięgiel, P. Szymański – Wieszeniewski, Panek, Antoszewski, Ofiarski, Sobesto, Hańderek, Grabowski, Leginkiy, Połubiński, Gwiżdż, N. Kopeć
eNHa: Kisiel – Warszycki, Górka, Petkun, Urbanowicz, Koers, Gwóźdź, Bożek, Rachwał, T. Kopeć
Nowy Ład – TKS Trivium Słomniki 2:5 (1:2)
(Bujas, Ilczuk – Skrzydlewski, Gugała, Kłosiński, Łakomy, Konieczny)
Nowy Ład: Gibas – Ilczuk, Kapuścik, Kopera, Bujas, Szczepan, Sokołowski, Pytlakowski, Łudzik
TKS Trivium Słomniki: Jabłoński – Tarko, O. Nowak, Skrzydelwski, Gugała, Kłosiński, Ciszewski, Konieczny, Łakomy, Jatczak
Hattrick – WKS Futsal Team 1:7 (0:4)
(Urban – Fijoł 2, Maciasz 2, Rajczyk, Kuska, Stokłosa)
Żółta kartka: Urban (Hattrick)
Hattrick: Gajoch – Mikrut, Turek, Makuła, Urban, Walerowski, Ziętara, Szołdrowski
WKS Futsal Team: Ślusarski – Kuska, Rajczyk, Gębski, Stokłosa, S. Kozak, Maciasz, Kubior, Kozak
Piątka kolejki: Rafał Drużyński (Laga Bonito) – Bartłomiej Paciora (Drink Team), Adrian Sikora (Złote Chłopaki), Dawid Gwóźdź (eNHa), Jakub Maciasz (WKS Futsal)
Zawodnik kolejki: Jakub Maciasz (WKS Futsal) – gdy jest na boisku to WKS jest poukładany jak szesnastolatek przyłapany przez ojca na piciu taniego wina (kolega mówił).
Puchar Ligi (1/16 finału)
TKS Trivium Słomniki – WKS Futsal Team 7:2 (4:1)
(O. Nowak 2, Skrzydlewski, Gugała, Zagrodzki, Łakomy, Rajczyk – samobójcza – Gębski, Kubior)
Żółta kartka: Gugała (TKS Trivium)
TKS Trivium Słomniki: Strzelec – Tarko, O. Nowak, Skrzydlewski, Gugała, Zagrodzki, Konieczny, Ciszewski, Łakomy
WKS Futsal Team: Ślusarski – Gębski, Kubior, Rajczyk, Fijoł, Maciasz