Dywizja A:
DRUG-ony – Brotherm 6:5 (4:2)
(Filipowski 4, Sadlak 2 – Rajca 2, Świątek 2, Stańczyk)
DRUG-ony: Płatek – Rogóż, Filipowski, Świderek, Przesór, Sadlak, Kurylak, Dębski
Brotherm: Hamryszczak – Biegun, Kapusta, Stańczyk, Świątek, Maciuszek, Rajca
MK Team – Galactik Futsal 11:0 (4:0)
(Szubartowski 4, Karaś 3, Gruchała 2, Szczupak, Kaczmarczyk)
Żółta kartka: Januszewski (Galactik Futsal)
MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Rogowski, Szczupak, Radłowski, Gruchała, Kaczmarczyk
Galactik Futsal: Kraus – Konarski, Capała, K. Grzyb, Główczyk, Staniec, Kałdos, Cygan, Januszewski
Lajkoniki – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 4:4 (1:0)
(Maślanka 2, Kasprzyk, A. Nowak – K. Klęk 2, Klim, Ogonek)
Lajkoniki: Jurasiński – Międlar, Mateusz Sikora II, Karcz, Popławski, A. Nowak, Kasprzyk, Maślanka, Rybałtowski
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Flank – Ścieszka, Klim, Ogonek, K. Klęk
Boanerges – Ukraine Legion 4:0 (0:0)
(M. Kluza, D. Kluza, Cebula, Myshko)
Żółta kartka: Nazarov (Ukraine Legion)
Boanerges: Dybała – Sz. Kluza, D. Kluza, M. Kluza, D. Łęcki, K. Łęcki, Cebula, Myshko, Michał Nowak
Ukraine Legion: D. Bahrii – Krasnokutskyi, Matsiuk, Kysylytsia, Nazarov, Belek, Onipka, Boidin, S. Bahrii
Piątka kolejki: Tadeusz Jamka (MK Team) – Dominik Karaś (MK Team), Maciej Filipowski (DRUG-ony), Adrian Nowak (Lajkoniki), Marcin Kluza (Boanerges)
Zawodnik kolejki: Maciej Filipowski (DRUG-ony) – występ na miarę Jego wielkich umiejętności, niemal w pojedynkę ograł Brotherm
Dywizja B
Popalone Styki – Nowy Ład 4:8 (1:4)
(Petlic 2, Pasiut, Kmak – Szczepan 4, Bujas 2, Krzywda, Kapuścik)
Popalone Styki: Suchanek – Michalik, Pasiut, Ogorzałek, Król, Petlic, Regiec, Klatka, Kmak
Nowy Ład: Gibas – Kapuścik, Krzywda, Szczepan, Bujas, Ilczuk
Żarłacze – Hattrick 3:7 (2:2)
(Gwiżdż 2, Hańderek – Makuła 4, Turek 3)
Żółta kartka: Walerowski (Hattrick)
Żarłacze: P. Szymański, Dzięgiel – Hańderek, Panek, Antoszewski, N. Kopeć, Gwiżdż, Lahankyi, Sobesto, Wróblewski, Wieszeniewski, Połubiński, Ofiarski
Hattrick: Gajoch – Mikrut, Turek, Walerowski, Rybski, Makuła
Gross Garden – Złote Chłopaki 6:6 (1:3)
(Dulemba 2, D. Janiszyn 2, K. Janiszyn 2 – Mazur 2, A. Sikora 2, Cherjan, Obłąk)
Żółte kartki: Zając i Ryś (Gross Garden)
Gross Garden: Zając, Ryś – D. Janiszyn, K. Janiszyn, Dulemba, Rzepecki, Piasecki, Ryś
Złote Chłopaki: Obłąk – Kaniewski, Mazur, Dziurdzia, Łyduch, Mierzejewski, Cherjan, Rybka, A. Sikora
WKS Futsal Team – Porta 3:0 (2:0)
(Fijoł, Świerczyński, Kuska)
WKS Futsal Team: Ślusarski – Rajczyk, Fijoł, Świerczyński, Kuska, Gębski, Kozak
Porta: Figwer – Kaliciak, Światłoń, Jurek, Kijowski, Wanczyk
eNHa – Drink Team 2:3 (1:1)
(T. Kopeć 2 – Żaba 2, K. Cholewicki)
Żółte kartki: Gwóźdź (eNHa) oraz Szala, Rajek i K. Cholewicki (Drink Team)
eNHa: Kisiel – Warszycki, Rachwał, Górka, T. Kopeć, Bożek, Urbanowicz, Gwóźdź
Drink Team: Szala – Rajek, Lis, K. Cholewicki, P. Cholewicki, Kovalenko, Żaba
TKS Trivium Słomniki – Laga Bonito 6:2 (0:2)
(O. Nowak 3, Gugała ,Zagrodzki, Ciszewski – Klich, Wandasz)
TKS Trivium Słomniki: Kozub – Tarko, O. Nowak, Skrzydlewski, Gugała, Zagrodzki, Ciszewski, Jatczak, Łakomy
Laga Bonito: Drużynski – B. Kowaliński, J. Kowaliński, Kolasa, Klich, Stępniak, Jaskowski, Wandasz
Piątka kolejki: Bartłomiej Obłąk (Złote Chłopaki) – Adam Żaba (Drink Team), Grzegorz Szczepan (Nowy Ład), Oskar Nowak (TKS Trivium Słomniki), Cyprian Turek (Hattrick)
Zawodnik kolejki: Adam Żaba (Drink Team) – zrobił różnicę w meczu eNHą i Drinki znowu wygrywają o grubość żyletki
Puchar Ligi (1/16 finału)
Venatores FC – Porta 4:6 (1:1)
(Królikowski 2, Kałkus, Napora – Światłoń 2, Dwornik 2, Kaliciak, Wańczyk)
Venatores FC: Sapuła – Królikowski, M. Kopacz, Michnowicz, Kałkus, K. Stawiarski, Napora, Wiesner, Pocięgiel
Porta: Figwer – Palonek, Wańczyk, Chrząszcz, Kaliciak, Kijowski, Dwornik, Światłoń