Puchar Ligi (półfinały)
Ukraine – AZS UEK Kraków 7:1 (3:0)
(Krasnokutskyi 2, Kotyk, Tanskiy, Nazarov, Turov, Matsiuk – Gubała)
Żółta kartka: Wuwer (AZS UEK Kraków)
Ukraine: D. Bahrii – Kotyk, S. Bahrii, Tanskiy, Nazarov, Turov, Matsiuk, Kysylytsia, Krasnokutskyi
AZS UEK Kraków: Wiewióra – Polak, Novosad, Dikhtiaruk, Witaszyk, Gubała, Batrczak, Dziarmaga, Wuwer
eNHa – MK Team 3:3 (1:1) karne 3:4
(T. Kopeć 2, Urbanowicz – Szubartowski 2, Karaś)
Karne: 0-1 Doniec, 1-1 T. Kopeć, 1-2 Szubartowski, 2-2 Bednarek, 2-3 Karaś, 3-3, Koers, 3-4 Radłowski, 3-4 Krężołek (Jamka obronił)
eNHa: Kisiel – Warszycki, T. Kopeć, Krężołek, Bednarek, Petkun, Urbanowicz, Koers, Rachwał
MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Nawrot, Szczupak, Rogowski, Radłowski, Tarnopolski
Dywizja A:
DRUG-ony – Brotherm 3:5 (1:3)
(Rogóż, Filipowski, Przesór – Świątek 3, Kapusta, Stańczyk)
DRUG-ony: Płatek – Rogóż, Filipowski, Przesór, Pietrańczyk, Sadlak, Działowy, Dębski
Brotherm: Hamryszczak – Skałbania, Kapusta, Świątek, Stańczyk, Miśkowicz
MK Team – Drink Team 5:1 (1:0)
(Szubartowski 3, Karaś, Doniec – P. Cholewicki)
MK Team: Jamka – Doniec, Karaś, Szubartowski, Rogowski, Radłowski, Szczupak, Nawrot
Drink Team: Szala – Rajek, Włodarz, K. Cholewicki, P. Cholewicki, Dłubisz, Żaba
AZS UEK Kraków – IGLOMEN&RodzinneRestauracje 2:4 (1:1)
(Bartczak, K. Grzyb – Ścieszka 4)
AZS UEK Kraków: Irzyk – Bartczak, Wuwer, Kałdos, K. Grzyb
IGLOMEN&RodzinneRestauracje: Cieślik, M. Knapik – Polachow, J. Klęk, Ogonek, Pancerz, K. Klęk, Ścieszka
Sparta Kraków – Boanerges 2:4 (0:1)
(Lachowicz, Gruchała – K. Łęcki 2, M. Kluza, Żakieta)
Sparta Kraków: Dudzik – Kalisz, Kaczmarczyk, Lachowicz, Matuszczyk, Rafałowski, Gołąb, Gruchała
Boanerges: Dybała – Żakieta, M. Kluza, Sz. Kluza, D. Kluza, D. Łęcki, K. Łęcki, Cebula, Gruszecki
Piątka kolejki: Krzysztof Szala (Drink Team) – Damian Świątek (Brotherm), Dominik Karaś (MK Team), Michał Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje), Konrad Łęcki (Boanerges)
Zawodnik kolejki: Michał Ścieszka (IGLOMEN&RodzinneRestauracje) – rywal próbował wszystkiego by Go zatrzymać wliczając w to (przypadkowe) uderzenia w głowę i twarz, a On i tak załadował cztery sztuki zapewniając swojej drużynie utrzymanie
Dywizja B:
O miejsca 11. – 13.
Żarłacze – Popalone Styki 3:3 (3:1)
(N. Kopeć, Grabowski, Sobesto – Michalik 2, Pasiut)
Żarłacze: Dzięgiel – Połubiński, Hańderek, Panek, N. Kopeć, Czajczyk, P. Szymański, Grabowski, Antoszewski, Sobesto, WIeszeniewski
Popalone Styki: Suchanek – Michalik, Pasiut, Jakubas, Ogorzałek, Dawid Mirek II
O miejsca 8. – 10.
JRU Futsal – WKS Futsal Team 5:2 (1:1)
(Klich 2, B. Kowaliński, Bieroń, Walczyk – Rajczyk 2)
Żółte kartki: Ślusarski i Maciasz (WKS Futsal Team)
JRU Futsal: Jaskowski, Menczak, Stępniak, J. Klich, B. Kowaliński, Bieroń, J. Kowaliński, Walczyk, Kolodiaznhnyi
WKS Futsal Team: Ślusarski – Maciasz, Rajczyk, Kozak, Świerczyński
O miejsca 5. – 7.
Venatores FC – Złote Chłopaki 6:6 (3:2)
(K. Stawiarski 2, T. Bielach, Adamski, Kałkus, M. Kopacz – Wałaszek 3, Mierzejewski 2, Łyduch)
Venatores FC: Sapuła – Michnowicz, K. Stawiarski, T. Bielach, Socha, Adamski, Kałkus, J. Bielach, M. Kopacz
Złote Chłopaki: Obłąk – Kaniewski, Gnutek, Mierzejewski, Wałaszek, Łyduch, Barbacki, Mazur, Rybka
Grupa mistrzowska
eNHa – Elefanti 2:4 (1:2)
(Koers, Petkun – Janik 2, Klim, Górka – samobójcza)
Żółta kartka: Dąbrowski (Elefanti)eNHa: Kisiel – Warszycki, T. Kopeć, Górka, Krężołek, Bednarek, Petkun, Koers, Rachwał
Elefanti: Wiecheta – K. Janiszyn, Seweryn, D. Janiszyn, Klim, Janik, Dąbrowski
Lajkoniki – Ukraine 2:9 (0:4)
(Pasich, Wołk – Serhiienko 4, Turov 2, Kysylytsia 2, Matsiuk)
Żółta kartka: Karcz (Lajkoniki) oraz Krasnokutskyi (Ukraine)
Lajkoniki: W. Socha – Międlar, Pasich, Czepiec, Mateusz Sikora II, Karcz, Wołk, Kil
Ukraine: D. Bahrii – S. Bahrii, Tanskiy, Turov, Serhiienko, Nazarov, Matsiuk, Kysylytsia, Krasnokutskyi
Piątka kolejki: Michał Wiecheta (Elefanti) – Artem Serhiienko (Ukraine), Arkadiusz Wałaszek (Złote Chłopaki), Jan Klich (JRU Futsal), Karol Michalik (Popalone Styki)
Zawodnik kolejki: Artem Serhiienko (Ukraine) – fantastycznym występem przeciwko Lajkonikom przyklepał awans Ukraine do Dywizji A