Relacja z Naszego występu na Halowym Pucharze Polski, specjalny odcinek magazynu ligowego już wkrótce!
NALF II – Wiślanie Wola Przemykowska 0:2
Żółta kartka: Maksym Dębski
NALF II – Rzezawa Team 2:1
1-1 Dawid Jaskowski 4’ (asysta Tomasz Kopeć)
2-1 Dawid Jaskowski 11’ (asysta Tomasz Kopeć)
NALF II – Krawczyk Team 1:2
1-0 Marcin Rzeszótko 3’ (asysta Maksym Dębski)
Skróty wszystkich spotkań fazy grupowej NALF 2
- Krawczyk Team 7 pkt 3-1
- Wiślanie Wola 6 pkt 8-2
- NALF 2 3 pkt 3-5
- Rzezawa Team 0 pkt 2-8
Karne z Naprzodem Sobolów decydujące o awansie do ćwierćfinału:
0-1, 0-1 Dawid Michnowicz (słupek), 0-1 (pudło), 1-1 Maksym Dębski, 1-2, 2-2 Tomasz Kopeć, 2-2 (Dzięgiel obronił), 3-2 Adam Żaba
NALF I – Parkers 4:0
1-0 Damian Świątek 2’ (asysta Mateusz Kapusta)
2-0 Damian Świątek 9’ (asysta Mateusz Kapusta)
3-0 Daniel Klim 10’ (bez asyty)
4-0 Daniel Klim 11’ (asysta Krzysztof Cholewicki)
NALF I – Św. Paweł 1:0
1-0 Damian Świątek 3’ (bez asysty)
NALF I – Błękitni Krzeczów 2:0
1-0 Tomasz Skałbania 7’ (asysta Damian Świątek)
2-0 Daniel Klim 11’ (asysta Dominik Karaś)
Skróty wszystkich spotkań fazy grupowej NALF1
- NALF 1 9 pkt 7-0
- Parkers 3 pkt 3-7
- Św. Paweł 3 pkt 3-4
- Błękitni Krzeczów 3 pkt 1-3
Ćwierćfinał:
NALF 1- NALF 2 7:0
1-0 Tomasz Bielach 2’ (asysta Mateusz Kapusta)
2-0 Daniel Klim 5’ (asysta Szymon Burkat)
3-0 Damian Świątek 9’ (asysta Tomasz Skałbania)
4-0 Mateusz Kapusta 11’ (asysta Damian Świątek)
5-0 Damian Świątek 12’ (asysta Mateusz Kapusta)
6-0 Daniel Klim 14’ (asysta Dominik Karaś)
7-0 Daniel Klim 15’ (asysta Szymon Burkat)
NALF II: Maciej Dzięgiel, Paweł Gibas – Dawid Jaskowski, Dawid Warszycki (występ tylko w ćwierćfinale), Dawid Michnowicz, Tomasz Kopeć, Krystian Rzemiński, Adam Żaba, Maksym Dębski, Marcin Rzeszótko
Półfinał:
NALF 1 – Żółci 1:1 karne 2:3
1-1 Daniel Klim 8’ (bez asysty)
Karne: 0-0 Damian Świątek (pudło), 0-1, 1-1Daniel Klim, 1-2, 2-2 Mateusz Kapusta, 2-3
Mecz o trzecie miejsce
NALF I – AZS UP Kraków 0:3
NALF I: Krzysztof Szala, Marek Hamryszczak – Tomasz Bielach, Krzysztof Cholewicki, Mateusz Kapusta, Daniel Klim, Damian Świątek, Szymon Burkat, Tomasz Skałbania, Dominik Karaś